All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Impossible love

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Impossible love - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Impossible love   Impossible love - Pagina 2 EmptySam Mai 29, 2010 11:36 pm

Baga NEXT :x.
Sus In jos
onyk
onyk
Ultra Postator

VarsatorMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 01/12/2009Numarul mesajelor : 708Localizare : SuceavaJoburi/Distractii : desenul si muzicaStare de spirit : depinde de zi

Impossible love - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Impossible love   Impossible love - Pagina 2 EmptyDum Mai 30, 2010 12:05 am

sefa,,,next.:x..
Impossible love - Pagina 2 750519
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Impossible love - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Impossible love   Impossible love - Pagina 2 EmptyDum Mai 30, 2010 12:10 am

unu mare Impossible love - Pagina 2 207842



Capitolul 9 –Lectii si bataie

Ana:
T: urmeaza-ma !


Il urmez pe scarile pe care am fost de nenumarate ori ...

Ajungem in fatza unei usii .. stiu ca’i camera lui dar ... nu am fost niciodata in ea ...

Tom deschide usa si apoi intram ... e o camera ... mare ...ceva mai mare decat cea a flaviei ...

T: fate comoda Impossible love - Pagina 2 471606

A: aaa k ... Флавия тебя ненавижу[flavia te urasc]

T: thoamne ce limbai aia ?
A: rusa Impossible love - Pagina 2 820988) dc ?
T: pt ca no pricep deloc Impossible love - Pagina 2 63219 de unde’o stii ?
A: pai mamai rusoaica , iar taicamiu e sa zic asa umpic de moldovean mai mult roman Impossible love - Pagina 2 820988) deci stiu si romana si rusa si de cand is aici am invatzat si germana si stiu si engleza Impossible love - Pagina 2 820988)


T: pfuai ... Impossible love - Pagina 2 63219

A: pai limbile parintilor trebuia sa le stiu mai ales rusa pt ca eu m-am nascut in rusia , iar romana m-a invatzat tata , germana am fost obligata , iar engleza se invatzat la scoala Impossible love - Pagina 2 750519

T: aham deci ce melodii tre sa stii ?
A: automatic , in your shadow I can shine , world behind my wall , noise si forever now


T: mama mea ma doare capu deja Impossible love - Pagina 2 750519
A: ia un algocalmin Impossible love - Pagina 2 750519 sau antinevragic Impossible love - Pagina 2 750519
T: bun deci sa incepem ...


Tom incepe sa-mi explice si pe urma incepem sa repetam melodiile ... la un moment dat tom sa dus la baie si eu stateam cu fatza la fereastra si cu spatele la usa de la baie gandidu-ma la melodii si alte mii de chestii si tampenii ...

Dintr-o data ma trezesc pe jos .. si ma uit in sus si-l vad pe tom ..

A: TOM ESTI UN OM MORT PRICEPI ASTA NU ?!

T: hoo ... usor nebuno Impossible love - Pagina 2 750519

A: NEBUNO SAI ZICI LU MAMITICA TA Impossible love - Pagina 2 11551

Iau o perna si incepem o bataie cu perne ....

Intr-un final tom sfarseste plin de fulgi si pe stand pe jos ...

A: Impossible love - Pagina 2 750519 sa te mai puna drq sa te mai pui cu mine Impossible love - Pagina 2 750519

T: alta nebuna Impossible love - Pagina 2 750519
A: mai taci Impossible love - Pagina 2 750519


Tom ia o perna in mana si mi-o arunca in fatza Impossible love - Pagina 2 750519
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Impossible love - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Impossible love   Impossible love - Pagina 2 EmptyDum Mai 30, 2010 12:13 am

Bataie cu perne Impossible love - Pagina 2 820988)
NEXT Impossible love - Pagina 2 471606
Sus In jos
onyk
onyk
Ultra Postator

VarsatorMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 01/12/2009Numarul mesajelor : 708Localizare : SuceavaJoburi/Distractii : desenul si muzicaStare de spirit : depinde de zi

Impossible love - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Impossible love   Impossible love - Pagina 2 EmptyDum Mai 30, 2010 1:33 am

alta nebuna:))
next
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Impossible love - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Impossible love   Impossible love - Pagina 2 EmptyDum Mai 30, 2010 1:40 am

Alt next

Aaaaaa so next Impossible love - Pagina 2 494856
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Impossible love - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Impossible love   Impossible love - Pagina 2 EmptyDum Mai 30, 2010 1:42 am

Impossible love - Pagina 2 750519 deci asteptati ca nuj cum sa redactez Impossible love - Pagina 2 750519)
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Impossible love - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Impossible love   Impossible love - Pagina 2 EmptyDum Mai 30, 2010 1:42 am

Eteeee da Impossible love - Pagina 2 916633
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Impossible love - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Impossible love   Impossible love - Pagina 2 EmptyDum Mai 30, 2010 4:17 am

nexxxxt Impossible love - Pagina 2 750519
ca iti dau cu perna in cap Impossible love - Pagina 2 750519 Impossible love - Pagina 2 916633
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Impossible love - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Impossible love   Impossible love - Pagina 2 EmptyDum Mai 30, 2010 4:17 am

si iti te bat mai rau ca Tom Impossible love - Pagina 2 750519) Impossible love - Pagina 2 507414
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Impossible love - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Impossible love   Impossible love - Pagina 2 EmptyDum Mai 30, 2010 6:38 am

hooo nebunele Impossible love - Pagina 2 750519)


Capitolul 10 – Mancare si taietura

Flavia:

In timp ce Ana si Tom erau sus si repetau eu si Bill ne-am apucat sa facem de mancare ...

B: deci ce facem ?

F: pai ce zici de pizza Impossible love - Pagina 2 94821 Spaghete Impossible love - Pagina 2 94821 , cola avem Impossible love - Pagina 2 94821

B: k hai sa ne apucam Impossible love - Pagina 2 750519

F: K Impossible love - Pagina 2 750519

Am inceput cu pizza ... am facut blatu si apoi am inceput sa taiem sunca si restul ...

Cand am inceput sa taiem la rosiile m-am taiat la deget ...

F: ahh ... shit !!!!!

I-au carpa si o pun la deget ...

Bill aduce trusa...

F: doar m-am taiat la deget nu mor Impossible love - Pagina 2 750519
B: hai pe canapea ...


Mergem in sufragerie pe canapea ... Bill deschide trusa ... ia niste bandaj , rivanol si incepe sa-mi ingrijeasca degetu ...

Da cu rivanol si pe deget si pe bandaj apoi il infasoara ...

F: mersi Impossible love - Pagina 2 471606

B: cu placere Impossible love - Pagina 2 820988)
Ne intoarcem la treaba si terminam pizza iar apoi spaghetele .
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Impossible love - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Impossible love   Impossible love - Pagina 2 EmptyDum Mai 30, 2010 6:40 am

haolo
mi'ai facut pofta de spaghete Impossible love - Pagina 2 750519
vreaaau si eu Impossible love - Pagina 2 563536 cred ca o pun pe mama sa imi faca Impossible love - Pagina 2 750519 Impossible love - Pagina 2 916633
si nexxxtttt Impossible love - Pagina 2 471606
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Impossible love - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Impossible love   Impossible love - Pagina 2 EmptyDum Mai 30, 2010 6:42 am

asta si fac Impossible love - Pagina 2 750519
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Impossible love - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Impossible love   Impossible love - Pagina 2 EmptyDum Mai 30, 2010 6:46 am

Impossible love - Pagina 2 750519 Impossible love - Pagina 2 916633
Sus In jos
onyk
onyk
Ultra Postator

VarsatorMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 01/12/2009Numarul mesajelor : 708Localizare : SuceavaJoburi/Distractii : desenul si muzicaStare de spirit : depinde de zi

Impossible love - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Impossible love   Impossible love - Pagina 2 EmptyDum Mai 30, 2010 6:50 am

rivanolule``...baga next:))
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Impossible love - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Impossible love   Impossible love - Pagina 2 EmptyDum Mai 30, 2010 8:26 am

Rivanolule poate te imperechez cu bandajuuu'

Neeeext Impossible love - Pagina 2 494856:*
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Impossible love - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Impossible love   Impossible love - Pagina 2 EmptyDum Mai 30, 2010 9:06 am

NEXT
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Impossible love - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Impossible love   Impossible love - Pagina 2 EmptyDum Mai 30, 2010 9:15 am

next facut cu ajutorul tembelei mele iubite maria Impossible love - Pagina 2 494856 zuzilika mea Impossible love - Pagina 2 494856 Impossible love - Pagina 2 750519


Ne intoarcem la treaba si terminam pizza iar apoi spaghetele.

Intr-un final terminam spaghetele si ne asezam sa mancam ...

Incepem fiecare de cate un capat al bolului sa „sugem” spagete si la un moment fara sa ne dam seama buzele noastre se ating pasional ...

B: aaaa scuze eu ...

F: nu eu scuze ...

B,F: nu mi-am dat seama :”>
Amandoi incepem sa radem ...



Capitolul 11-Joaca da in lucruri serioase

Dupa ce mi-am primit perna in cap am inceput sa-l alerg pe tom prin camera ... dar la un moment dat m-am imipiedicat de o perna si cad in pat si tom peste mine ... nu stiu cum ...

Ma privea atat de adanc ... incat am inghitit in sec ...

A: cred ca ... eu o sa plec ...

T: shhh

Imi pune un deget pe buze si se aproprie de mine ...

Ritmul inimii incepe sa mi se accelereze ... simt cum imi bate inima ... aud cum bate in urechi ...

E asa de aproape de mine incat ii pot simti respiratia asta de calma ... si atat de calda .. simt cum ma pierd in ochii lui ciocolatii ..

Mainile lui sunt asa aproape de ale mele ... ma incalzesc ... corpul meu rece atins de corpul lui atat de cald imi da fiori placuti ...

Toate gandurile imi sunt intrerupte de buzele lui ce le ating pe ale mele ...

Incepe sa ma sarute ... simt cum inima imi ia foc si nu mai rezist... incerc sa ma opun dar totul e fara rost ... asa ca ii raspund la sarut ...

Era atat de splendid si mirific ma simteam in inima lui acolo un firicel mult mai mare de dragoste imi alina totul nush cum se face dar ma intinde pe pat dar razele soarelui imi intrau in ochi . Pun capu' intr'o parte , Tom vede asa ca trage jaruzelele si aprinde niste mici lumanari , sarutandu'ma imi da bluza jos impreuna cu blugii . Il sarut pe abdomen si il mangai pe spate , in timp ce ii dau tricoul jos si ii desfac cureaua de la pantaloni , aceeia cazand in cateva secunde pe podea . Ma ia de mijlocel si ma suie pe burta lui sarutandu'l . Era calm dar emotionat . Nu vroiam mai mult de la el si nu cred ca el vroia mai mult de la mine asa ca ramanem sa petrecem cateva ore de dragoste intensa .
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Impossible love - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Impossible love   Impossible love - Pagina 2 EmptyDum Mai 30, 2010 9:25 am

Aaa`..
Ce suit e Tom 8->
Si Bill...Aaa..8->
Baga NEXT :x.
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Impossible love - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Impossible love   Impossible love - Pagina 2 EmptyDum Mai 30, 2010 8:05 pm

Euuu asa cuuuuulta si si si si Emineasca
Impossible love - Pagina 2 563536

Neeext
:Impossible love - Pagina 2 494856

Zuza esti tuuuu Impossible love - Pagina 2 494856:X:X:X
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Impossible love - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Impossible love   Impossible love - Pagina 2 EmptyLun Mai 31, 2010 12:03 am

ooo super deci cand citeam ma durea stomaku'
stie Mariaaaa Impossible love - Pagina 2 563536
deciiii baga nexttt Impossible love - Pagina 2 89226
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Impossible love - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Impossible love   Impossible love - Pagina 2 EmptyLun Mai 31, 2010 12:05 am

Stiuu stiuu
Ca am trait'o aman2 aceeasi chestie
Impossible love - Pagina 2 916633
Fluturasi in stomac

Next Impossible love - Pagina 2 494856
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Impossible love - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Impossible love   Impossible love - Pagina 2 EmptyLun Mai 31, 2010 7:47 am

Capitolul 12- Bautura duce la chestii confuze

Flavia:

Tom si Ana coboara ... noi stateam pe canapea ...

T: buna buna lume noua

B: hai mai taci Impossible love - Pagina 2 750519
T: bn bn vreti sa bem ceva ?Impossible love - Pagina 2 563536
B, F: sigur Impossible love - Pagina 2 563536
A: aaaa eu o sa ma duc acasa ...


T,B,F: k Impossible love - Pagina 2 471606 te conducem ?
A: aaa nu mersi Impossible love - Pagina 2 50932 bye !


T,B.F: bye Impossible love - Pagina 2 471606
Ana iese din casa si noi ne apucam de baut la greu ... garonne , wisky , vin , bere , rom , tequilla etc ...


Autor:

Dupa ce au baut pana nu au mai stiut de ei ... Tom s-a dus sa se culce imediat deoarece i se facea rau ... iar bill cu flavia au mai continuat putin dupa care s-au indreptat spre camerele lor ... au urcat scarile si s-au oprit amandoi in fatza usii de la camera lui Bill ... bill a inceput so sarute pe flavia si aceasta nerezistand ii raspunse la saruturi intrara in camera si se trantira pe pat bill fiind peste flavia !

Era superb pentru amandoi si amandoi se simteau minunat simteau inimile luandule razna si foc simteau dorintza care ardea in ei de multa vreme .

Amandoi vroiau din ce in ce mai mult mai ales flavia asa ca aceasta se rasuceste si se pune ea peste baiat , baiatului necovenindu’i se rasuceste si flavia ajunge ea pe pat si Bill peste ea ... incepe sa o sarute pe gat in timp ce ii dadea bluza si sutienul jos ... dupa inceput sa coboare si mai mult pana ajunse la burtica fetei ... incepu so sarute si mai pasional aceasta gemand de dorintza si placere in acelasi timp baiatul ii deschide blugii si ii da jos aruncandu’i pe unde nimereste . Fata il ia in brate pe baiat ii da bluza jos si il saruta pe abdomen in acelasi timp mangaindu’l pe spate ... dupa fata ii descface cureaua ... si pantalonii baiatului cad acesta o ia pe fata de mijloc si se aseaza mai comod si o pune pe aceasta peste el ... peste cateva minute deja incepuse actiunea totul era asa de frumos si emotionant ... vroiau din ce in ce mai mult si cu mai multa pasiune ... asa au continuat cateva ore bune ...
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Impossible love - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Impossible love   Impossible love - Pagina 2 EmptyLun Mai 31, 2010 8:24 am

Impossible love - Pagina 2 389485 Next ...Impossible love - Pagina 2 389485
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Impossible love - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Impossible love   Impossible love - Pagina 2 EmptyLun Mai 31, 2010 8:28 am

Woww..
O sa iasa un copil handicapat.Nu e bine intre frati Impossible love - Pagina 2 432988.
Da poate ca sunt vitregi...Doamne fereste aaa ajuta.
Baga NEXT :x.
Sus In jos

Continut sponsorizat




Impossible love - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Impossible love   Impossible love - Pagina 2 Empty

Sus In jos

Impossible love

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Fan Fiction :: Fan Fiction-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente