All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Strange Things

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Strange Things Vide
MesajSubiect: Strange Things   Strange Things EmptySam Mai 08, 2010 10:31 am

Bun deci un nou fic .... deci personajele
Lonzy- o fata de aproape 19 ani careia i se intmapla multe lucuri

Strange Things Farn6o



Strange Things Jr9tgo

Tom-cum il stiti

Strange Things Jl33pz


O zi de vara ... ploioasa ... singura acasa ... prea perfect pot spune ... in sfarsit ma pot gandi la toate chestiile ce mi se intampla si pot sa ma eliberez ...

Ies din camera mea si ma duc pe hol langa ferastra ... Afara ploua tare ... cum na plouat niciodata ... vara asta si nici in celellate de cand ma stiu ...

Intorc privirea si o vad din nou .... aceeasi umbra care ma urmareste de multa vreme .... acum iar dispare ...

Lonzy: ce bine ar fi daca as putea afla ce mi se intampla de atata vreme ...

Ma asez pe jos si inchid ochii ... o durere de cap insuportabila ma ia din nou ... aceea chestie e din nou in mintea mea si vrea sa ia legatura cu mine ... imi arata 2 ochii caprui ca ciocolata calda si atat de misteriosi ... ce ascund ceva ... de toata lumea ....

Nu pot sa inteleg si vreau sami deschid ochii dar cum ii deschid putin imediat ... simt nevoia sai inchid ... aceasta umbra ... sai zic asa .... nu ma lasa ... vrea sami arate mai multe ... ii inchid din nou ... si vad un pat alb de spital ... o incapere vopsita intrun albastru spre alb ... si multa lumina venita de afara ...

Imi atintesc privirea bine spre acel pat fara sa vreau... si vad aceea fatza ... o fatza cunoscuta ... ce am mai vazut-o ... in pat statea ... un baiat nemiscat legat la multe aparate ... pulsul incepuse sai creasca de parca stia ca sunt acolo si de parca eu chiar ma aflam acolo ....

Dintr-odata revi la normal dar nu imi pot deschide ochii totul era negru ... si vad ceva scris cu alb ... incep sa desting :” Nu a fost doar un vis ... chiar ai fost acolo”
Nu pot sa intelg ... si pfff deja cred ca sunt nebuna total... pe zi ce trece se inrautateste ... si nu pot sa inteleg ... desi chiar nu vreau sa scap de aceasta chestie ...


Scrisul ala apare din nou :” Nu ai cum sa scapi si nici no sa intelegi prea curand”

Durerea trece pe jumatate dar ma bucur ca pot sa deschid ochii .... aud telefonul din camera mea sunand dea binela intr-o veselie atat de tare de ar putea scula si mortii
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Strange Things Vide
MesajSubiect: Re: Strange Things   Strange Things EmptySam Mai 08, 2010 10:36 am

Strange Things 563536
Si pe mine m-a trezit in aceasta dimineata telefonul x(
Wai`ce cool:>
Umbra a?
Baga NEXT Strange Things 494856
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Strange Things Vide
MesajSubiect: Re: Strange Things   Strange Things EmptySam Mai 08, 2010 10:50 am

Durerea trece pe jumatate dar ma bucur ca pot sa deschid ochii .... aud telefonul din camera mea sunand dea binela intr-o veselie atat de tare de ar putea scula si mortii

Ma ridic cam ametita dar simt ca acea chestie ma sustine sa nu cad ... si alerg pana in camera iau telefonul din pat si ma uit la numar .... e matusa mea ... hmmm ... raspund ... repede cu nerabdare fara sa stiu de ce sunt asa de nerabdatoare ...

Lonzy: Alo ??

M: Buna Ana ce faci ?

Ii zisesem de N ori sa nu mai imi zica ana ci Lonzy cum imi zicea toata lumea dar se pare ca pt ea Ana si Lonzy e aceeasi chestie....

Lonzy: Pe acasa ... ma plictisesc ...

M: Bun deci ma intrebam ...

Lonzy: Da? Ce ?
M: Pai cum tu esti singura de ceva timp ...


Cuvintele ei m-au facut ca un fior rece sami treaca pe sira spinari ... mi-au adus aminte de acea vesiune ce a prevestit dezastrul care ma distrus pe dinauntru si mi-a schimbat cu totul viata...

M: Ma intrebam daca nu vrei sa vii cu mine in Germania tocmai ne-am mutat in Berlin ...

Lonzy: Pai ... am cam invatzat gemrnaa cat sa ma descurc si cred ca o sa fie mai bine ... deci da vin Strange Things 471606

M: Sati faci bagajele in 3 ore sunt la tine sa te iau

Lonzy: Bine matusa asa o sa fac dar ... adika bilete si ... restul ?!

M: Nuti face probleme am avut noi grija de tot tu doar fati bagajele Strange Things 471606

Lonzy: Bine matusa te iubesc !

M: Si eu Bye !

Lonzy: Bye!

Am inchis si am inceput sa ma uit prin jur ... pfff nici nu stiu ce sa-mi iau ... sunt total aeriana ... Ta da da dammm....
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Strange Things Vide
MesajSubiect: Re: Strange Things   Strange Things EmptySam Mai 08, 2010 11:04 am

Strange Things 563536
Te muti..a?
Baga NEXT Strange Things 494856
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Strange Things Vide
MesajSubiect: Re: Strange Things   Strange Things EmptySam Mai 08, 2010 10:25 pm

next?
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Strange Things Vide
MesajSubiect: Re: Strange Things   Strange Things EmptySam Mai 08, 2010 10:26 pm

Strange Things 471606 acuma scriu la el
Sus In jos
Alle
Alle
Ultra Postator

BalantaMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 07/04/2010Numarul mesajelor : 640Localizare : TulceaJoburi/Distractii : Stare de spirit : Schimbatoare. xD

Strange Things Vide
MesajSubiect: Re: Strange Things   Strange Things EmptyDum Mai 09, 2010 8:38 am

Duda baga nextttt!!!!! Strange Things 507414
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Strange Things Vide
MesajSubiect: Re: Strange Things   Strange Things EmptyDum Mai 09, 2010 6:15 pm

Cate ficuri faci cu donsoara sau donsoru' " Umbra " [ stie muky Strange Things 432988 ]
aaaa
?
Next Strange Things 563536
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Strange Things Vide
MesajSubiect: Re: Strange Things   Strange Things EmptyMier Mai 12, 2010 8:52 pm

Am inchis si am inceput sa ma uit prin jur ... pfff nici nu stiu ce sa-mi iau ... sunt total aeriana ... Ta da da dammm....

Scot geamantanele le desfac si incep sami pun lucrurile caremi plac cel mai mult ... apoi cateva chestii legate de machiaj si alte tampenii mai pe inteles zorzoane ... si chitara clasica de care nu ma pot despartii ...

Am inchis bagajele mam asezat in pat si am icneput sa privesc tavanul visand aiurea ...

Am inchis ochii lasanduma purtata de mireasma de flori ce o simteam ...

Dar n-am putut sa visez mult deoarece a sunat soneria ... M-am ridicat repede din pat si am fugit la usa si am deschiso e matusimea ...

M: Esti gata ? , imi spune ea cu un zambet mare pe buze

Lonzy: Da sunt gata acum aduc bagajele Strange Things 471606 pana atunci intra Strange Things 471606

Matusa intra si eu ma duc in camera si imi iau cele 2 bagaje si chitara .

Lonzy: Gata Strange Things 471606

M: Bine hai sa mergem !



Ma rog mergem ajungem la aeroport , ne suim in avion si plecam ....Aterizam in cateva ore pe aeroportul din Hamburg ... Cand am coborat am ramas inlemnita si mirata

acolo ne astepta prietena mea pe viatza Rachel la care tin enorm de mult.



Strange Things Vexlll



Desi eram la departare mare una de alta ea a fost si este mereu pt mine ca o mama ....

Dupa ce mi-am revenit am alergat spre ea pana neam regasit si ne-am imbratisat fericite ... mai ales ca era pt a doua oara doar cand ne vedeam ....
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Strange Things Vide
MesajSubiect: Re: Strange Things   Strange Things EmptyMier Mai 12, 2010 8:54 pm

Next breee Strange Things 563536
Strange Things 494856
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Strange Things Vide
MesajSubiect: Re: Strange Things   Strange Things EmptyMier Mai 12, 2010 9:00 pm

Dupa ce mi-am revenit am alergat spre ea pana neam regasit si ne-am imbratisat fericite ... mai ales ca era pt a doua oara doar cand ne vedeam ....

Rachel: Mi-a fost dor de tine

Lonzy: Si mie my angel <33333333

Rachel: >.<’’ i’m not an angel u’re an angel <333333333 Strange Things 494856
Lonzy: hai sa nu incepem iar Strange Things 750519


Rachel: k Strange Things 750519

Lonzy: deci cum adika nu inteleg ...

Rachel: pai matusa ta ma gasit si ... mai zis ca vii si ca o sa te muti aici si asa ca am hotarat sa stau si eu cu tine o vreme ... defapt cu voi ...

Lonzy: super Strange Things 494856
Din departare am vazut-o pe matusa ca vorbea cu unchiu si erau ingrijorati Strange Things 63219
Lonzy: dc sunt ingrijorati ?
Rachel: Samy cand venea de la scoala a fost lovit de o masina si e la spital in coma ...


Am ramas nemiscata ... nu-mi venea sa cred ca varamiu a patit asa ceva ....

Rachel: o sa fie bine

Lonzy: sper ...

Am mers spre ei ... si apoi ne-am indreptat spre casa lor ...

E o casa modesta frumoasa si strictul necesar ... am hotarat ca eu cu Rachel sa dormim in aceeasi camera ...



Matusa avea ceva treaba cu ceva cursuri si unchemiu trebuia sa o ajute asa ca nu puteau merge la spital ... asa ca eu si Rachel am hotarat sa ne ducem noi ...
Sus In jos
Alle
Alle
Ultra Postator

BalantaMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 07/04/2010Numarul mesajelor : 640Localizare : TulceaJoburi/Distractii : Stare de spirit : Schimbatoare. xD

Strange Things Vide
MesajSubiect: Re: Strange Things   Strange Things EmptyJoi Mai 13, 2010 12:40 am

Next omulee !!! Strange Things 432988
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Strange Things Vide
MesajSubiect: Re: Strange Things   Strange Things EmptyJoi Mai 13, 2010 6:02 pm

Ea e animala Strange Things 563536 Strange Things 916633
Next
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Strange Things Vide
MesajSubiect: Re: Strange Things   Strange Things EmptyJoi Mai 13, 2010 8:52 pm

Matusa avea ceva treaba cu ceva cursuri si unchemiu trebuia sa o ajute asa ca nu puteau merge la spital ... asa ca eu si Rachel am hotarat sa ne ducem noi ...

Ne-am imbracat si am mers la spital am ajuns destul de repede pentru ca ne-am luat cu vorba ...

Eram asa de ingandurata ... recunoateam toate coridoarele astea si etc .....

Am lasato pe Rachel sa mio ia inainte si eu am luato incet in urma ei ... am ajuns in dreptul unei camere cu numarul 834 ceva ma impins de la spate si am deschis usa ... am ramas inlemnita aproape ca nici nu mai respiram ... era baiatul care il vazusem pana sa plec din Romania ... era baiatul ce acum cativa ani ma distrusese atat de mult incat imi doream moartea cu orice pretz ... baiatul care mia provocat rani ce nici acum nu s-au vindecat ... rani ce inca ard in mine ...
Ma opresc din ganduri si intru in salon ... si ma asez pe unu din cele 2 scaune cel de la fereastra ... simteam cum toate amintirile imi trec prin ficare firicel al minti mele ... si inca doare desi nu ar mai trebuii sa doara ....


Am auzit usa deschizandu-se si pe cineva intrand a caru-i respiratie devenise grea si accelerata ... dar nu m-am uitat ... sunt prea pierduta in propria mea minte ...

X: Lon.... Lonzy ?! ....Vocea asta imi parea atat de cunoscuta ...am intors capul si l-am vazut ...
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Strange Things Vide
MesajSubiect: Re: Strange Things   Strange Things EmptyVin Mai 14, 2010 3:19 am

Hai cu Nextu'
Sa dam party
!
Strange Things 494856
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Strange Things Vide
MesajSubiect: Re: Strange Things   Strange Things EmptyVin Mai 14, 2010 5:23 am

negzzzt Strange Things 494856
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Strange Things Vide
MesajSubiect: Re: Strange Things   Strange Things EmptyVin Mai 14, 2010 6:25 am

X: Lon.... Lonzy ?! ....

Vocea asta imi parea atat de cunoscuta ...am intors capul si l-am vazut ... pe Bill ... fratele lui Tom care de multe ori pt mine a fost un frate ...

B: cum ... ?!

Lonzy: ma mut aici definitiv ... mi-au murit parinti ...

Bill ramane mai inlemnit decat era ... deabia mai clipea si repira ...

B: dar cum ai stiut ca el e aici ?!

Am inghitit in sec stiam ca se refera la Tom ...

Lonzy: n-am cum sa-ti spun ...

B: si dc esti aici ...? doar pt el ?
Lonzy: nu ... varamiu e in coma ... si matusa na putu sa vina ... asa ca ... am venit eu si ...


Nu vreau sai spun ca sunt cu Rachel ... i-ar durea pe amandoi sa se vada ... s-au iubit mult si icna tin unul la celalalt dar ... cum parinti ... sunt impotriva ... nu se poate nimik ....

B: si ? si mai cine ....?!

Lonzy: Ra .... Rachel ...

Am lasat privirea in jos inclestandu-mi dintii ...

L-am auzit pe Bill cand s-a asezat jos ... si am ridicat privirea ... simt cum il doare .... dar nu pot face nimik ...

Lonzy: esti bine ?!

B: da ...

Lonzy: ce s-a intamplat cu Tom?

B: Mici probleme cu cartieru ...

Lonzy: nu mici eu cred ca mari ... deci sa inteleg ca nu s-a lasat de sportu de a umbla cu gasti de cartier huh?
B: ai ghicit ...


Tom incepe sa se miste si incearca sa deschida ochii ...

Lonzy: cred ... ca ar fi mai bine sa plec ...

Simteam un gol in inima ce ma durea ....
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Strange Things Vide
MesajSubiect: Re: Strange Things   Strange Things EmptyVin Mai 14, 2010 6:28 am

Neext Strange Things 563536
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Strange Things Vide
MesajSubiect: Re: Strange Things   Strange Things EmptySam Mai 15, 2010 8:59 am

nextulikkkkka Strange Things 494856
haidi haidi Strange Things 563536
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Strange Things Vide
MesajSubiect: Re: Strange Things   Strange Things EmptyDum Mai 16, 2010 9:17 am

Simteam un gol in inima ce ma durea ....

B: nu stai ... cred ca iar face tare bine sa te vada aici ...

Lonzy: Bill nu cred ca e... momentu si ... nuj

B: Lonzy inca tine la tine ... stii dupa ce ai plecat tu ... au fost zile intregi in care n-a iesit... si naveam ce sai facem ... eu cred car fi mai bine sa ramai ...

Lonzy: bine ... dar nu mai stau mult ...

B: k ....

Imi atintesc ochii spre el si in cateva secunde vad cum isi deschide ochii si sii atinteste spre mine ...

Inima imi bate asa de tare incat o aud in urechi ...

Dar ii inchide la loc ...

B: e extenuat ...

Lonzy: aham ... eu mai am o vizita de facut vb alata data k ?
B: k ...

M-am ridicat si am iesit din salon si m-am indreptat spre salonul lu varamiu care era chiar langa al lui Tom ...

Am deschis usa usor ... si am vazut-o pe Rachel stand langa el ... Si uitandu-se pierduta in gol

Lonzy: e totul bine ?
Rachel: nu ... pfff...lasa ...

Lonzy: Rachel zimi !

Rachel: ai tu destule pe cap...

Lonzy: Rachel tu mereu mai ascultat cand am avut neoie asa ca spune

Rachel: L-am vazut pe Bill ... atata tot ...

Lonzy: Tom e internet in salonul de langa ...

Rachel: dar tu de unde stii ?
Lonzy: e o poveste complicata am intrat din greseala si ma rog pe urma a venit Bill si ma rog ... pe urma am venit aici ...

Rachel: din greseala ... aham ...

Lonzy: e complicat ... o sati povestesc inc ateva zile k ?

Rachel : e k inteeg nu esti pregatita ...

Lonzy: a... da ....

Am mai stat ce am mai stat si am pelcat acasa unde nu era nimenea dar ne lasasera un bilet ...

„Plecam pt cateva zile va rugam sa aveti grija de voi si de Samy „
Rachel: o casa pt noi tare Strange Things 750519
Lonzy: da Strange Things 750519

Si totusi mergem la noi in camera Rachel se pune in pat visatoare ...

Lonzy: Ma duc sa fac un dus rece Strange Things 750519

Rachel: k vezi sa nu racesti ...

Lonzy: bine mama Strange Things 750519
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Strange Things Vide
MesajSubiect: Re: Strange Things   Strange Things EmptyDum Mai 16, 2010 9:21 am

Mama
Strange Things 750519))
Hai next Strange Things 750519
Sus In jos

Continut sponsorizat




Strange Things Vide
MesajSubiect: Re: Strange Things   Strange Things Empty

Sus In jos

Strange Things

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Fan Fiction :: Fan Fiction-
Creati un forum gratuit | Muzica | Rock, Punk, Alternativa | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente