All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Bill Kaulitz de la Tokio Hotel a renunțat să mai fie vegetarian?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Bill Kaulitz de la Tokio Hotel a renunțat să mai fie vegetarian? Vide
MesajSubiect: Bill Kaulitz de la Tokio Hotel a renunțat să mai fie vegetarian?   Bill Kaulitz de la Tokio Hotel a renunțat să mai fie vegetarian? EmptyDum Aug 29, 2010 9:11 pm

Dacă a reușit să ajungă cu „Humanoid City” pe primul loc în topurile braziliene și columbiene, Bill Kaulitz, liderul trupei Tokio Hotel
, le dă mari emoții fanilor: el a fost surprins de paparazzi ieșind dintr-un local specializat în fripturi.

Tânărul cântăreț german este vegetarian declarat, așa că nu a fost de mirare confuzia pe care au simțit-o fanii săi. Mai ales că Bill, care va împlini 21 de ani pe 1 septembrie, consecvent ideilor sale, i-a îndemnat și pe ei să renunțe la carne, „din dragoste față de animale”. Și totuși, paparazzii l-au surprins în timp ce ieșea din STK Steakhouse.

Întâmplarea este cu atât mai ciudată cu cât s-a petrecut la Los Angeles, iar starul părea să-și fi luat toate măsurile de precauție ca să nu fie recunoscut: purta pălărie și ochelari
de soare. Inutil! Și atunci este normală întrebarea ce căuta el într-un restaurant în care felul principal de mâncare se bazează pe carne?! Poate s-a plictisit să fie desemnat cel mai sexy vegetarian din lume, cum s-a întâmplat recent, și ar vrea să se măsoare cu „bărbații Hollywoodului”.
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Bill Kaulitz de la Tokio Hotel a renunțat să mai fie vegetarian? Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz de la Tokio Hotel a renunțat să mai fie vegetarian?   Bill Kaulitz de la Tokio Hotel a renunțat să mai fie vegetarian? EmptyDum Aug 29, 2010 11:54 pm

;>
Hahaaa ! Mananca carneee !
Bill Kaulitz de la Tokio Hotel a renunțat să mai fie vegetarian? 916633
Vreau poze Bill Kaulitz de la Tokio Hotel a renunțat să mai fie vegetarian? 57845.
Nu va cred Bill Kaulitz de la Tokio Hotel a renunțat să mai fie vegetarian? 57845.Nu nu Bill Kaulitz de la Tokio Hotel a renunțat să mai fie vegetarian? 57845.


In locul lui as fii mandru [daca eram baiat Bill Kaulitz de la Tokio Hotel a renunțat să mai fie vegetarian? 563536] ca sunt cel mai secsi vegetarian din lume ;-??.
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Bill Kaulitz de la Tokio Hotel a renunțat să mai fie vegetarian? Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz de la Tokio Hotel a renunțat să mai fie vegetarian?   Bill Kaulitz de la Tokio Hotel a renunțat să mai fie vegetarian? EmptyLun Aug 30, 2010 12:39 am

sporul lui. k nu-l poate imupsca nimeni..cu toate k nu cred k mananca , carne Bill Kaulitz de la Tokio Hotel a renunțat să mai fie vegetarian? 63219 oricum e treaba lui...cu toate k oricum va fi in gura lumii
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Bill Kaulitz de la Tokio Hotel a renunțat să mai fie vegetarian? Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz de la Tokio Hotel a renunțat să mai fie vegetarian?   Bill Kaulitz de la Tokio Hotel a renunțat să mai fie vegetarian? EmptyLun Aug 30, 2010 2:05 am

sincera sa fiu poze nema deci nu am gasit nici o poza acuma........poate o sa apara
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Bill Kaulitz de la Tokio Hotel a renunțat să mai fie vegetarian? Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz de la Tokio Hotel a renunțat să mai fie vegetarian?   Bill Kaulitz de la Tokio Hotel a renunțat să mai fie vegetarian? EmptyLun Aug 30, 2010 3:27 am

Ce dragut, purta palarieee
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Bill Kaulitz de la Tokio Hotel a renunțat să mai fie vegetarian? Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz de la Tokio Hotel a renunțat să mai fie vegetarian?   Bill Kaulitz de la Tokio Hotel a renunțat să mai fie vegetarian? EmptyLun Aug 30, 2010 3:38 am

nici macar nu shtiam k a fost vegetarian Bill Kaulitz de la Tokio Hotel a renunțat să mai fie vegetarian? 750519
Sus In jos
Bubu
Bubu
User Activ

VarsatorSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 30/08/2010Numarul mesajelor : 18Localizare : Intr-un loc cat se poate de retras, specific mieJoburi/Distractii : Una.Alta.Se schimba in functie de vreme :]Stare de spirit :

Bill Kaulitz de la Tokio Hotel a renunțat să mai fie vegetarian? Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz de la Tokio Hotel a renunțat să mai fie vegetarian?   Bill Kaulitz de la Tokio Hotel a renunțat să mai fie vegetarian? EmptyLun Aug 30, 2010 5:39 am

Bill Kaulitz de la Tokio Hotel a renunțat să mai fie vegetarian? 750519
Nu cred lucrul asta Bill Kaulitz de la Tokio Hotel a renunțat să mai fie vegetarian? 57845!
Probabil a fost doar in trecere sau nu stiu.
Oricum, nu-l cred in stare sa tradeze "animalele" Bill Kaulitz de la Tokio Hotel a renunțat să mai fie vegetarian? 750519
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Bill Kaulitz de la Tokio Hotel a renunțat să mai fie vegetarian? Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz de la Tokio Hotel a renunțat să mai fie vegetarian?   Bill Kaulitz de la Tokio Hotel a renunțat să mai fie vegetarian? EmptyLun Aug 30, 2010 5:41 am

de unde stiu paparazzi ca a fost Bill ? Putea fi un tip slab cae purta palarie si ochelai.
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Bill Kaulitz de la Tokio Hotel a renunțat să mai fie vegetarian? Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz de la Tokio Hotel a renunțat să mai fie vegetarian?   Bill Kaulitz de la Tokio Hotel a renunțat să mai fie vegetarian? EmptyLun Aug 30, 2010 5:59 am

nu stiu ce sa zic poate o sa apara si poze candva
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Bill Kaulitz de la Tokio Hotel a renunțat să mai fie vegetarian? Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz de la Tokio Hotel a renunțat să mai fie vegetarian?   Bill Kaulitz de la Tokio Hotel a renunțat să mai fie vegetarian? EmptyLun Aug 30, 2010 6:06 am

da da da
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Bill Kaulitz de la Tokio Hotel a renunțat să mai fie vegetarian? Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz de la Tokio Hotel a renunțat să mai fie vegetarian?   Bill Kaulitz de la Tokio Hotel a renunțat să mai fie vegetarian? EmptyJoi Sept 09, 2010 6:12 am

Si eu sunt de parere cu Stefania,poate nu era Bill,doar un fan care il copiaza,o asemanare.
E adevarat ca se afla in USA,dovezile vor aparea si ele.Oricum daca pozele respective sunt facute doar cand parasea restaurantul respectiv si nu la masa cand consuma carne...cam greu de divedit ca nu mai este vegetarian.
Poate a mancat o salata si cartifi prajiti,e posibil nu?
Deci pana nu apar poze cu el savurand o friptura sunt doar speculatii.
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Bill Kaulitz de la Tokio Hotel a renunțat să mai fie vegetarian? Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz de la Tokio Hotel a renunțat să mai fie vegetarian?   Bill Kaulitz de la Tokio Hotel a renunțat să mai fie vegetarian? EmptyJoi Sept 09, 2010 7:32 am

Hiiii! Kristine e cu mine!
copia n-are valoare...Bill e cel original, fanii care il copiaza nu au valoare
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Bill Kaulitz de la Tokio Hotel a renunțat să mai fie vegetarian? Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz de la Tokio Hotel a renunțat să mai fie vegetarian?   Bill Kaulitz de la Tokio Hotel a renunțat să mai fie vegetarian? EmptyJoi Sept 09, 2010 8:14 am