All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Two Guardians Angels

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Two Guardians Angels Vide
MesajSubiect: Two Guardians Angels   Two Guardians Angels EmptyLun Mai 24, 2010 7:27 pm

Maria : Two Guardians Angels 2mmv39f

Muky : Two Guardians Angels 8zkvt0

Intr-o zi de vara in care soarele stralucea defapt a 2a zi din vacantza de vara un telefon suna fara oprire intr-o camera de la marginea unui oras .
O fata cu parul saten si ciufulit se ridica din pat adormita si ametita dupa o noapte in care petrecuse cu gasca .
Fata raspunse si incepu sa se trezeasca cand auzi vocea matusii sale . Si incepu sa zambeasca din ce in ce mai mult cand matusea acestea ii spuse ca o va lua in germania toata vara pt ca parintiei ei vor fi plecati sari in sus si incepu sa tipe ... bineinteles ca accepta oferta si inchise apoi telefonul dechise leptopiul si intra pe mess .
Fata primi un buzz...

BUZZ!!!
Grrru' Pisiiicu' Maria Th: de ce esti fericita ?
Cяάяzĩε§ŧ вυηηγ: pai ma sunat matusimea si a zis ca daca ai mei parinti is pelcati toata vara vine sa ma ia si sa mergem in germania
Grrru' Pisiiicu' Maria Th: Deci pleci in Germania ? ai acceptat
Cяάяzĩε§ŧ вυηηγ: normal doar nu eram tampita sa nu accept noh ?
Grrru' Pisiiicu' Maria Th: aaa...pai bravo tie
Cяάяzĩε§ŧ вυηηγ: si ma gandeam la ceva
Grrru' Pisiiicu' Maria Th: nu ma mai poate uimii nimic , Zii !
Cяάяzĩε§ŧ вυηηγ: pai cum ai tai is ocpuatii vara asta ... si ma rog o sa cam fi o povara pe capul lor ma gandeam sa vii si tu cu mine ce zici ?
Cяάяzĩε§ŧ вυηηγ: team uimit ?
Grrru' Pisiiicu' Maria Th: aa...pai ..eu ....huh !? LOGIC !
Cяάяzĩε§ŧ вυηηγ: si apropo matusimea acuma vorbeste cu mamam ta cred maicata vb la telefon ?
Grrru' Pisiiicu' Maria Th: aa ja ..cred
Cяάяzĩε§ŧ вυηηγ: uitate
Grrru' Pisiiicu' Maria Th: da vorbeste
Grrru' Pisiiicu' Maria Th is typing...
Cяάяzĩε§ŧ вυηηγ: aham k sami zici ceti zice

Grrru' Pisiiicu' Maria Th: si vrei sa sti ce mi'a zis
Grrru' Pisiiicu' Maria Th is typing...
Grrru' Pisiiicu' Maria Th: ?
Cяάяzĩε§ŧ вυηηγ: da normal
Grrru' Pisiiicu' Maria Th: Da !!!!!!
Cяάяzĩε§ŧ вυηηγ: super fati bagajele ca si eu mi le fac si vi la je ca la 6:30 vine matusimea sa ne ia ca la 7 luam avionu
Cяάяzĩε§ŧ вυηηγ: k ?
Grrru' Pisiiicu' Maria Th is typing...
Grrru' Pisiiicu' Maria Th: k

Fata incepu sasi faca bagajele si isi baga cam tot dulapul de haine Two Guardians Angels 750519 [ fara exagerare Two Guardians Angels 916633] in alt gemantan chestii pt baie pt ingrijire pt aranjare cate vopsele si spreiuri de par Two Guardians Angels 750519 si bineinteles nelipsita chitara ....
Camera era intr-o dezordine ce nu o poti descrie ...
Dintr-o data suna soneria ...
Era ora 17:15 ... Ana [Muky] se duse si deschise era Maria Two Guardians Angels 471606
Muky: Oooooo cu cine am onoarea >Two Guardians Angels 50932<
Maria: Muky >Two Guardians Angels 50932<
Dupa ce se imbratiseaza fetele intrara cu bagajele mariei in camera anei .... unde inca era o dezordine de zici ca trecuse o tornada
Maria: wow Two Guardians Angels 63219
Muky: eeeh acu si tu
Maria: da bn tac
Muky: Two Guardians Angels 750519
Maria: Vrei sa te ajut ?
Muky: daca vrei tu Two Guardians Angels 50932
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Two Guardians Angels Vide
MesajSubiect: Re: Two Guardians Angels   Two Guardians Angels EmptyMar Mai 25, 2010 4:00 am

la la la la
negzt ca iti dau un buzz peste ochi Two Guardians Angels 750519 Two Guardians Angels 89226
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Two Guardians Angels Vide
MesajSubiect: Re: Two Guardians Angels   Two Guardians Angels EmptyMier Mai 26, 2010 12:50 am

BUZZ!
Baga NEXT
:x/
Sus In jos
onyk
onyk
Ultra Postator

VarsatorMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 01/12/2009Numarul mesajelor : 708Localizare : SuceavaJoburi/Distractii : desenul si muzicaStare de spirit : depinde de zi

Two Guardians Angels Vide
MesajSubiect: Re: Two Guardians Angels   Two Guardians Angels EmptyMier Mai 26, 2010 2:21 am

next:x
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Two Guardians Angels Vide
MesajSubiect: Re: Two Guardians Angels   Two Guardians Angels EmptyMier Mai 26, 2010 9:48 am

pe maine seara ca is ful de sc ... maine am vreo 4 ascultari un test si nu mai stiu ce activitate 8-) deic cam pe maine sper sa scap Two Guardians Angels 820988) si scriu Two Guardians Angels 820988)
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Two Guardians Angels Vide
MesajSubiect: Re: Two Guardians Angels   Two Guardians Angels EmptyMier Mai 26, 2010 10:02 am

ok muky asteptam nextu' maine Two Guardians Angels 89226
byee si bafta la scooooala Two Guardians Angels 89226 Two Guardians Angels 471606
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Two Guardians Angels Vide
MesajSubiect: Re: Two Guardians Angels   Two Guardians Angels EmptyMier Mai 26, 2010 10:02 am

numai cu note de 4 aa 10 sa vi acasa Two Guardians Angels 89226 Two Guardians Angels 471606 Two Guardians Angels 494856
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Two Guardians Angels Vide
MesajSubiect: Re: Two Guardians Angels   Two Guardians Angels EmptyMier Mai 26, 2010 6:33 pm

Two Guardians Angels 916633 am deja 2 de 4 la romana si am luat si 4 la examenu la mate Two Guardians Angels 750519 deci chiar imi ajung Two Guardians Angels 750519) sper sa iau si eu un 7 sau 8 la engla la test :-L ca e a naibi profa Two Guardians Angels 63219
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Two Guardians Angels Vide
MesajSubiect: Re: Two Guardians Angels   Two Guardians Angels EmptyJoi Mai 27, 2010 3:32 am

next Two Guardians Angels 471606
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Two Guardians Angels Vide
MesajSubiect: Re: Two Guardians Angels   Two Guardians Angels EmptyDum Iun 13, 2010 5:14 am

se mai continua ficu`???
vreau next Two Guardians Angels 494856
Sus In jos

Continut sponsorizat




Two Guardians Angels Vide
MesajSubiect: Re: Two Guardians Angels   Two Guardians Angels Empty

Sus In jos

Two Guardians Angels

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Fan Fiction :: Fan Fiction-
creează un forum | Muzica | Rock, Punk, Alternativa | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente