All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz   Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz EmptyDum Mai 16, 2010 9:17 pm

In timp ce te plimbi linistita pe o strada pustie ,
il zaresti pe Bill Kaulitz pe trotuar in fata ta. Cum incepi o
conversatie? Mai bine te asiguri sa te distingi de celalalte fane
captivandu-i interesul ...

"Aaaah , Bill te iubeeeeeeesc!!!"
Daca
incepi asa , ai gresit. Cantaretul de la Tokio Hotel a spus deja de mai
multe ori: isteria anumitor fane ma fac sa ma simt inconfortabil. Nu
stiu cum sa reactionez cand o fata se aproprie tipand si plangand. Chiar
daca esti super incantata ca il vezi , e necesar sa-ti controlezi
emotiile. Mereu e urmarit de cate un goupie nebun. Pentru a atrage
atentia sa , ar fi mai bine daca reactionezi in mod divers si sa-i
vorbesti ca si cum ar fi o persoana comuna. Un simplu "Buna Bill" ii va
face bine. Ok , l-ai recunoscut si apreciezi mult ceea ce face , dar e
important sa-i demonstrezi ca pentru tine conteaza ceea ce conteaza e
sa-i dovesti calmitate. Vei castiga si "contul sau de joc".

"Urmaresc
Tokio Hotel inca de la concertul din Trabendo din 2006 ... "
Cu
aceasta , vei castiga instant un punct. Bill va intelege repede ca esti o
fana de la inceput. Concertul la Trabendo va ramane pentru totdeauna
gravat in memoria lui. Va fi mereu o amintire importanta pentru el
pentru ca a fost prima data pentru Franta. De atunci publicul le-a
oferit o primire calduroasa. A fost cu intr-adevar inceputul carierei
lor. Ii va incalzi inima faptul ca si tu iti amintesti acea ocazie. In
plus loialitatea voastra nu-i va fi indiferenta , mai ales ca el are un
mare respect pentru fani.

"Ador look'ul tau , nu e nimeni ca si
tine"
Bine facut! Chiar daca se poate sa fi mai auzit asta , acest
gen de compliment ii face mereu placere. Mai ales pentru ca atunci cand
era mai mic , excentricitatea sa nu a fost binevenita.
"La scoala ,
faceau deseori comentarii despre stilul meu. Una dintre prietenele mele
m-a lasat chia pentru ca ma dadeam cu oja" , isi aminteste el. Acest
episod nu a impiedicat sa cultive diversitatea sau sa-l opreasca sa fie
cine e. Este precum toti rebelii , "lovit" de faptul ca este iubit
pentru originalitatea sa.

"Cu sinceritate , esti de 1000 de ori
mai bun decat fratele tau!"
Asa te vei aventura pe o gheata subtire
... Afirmatia ca Bill e mai bun decat fratele sau , implica faptul ca
Tom nu e maxima. Ai grija ... E inutil sa te implici sa cauti sa
instaurezi o rivalitate intre cei doi. Gemenii sunt precum doua degete
de la mana. " In general , nu suntem in competitii. Am fost crescuti
impreuna si ne sustinem mereu unul pe celalalt" , confirma Bill. Ai o
slabiciune pentru cel mai rock dintre cei 2 , ok , dar nu trebuie sa
exageram in diminuirea celui mai mare aliat. Multumeste-te sa spui ca-l
laci si va fi mai mult decat suficient.

"Cumpar toate revistele
pentru a stii ce faci in fiecare zi ... "
Si bing: gresit! Daca crezi
ca-i faci placere spunandu-i aceasta , esti complet in afara drumului.
Cei patru membri al grupului sunt satuli de a fi panditi de paparazzi.
Bill chiar a spus recent : "Ne-a placea sa disparem pentru un timp de
media , dar din pacate , e imposibil. Intotdeauna e cineva care ne
fotografiaza sau se baga in viata noastra privata. Este coplesitor.
Chiar si noi avem dreptul la putina intimitate. Dimpotriva ,
demonstreaza interes pentru muzica lor si intreba-l despre noutatile
despre noul album ...
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz   Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz EmptyLun Mai 17, 2010 7:58 am

Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz 563536
Cand am sa ma intalnesc cu Bill...poate am sa urmez pasii` Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz 750519
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz   Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz EmptyLun Mai 17, 2010 6:50 pm

Buuuuun Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz 563536
Am sa fac si eu ce scrie aici
Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz 432988
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz   Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz EmptyLun Mai 17, 2010 7:40 pm

Wow ....bune sfaturi
As fi gresit din prima . Daca il vedeam pe Bill in fata mea , plangeam de bucurie , tipam ... ii spuneam ca il plac pote uitam sa ii cer autograf ...
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz   Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz EmptyLun Mai 17, 2010 8:27 pm

eu una dak l-ash fi vazut n-ash mai fi shtiut ce sa spun shi m-ash fi holbat la el k o idioata Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz 916633
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz   Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz EmptyLun Mai 17, 2010 8:47 pm

Bun deci asta as fii facut si eu
M'as fii holbat la Bill ...m'ai uita de la incaltaminte pana la par sa vad daca chiar el e ash sii salivat cu siguranta . Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz 750519
Dupa care l'as darama jos si l'as baga in boscheti Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz 507414
Sus In jos
onyk
onyk
Ultra Postator

VarsatorMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 01/12/2009Numarul mesajelor : 708Localizare : SuceavaJoburi/Distractii : desenul si muzicaStare de spirit : depinde de zi

Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz   Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz EmptyMar Mai 18, 2010 3:09 am

mie mi se pare ca fanele care incep sa planga cand ii vad au probleme....calm fetele`...sunt oameni.nu extraterestrii....si altele tipa ca disperatele cred ca daca tipa vor fi bagate in seama...din contra...
Eu l`asi privi....si dupa...ia`si pune niste intrebari si nu mai stiu...Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz 563536Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz 563536

spun eu asta dar sunt sigura ca daca ii voi vedea as`i lesina sau tipa:))
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz   Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz EmptyMar Mai 18, 2010 7:09 am

Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz 94821
Eu nu stiu cum as reactiona.Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz 94821
M-as uita la el..As saliva putin.
SI dupa i-as spune 'Buna Bill...SUnt Joe'.
SI dupa Nush`
Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz 820988)
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz   Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz EmptyMar Mai 18, 2010 6:31 pm

Joe si dupa l'ai baga in boscheti si l'ai intreba unde e Tom Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz 750519
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz   Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz EmptyMar Mai 18, 2010 6:32 pm

Si Onyk nu imi spui tu mine ca nu ai face nmk daca l'ai vedea in fata ta pe Bill
Cred ca ai urla si saliva si nush mai ce .......ohooo
Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz 432988
Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz 750519
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz   Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz EmptyLun Mai 24, 2010 3:17 am

oo da super tare Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz 750519
cum sa il abordezi Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz 563536
l'as folosi..
dar.... slabe sanse sa ne intalnim cu el Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz 571882
Sus In jos
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz   Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz EmptyJoi Iun 10, 2010 12:32 am

Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz 471606)vise.................vise dulci.........dar e amuzant
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz   Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz EmptySam Aug 28, 2010 2:34 am

daca m-as intalni cu Bill pe strada cu siguranta as lesina si nu mi-as aminti nimic din ce scrie aici.
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz   Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz EmptyLun Noi 01, 2010 9:06 am

tipic....... Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz 207842
Sus In jos
denythlover
denythlover
Ultra user

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 09/11/2010Numarul mesajelor : 242Localizare : brasovJoburi/Distractii : Stare de spirit : happy

Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz   Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz EmptyLun Noi 15, 2010 7:22 am

tare chestia Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz 820988) da crd k dak il vad eo pe bill .....lesin inainte sa deschid gura Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz 750519)
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz   Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz EmptyVin Dec 24, 2010 3:55 am

Deny eu cred ca nu as lesina. dar asa plange ca o nebuna
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat




Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz   Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz Empty

Sus In jos

Cum sa-l abordezi pe Bill Kaulitz

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Scream For Tokio Hotel :: Membri trupei Tokio Hotel-
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente