All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Si problema mea...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Si problema mea... Vide
MesajSubiect: Si problema mea...   Si problema mea... EmptyVin Mai 07, 2010 9:17 am

Care e problema mea ? Aaaaa ..da ! Gata stiu !
Eu sunt in clasa a VII-a si am foarte mult de invatat si de scris . Mama are preentii si vrea sa am note foarte mari . Am multe ore de la pranz pana seara la 19 . Simt sa innebunesc !!! Nu mai suport sa invat atat ,sa scriu ! Ufff , dar trebuie ! Ce sa fac ? Ma stresez prea mult ?
O alta problema ar fi ca de 2 luni stau in banca a II-a , in spatele meu sta Daniela ( membra a forumului ) si radem foarte mult ... discutam prea mult despre TH ...si am auzit din niste surse : " Ar tebui sa-ti iei pensie de handicapat "
Hello nu`s nebuna !
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Si problema mea... Vide
MesajSubiect: Re: Si problema mea...   Si problema mea... EmptySam Mai 08, 2010 1:55 am

astea sunt probleme????Si problema mea... 750519Si problema mea... 750519))
si aia cu pensie de handicapat e zisa de Cornel(proful de sport)
si nu te pune nimeni sa vb cu mine despre tokio hotel...adica daca vrei vorbesti daca nu ,nu.
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Si problema mea... Vide
MesajSubiect: Re: Si problema mea...   Si problema mea... EmptySam Mai 08, 2010 1:58 am

si faptul ca ai multe teme nu este o problema...
toti copii au teme
adica e ceva normal
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Si problema mea... Vide
MesajSubiect: Re: Si problema mea...   Si problema mea... EmptySam Mai 08, 2010 4:34 am

daniela are dreptate...adik....gandeshte-te la aia de la liceu ...aia chiar k au multe teme,invatza toata ziua,etc...nici mie nu imi place schkoala dar asta e......din pakate in viatza ne trebuie shi schkoala Si problema mea... 596966
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Si problema mea... Vide
MesajSubiect: Re: Si problema mea...   Si problema mea... EmptySam Mai 08, 2010 4:36 am

shi parintzii tai au pretentzii fiindca ishi doresc numai binele tau,sa ai un servici stabil,etc
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Si problema mea... Vide
MesajSubiect: Re: Si problema mea...   Si problema mea... EmptySam Mai 08, 2010 6:43 am

Ms ...da ma rog
si Daniela trece tot prin ce trec si eu
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Si problema mea... Vide
MesajSubiect: Re: Si problema mea...   Si problema mea... EmptyDum Mai 16, 2010 1:54 am

pfff...Stefania nu cred ca avem foarte multe teme ..
adica nu stiu ,daca tu crezi asta
cand o sa fii la liceu ce o sa faci???
Sus In jos
MyaLoveBill
MyaLoveBill
Super Postator

BerbecCapra
Varsta : 33Data de inscriere : 08/11/2009Numarul mesajelor : 90Localizare : In my dark worldJoburi/Distractii : Stare de spirit : happy,sad...probably in love :P

Si problema mea... Vide
MesajSubiect: Re: Si problema mea...   Si problema mea... EmptyDum Mai 16, 2010 2:22 am

bai la liceu nu sunt asa multe teme Si problema mea... 63219
eu sunt la liceu si e chiar usor Si problema mea... 207842
si in legatura cu problema...crezi ca-ti face vreun rau faptu ca iti croiesti un viitor?
cei fara un liceu ajung maturatori pe strada...girl trebuie sa inveti ca sa ajungi cineva Si problema mea... 471606
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Si problema mea... Vide
MesajSubiect: Re: Si problema mea...   Si problema mea... EmptyDum Mai 16, 2010 2:24 am

poate la tine este usor
dar copii cu care vorbesc eu spun ca eate foarte greu si apropo depinde si de liceu:d
Sus In jos
MyaLoveBill
MyaLoveBill
Super Postator

BerbecCapra
Varsta : 33Data de inscriere : 08/11/2009Numarul mesajelor : 90Localizare : In my dark worldJoburi/Distractii : Stare de spirit : happy,sad...probably in love :P

Si problema mea... Vide
MesajSubiect: Re: Si problema mea...   Si problema mea... EmptyDum Mai 16, 2010 2:30 am

da dar totusi cel putin in clasa a 10a si a 11a viata de liceean e cea mai usoara Si problema mea... 820988
eu una sunt a 12a si crede-ma ca am avut o viata usoara in liceu :-j
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Si problema mea... Vide
MesajSubiect: Re: Si problema mea...   Si problema mea... EmptyDum Mai 16, 2010 3:34 am

MyaLoveBill a scris:
bai la liceu nu sunt asa multe teme Si problema mea... 63219
eu sunt la liceu si e chiar usor Si problema mea... 207842
si in legatura cu problema...crezi ca-ti face vreun rau faptu ca iti croiesti un viitor?
cei fara un liceu ajung maturatori pe strada...girl trebuie sa inveti ca sa ajungi cineva Si problema mea... 471606

Ahaa`....Maturator pe strada e multt..
Ajung ciobani` Si problema mea... 750519
Se duc la Gigi Becali Si problema mea... 916633
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Si problema mea... Vide
MesajSubiect: Re: Si problema mea...   Si problema mea... EmptySam Oct 09, 2010 10:19 am

am inteles ideea
tre` sa invat si gata
mai am un an si-am am scapat! important e sa intru la liceul ca-l vreau eu! o singua diploma mai am de luat! ieeei si plec la liceu! dar mai intai examenulll
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat




Si problema mea... Vide
MesajSubiect: Re: Si problema mea...   Si problema mea... Empty

Sus In jos

Si problema mea...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Help & Care :: Cabinetul Psihologic-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente