All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil Vide
MesajSubiect: Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil   Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil EmptyVin Iun 18, 2010 10:00 pm

Este o mare placere sa anunt ca Bill Kaulitz de la Tokio Hotel doneaza
unul dintre lanturile lui preferate pentru un eveniment caritabil.
"Acest lant a
fost mult timp alaturi de mine și mi-a purtat noroc" - a spus el.

English

Bill
auctions off his chain for charityIt
is great pleasure to announce that Bill Kaulitz of Tokio Hotel auctions
off his favourite chain to Help Music Awards for a good cause after
using it during long time and brought him so much happiness.

Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil Vide
MesajSubiect: Re: Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil   Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil EmptyVin Iun 18, 2010 10:00 pm








Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil 837d46bed080
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil Vide
MesajSubiect: Re: Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil   Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil EmptyVin Iun 18, 2010 11:01 pm

cat de dragutz din partea lui Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil 494856
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil Vide
MesajSubiect: Re: Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil   Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil EmptySam Iun 19, 2010 12:21 am

Ce baiat..Ce baiat.!
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil Vide
MesajSubiect: Re: Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil   Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil EmptyDum Iun 20, 2010 1:46 am

Wow ..ce baiat
Bill face ceea ce trebuie
Ma bucur ca il doneaza in scop caritabil
Ar fi foarte frumos din partea lui sa doneze si o suma de bani , lumea si-ar mai schimba impresia proasta despre ei , parerea mea
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil Vide
MesajSubiect: Re: Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil   Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil EmptyDum Iun 20, 2010 4:01 am

Da foarte frumos gestul lui,adevarul ca are multe cu care nu prea a mai aparut;ar putea dona si unele tricouri sau geci care iau ramas mici.Bani nu cred ca are asa de multi,ca are si cheltuieli,numai cati oameni,angajati roiesc pe langa el,iar banii castigati cu trupa se impart in 4.Poate din bani lui castigati din reclame.
Sus In jos
Elenaa.
Elenaa.
Ultra user

GemeniBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 05/05/2010Numarul mesajelor : 327Localizare : Undeva aproape de prieteni :-xJoburi/Distractii : Multe si nebune..Stare de spirit : Ma holbez la PC macand popcorn.!

Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil Vide
MesajSubiect: Re: Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil   Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil EmptyDum Iun 20, 2010 8:49 am

E ft frumos din partea lui sa doneze lantul lui.
Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil 494856
Un baiat bun !
Sus In jos
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil Vide
MesajSubiect: Re: Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil   Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil EmptyMier Iun 23, 2010 4:15 am

mda frumos


uite k se gandeste si l asa cv Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil 494856
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil Vide
MesajSubiect: Re: Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil   Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil EmptyMier Iun 23, 2010 8:06 am

Intertesant cat se va licita pt lantul respectiv si cine va fi fericitul sau fericita posesoare.
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil Vide
MesajSubiect: Re: Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil   Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil EmptyMar Iun 29, 2010 12:59 am

Eu cred ca vreun fan...
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil Vide
MesajSubiect: Re: Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil   Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil EmptyMar Iun 29, 2010 12:59 am

Eu Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil 432988
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil Vide
MesajSubiect: Re: Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil   Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil EmptyMar Iun 29, 2010 1:53 am

dumneata?
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil Vide
MesajSubiect: Re: Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil   Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil EmptyMar Iun 29, 2010 1:55 am

da..
si eu as vrea lantul lui :x
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil Vide
MesajSubiect: Re: Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil   Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil EmptyMar Iun 29, 2010 1:55 am

Toti fanii l'ar vrea Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil 432988
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil Vide
MesajSubiect: Re: Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil   Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil EmptyMar Iun 29, 2010 1:58 am

da..ai dreptate
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil Vide
MesajSubiect: Re: Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil   Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil EmptyMar Iun 29, 2010 6:15 pm

Fanii TH ca ceilalti l'ar arunca la gunoi :-L
Sus In jos
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil Vide
MesajSubiect: Re: Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil   Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil EmptyMier Iul 07, 2010 9:53 pm

nu cred......k doar face multi bani Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil 432988
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil Vide
MesajSubiect: Re: Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil   Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil EmptySam Aug 28, 2010 2:16 am

Deci cine s-a ales cu lantul pana la urma ?
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat




Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil Vide
MesajSubiect: Re: Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil   Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil Empty

Sus In jos

Bill doneaza unul din lanturile lui pentru un eveniment caritabil

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Scream For Tokio Hotel :: Membri trupei Tokio Hotel-
Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente