All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Solistul de la "Tokio Hotel" vrea o iubită care să semene cu el

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Solistul de la "Tokio Hotel" vrea o iubită care să semene cu el Vide
MesajSubiect: Solistul de la "Tokio Hotel" vrea o iubită care să semene cu el   Solistul de la "Tokio Hotel" vrea o iubită care să semene cu el EmptyJoi Iun 10, 2010 11:07 pm

Bill Kaulitz, solistul trupei germane "Tokio Hotel", a declarat într-un interviu acordat revistei germane "Stern" că se află încă în căutarea sufletului pereche.

"De la 14 ani nu am mai reușit să mă îndrăgostesc. Acesta este marele gol din viața mea. Vreau să am o relație cu cineva care să semene cu mine. Să ne placă aceleași lucruri și să poată accepta viața pe care o duc", mărturisește acesta. Idolul adolescenților se ferește de relațiile sporadice, preferând, în schimb, ceva mai serios și mai stabil.Kaulitz cunoaște foarte bine zvonurile despre presupusa lui homosexualitate, pe care le tratează cu umor. "Acest subiect a ajuns să fie un pic plictisitor pentru lume", susține tânărul. Cu ceva timp în urmă, se spunea că ieșea cu fotomodelul spaniol Monica Sanz, deși se pare că totul a fost un zvon.

Bill crede că nu poate avea o relație serioasă pentru că nu iese din casă fără bodyguarzi, trăind cu frica că va fi victima unui atentat. "Gărzile de corp a trebuit să înlăture oameni camuflați în fani și înarmați cu cuțite, care au fost prezenți la anumite evenimente", a declarat cântărețul.
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Solistul de la "Tokio Hotel" vrea o iubită care să semene cu el Vide
MesajSubiect: Re: Solistul de la "Tokio Hotel" vrea o iubită care să semene cu el   Solistul de la "Tokio Hotel" vrea o iubită care să semene cu el EmptyVin Iun 18, 2010 9:15 am

Interesant.
Normal ca vrea sa se indragosteasca pt ca este o fire romantica,sensibila.Dar in acelas timp si foarte pretentios.
E adevarat ca la faima lui este tot timpul insotit de garda de corp.
Nu cred ca se va indragosti oricum de o fana sau o oarecare pe care o va intalni pe strada.Au ei tot felul de intalniri pe la emisiuni,premieri,concerte,interviuri etc.
Cineva care sa semene cu el poate fi grasit interpretat;sa semene cu el fizic asa ar gandi multi ca a vrut sa zica,dar el se refera sa aiba aceleasi pasiuni,idealuri,firi asemanatoare.E greu sa gaseasca sa pe cineva cu firea lui,in primul rand cred ca s-ar plictisi.
In alt interviu a declarat ca ce asteapta el de la o fata -sa fie spontana,amuzanta ...spirituala.Deja a devenit mai pretentios.
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Solistul de la "Tokio Hotel" vrea o iubită care să semene cu el Vide
MesajSubiect: Re: Solistul de la "Tokio Hotel" vrea o iubită care să semene cu el   Solistul de la "Tokio Hotel" vrea o iubită care să semene cu el EmptyDum Iun 20, 2010 1:48 am

Bill homosexual ? nuuu , niciodata
Ar fi cazul pentu o iubita ...Solistul de la "Tokio Hotel" vrea o iubită care să semene cu el 471606(
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Solistul de la "Tokio Hotel" vrea o iubită care să semene cu el Vide
MesajSubiect: Re: Solistul de la "Tokio Hotel" vrea o iubită care să semene cu el   Solistul de la "Tokio Hotel" vrea o iubită care să semene cu el EmptyDum Iun 20, 2010 3:53 am

Pai barfe pe seama lui Bill tot vom auzi,doar este o vedeta si multi il urasc pt ca are succes la fete,iar lor nu le rmane decat sa inventeze tot felul barfe si sa lanseze zvonuri legate de orientarea lui sexuala care normal ca nu e spre homo.
Sus In jos
Elenaa.
Elenaa.
Ultra user

GemeniBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 05/05/2010Numarul mesajelor : 327Localizare : Undeva aproape de prieteni :-xJoburi/Distractii : Multe si nebune..Stare de spirit : Ma holbez la PC macand popcorn.!

Solistul de la "Tokio Hotel" vrea o iubită care să semene cu el Vide
MesajSubiect: Re: Solistul de la "Tokio Hotel" vrea o iubită care să semene cu el   Solistul de la "Tokio Hotel" vrea o iubită care să semene cu el EmptyDum Iun 20, 2010 8:52 am

Il urasc, dar in acelasi timp il invidiaza pe Bill pt faima lui .
Sus In jos
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Solistul de la "Tokio Hotel" vrea o iubită care să semene cu el Vide
MesajSubiect: Re: Solistul de la "Tokio Hotel" vrea o iubită care să semene cu el   Solistul de la "Tokio Hotel" vrea o iubită care să semene cu el EmptyMier Iun 23, 2010 4:45 am

are nevoie d o fata speciala.......o fana nu l-ar multumi niciodata orikt d asemanatori ar fi k mentalitate si ideluri....


si mai mult ca sigur nu vrea o fata care sa-i copieze stilul.....clar nu cauta asemanre fizica
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Solistul de la "Tokio Hotel" vrea o iubită care să semene cu el Vide
MesajSubiect: Re: Solistul de la "Tokio Hotel" vrea o iubită care să semene cu el   Solistul de la "Tokio Hotel" vrea o iubită care să semene cu el EmptyMier Iun 23, 2010 7:33 am

Va trebui sa fie cineva care sa il sustina atunci cand va fi deprimat,care sa aiba rabdare cu el,Bill este totusi o fire dificila si sa ii inteleaga nevoile si programul incarcat.
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Solistul de la "Tokio Hotel" vrea o iubită care să semene cu el Vide
MesajSubiect: Re: Solistul de la "Tokio Hotel" vrea o iubită care să semene cu el   Solistul de la "Tokio Hotel" vrea o iubită care să semene cu el EmptyMar Iun 29, 2010 1:00 am

Presa ar trebui sa nu mai imparta zvonuri ...
Bill poate sa`si gaseasca o iubita pentru ca e frumos , dragut, amuzant si are o voce superba.
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Solistul de la "Tokio Hotel" vrea o iubită care să semene cu el Vide
MesajSubiect: Re: Solistul de la "Tokio Hotel" vrea o iubită care să semene cu el   Solistul de la "Tokio Hotel" vrea o iubită care să semene cu el EmptyMar Iun 29, 2010 2:33 am

asha e Solistul de la "Tokio Hotel" vrea o iubită care să semene cu el 494856
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Solistul de la "Tokio Hotel" vrea o iubită care să semene cu el Vide
MesajSubiect: Re: Solistul de la "Tokio Hotel" vrea o iubită care să semene cu el   Solistul de la "Tokio Hotel" vrea o iubită care să semene cu el EmptyMar Iun 29, 2010 5:28 am

Daa Solistul de la "Tokio Hotel" vrea o iubită care să semene cu el 494856
Sus In jos
monyka
monyka
Hi5 Administrator
Hi5 Administrator

TaurCal
Varsta : 34Data de inscriere : 22/11/2009Numarul mesajelor : 185Localizare : in lumea mea:X:XJoburi/Distractii : job??..balerin-dansatorStare de spirit : sad:(

Solistul de la "Tokio Hotel" vrea o iubită care să semene cu el Vide
MesajSubiect: Re: Solistul de la "Tokio Hotel" vrea o iubită care să semene cu el   Solistul de la "Tokio Hotel" vrea o iubită care să semene cu el EmptyLun Iul 05, 2010 12:11 pm

sunt sigura k exista o fata akolo undeva in lume ptr el..fana sau nu krec ca astha conteaza mai putin ...da e important sa ii accepte si sa ii inteleaga viata ..dar si sa ii plaka muzika lui ..sa il sfatuiaska in legatura k melodiile ...spontana amuzanta ce baiat nu si-ar dorii astha mai ales unul k el..k adev spekial...cred ca el si tom vor reusi sa intalneaska adev dragoste ...dooar trebuie sa isi urmeze inimile si sa uite k sunt faimosi...fete sunt multe ce ii iubesc dar cea potrivita ii va gasii si atunki magia se va dezlantui...ce frumos suna cn nu viseaza la asa ceva ..dragoste adevarata care sa iti umple inima k ferikire si viata...sa simti k plutesti k iubesti e cel mai frumos sentiment cel mai bun sentiment pe kre il poti simti...zvonuri si iar zvonuri...sunt invidiosi si vor sa le strice imaginea dar fanii adevarati stiu km sunt ei si ce pot sa faca..eu va pwp dulce fanii tokio hotel ..bill de akolo unde esti ..departe aproape noi te sustinem si suntem siguri k iubirea adevarata te va gasii knd v-a venii nu o lasasa sa iti scape...pupiki
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Solistul de la "Tokio Hotel" vrea o iubită care să semene cu el Vide
MesajSubiect: Re: Solistul de la "Tokio Hotel" vrea o iubită care să semene cu el   Solistul de la "Tokio Hotel" vrea o iubită care să semene cu el EmptyLun Iul 05, 2010 6:31 pm

Eu sunt aia . Solistul de la "Tokio Hotel" vrea o iubită care să semene cu el 507414 Official ma gasit Solistul de la "Tokio Hotel" vrea o iubită care să semene cu el 432988
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Solistul de la "Tokio Hotel" vrea o iubită care să semene cu el Vide
MesajSubiect: Re: Solistul de la "Tokio Hotel" vrea o iubită care să semene cu el   Solistul de la "Tokio Hotel" vrea o iubită care să semene cu el EmptySam Aug 28, 2010 2:19 am

M-as bucura pentru el daca ar avea o iubita, ar fi si cazul , mai sunt cateva zile si Bill face 21 de ani si nu ae o iubita.
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
alice_bill
alice_bill
Ultra user

ScorpionCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 03/11/2009Numarul mesajelor : 103Localizare : Humanoid CityJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Solistul de la "Tokio Hotel" vrea o iubită care să semene cu el Vide
MesajSubiect: Re: Solistul de la "Tokio Hotel" vrea o iubită care să semene cu el   Solistul de la "Tokio Hotel" vrea o iubită care să semene cu el EmptyJoi Oct 21, 2010 4:16 am

Interesant.... Dar banuiesc ca are mult de cautat Solistul de la "Tokio Hotel" vrea o iubită care să semene cu el 63219 Cam greu de gasit o fata cu acelasi caracter puternic, ca al lui Solistul de la "Tokio Hotel" vrea o iubită care să semene cu el 596966
Si in plus banuiesc ca vor fi ca doua pietre tari care se vor bate cap in cap atunci cand vor fi impreuna.
Ma rog.....El stie ce este mai bine pentru el Solistul de la "Tokio Hotel" vrea o iubită care să semene cu el 471606
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Solistul de la "Tokio Hotel" vrea o iubită care să semene cu el Vide
MesajSubiect: Re: Solistul de la "Tokio Hotel" vrea o iubită care să semene cu el   Solistul de la "Tokio Hotel" vrea o iubită care să semene cu el EmptySam Ian 08, 2011 11:01 pm

Nu prea cred ca o sa gaseasca
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat




Solistul de la "Tokio Hotel" vrea o iubită care să semene cu el Vide
MesajSubiect: Re: Solistul de la "Tokio Hotel" vrea o iubită care să semene cu el   Solistul de la "Tokio Hotel" vrea o iubită care să semene cu el Empty

Sus In jos

Solistul de la "Tokio Hotel" vrea o iubită care să semene cu el

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Scream For Tokio Hotel :: Membri trupei Tokio Hotel-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente