All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Tom a purtat aparat !? :o

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Tom a purtat aparat !? :o Vide
MesajSubiect: Tom a purtat aparat !? :o   Tom a purtat aparat !? :o EmptyMar Iun 29, 2010 1:07 am

Tom a purtat aparat !? :o 408a033456_66328244_o2
Deci am gasit aceasta poza pe internet ...este adevarata ???
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Tom a purtat aparat !? :o Vide
MesajSubiect: Re: Tom a purtat aparat !? :o   Tom a purtat aparat !? :o EmptyMar Iun 29, 2010 1:10 am

FAKE. :-J
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Tom a purtat aparat !? :o Vide
MesajSubiect: Re: Tom a purtat aparat !? :o   Tom a purtat aparat !? :o EmptyMar Iun 29, 2010 1:50 am

Poftim? nu pot sa cred...ce ne potrivim... nu`i asa daniela ?
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Tom a purtat aparat !? :o Vide
MesajSubiect: Re: Tom a purtat aparat !? :o   Tom a purtat aparat !? :o EmptyMar Iun 29, 2010 1:51 am

nu e sigur ca a purtat aparat dentar ....e doar o poza Tom a purtat aparat !? :o 50932
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Tom a purtat aparat !? :o Vide
MesajSubiect: Re: Tom a purtat aparat !? :o   Tom a purtat aparat !? :o EmptyMar Iun 29, 2010 1:52 am

E fake se vede clar ca are aparat doar sus si jos ....nimic
:-J
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Tom a purtat aparat !? :o Vide
MesajSubiect: Re: Tom a purtat aparat !? :o   Tom a purtat aparat !? :o EmptyMar Iun 29, 2010 1:53 am

poi si daca are doar sus , care este problema ???Tom a purtat aparat !? :o 750519)
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Tom a purtat aparat !? :o Vide
MesajSubiect: Re: Tom a purtat aparat !? :o   Tom a purtat aparat !? :o EmptyMar Iun 29, 2010 1:54 am

Nu e ma poza reala . Adica l'ai vazut la 15 sau 14 ani [ cat are aici ] cu aparat ? l'ai mai vazut ? 8-)
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Tom a purtat aparat !? :o Vide
MesajSubiect: Re: Tom a purtat aparat !? :o   Tom a purtat aparat !? :o EmptyMar Iun 29, 2010 1:56 am

NU
Si stiu ca nu a purtat ,dar eu ziceam ca sunt aparate care se pun doar sus sau doar joc Tom a purtat aparat !? :o 63219
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Tom a purtat aparat !? :o Vide
MesajSubiect: Re: Tom a purtat aparat !? :o   Tom a purtat aparat !? :o EmptyMar Iun 29, 2010 1:56 am

nu..
poate l`a purtat doar putin... ohhh ce bine de el
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Tom a purtat aparat !? :o Vide
MesajSubiect: Re: Tom a purtat aparat !? :o   Tom a purtat aparat !? :o EmptyMar Iun 29, 2010 1:57 am

sau deloc
sau si sus si jos cum avem noi
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Tom a purtat aparat !? :o Vide
MesajSubiect: Re: Tom a purtat aparat !? :o   Tom a purtat aparat !? :o EmptyMar Iun 29, 2010 2:36 am

nu cred k e adevarata k doar am vazut multe poze cu el cand era mai mic shi nu avea
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Tom a purtat aparat !? :o Vide
MesajSubiect: Re: Tom a purtat aparat !? :o   Tom a purtat aparat !? :o EmptyMar Iun 29, 2010 5:29 am

Exact Tom a purtat aparat !? :o 471606 Tom a purtat aparat !? :o 820988
Sus In jos
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Tom a purtat aparat !? :o Vide
MesajSubiect: Re: Tom a purtat aparat !? :o   Tom a purtat aparat !? :o EmptyVin Iul 09, 2010 2:32 am

fals......poza e trucata
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Tom a purtat aparat !? :o Vide
MesajSubiect: Re: Tom a purtat aparat !? :o   Tom a purtat aparat !? :o EmptyVin Iul 09, 2010 3:14 am

va garantez ca se poate pune si aparat numa sus si numa jos nu ii obligatoriu si sus si joi si poza cred ca e trucata
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Tom a purtat aparat !? :o Vide
MesajSubiect: Re: Tom a purtat aparat !? :o   Tom a purtat aparat !? :o EmptyVin Iul 16, 2010 9:54 am

Ori e fake..ori e vrun fan idiot cu aparat dentar care il copiaza.
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Tom a purtat aparat !? :o Vide
MesajSubiect: Re: Tom a purtat aparat !? :o   Tom a purtat aparat !? :o EmptySam Iul 17, 2010 1:02 am

Tom a purtat aparat !? :o 916633 Da , Joe are dreptate
Sus In jos
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Tom a purtat aparat !? :o Vide
MesajSubiect: Re: Tom a purtat aparat !? :o   Tom a purtat aparat !? :o EmptyDum Iul 18, 2010 6:35 am

orice e posibil Tom a purtat aparat !? :o 63219 l c fani au aparut in ultima vreme............
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Tom a purtat aparat !? :o Vide
MesajSubiect: Re: Tom a purtat aparat !? :o   Tom a purtat aparat !? :o EmptyLun Iul 19, 2010 1:20 pm

Nu stiu ce sa cred,am devenit curioasa si m-am uitat la toate pozele pe care le am cu Tom si am gasit cateva care ar fi din acea perioada,cel putin sunt cu acea bandana.Nu are aparat dentar (normal ca nu are)dar este posibil sa isi fi facut ceva la dantura ,Bill si-a facut sigur si nu a fost surprins cu nici un aparat dentar.
Sunt cateva lagune in anii care au trecut,pt ca nu au fost chiar tot timpul in atentia publicului sau a presei.
Oricum e fake poza.
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Tom a purtat aparat !? :o Vide
MesajSubiect: Re: Tom a purtat aparat !? :o   Tom a purtat aparat !? :o EmptyMier Iul 21, 2010 8:25 am

Bill a facut ceva la dinti..?
Adica incisivii de pe maxilarul superior sunt la fel ca dintii unui iepure. Eu ced ca a supt la biberon cand era mic.
Tom are dinti frumosi... nu l`am mai vazut si in alte poze cu aparat dentar. Poate a fost rusinat si nu a facut poze in care sa se observe...
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Tom a purtat aparat !? :o Vide
MesajSubiect: Re: Tom a purtat aparat !? :o   Tom a purtat aparat !? :o EmptyMier Iul 21, 2010 8:36 am

dc sa ii fie rusine?
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Tom a purtat aparat !? :o Vide
MesajSubiect: Re: Tom a purtat aparat !? :o   Tom a purtat aparat !? :o EmptyLun Aug 30, 2010 5:30 am

cred ca poza e trucata
sau poate Tom nu a vrut sa aiba amintiri cu aparatul dentar asa ca nu a facut poze Tom a purtat aparat !? :o 50932
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Tom a purtat aparat !? :o Vide
MesajSubiect: Re: Tom a purtat aparat !? :o   Tom a purtat aparat !? :o EmptyJoi Sept 16, 2010 8:06 am

Sustin ca e FAKE.
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Tom a purtat aparat !? :o Vide
MesajSubiect: Re: Tom a purtat aparat !? :o   Tom a purtat aparat !? :o EmptyVin Dec 24, 2010 3:56 am

Nu a mai gasit nimeni un raspuns adevarat? A purtat aparat sau nu ?
E poza un trucaj? Lamiriti-ma!
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat




Tom a purtat aparat !? :o Vide
MesajSubiect: Re: Tom a purtat aparat !? :o   Tom a purtat aparat !? :o Empty

Sus In jos

Tom a purtat aparat !? :o

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Scream For Tokio Hotel :: Membri trupei Tokio Hotel-
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente