All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

La multi ani Ciprian !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

La multi ani Ciprian ! Vide
MesajSubiect: La multi ani Ciprian !   La multi ani Ciprian ! EmptyDum Mai 16, 2010 8:16 pm

La multi ani Ciprian , sa cresti mare , sa fii sanatos si fie ca toate dorintele si visele sa ti se indeplineasca !

La multi ani Ciprian ! 2n0vus1
La multi ani Ciprian ! 23uemgo
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

La multi ani Ciprian ! Vide
MesajSubiect: Re: La multi ani Ciprian !   La multi ani Ciprian ! EmptyLun Mai 17, 2010 3:29 am

Merci..nu sunt cel mai mare fan
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Laly;X
Laly;X
Ultra Postator

LeuTigru
Varsta : 25Data de inscriere : 31/01/2010Numarul mesajelor : 679Localizare : Joburi/Distractii : party-urile XDStare de spirit : ..Good

La multi ani Ciprian ! Vide
MesajSubiect: Re: La multi ani Ciprian !   La multi ani Ciprian ! EmptyLun Mai 17, 2010 5:18 am

Uhhh...La multi ani Drinniii!!! Sa traiesti!!
Si din parte lui Bro(Geo) ca i s-a strict Pc-u
„Happy B-day Drinni La multi ani Ciprian ! 494856
Sus In jos
onyk
onyk
Ultra Postator

VarsatorMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 01/12/2009Numarul mesajelor : 708Localizare : SuceavaJoburi/Distractii : desenul si muzicaStare de spirit : depinde de zi

La multi ani Ciprian ! Vide
MesajSubiect: Re: La multi ani Ciprian !   La multi ani Ciprian ! EmptyLun Mai 17, 2010 5:38 am

La Multi Ani!...Sa ne traiesti!>La multi ani Ciprian ! 50932<
Sus In jos
Elenaa.
Elenaa.
Ultra user

GemeniBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 05/05/2010Numarul mesajelor : 327Localizare : Undeva aproape de prieteni :-xJoburi/Distractii : Multe si nebune..Stare de spirit : Ma holbez la PC macand popcorn.!

La multi ani Ciprian ! Vide
MesajSubiect: Re: La multi ani Ciprian !   La multi ani Ciprian ! EmptyLun Mai 17, 2010 7:31 am

LMA Drinni
La multi ani Ciprian ! 563536
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

La multi ani Ciprian ! Vide
MesajSubiect: Re: La multi ani Ciprian !   La multi ani Ciprian ! EmptyLun Mai 17, 2010 8:00 am

Laly;X a scris:
Uhhh...La multi ani Drinniii!!! Sa traiesti!!
Si din parte lui Bro(Geo) ca i s-a strict Pc-u
„Happy B-day Drinni La multi ani Ciprian ! 494856

Care Geo?
Sorry..nu ma cheama asa.`
In fine...e gata La multi ani Ciprian ! 50932.
Merge` La multi ani Ciprian ! 750519.
SO.

Happy Birthday Drinni !>La multi ani Ciprian ! 50932<./
Sus In jos
Laly;X
Laly;X
Ultra Postator

LeuTigru
Varsta : 25Data de inscriere : 31/01/2010Numarul mesajelor : 679Localizare : Joburi/Distractii : party-urile XDStare de spirit : ..Good

La multi ani Ciprian ! Vide
MesajSubiect: Re: La multi ani Ciprian !   La multi ani Ciprian ! EmptyLun Mai 17, 2010 8:41 am

Joe* pretentii de comandant 8-)
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

La multi ani Ciprian ! Vide
MesajSubiect: Re: La multi ani Ciprian !   La multi ani Ciprian ! EmptyLun Mai 17, 2010 8:46 am

Comandant Clabuc,te impotrivesti La multi ani Ciprian ! 11551?
In fine.Sar`mana ca ai trecut cum trebuia :-W
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

La multi ani Ciprian ! Vide
MesajSubiect: Re: La multi ani Ciprian !   La multi ani Ciprian ! EmptyLun Mai 17, 2010 8:52 am

Merci...dar de ce imi ziceti mie la multi ani? nu incercati sa va dati bine cu Adminii ca nu va iasa:))
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

La multi ani Ciprian ! Vide
MesajSubiect: Re: La multi ani Ciprian !   La multi ani Ciprian ! EmptyLun Mai 17, 2010 8:57 am

Ce cadouri ai primit ?
Haide spune ! Morrr de curiozitate !
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

La multi ani Ciprian ! Vide
MesajSubiect: Re: La multi ani Ciprian !   La multi ani Ciprian ! EmptyLun Mai 17, 2010 9:01 am

Nimic:P...doar mesaje multe:)) si pupici La multi ani Ciprian ! 750519
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

La multi ani Ciprian ! Vide
MesajSubiect: Re: La multi ani Ciprian !   La multi ani Ciprian ! EmptyLun Mai 17, 2010 9:18 am

Dar nu cred k vrea nimeni sa se dea bine pe langa tine,de esti rautacios La multi ani Ciprian ! 596966
Ce urare frumoasa ti-a facut Stefania.
Bravo fetelor ca ati fost atente,Drinni merita tot ce e mai bun,toate urarile si gandurile noastre bune.

La multi ani! sa fi sanatos ,sa ai parte de tot cea ce iti doresti La multi ani Ciprian ! 89226 >La multi ani Ciprian ! 50932< La multi ani Ciprian ! 494856
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

La multi ani Ciprian ! Vide
MesajSubiect: Re: La multi ani Ciprian !   La multi ani Ciprian ! EmptyLun Mai 17, 2010 9:28 am

nu e corect...trebuie si la restu La multi ani Ciprian ! 207842
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

La multi ani Ciprian ! Vide
MesajSubiect: Re: La multi ani Ciprian !   La multi ani Ciprian ! EmptyLun Mai 17, 2010 10:08 am

Da aici ai perfecta drepate ,asa ca pe viitor trebuie sa fim mai atente la cei care isi aniverseaza zilele de nastere ca doar sunt trecuti foarte clar in josul paginii principale,dak m-am exprimat cum trebuie.
. La multi ani Ciprian ! 432988
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

La multi ani Ciprian ! Vide
MesajSubiect: Re: La multi ani Ciprian !   La multi ani Ciprian ! EmptyLun Mai 17, 2010 6:11 pm

Eu ti'am zis si in partea cealalta LMA
Dar iti mai zic si aici inca odata

Deci

LMA >La multi ani Ciprian ! 50932< Sa cresti mare !!!

Ai dat party ? :>
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

La multi ani Ciprian ! Vide
MesajSubiect: Re: La multi ani Ciprian !   La multi ani Ciprian ! EmptyLun Mai 17, 2010 8:51 pm

La putini ani ! sa cresti mic ! La multi ani Ciprian ! 750519))
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

La multi ani Ciprian ! Vide
MesajSubiect: Re: La multi ani Ciprian !   La multi ani Ciprian ! EmptyLun Mai 17, 2010 8:52 pm

Zici ca esti aia din Mondenii
" La putini ani Emonel "
:]]
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

La multi ani Ciprian ! Vide
MesajSubiect: Re: La multi ani Ciprian !   La multi ani Ciprian ! EmptyMar Mai 18, 2010 1:54 am

Multumesc pentru urari, exceptia este facuta pentru Daniela....
Nu am dat party...nu imi plac
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

La multi ani Ciprian ! Vide
MesajSubiect: Re: La multi ani Ciprian !   La multi ani Ciprian ! EmptyMar Mai 18, 2010 6:27 am

Drinni93 a scris:
Multumesc pentru urari, exceptia este facuta pentru Daniela....
Nu am dat party...nu imi plac

in sfarshit cnv k mn,pt k nici eu nu am mai vrut sa-mi fac ziua de mult timp La multi ani Ciprian ! 750519
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

La multi ani Ciprian ! Vide
MesajSubiect: Re: La multi ani Ciprian !   La multi ani Ciprian ! EmptyMar Mai 18, 2010 6:10 pm

Pacat La multi ani Ciprian ! 471606 Saunt frumoase party'urile mai ales cu prietenii tai La multi ani Ciprian ! 563536 Sau decat cu iubita..... :-"
Glumeam La multi ani Ciprian ! 50932
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

La multi ani Ciprian ! Vide
MesajSubiect: Re: La multi ani Ciprian !   La multi ani Ciprian ! EmptyMar Mai 18, 2010 8:40 pm

imi place sa merg la altul dar nu sa organizez eu una La multi ani Ciprian ! 750519
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

La multi ani Ciprian ! Vide
MesajSubiect: Re: La multi ani Ciprian !   La multi ani Ciprian ! EmptyMier Mai 19, 2010 10:21 pm

Petrecerile sunt bn venite uneori mai ales dak ai ceva de sarbatorit si daca esti in compania unor persoane dragi si apropiate.
Clar Drinni ca sunt ,,mama'' ta,nici la mine in familie nu se mai sarbatoreste de mult.Ca ciocnim un pahar de sampanie si mancam tort,asta nu inseamna k sarbatorim.
Important este sa te simti tu bine in ziua respectiva si sa fi felicitat de cine ti-e cu adevarat prieten La multi ani Ciprian ! 494856
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

La multi ani Ciprian ! Vide
MesajSubiect: Re: La multi ani Ciprian !   La multi ani Ciprian ! EmptyJoi Mai 20, 2010 7:57 am

Cam asa ceva La multi ani Ciprian ! 471606
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

La multi ani Ciprian ! Vide
MesajSubiect: Re: La multi ani Ciprian !   La multi ani Ciprian ! EmptySam Iun 12, 2010 1:36 am

de ziua mea va invit pe toti in conferinta sa petreccem La multi ani Ciprian ! 750519)
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat




La multi ani Ciprian ! Vide
MesajSubiect: Re: La multi ani Ciprian !   La multi ani Ciprian ! Empty

Sus In jos

La multi ani Ciprian !

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: All in One - Crazy 4 Us :: Discutii libere(offene Diskussion)-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente