All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Tokio Hotel, săli doar pe jumătate pline. Mirajul s-a sfârșit?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Tokio Hotel, săli doar pe jumătate pline. Mirajul s-a sfârșit? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel, săli doar pe jumătate pline. Mirajul s-a sfârșit?   Tokio Hotel, săli doar pe jumătate pline. Mirajul s-a sfârșit? - Pagina 2 EmptyMar Iun 29, 2010 1:48 am

serios ..orice se poate schimba
ma sperie viitorul
gata ! sa nu mai vorvim despre despartire...
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Tokio Hotel, săli doar pe jumătate pline. Mirajul s-a sfârșit? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel, săli doar pe jumătate pline. Mirajul s-a sfârșit?   Tokio Hotel, săli doar pe jumătate pline. Mirajul s-a sfârșit? - Pagina 2 EmptyMar Iun 29, 2010 1:49 am

Tokio Hotel, săli doar pe jumătate pline. Mirajul s-a sfârșit? - Pagina 2 916633))))))))))))))))))) La 60 de ani Tokio Hotel, săli doar pe jumătate pline. Mirajul s-a sfârșit? - Pagina 2 916633))) in baston si microfonu' in mana cantand scream Tokio Hotel, săli doar pe jumătate pline. Mirajul s-a sfârșit? - Pagina 2 916633)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))Tokio Hotel, săli doar pe jumătate pline. Mirajul s-a sfârșit? - Pagina 2 916633))))))))
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Tokio Hotel, săli doar pe jumătate pline. Mirajul s-a sfârșit? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel, săli doar pe jumătate pline. Mirajul s-a sfârșit?   Tokio Hotel, săli doar pe jumătate pline. Mirajul s-a sfârșit? - Pagina 2 EmptyMar Iun 29, 2010 2:00 am

a fost doar o gluma...
de asta am zis ca odata si odata se vor despartii
Gata ..sa revanim la subiectul cu salile pe jumatate pline
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Tokio Hotel, săli doar pe jumătate pline. Mirajul s-a sfârșit? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel, săli doar pe jumătate pline. Mirajul s-a sfârșit?   Tokio Hotel, săli doar pe jumătate pline. Mirajul s-a sfârșit? - Pagina 2 EmptyMar Iun 29, 2010 2:01 am

aaaaaaaa

Doamne Tokio Hotel, săli doar pe jumătate pline. Mirajul s-a sfârșit? - Pagina 2 750519
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Tokio Hotel, săli doar pe jumătate pline. Mirajul s-a sfârșit? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel, săli doar pe jumătate pline. Mirajul s-a sfârșit?   Tokio Hotel, săli doar pe jumătate pline. Mirajul s-a sfârșit? - Pagina 2 EmptyJoi Iul 01, 2010 12:37 am

Noi clar nu vrem sa se destrame trupa si APROAPE toate trupele care canta rock s-au despartit , sa speram ca ei sunt printre aia care mai sunt inca impreuna si Stefania de exemplu Aerosmith sunt foarte batrani si inca sustin concerte si nu au baston nici unu` si poate ai vazut un concert de-al lor sa vezi ce plin de viata este Steven Tyler la 62 de ani,nu vad de ce Bill nu ar fi.


Dc o sa se destrame trupa(sper ca nu) asta ii viata si trebuie sa mergem inainte fie ca ne place fie ca nu
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Tokio Hotel, săli doar pe jumătate pline. Mirajul s-a sfârșit? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel, săli doar pe jumătate pline. Mirajul s-a sfârșit?   Tokio Hotel, săli doar pe jumătate pline. Mirajul s-a sfârșit? - Pagina 2 EmptyDum Iul 04, 2010 7:18 pm

Tokio Hotel, săli doar pe jumătate pline. Mirajul s-a sfârșit? - Pagina 2 676994(((((((((((((((((((((((((((((( Tokio Hotel, săli doar pe jumătate pline. Mirajul s-a sfârșit? - Pagina 2 676994((((((((((( Ueeeeeea . Logic ca nu as vrea sa se destrame . Sau AC/DC sunt inca impreuna si fac concerte frumose . 8-> asa sa fie si cu TOKIO HOTEL . Tokio Hotel, săli doar pe jumătate pline. Mirajul s-a sfârșit? - Pagina 2 494856
Sus In jos
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Tokio Hotel, săli doar pe jumătate pline. Mirajul s-a sfârșit? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel, săli doar pe jumătate pline. Mirajul s-a sfârșit?   Tokio Hotel, săli doar pe jumătate pline. Mirajul s-a sfârșit? - Pagina 2 EmptyVin Iul 09, 2010 2:11 am

tragic dar adevarat


si in plus au devenit mult prea comerciali.........le statea mult mai bn inainte.si atrageau mai multi fani

dar exista si momente din astea intr-o trupa.......sa speram k o sa le depaseasca
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Tokio Hotel, săli doar pe jumătate pline. Mirajul s-a sfârșit? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel, săli doar pe jumătate pline. Mirajul s-a sfârșit?   Tokio Hotel, săli doar pe jumătate pline. Mirajul s-a sfârșit? - Pagina 2 EmptySam Iul 17, 2010 1:07 am

Ai dreptate Tokio Hotel, săli doar pe jumătate pline. Mirajul s-a sfârșit? - Pagina 2 571882
Sus In jos
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Tokio Hotel, săli doar pe jumătate pline. Mirajul s-a sfârșit? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel, săli doar pe jumătate pline. Mirajul s-a sfârșit?   Tokio Hotel, săli doar pe jumătate pline. Mirajul s-a sfârșit? - Pagina 2 EmptyDum Iul 18, 2010 6:27 am

bill canta l fel k inainte........dar faima il impiedica sa fi acelasi......si nush dc insista sa poarte costumele alea d astronaut si armurile sau ce or fi alea.........din exterior arata k un circar..........si nu_mi scuz cuvintele cu toate k il iubesc atat.... Tokio Hotel, săli doar pe jumătate pline. Mirajul s-a sfârșit? - Pagina 2 678541
Sus In jos

Continut sponsorizat




Tokio Hotel, săli doar pe jumătate pline. Mirajul s-a sfârșit? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel, săli doar pe jumătate pline. Mirajul s-a sfârșit?   Tokio Hotel, săli doar pe jumătate pline. Mirajul s-a sfârșit? - Pagina 2 Empty

Sus In jos

Tokio Hotel, săli doar pe jumătate pline. Mirajul s-a sfârșit?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Scream For Tokio Hotel :: The Band(Die Band)-
Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente