All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Visele devin realitate.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Urmatorul
AutorMesaj
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Visele devin realitate. - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Visele devin realitate.   Visele devin realitate. - Pagina 2 EmptyJoi Mai 13, 2010 8:04 pm

Visele devin realitate. - Pagina 2 63219 si ce vb ? hai baga next cas curioasa
si ce fac maria si geo ?
baga next nu ma mai tortura si tu ca oricum am mate azi si vine furtuna
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Visele devin realitate. - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Visele devin realitate.   Visele devin realitate. - Pagina 2 EmptyJoi Mai 13, 2010 8:09 pm

[ S’au dus in living , pe canapea ]
Bill: sti….am inceput sa tin la Maria
Tom: asa si ce propui ?
Bill: sa imi faci lipeala cu ea sau nush sa o intrebi daca ma place
Tom: pai aaaa bine o intreb nu’ti face grij fratioare
Bill: nu mai imi spune asa , nu’;s fractu’
Tom: nu esti :o?
Bill: nu !
Tom: uraaaaa parrrrrrrrty ~
[ Maria cu Geo au ramas in bucatarie si discutau ]
Geo: trebuie sa ne apropiem mai mult de ei
Maria: trebuie foarte mult
Geo: chiar sa fim un cuplu
Maria: sip e urma cand nu se asteapta nimeni ii omoram
Geo: EXACT
Maria: ce fraieri :-j
Geo: ahh cred tot !
Maria: ma mir de asta Visele devin realitate. - Pagina 2 750519
Geo: abea astept sa ii vedem la immormantare cum plang toti
Maria: daaa 8-> sip e tot internetul o sa scrie ca Bill si Tom Kaulitz au murit
Geo: tot asa nu prea ii support
Maria: stiu sunt putin loser
Geo: ahh bate palma Visele devin realitate. - Pagina 2 750519

[ Bill si Tom au venit din living ]
Tom: Maria putem vorbi ?
Maria: noi 2 ?
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Visele devin realitate. - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Visele devin realitate.   Visele devin realitate. - Pagina 2 EmptyJoi Mai 13, 2010 8:11 pm

Visele devin realitate. - Pagina 2 63219 is curioasa ce vb isi fac lipeala si ...?
baga mare next ca te bag in broscheti Visele devin realitate. - Pagina 2 750519
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Visele devin realitate. - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Visele devin realitate.   Visele devin realitate. - Pagina 2 EmptyJoi Mai 13, 2010 8:19 pm

Tom: dad a

[ Tom cu Maria s’au dus in living ]

Tom: ahh sti…Bill …a inceput sa tina la tine
Maria: da si ?
Tom: sit e place…si vrea sa fie cu tine !
Maria: bun si eu il plac deci accept

[ Totul mergea perfect planul era minunat ]

Tom: Bill treci aici [ a tpat Tom ]

[ si Geo a ramas singura ]

Bill: da !
Tom: Nevasta’ta aaaa Maria Visele devin realitate. - Pagina 2 432988 a zis da !
Bill: bine acum pleaca Tom Visele devin realitate. - Pagina 2 432988
Bill: deci >Visele devin realitate. - Pagina 2 50932<
Maria : >Visele devin realitate. - Pagina 2 50932< [ si a inceput s ail sarute ….si apare vaca de Geooooooo ea repede ]

Geo: oo ce porumbei
Maria: exact [ si maria I’a facut cu ochiu’ ]
Geo: aaa eu ma duc pe la Tom Visele devin realitate. - Pagina 2 432988

[ Geo a plecat si maria cu bill au ramas sa se giugiuleasca ]

[ Tom era in curte , pe banca , langa piscine , era vreo 11 PM ]

Geo: Tommy ce faci [ si se pune pe scula lui aaaa in bratele lui Visele devin realitate. - Pagina 2 432988 ]
Tom: bine bine Visele devin realitate. - Pagina 2 432988
Tom: ma gandeam sa fac o baie
Geo: vreau si eu

[ Si Geo a inceput sa se dezbrace a ramas doar intr’un maieu pana la buric si boxerii ]

Tom: arati bine =p~
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Visele devin realitate. - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Visele devin realitate.   Visele devin realitate. - Pagina 2 EmptyJoi Mai 13, 2010 8:21 pm

ooooo Visele devin realitate. - Pagina 2 563536
si ce fac? iar is curioasa Visele devin realitate. - Pagina 2 750519))
deci vreau next deci scrie Visele devin realitate. - Pagina 2 207842
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Visele devin realitate. - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Visele devin realitate.   Visele devin realitate. - Pagina 2 EmptyJoi Mai 13, 2010 8:21 pm

Deci ma duc la scoala Visele devin realitate. - Pagina 2 89226
Bye Visele devin realitate. - Pagina 2 494856
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Visele devin realitate. - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Visele devin realitate.   Visele devin realitate. - Pagina 2 EmptyVin Mai 14, 2010 12:17 am

Wtf`!?
sa ii omoare..Visele devin realitate. - Pagina 2 750519
Gosh`..
SI Geo nu e vaca :-W
E boua..Tom e vaca
Bill + Maria b-)
Baga NEXT :-W
Sus In jos
onyk
onyk
Ultra Postator

VarsatorMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 01/12/2009Numarul mesajelor : 708Localizare : SuceavaJoburi/Distractii : desenul si muzicaStare de spirit : depinde de zi

Visele devin realitate. - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Visele devin realitate.   Visele devin realitate. - Pagina 2 EmptyVin Mai 14, 2010 1:12 am

neext>Visele devin realitate. - Pagina 2 50932<
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Visele devin realitate. - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Visele devin realitate.   Visele devin realitate. - Pagina 2 EmptyVin Mai 14, 2010 2:56 am

Ce puii mei
E imaginatia mea de criminala
Eu nu rad de ficurile voastre
Asa ca mucles
Visele devin realitate. - Pagina 2 207842
Visele devin realitate. - Pagina 2 916633
Doamne......
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Visele devin realitate. - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Visele devin realitate.   Visele devin realitate. - Pagina 2 EmptyVin Mai 14, 2010 3:14 am

Mariee!
Da` nu rad fata mea.

=))Doar ca m-a amuzat faza Visele devin realitate. - Pagina 2 507414.
Hai cu NEXTU`:-W
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Visele devin realitate. - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Visele devin realitate.   Visele devin realitate. - Pagina 2 EmptyVin Mai 14, 2010 3:16 am

Asa e ficu' , cui nu'i convine sa imi dea in cap si sa ma dea in judecata , STAI SA SCRIU !
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Visele devin realitate. - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Visele devin realitate.   Visele devin realitate. - Pagina 2 EmptyVin Mai 14, 2010 3:29 am

Tom: arati bine =p~
Geo : mdea merci Visele devin realitate. - Pagina 2 432988
[ Si au facut dush si dintr’o data ii suna telefonul lui Tom ]

[ Tom a raspuns la el……]

X: alo , ce faci iubitu’ nu mai vii la mine ?
Tom: Alice ahh…am uitat vin acum iubita Visele devin realitate. - Pagina 2 494856
Alice: bine te astept Tommy Visele devin realitate. - Pagina 2 432988

[ Aaaa da : Alice : Visele devin realitate. - Pagina 2 5zm69w ]

Geo: cine era ?
Tom: aa o fata
Geo: iubita ?
Tom: dart e intereseaza?
Geo: dad a ma intereseaza Visele devin realitate. - Pagina 2 432988
Tm: hai ca eu ma duc bye Visele devin realitate. - Pagina 2 89226 [ si a pupat’o pe frunte ]
Geo: byeee
[ Geo a iesit din piscine si s’a dus in casa paai aa ….in casa erau Maria cu Bill care se uitau la TV ]

Geo: Maria eu plec
Maria: unde ?
Geo: la Andrei
Maria: bine ai grija Visele devin realitate. - Pagina 2 89226

[Andrei : Visele devin realitate. - Pagina 2 11aihyx ]
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Visele devin realitate. - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Visele devin realitate.   Visele devin realitate. - Pagina 2 EmptyVin Mai 14, 2010 4:47 am

g***l mamei tale baga negzt ca te ia Geo la suturiiiiii
scrie negzt Visele devin realitate. - Pagina 2 494856
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Visele devin realitate. - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Visele devin realitate.   Visele devin realitate. - Pagina 2 EmptyVin Mai 14, 2010 4:47 am

te craaap daca u bagi nezzzt Visele devin realitate. - Pagina 2 494856
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Visele devin realitate. - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Visele devin realitate.   Visele devin realitate. - Pagina 2 EmptyVin Mai 14, 2010 4:48 am

Credeam ca ma carpesti Visele devin realitate. - Pagina 2 750519
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Visele devin realitate. - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Visele devin realitate.   Visele devin realitate. - Pagina 2 EmptyVin Mai 14, 2010 4:59 am

Geo: da mama Visele devin realitate. - Pagina 2 432988

[ Geo a plecat , Tom a plecat iar Maria cu Bill au ramas singurei ]

Bill: si am ramas singuri :>
Maria: da da am ramas
Bill: si ?
Maria: si ma duc sa fac un dush
Bill: bine

[ Ahh Maria s’a dus sus , in dormitor si’a luat un halat sip e urma s’a dus la baie . A intrat in baie si’a pus halatu’ langa cada , a dat drumul la robinet si cada s’a umplut imediat . Maria si’a pus putina spuma si s’a bagat in cada ahh era asa de calda apa si frumos dar Maria isi dadea toata fericirea la o parte si incepu’ sa se gandeasca , cum sa se apropie si mai mult de Bill sa stie tot fiecare secret orice amanunt neimportant care pt ea era important ca sa ii aduca moartea . ]


[ Maria a terminat baia si s’a dus jos cu un halat pe ea ]

Maria: ce faci Billy Visele devin realitate. - Pagina 2 432988
Bill: bine papusha mea ma uitam la TV
Maria: ahh <333
Bill: ce facem asta seara ?
Maria: discutam
Bill: Visele devin realitate. - Pagina 2 494856 cum vrei tu
Maria: Visele devin realitate. - Pagina 2 432988
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Visele devin realitate. - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Visele devin realitate.   Visele devin realitate. - Pagina 2 EmptyVin Mai 14, 2010 5:01 am

necssst Visele devin realitate. - Pagina 2 563536
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Visele devin realitate. - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Visele devin realitate.   Visele devin realitate. - Pagina 2 EmptyVin Mai 14, 2010 5:06 am

Ete da'
E criza Visele devin realitate. - Pagina 2 432988
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Visele devin realitate. - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Visele devin realitate.   Visele devin realitate. - Pagina 2 EmptyVin Mai 14, 2010 5:08 am

ete na baga necst Visele devin realitate. - Pagina 2 432988

Visele devin realitate. - Pagina 2 750519 Visele devin realitate. - Pagina 2 916633 Visele devin realitate. - Pagina 2 494856
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Visele devin realitate. - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Visele devin realitate.   Visele devin realitate. - Pagina 2 EmptyVin Mai 14, 2010 5:10 am

Ete na stai ca 1] mi'e foame 2] ma duc la magazin si 3 ] [ tananananana ] cre' ca ma duc afara
Dar asteapta si pana atunci uita'te la Andrei ca sa iti aline supararea
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Visele devin realitate. - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Visele devin realitate.   Visele devin realitate. - Pagina 2 EmptyVin Mai 14, 2010 5:12 am

1] mata 2] tactu' 3] titi Visele devin realitate. - Pagina 2 11551
4] daaaaa Visele devin realitate. - Pagina 2 443357

Visele devin realitate. - Pagina 2 750519 Visele devin realitate. - Pagina 2 916633
:PPPPPP
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Visele devin realitate. - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Visele devin realitate.   Visele devin realitate. - Pagina 2 EmptyVin Mai 14, 2010 5:24 am

5] TOM
6] GEOLGE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
7] ATHIAS
8] NESTI
aaaaaaa Visele devin realitate. - Pagina 2 94821
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Visele devin realitate. - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Visele devin realitate.   Visele devin realitate. - Pagina 2 EmptyVin Mai 14, 2010 5:45 am

Visele devin realitate. - Pagina 2 750519 Visele devin realitate. - Pagina 2 916633
aoloooo
tu imi enumeri mie iubirile in lok sa scri la fic Visele devin realitate. - Pagina 2 11551
iaa taci si scriee Visele devin realitate. - Pagina 2 471606
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Visele devin realitate. - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Visele devin realitate.   Visele devin realitate. - Pagina 2 EmptyVin Mai 14, 2010 6:08 am

Maria: si Bill aaaaa cate iubite ai avut pana akm ?
Bill: vre’o 4 [ cam muuulte Visele devin realitate. - Pagina 2 432988 ]
Maria: aha Visele devin realitate. - Pagina 2 432988
[ Si au vorbiiit ]

[ Se facuse 12 fixxx noaptea ]

Bill: cred ca ma duc la culcare
Maria: la tine acasa sau ramai la mine?
Bill: nush..poate vrei sa’ti tin companie
Maria: si poate faci ceva chestii….Visele devin realitate. - Pagina 2 119932#8220; cu , “ compania”
Bill: vreau vreau

[ Cei 2 s’au dus sus s’au schimbat si s’au pus in pat ]

Bill: ma duc sa beau apa
Maria: bine Visele devin realitate. - Pagina 2 89226

[ Bill a coborat jos ca sa bea niste apa ]

[ Maria a inceput sa scotoceasca prin telefonul lui Bill unde a gasit cateva sms’uri in care Bill tocmai se despartise de fosta pt Maria chiar Maria. ]

[ Ahh..si lacrimile au inceput sa cada in siroaie pe fata Mariei si ea se gandea cum sa omori un suflet care tine la tine ? Cum sa bagi cutinul in el ? Cum sa vezi cum picaturile de sange se varsa prin degetele tale ? Cum ar fii sa simti ultima privire care o da si aceea este cand se uita fix la tine si iti spune “ te’am iubit si inc ate voi iubi “ cum ar fii ? De ce cand sunt in preajma lui il iubesc ? De ce e atat de frumos ? De ce nu pot spune nu ?! De ce ?! ]

[ Bill apare ]
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Visele devin realitate. - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Visele devin realitate.   Visele devin realitate. - Pagina 2 EmptyVin Mai 14, 2010 6:32 am

siiii ? Visele devin realitate. - Pagina 2 571882 ce se intampla ?
hai next ! Visele devin realitate. - Pagina 2 571882
ce se mai intampla Visele devin realitate. - Pagina 2 571882
Sus In jos

Continut sponsorizat




Visele devin realitate. - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Visele devin realitate.   Visele devin realitate. - Pagina 2 Empty

Sus In jos

Visele devin realitate.

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 13Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Fan Fiction :: Fan Fiction-
Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente