All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Well..Nu mai pot intra !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Well..Nu mai pot intra ! Vide
MesajSubiect: Well..Nu mai pot intra !   Well..Nu mai pot intra ! EmptyDum Iun 20, 2010 8:11 am

Deci, nu o sa mai pot intra pe forum..
Adica..nu se stie cand o sa mai intru, pentru ca mi s-a ars unitatea.
Doar sa mai merg la un vecin...dar nu !.
Deci..Nu stiu cand am sa mai pot intra..Sper sa-mi repare calculatorul cat mai repede, pentru ca am sa mor fara el X_X.
Sus In jos
Elenaa.
Elenaa.
Ultra user

GemeniBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 05/05/2010Numarul mesajelor : 327Localizare : Undeva aproape de prieteni :-xJoburi/Distractii : Multe si nebune..Stare de spirit : Ma holbez la PC macand popcorn.!

Well..Nu mai pot intra ! Vide
MesajSubiect: Re: Well..Nu mai pot intra !   Well..Nu mai pot intra ! EmptyDum Iun 20, 2010 8:32 am

Gush`.
Ce naspa.
Daca tu il tii cand fulgera afara.
Soarta.
Well..Nu mai pot intra ! 63219
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Well..Nu mai pot intra ! Vide
MesajSubiect: Re: Well..Nu mai pot intra !   Well..Nu mai pot intra ! EmptyDum Iun 20, 2010 11:14 pm

Jenica a stat o luna fara unitate pentru ca trebuia nustiu ce piesa si au trimis unitatea la Bucuresti ...
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Well..Nu mai pot intra ! Vide
MesajSubiect: Re: Well..Nu mai pot intra !   Well..Nu mai pot intra ! EmptyLun Iun 21, 2010 6:35 am

saraca de tn sper sa potzi reveni repede pe forum
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Well..Nu mai pot intra ! Vide
MesajSubiect: Re: Well..Nu mai pot intra !   Well..Nu mai pot intra ! EmptyMar Iun 22, 2010 12:25 am

A???
Nu pot sa cred,esti a 3 persoana care in ultima saptamana are problema cu unitatea.
Ori sunt prea solicitate,ori au iesit din garantie; ultima varianta este cea mai posibula.
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Well..Nu mai pot intra ! Vide
MesajSubiect: Re: Well..Nu mai pot intra !   Well..Nu mai pot intra ! EmptyMier Iun 23, 2010 11:36 am

poi..voi incerca sa revin cat mai repede.pentru ca am sa intru pe laptopul lui sormea :d.si pentru ely, nu a fost vina mea...a fost vina lu mama.
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Well..Nu mai pot intra ! Vide
MesajSubiect: Re: Well..Nu mai pot intra !   Well..Nu mai pot intra ! EmptyJoi Iun 24, 2010 2:59 am

Lasa ca rezolvi tu problema cu pcul.
Multi membrii vad ca nu mai intra.O fi din cauza vacantei de vara???
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Well..Nu mai pot intra ! Vide
MesajSubiect: Re: Well..Nu mai pot intra !   Well..Nu mai pot intra ! EmptyJoi Iun 24, 2010 4:22 am

Poate ... eu am ramas socata cand am vazut ca forumul a intrat in vacanta
Imi facusem planuri de vara ..si cand colo ..POC ! era in vacanta Well..Nu mai pot intra ! 596966
Ce bine ca nu mai este !!! Well..Nu mai pot intra ! 471606 Well..Nu mai pot intra ! 471606 Well..Nu mai pot intra ! 471606 Well..Nu mai pot intra ! 471606
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat




Well..Nu mai pot intra ! Vide
MesajSubiect: Re: Well..Nu mai pot intra !   Well..Nu mai pot intra ! Empty

Sus In jos

Well..Nu mai pot intra !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: All in One - Crazy 4 Us :: Discutii libere(offene Diskussion)-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente