All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Avril Lavigne

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Avril Lavigne Vide
MesajSubiect: Avril Lavigne   Avril Lavigne EmptyDum Iun 13, 2010 12:11 am

Avril Ramona Lavigne (născută pe data de 27 septembrie 1984 în Belleville, Ontario) este o cântăreață, actriță și textieră canadiană,nominalizată de opt ori la Premiile Grammy și câștigătoare a șapte distincții Juno.Lavigne este una dintre cele mai importante personalități ale muzicii pop-rock actuale, compozițiile sale adresându-se, în general, adolescenților
Până în prezent interpreta a lansat trei albume de studio: (2007); răsplata prestației muzicale de calitate a cântăreței este reprezentată de cele 36 de milioane de albume comercializate la nivel internațional.
Avril Lavigne este cunoscută pentru vocea sa puternică, caracteristică mezzo-sopranelor,[întinderea sa vocală măsurând aproximativ două octave.Personalitate cunoscută pentru acțiunile sale caritabile, dar și pentru spiritul antreprenorial dezvoltat, Lavigne debutează în industria cinematografică la începutul anului 2006, odată cu lansarea peliculei animate Peste tufiș.



Avril Lavigne Avril_lavigne

Avril Lavigne Lavigne,%20Furtado%20contribute%20to%20single%20for%20Haiti%20relief


Avril Lavigne Avril-lavigne
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Avril Lavigne Vide
MesajSubiect: Re: Avril Lavigne   Avril Lavigne EmptyDum Iun 13, 2010 12:52 am

E draguta..
Imi plac melodiile "Girlfriend" si "Alice".
Sus In jos
onyk
onyk
Ultra Postator

VarsatorMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 01/12/2009Numarul mesajelor : 708Localizare : SuceavaJoburi/Distractii : desenul si muzicaStare de spirit : depinde de zi

Avril Lavigne Vide
MesajSubiect: Re: Avril Lavigne   Avril Lavigne EmptyDum Iun 13, 2010 7:16 am

e super draguta..
imi place cum canta.Avril Lavigne 494856
girlfriend.si i`m with you..le ador
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Avril Lavigne Vide
MesajSubiect: Re: Avril Lavigne   Avril Lavigne EmptyLun Iun 14, 2010 8:17 am

e cool...si ara atat de bine
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Avril Lavigne Vide
MesajSubiect: Re: Avril Lavigne   Avril Lavigne EmptyVin Iun 18, 2010 9:23 am

foarte frumoasa !
si are o voce splendida
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Avril Lavigne Vide
MesajSubiect: Re: Avril Lavigne   Avril Lavigne EmptySam Iun 19, 2010 3:29 am

Imi place mult d tot melodia HOT
Avril e superb de frumoasa
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Avril Lavigne Vide
MesajSubiect: Re: Avril Lavigne   Avril Lavigne EmptySam Iun 26, 2010 8:48 am

Avril Lavigne 20070412_Avril_Lavigne

Avril Lavigne Avril-lavigne3

Avril Lavigne 1120330742_1725326198_PrivateSessions-AvrilLavigne-girlfriend

Avril Lavigne 1263710373199_1263710373199_r

Avril Lavigne Avrillavignehqpng

Avril Lavigne Avrillavigne1

Avril Lavigne 212657
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
denythlover
denythlover
Ultra user

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 09/11/2010Numarul mesajelor : 242Localizare : brasovJoburi/Distractii : Stare de spirit : happy

Avril Lavigne Vide
MesajSubiect: Re: Avril Lavigne   Avril Lavigne EmptyJoi Dec 02, 2010 9:18 pm

ador stilul ei Avril Lavigne 494856 canta bn si e fumoasaa tare Avril Lavigne 494856:X
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Avril Lavigne Vide
MesajSubiect: Re: Avril Lavigne   Avril Lavigne EmptyVin Dec 24, 2010 9:34 am

A aparut albumul Goodbye Lullaby !!!
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Avril Lavigne Vide
MesajSubiect: Re: Avril Lavigne   Avril Lavigne EmptyJoi Ian 06, 2011 10:03 pm

Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Avril Lavigne Vide
MesajSubiect: Re: Avril Lavigne   Avril Lavigne EmptyLun Feb 21, 2011 5:23 am

Imi place foarte mult stilul ei vestimentar.
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Avril Lavigne Vide
MesajSubiect: Re: Avril Lavigne   Avril Lavigne EmptyLun Feb 21, 2011 6:37 am

Si mie imi place. Avril Lavigne 494856
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Cristina Georgiana
Cristina Georgiana
User Activ

TaurBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 08/02/2011Numarul mesajelor : 22Localizare : Joburi/Distractii : Scriu povesti.Stare de spirit : plictisita

Avril Lavigne Vide
MesajSubiect: Re: Avril Lavigne   Avril Lavigne EmptyLun Iun 20, 2011 8:04 pm

Uitati cateva melodii de pe noul ei album:







Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Avril Lavigne Vide
MesajSubiect: Re: Avril Lavigne   Avril Lavigne EmptyMar Iun 21, 2011 4:10 am

I smileee!!!
Smile, i love you si what the hell sunt preferatele mele Avril Lavigne 50932
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Avril Lavigne Vide
MesajSubiect: Re: Avril Lavigne   Avril Lavigne EmptyVin Aug 05, 2011 8:37 am

Momente de panica pentru tanara artista. Un fan obsedat a atacat-o pe Avril Lavigne in timp ce aceasta concerta.

Ultiumul concert al micutei cantarete a avut si ceva peripetii. In timp ce Avril era in timpul unei melodii, pe care o canta urcata pe un pian, un fan a sarit din public direct pe scena. Acesta voia sa ajunga la artista cu orice pret, insa planul sau nu i-a reusit.

Totul s-a terminat cu bine datorita vigilentei garzilor de corp ale lui Avril, care au fost pe faza si au rezolvat situatia inainte ca intamplarea sa ia o alta intorsatura.

Nu este prima data cand diverse vedete internationale au de-a face cu fani mult prea entuziasmati, care trec peste limite.

Concertul din Brazilia i-a adus cantareti Avril Lavigne o sperietura serioasa, insa aceasta si-a revenit repede si a continuat concertul ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat.

Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat




Avril Lavigne Vide
MesajSubiect: Re: Avril Lavigne   Avril Lavigne Empty

Sus In jos

Avril Lavigne

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Entertainment :: Celebrity News-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente