All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Tom Kaulitz – I am so lonely

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Tom Kaulitz – I am so lonely Vide
MesajSubiect: Tom Kaulitz – I am so lonely   Tom Kaulitz – I am so lonely EmptyJoi Aug 26, 2010 1:59 am

He already had myriads of romances! But deep in his heart the Tokio-Hotel-star wishes for love

Everyone would immediately sign this sentence: “I would love to find the big love.” But when Tom from Tokio Hotel says this, then it’s a total surprise. After all the 20-year-old skip any opportunity in the past to show off with his one-night-stands! But the rocker doesn’t enjoy the quick pleasures for one night anymore: “It doesn’t fulfill me anymore, I notice that more and more”, he said to Bravo. “There are sometimes one or two beautiful nights. But in the end I feel empty as before again. I’m as lonely as Bill.” Also his twin brother noticed that Tom isn’t happy: “He leads a sad life.”

Therefore I’d never ask him for a love-advice.”, Bill tells. “Quite the contrary: He actually learns by watching me. Because now he noticed that, what I already knew with 15: He shouldn’t waste his little free time with some brief relationships, but spend it with people, who really mean something to him!” Does Tom even still have hope to find THE girl? “I firmly believe that it could happen – at least I hope so.” We keep our fingers crossed for you, Tom!
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Tom Kaulitz – I am so lonely Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz – I am so lonely   Tom Kaulitz – I am so lonely EmptyJoi Aug 26, 2010 2:02 am

nu prea cred dar avand in vedera ca ii in bravo(ala din germania) as crede


si pt cn nu ma crede ce am scris mai sus,sursa http://www.tokiohotelamerica.com/2010/08/24/tom-kaulitz-i-am-so-lonely/
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Tom Kaulitz – I am so lonely Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz – I am so lonely   Tom Kaulitz – I am so lonely EmptyJoi Aug 26, 2010 4:10 am

Tom Kaulitz – I am so lonely 806609 nu crdeam ca voi auzi asa ceva de la Tom
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Tom Kaulitz – I am so lonely Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz – I am so lonely   Tom Kaulitz – I am so lonely EmptyJoi Aug 26, 2010 4:12 am

nici eu dar poate ii o farsa dc nu asta ii viata
Sus In jos
Lavy
Lavy
Ultra user

BalantaMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/08/2010Numarul mesajelor : 149Localizare : BucurestiJoburi/Distractii : inot ( e un hobby)Stare de spirit : depinde cat ma cert cu mama

Tom Kaulitz – I am so lonely Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz – I am so lonely   Tom Kaulitz – I am so lonely EmptyDum Aug 29, 2010 8:58 pm

Wow Tom Kaulitz – I am so lonely 806609 ma mira sa aud asa ceva din gura lui Tom Kaulitz – I am so lonely 806609
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Tom Kaulitz – I am so lonely Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz – I am so lonely   Tom Kaulitz – I am so lonely EmptyLun Aug 30, 2010 3:28 am

Tom Kaulitz – I am so lonely 750519 da si pe mine ma mira
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Tom Kaulitz – I am so lonely Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz – I am so lonely   Tom Kaulitz – I am so lonely EmptyJoi Sept 16, 2010 8:08 am

NU CRED CA INTELEG CEVA Tom Kaulitz – I am so lonely 806609
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Tom Kaulitz – I am so lonely Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz – I am so lonely   Tom Kaulitz – I am so lonely EmptyJoi Sept 16, 2010 7:52 pm

pai Geoo tot ce tre sa intelegi ii ca Tom vrea o prietena dar nu de o noapte,de mai multe luni sau ani
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Tom Kaulitz – I am so lonely Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz – I am so lonely   Tom Kaulitz – I am so lonely EmptyVin Sept 17, 2010 5:13 am

nu va mai bateti k sigur ma vrea pe mine Tom Kaulitz – I am so lonely 563536

Tom Kaulitz – I am so lonely 916633 glm Tom Kaulitz – I am so lonely 50932

dar ar fi frumos sa-l vedem cu cineva...nu doar asa Tom Kaulitz – I am so lonely 432988
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Tom Kaulitz – I am so lonely Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz – I am so lonely   Tom Kaulitz – I am so lonely EmptyVin Sept 17, 2010 6:22 am

Tom cu prietena?
Hai frate, ca i-ar sta chiar rau Tom Kaulitz – I am so lonely 389485.
Vorbind serios acum.
Imi place asa cum e Tom !!
Nu`l vreau schimbat, da` whateva face ce vrea >.<


Am sa incerc sa-l accept cu prietena cu tot. Tom Kaulitz – I am so lonely 616764
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Tom Kaulitz – I am so lonely Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz – I am so lonely   Tom Kaulitz – I am so lonely EmptyVin Sept 17, 2010 6:27 am

nu i-ar sta rau..ar fi diferit Tom Kaulitz – I am so lonely 432988 si oricum depinde de el Tom Kaulitz – I am so lonely 207842

si cand spun prietena nu ma refer la o pitipoanca sau asa ceva....una deaia cu forme de model si capu plin cu taratsa Tom Kaulitz – I am so lonely 45267

Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Tom Kaulitz – I am so lonely Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz – I am so lonely   Tom Kaulitz – I am so lonely EmptyVin Sept 17, 2010 7:58 am

Hai acum sa fim sincere noi suntem si vom fi geloase pe fata aia,daca am fi una din noi "aleasa"(ca sa zic asa)clar ne convine sa fie la casa lui.
Pana la urma o sa fie si el la casa lui poate fara copii dar o nevasta tot o sa isi ia mai devreme sau mai tarziu
Sus In jos
monyka
monyka
Hi5 Administrator
Hi5 Administrator

TaurCal
Varsta : 34Data de inscriere : 22/11/2009Numarul mesajelor : 185Localizare : in lumea mea:X:XJoburi/Distractii : job??..balerin-dansatorStare de spirit : sad:(

Tom Kaulitz – I am so lonely Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz – I am so lonely   Tom Kaulitz – I am so lonely EmptyMar Oct 26, 2010 1:11 am

nu ma mira sa aud sau sa citesc asa ceva..am styut dintotdeauna k se va schimba...vrey nu vrey omul in viata se maturizeaza si isi da seama de ce e cu adevarat important:)!!! sigur ca ii va sta bine k prietena dar cu "cea" potrivita ...nu o tipa care vrea faima si bani!! fata care il va iubi k adev...sper sa aiba norokul sa o gaseaska:)Tom Kaulitz – I am so lonely 494856
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Tom Kaulitz – I am so lonely Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz – I am so lonely   Tom Kaulitz – I am so lonely EmptyDum Oct 31, 2010 7:14 am

Pana la urma o va fasii,garantat,exista acolo undeva cineva special care sa il iubeasca pe omul Tom,nu vedeta Tom.
Sus In jos
monyka
monyka
Hi5 Administrator
Hi5 Administrator

TaurCal
Varsta : 34Data de inscriere : 22/11/2009Numarul mesajelor : 185Localizare : in lumea mea:X:XJoburi/Distractii : job??..balerin-dansatorStare de spirit : sad:(

Tom Kaulitz – I am so lonely Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz – I am so lonely   Tom Kaulitz – I am so lonely EmptySam Noi 06, 2010 2:14 am

corect!!! toti avem pe "cineva" sa ne iubeasca....mai tarziu sau mai devreme apare acel "Cineva" sau speram ca va apare!!
Sus In jos
monyka
monyka
Hi5 Administrator
Hi5 Administrator

TaurCal
Varsta : 34Data de inscriere : 22/11/2009Numarul mesajelor : 185Localizare : in lumea mea:X:XJoburi/Distractii : job??..balerin-dansatorStare de spirit : sad:(

Tom Kaulitz – I am so lonely Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz – I am so lonely   Tom Kaulitz – I am so lonely EmptySam Noi 06, 2010 2:16 am

cu toti avem un "sufeltul pereche" dar nu multi si-l intalnesc!! poate el e mai norkos decat..... altii;)!!!
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Tom Kaulitz – I am so lonely Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz – I am so lonely   Tom Kaulitz – I am so lonely EmptySam Ian 08, 2011 10:57 pm

Nu imi vine sa cred ca a spus asta
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat




Tom Kaulitz – I am so lonely Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz – I am so lonely   Tom Kaulitz – I am so lonely Empty

Sus In jos

Tom Kaulitz – I am so lonely

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Scream For Tokio Hotel :: Membri trupei Tokio Hotel-
creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente