All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

care este preferatul tau??

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

care este preferatul tau??
  1.Bill
  2.Tom
  3.Georg
  4.Gustav
  5.Nici unul dintre ei
  6.Toti
Vezi rezultatele
AutorMesaj
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

care este preferatul tau?? Vide
MesajSubiect: care este preferatul tau??   care este preferatul tau?? EmptyMier Noi 12, 2008 7:32 am

care este preferatul tau??
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
[:x]MusicIsMyLife[:x]
[:x]MusicIsMyLife[:x]
Moderator

RacMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/09/2008Numarul mesajelor : 144Localizare : Din al tau cosmarJoburi/Distractii : muzik,desenatul,dansatul,statul p mes shi netul :XStare de spirit : Happy

care este preferatul tau?? Vide
MesajSubiect: Re: care este preferatul tau??   care este preferatul tau?? EmptyMier Noi 12, 2008 8:17 am

Bill :765: imi place f moolt personalitatea lui care este preferatul tau?? 50932 shi qm knta logik :-j
Sus In jos
http://myspace.com/xxchocoo
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

care este preferatul tau?? Vide
MesajSubiect: Re: care este preferatul tau??   care este preferatul tau?? EmptyJoi Noi 13, 2008 2:53 am

Foarte tare..... mie imi place stilul de a dansa a lui bill desi nu danseaza :care este preferatul tau?? 820988: :care este preferatul tau?? 820988:

Defapt si cum cand.....
Dar mie imi place de toata trupa.....ca si trupa de muzica pop-rock :897e34:
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
light_angel
light_angel
Ultra user

SagetatorCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 07/11/2008Numarul mesajelor : 120Localizare : HeavenJoburi/Distractii : Stare de spirit :

care este preferatul tau?? Vide
MesajSubiect: Re: care este preferatul tau??   care este preferatul tau?? EmptyJoi Noi 13, 2008 6:09 am

bill :;p: :86776: :765: :86776: :86776: :45565: :d4gdfhdhf: :oyuytgffffffff :asfg:
Sus In jos
Danni
Danni
Grafican
Grafican

CapricornMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 61Localizare : Timisoara\m/Joburi/Distractii : Stare de spirit : _________

care este preferatul tau?? Vide
MesajSubiect: lol   care este preferatul tau?? EmptySam Noi 15, 2008 8:32 pm

I love alllllll
Sus In jos
http://danny-theboy.hi5.com
copil inocent
copil inocent
Ultra user

VarsatorMistret
Varsta : 29Data de inscriere : 22/08/2008Numarul mesajelor : 119Localizare : Joburi/Distractii : sa ies afara k gasca si sa ma diestrezStare de spirit :

care este preferatul tau?? Vide
MesajSubiect: Re: care este preferatul tau??   care este preferatul tau?? EmptyVin Noi 21, 2008 9:20 pm

[b][i] Ii iubessc pe toty si pt stilul lor de a fi ,de a se imbraca , si BINEINTELES musika lor SoOoOOoPeRrRrrRrRRrRrRRrRr care este preferatul tau?? 50932 :86776: :86776: :86776: :86776: :86776: :86776: :86776: :86776: :86776: :86776: :86776: :86776: :86776: :86776: :86776: :86776: :86776: :86776: :86776: :86776: :86776: :86776: :86776: :86776: :86776: :86776: :86776:
imi place si de bill este asa de skumpikk dar nui pot las pe tom greog si gustav la o parte .....
care este preferatul tau?? 0awwgc01268602td7.thcare este preferatul tau?? Thpix
Sus In jos
http://www.rall-me.piczo.com
avatar
gabytssath
User Neactiv

CapricornCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 4Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

care este preferatul tau?? Vide
MesajSubiect: Re: care este preferatul tau??   care este preferatul tau?? EmptySam Noi 14, 2009 10:08 am

[b]Iubesc tot ce tine de TOKIO HOTEL.:x II ador pe toti.care este preferatul tau?? 494856 Dar BILL e my special.:x
Sus In jos
DeviL WitH SouL TormenteD
DeviL WitH SouL TormenteD
User Avansat
User Avansat

PestiMistret
Varsta : 29Data de inscriere : 15/11/2009Numarul mesajelor : 6Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : Hmm,pot spune ca sunt bine-dispusa.

care este preferatul tau?? Vide
MesajSubiect: Re: care este preferatul tau??   care este preferatul tau?? EmptyDum Noi 15, 2009 6:41 am

Eu ii prefer in ordinea asta:BILL,apoi TOM,GEORG,GUSTAV,dar preferatul meu este BILL.
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

care este preferatul tau?? Vide
MesajSubiect: Re: care este preferatul tau??   care este preferatul tau?? EmptyLun Noi 16, 2009 3:36 am

pai nush......nu pot alege dintre bill si tom:">....deki......imi place toata trupa;))...love TH
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

care este preferatul tau?? Vide
MesajSubiect: Re: care este preferatul tau??   care este preferatul tau?? EmptyVin Dec 04, 2009 10:10 am

Grea decizie Bill-Tom,Georg-Gustav,cum sa alegi,dupa ce criterii fiecare are ceva aparte.pt k ce mai mediatizatzi sunt Bill si Tom,iar Georg si Gustav nu prea se implica sa dea declaratii si interviuri.Fiecare are contrbutzia lor in trupa,atzi ascultat vreodata cu atentzie cum se aude bateria lui Gustav?in timpul concertelor e nevoit sa isi protejeze degetele cu leocoplast...fiecare participa.Oricum este greu sa alegi ,personalitatzi diferite,aspect diferit.
Daca ar fi sa aleg un tip care sa imi fie aproape,cu care sa ma intzeleg bine,sa avem aceleasi pasiuni---Bill.
Pt distractzie ,pasiune,zbucium ---Tom.
Dar pana la urma ii aleg pe totzi pt k in definitiv imi place muzik lor.
Totushi sa fiu sincera de votat lam votat pe Tom(dar sa nu mai spunetzi la nimeni)
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

care este preferatul tau?? Vide
MesajSubiect: Re: care este preferatul tau??   care este preferatul tau?? EmptyVin Dec 04, 2009 10:18 am

Kristine...vor citi toti care este preferatul tau?? 750519
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

care este preferatul tau?? Vide
MesajSubiect: Re: care este preferatul tau??   care este preferatul tau?? EmptyVin Dec 04, 2009 11:39 am

Daca citeste cine trebuie tot e bine
Sus In jos
emoKid
emoKid
Ultra user

VarsatorDragon
Varsta : 35Data de inscriere : 22/12/2009Numarul mesajelor : 311Localizare : IlJoburi/Distractii : petreceriStare de spirit : sad.

care este preferatul tau?? Vide
MesajSubiect: Re: care este preferatul tau??   care este preferatul tau?? EmptyMar Dec 22, 2009 11:49 pm

mie imi plac toti,deaia imi place aceasta trupa:P,ma rog,imi place bill,pentru ca are ceva speciaal,dar nu imi plac toti:D
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

care este preferatul tau?? Vide
MesajSubiect: Re: care este preferatul tau??   care este preferatul tau?? EmptyMier Dec 23, 2009 2:02 pm

Kristine a scris:
Daca citeste cine trebuie tot e bine

de fapt am vrut sa zic k e f bine dak cititzi pt k nu am nimic de ascuns in privintza trupei TH,o sa spun mereu ce gandesc despre ei ,deci in concluzie cititzi ce scriu o sa va plak sau poate nuuu care este preferatul tau?? 94821
Sus In jos
monyka
monyka
Hi5 Administrator
Hi5 Administrator

TaurCal
Varsta : 34Data de inscriere : 22/11/2009Numarul mesajelor : 185Localizare : in lumea mea:X:XJoburi/Distractii : job??..balerin-dansatorStare de spirit : sad:(

care este preferatul tau?? Vide
MesajSubiect: Re: care este preferatul tau??   care este preferatul tau?? EmptyJoi Dec 24, 2009 1:10 am

grea decizie!!!...toty sunt speciali in felul lor,fiecare are calitatile lui..deci toti sunt adorabili,muzica lor este bestiala,demntiala ..nici nu am cuvinte sa o descriu,o ascult cu foarte mare placere care este preferatul tau?? 494856 care este preferatul tau?? 494856 care este preferatul tau?? 494856 dar dak are trebuie sa aleg un tip..clar l-as alege pe bill,are acel "ceva" pe care il caut eu:)...m-a cucerit total:X:X:X
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

care este preferatul tau?? Vide
MesajSubiect: Re: care este preferatul tau??   care este preferatul tau?? EmptySam Feb 06, 2010 6:19 am

Bill...e cel mai dragutz shi sensibil care este preferatul tau?? 494856
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

care este preferatul tau?? Vide
MesajSubiect: Re: care este preferatul tau??   care este preferatul tau?? EmptySam Feb 06, 2010 6:20 am

Crezi?
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Laly;X
Laly;X
Ultra Postator

LeuTigru
Varsta : 25Data de inscriere : 31/01/2010Numarul mesajelor : 679Localizare : Joburi/Distractii : party-urile XDStare de spirit : ..Good

care este preferatul tau?? Vide
MesajSubiect: Re: care este preferatul tau??   care este preferatul tau?? EmptyDum Feb 07, 2010 2:55 am

Tommitza:X:Dda imi place si Bill:X:D
Sus In jos
stefania_iulia
stefania_iulia
User Neactiv

GemeniBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 08/02/2010Numarul mesajelor : 2Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

care este preferatul tau?? Vide
MesajSubiect: Re: care este preferatul tau??   care este preferatul tau?? EmptyLun Feb 08, 2010 3:49 am

Imi place mult Bill !
Sus In jos
emoKid
emoKid
Ultra user

VarsatorDragon
Varsta : 35Data de inscriere : 22/12/2009Numarul mesajelor : 311Localizare : IlJoburi/Distractii : petreceriStare de spirit : sad.

care este preferatul tau?? Vide
MesajSubiect: Re: care este preferatul tau??   care este preferatul tau?? EmptyLun Feb 08, 2010 3:50 am

tuturor le place Billu' :-J
Sus In jos
Anusca
Anusca
User Avansat
User Avansat

TaurCaine
Varsta : 30Data de inscriere : 13/02/2010Numarul mesajelor : 8Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

care este preferatul tau?? Vide
MesajSubiect: Re: care este preferatul tau??   care este preferatul tau?? EmptyDum Feb 14, 2010 12:09 am

Tom , se imbraca super si are stil care este preferatul tau?? 494856
Sus In jos
GyaTHsensation
GyaTHsensation
Super Postator


Varsta : Data de inscriere : 14/01/2010Numarul mesajelor : 88Localizare : Buftea-BucurestiJoburi/Distractii : prieteni,facebook,forumuri,petreceriStare de spirit : Schimbatoare.

care este preferatul tau?? Vide
MesajSubiect: Re: care este preferatul tau??   care este preferatul tau?? EmptySam Feb 20, 2010 2:09 am

Pur si simplu IUBESC TOKIO HOTEL ,ii iubesc pe TOTI!
Dar am mai multa atractie pentru gemeni care este preferatul tau?? 494856 !
Si Tom si Bill imi pot oferi fiecare exact de ceea ce am nevoie cel mai mult! care este preferatul tau?? 494856 ...nu stau sa le enumar pentru ca ar devenei plictisitor pentru voi. care este preferatul tau?? 750519
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

care este preferatul tau?? Vide
MesajSubiect: Re: care este preferatul tau??   care este preferatul tau?? EmptySam Feb 20, 2010 2:37 am

Spunetimi daca voi ati putut vota acest sondaj
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

care este preferatul tau?? Vide
MesajSubiect: Re: care este preferatul tau??   care este preferatul tau?? EmptySam Feb 20, 2010 3:04 am

eu da
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

care este preferatul tau?? Vide
MesajSubiect: Re: care este preferatul tau??   care este preferatul tau?? EmptySam Feb 20, 2010 3:07 am

Ok...am crezut ca nu se mai poate:))
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/

Continut sponsorizat




care este preferatul tau?? Vide
MesajSubiect: Re: care este preferatul tau??   care este preferatul tau?? Empty

Sus In jos

care este preferatul tau??

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: All in One - Crazy 4 Us :: Discutii libere(offene Diskussion)-
Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente