All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Pinky neaga totul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Pinky neaga totul Vide
MesajSubiect: Pinky neaga totul   Pinky neaga totul EmptyDum Iul 25, 2010 6:51 am

Poi se pare ca trupa noastra preferata nu prea ne mai surprinde cu noutati iar eu nu vreau a scriu minciuni.Am auzit insa k asazisa iubita a lui Bill , Pinky ar nega faptul k il cunoaste pe Bill si a spus k intre ei nu exista nicio relatie....Bill pare sa fie deacord
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Pinky neaga totul Vide
MesajSubiect: Re: Pinky neaga totul   Pinky neaga totul EmptyDum Iul 25, 2010 7:03 am

nici eu nu cred k au fost impreuna ,adik ei mereu declara k sunt solo
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Pinky neaga totul Vide
MesajSubiect: Re: Pinky neaga totul   Pinky neaga totul EmptyDum Iul 25, 2010 7:05 am

pai da si aia ii uratenia intruchipata
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Pinky neaga totul Vide
MesajSubiect: Re: Pinky neaga totul   Pinky neaga totul EmptyDum Iul 25, 2010 7:11 am

o fi dar bill cauta dragostea adevarata nu un super model Pinky neaga totul 471606
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Pinky neaga totul Vide
MesajSubiect: Re: Pinky neaga totul   Pinky neaga totul EmptyDum Iul 25, 2010 7:12 am

acuma hai sa fim serioase,nu se uita Bill la ea + el vrea pe cineva sa semene cu el in schimb ea...
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Pinky neaga totul Vide
MesajSubiect: Re: Pinky neaga totul   Pinky neaga totul EmptyLun Iul 26, 2010 7:16 am

ai dreptate Alexa..
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Pinky neaga totul Vide
MesajSubiect: Re: Pinky neaga totul   Pinky neaga totul EmptySam Aug 21, 2010 9:12 am

Pinkyutza asta e prea proasta pentru 2010 .
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Pinky neaga totul Vide
MesajSubiect: Re: Pinky neaga totul   Pinky neaga totul EmptySam Aug 28, 2010 1:51 am

Bucurie și lacrimi pentru admiratorele solistului de la Tokio Hotel, Bill Kaulitz. Dacă până acum se specula că rockerul este homosexual, iată că ultima veste care îl are în prim plan pe interpret vine să infirme acest lucru. După șase ani de singurătate, Bill Kaulitz s-a cuplat cu o fată.


Însă, așa cum este normal pentru un star, noua relație nu putea fi una simplă, ci una în care „cineva” a ieșit cu inima zdrobită. Se pare că rockerul a „subtilizat” iubita unui alt cântăreț.

Dennis K pretinde că iubita lui, Pinky, i-a fost furată de către Bill. Tânăra este de-o seamă cu solistul (n.r. - 20 de ani), este fan muzică punk și vine din Turingia. Pinky este pe jumătate asiatică și îngrijea florile dintr-un cimitir. Până aici
nimic ieșit din comun, numai că prietenul părăsit susține sus și tare: „Bill mi-a furat iubita”.

Muzicianul și fata erau împreună de câteva luni când ea l-a părăsit de Anul Nou și se pare că din cauza lui Bill. „Pinky era fan Tokio Hotel și i-a scris și trimis o fotografie lui Bill. El a contactat-o și, la un moment dat, au conversat unul cu altul pe internet. Mai târziu s-au întâlnit. Și-au petrecut noaptea împreună la un hotel din Leipzig. Bill chiar a vizitat-o la ea acasă”, a declarat Dennis, de 21 de ani.

Mai târziu, între cei doi rivali a avut loc un schimb de replici pe internet, iar membrul Tokio Hotel se pare că i-ar fi scris tânărului: „O iubesc atât de mult, mă bucur de fiecare minut în preajma ei”. I-a spus totodată că i-ar plăcea să o aibă alături de el în Hamburg.

„Bill își dorește ca eu să o las pe Pinky în pace. Dar am realizat că oricum o voi pierde în favoarea lui. Știu de la Pinky că el a vorbit urât despre mine și a încercat să o impresioneze”, a completat Dennis.

Imediat ce muzicianul a fost părăsit, Bill i-ar fi scris: „Nu îmi convine că erați împreună”. La care rivalul i-ar fi replicat: „Calea ta este liberă de acum înainte”.

Dar va profita componentul Tokio Hotel de această libertate sau s-a bucurat doar de „gustul victoriei” după o competiție? Cert este că imaginea lui s-a îmbunătățit simțitor, iar milioane de fete rasulfa usurate si spera sa ajunga la inima lui...
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Pinky neaga totul Vide
MesajSubiect: Re: Pinky neaga totul   Pinky neaga totul EmptySam Aug 28, 2010 7:02 am

Stefania ce vrei sa spui prin asta?
stirea asta mi se pare ca am citit-o pe un site VDT parca asa numea si oricu nu sunt poze prin reviste cu ei deci nu prea cred ca Bill ii cu aia uita-te sa vezi si tu cum arata in caz ca nu ai vazut-o
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Pinky neaga totul Vide
MesajSubiect: Re: Pinky neaga totul   Pinky neaga totul EmptySam Aug 28, 2010 10:07 am

Pinky e o cocalara care nu stie cum o cheama. [:
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Pinky neaga totul Vide
MesajSubiect: Re: Pinky neaga totul   Pinky neaga totul EmptyDum Aug 29, 2010 12:10 am

Joe a facut rima Pinky neaga totul 916633))))))))))))


Pinky e o bitch

\;d/
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Pinky neaga totul Vide
MesajSubiect: Re: Pinky neaga totul   Pinky neaga totul EmptyDum Aug 29, 2010 3:55 am

Alexa am gasit stirea si m-am gandit s-o postez..
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Pinky neaga totul Vide
MesajSubiect: Re: Pinky neaga totul   Pinky neaga totul EmptyDum Aug 29, 2010 4:35 am

ok
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Pinky neaga totul Vide
MesajSubiect: Re: Pinky neaga totul   Pinky neaga totul EmptyLun Aug 30, 2010 3:28 am

Pinky neaga totul 50932 bine
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Pinky neaga totul Vide
MesajSubiect: Re: Pinky neaga totul   Pinky neaga totul EmptyJoi Sept 09, 2010 6:27 am

Poze cu Bill si Pinky nu exista,doar conversatii pe internet pe care le putea scrie oricine si sa se dea drept Bill Kaulitz de la Tokio Hotel.
Bill a declarat ca nu are id,ca nu sta pe internet asa ca e greu de dovedit ca a existat o legatura intre el si Pinky.
Va spun eu care este realitatea.Acel tanar Dennis K nu mai este in atentia publicului si a creat toata aceasta agitatie ca sa mai apara si el in presa.Concluzia :stati linistite ca Bill daca va fi cu cineva nu va fi o oarecine,o fata simpla si uratica cum e Pinky oricat de sclipitoare ar fi ea la minte si simpatica nu o sa ii fure inima lui Bill.Bill e prea pretentios cu el insusi ,iar fata care ii va fi alaturi trebuie sa fie macar jumatate din cum e el,nu stiu daca am reusit sa ma fac inteleasa,dar cred ca veti intelege ce am vrut sa zic.
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Pinky neaga totul Vide
MesajSubiect: Re: Pinky neaga totul   Pinky neaga totul EmptyJoi Sept 09, 2010 7:30 am

da si Kristine are dreptate
ai avut rabdare sa scrii atat?
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Pinky neaga totul Vide
MesajSubiect: Re: Pinky neaga totul   Pinky neaga totul EmptyJoi Sept 09, 2010 7:38 pm

am inteles ce ai vrut sa zici
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Pinky neaga totul Vide
MesajSubiect: Re: Pinky neaga totul   Pinky neaga totul EmptyVin Sept 10, 2010 6:17 am

Stefania a scris:
da si Kristine are dreptate
ai avut rabdare sa scrii atat?
Da Pinky neaga totul 50932 ,imi place sa vorbesc f mult despre lucrurile care imi plac si ma intereseaza ,iar Tokio Hotel va fi un subiect despre care voi vorbi cu placere cu oricine vrea sa discute despre ei.Aici sunt nevoita sa scriu asa ca scriu ce sa fac?!?
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Pinky neaga totul Vide
MesajSubiect: Re: Pinky neaga totul   Pinky neaga totul EmptyVin Sept 10, 2010 6:43 am

Pinky neaga totul 50932
tokio hotel :x
Tokio Hotel este singurul lucru pe care toti membrii il au in comun?
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Pinky neaga totul Vide
MesajSubiect: Re: Pinky neaga totul   Pinky neaga totul EmptyVin Sept 10, 2010 6:44 am

Nu stiu daca voua vi s-a intamplat sa aveti o discutie despre ei cu altcineva care nu stie nimic sau mai nimic despre ei si sa spuna diverse lucriri suparatoare la adresa lor.
Eu am avut f multe discutii.Tinand cont ca am o varsta cei cu care am vorbit si m-au contrazis sau i-au luat in deras sunt trecuti de 25-30 de ani.Sunt prietenii mei si am crezut ca sunt mai deschisi la mine ,dar niciodata nu ajungi sa cunosti indeajuns un om.
Am juns la un moment dat la un anumit punct al discutiei si am preferat sa renunt decat sa stric o prietenit de ani pt niste opinii diferite:multi nu ma inteleg cum pot asculta muzica pt adolescenti?Dar argumentul meu este ca nu trebuie sa ai o anumita varsta ca sa asculti un anumit gen de muzica.Muzica e pt orice varsta,muzica trebuie ascultata atunci cand esti bine dispus sau trist,la o petrecere,chiar si la o inmormantare se asculta un anumit gen de muzica.Muzica trebiue sa ne apropie ,sa ne faca mai buni.
Muzica nu inseamna asa cum cred uni despre Tokio Hotel instigare la tot ce e mai rau.Cei care cred asa ceva nu stiu nimic si nici nu vor sa stie despre Th.
Parerea mea.
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Pinky neaga totul Vide
MesajSubiect: Re: Pinky neaga totul   Pinky neaga totul EmptyVin Sept 10, 2010 6:48 am

deci daca ai transcrie pe foi toate mesajele tale ti-ar isi 2-3 carti
si da ai dreptate n povestioara de mai sus, multi cand aud de TH incep sa-i condamne si sa-i judece, fara sa stie ceva despre ei.
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Pinky neaga totul Vide
MesajSubiect: Re: Pinky neaga totul   Pinky neaga totul EmptyVin Sept 10, 2010 6:49 am

Stefania a scris:
Pinky neaga totul 50932
tokio hotel :x
Tokio Hotel este singurul lucru pe care toti membrii il au in comun?
Ce vrei sa zici?
Aici cel putin ,la tema Tokio Hotel despre ei trebuie sa vorbim nu?
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Pinky neaga totul Vide
MesajSubiect: Re: Pinky neaga totul   Pinky neaga totul EmptyVin Sept 10, 2010 6:55 am

da dar eu ma intrebam daca mai avem si alt lucru in comun in afara de TH. adica sa ne placa la toti de exemplu alta formaie sau nu stiu orice
intelegieti?
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Pinky neaga totul Vide
MesajSubiect: Re: Pinky neaga totul   Pinky neaga totul EmptyVin Sept 10, 2010 7:08 am

Kristine si eu am avut multeeeee discutii pe tema TH cu colegii mei si stiu cum ii
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Pinky neaga totul Vide
MesajSubiect: Re: Pinky neaga totul   Pinky neaga totul EmptyMar Ian 11, 2011 7:49 pm

Alexa si eu am avut discutii cu colegii mei despre TH, pur si simplu i`am innebunit, da anul acesta nu a fost asa
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat




Pinky neaga totul Vide
MesajSubiect: Re: Pinky neaga totul   Pinky neaga totul Empty

Sus In jos

Pinky neaga totul

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Scream For Tokio Hotel :: Membri trupei Tokio Hotel-
Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente