All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Cabinet Psihologic Info

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Cabinet Psihologic Info Vide
MesajSubiect: Cabinet Psihologic Info   Cabinet Psihologic Info EmptyVin Apr 30, 2010 11:29 am

Daca aveti vreo problema si aveti nevoie de niste sfaturi de la niste persoane care au mai trecut prin viata, vi va este rusine sa discutati cu parintii, puteti posta aici.

Fiecare din membri isi face topic separat atunci cand are vreo problema, iar noi care putem da un sfat vom raspunde cat de repede putem.

Speram sa va ajutam pe majoritatea cu probleme gen stress, nervi, etc..
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Cabinet Psihologic Info Vide
MesajSubiect: Re: Cabinet Psihologic Info   Cabinet Psihologic Info EmptySam Mai 01, 2010 6:32 am

deci este o idee foarte buna
mai ales ca unii chiar au probleme
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Cabinet Psihologic Info Vide
MesajSubiect: Re: Cabinet Psihologic Info   Cabinet Psihologic Info EmptySam Mai 01, 2010 6:33 am

De exemplu tu? Cabinet Psihologic Info 750519
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Cabinet Psihologic Info Vide
MesajSubiect: Re: Cabinet Psihologic Info   Cabinet Psihologic Info EmptySam Mai 01, 2010 6:35 am

da am o problema gigantikaaa
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Cabinet Psihologic Info Vide
MesajSubiect: Re: Cabinet Psihologic Info   Cabinet Psihologic Info EmptySam Mai 01, 2010 6:41 am

serios?
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
MyaLoveBill
MyaLoveBill
Super Postator

BerbecCapra
Varsta : 33Data de inscriere : 08/11/2009Numarul mesajelor : 90Localizare : In my dark worldJoburi/Distractii : Stare de spirit : happy,sad...probably in love :P

Cabinet Psihologic Info Vide
MesajSubiect: Re: Cabinet Psihologic Info   Cabinet Psihologic Info EmptySam Mai 01, 2010 6:45 am

super ideea Cabinet Psihologic Info 820988
sunt destui cu probleme,inclusiv eu(stii tu Drinni ce problema Cabinet Psihologic Info 496743) si ar fi ceva sa ii putem ajuta
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Cabinet Psihologic Info Vide
MesajSubiect: Re: Cabinet Psihologic Info   Cabinet Psihologic Info EmptySam Mai 01, 2010 6:48 am

Da...oricand vrei ajutor poti posta un topic nou
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
MyaLoveBill
MyaLoveBill
Super Postator

BerbecCapra
Varsta : 33Data de inscriere : 08/11/2009Numarul mesajelor : 90Localizare : In my dark worldJoburi/Distractii : Stare de spirit : happy,sad...probably in love :P

Cabinet Psihologic Info Vide
MesajSubiect: Re: Cabinet Psihologic Info   Cabinet Psihologic Info EmptySam Mai 01, 2010 6:50 am

momentan ma descurc cu "mica" mea problema Cabinet Psihologic Info 471606 da o sa deschid candva un topic ca sa vad si parerile altora Cabinet Psihologic Info 471606
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Cabinet Psihologic Info Vide
MesajSubiect: Re: Cabinet Psihologic Info   Cabinet Psihologic Info EmptySam Mai 01, 2010 6:51 am

Ok...sunt sigur ca vor exista pareri...ma rog...nu ma astept la pareri bune de la pustoaicele astea...
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Cabinet Psihologic Info Vide
MesajSubiect: Re: Cabinet Psihologic Info   Cabinet Psihologic Info EmptySam Mai 01, 2010 6:52 am

da si eu am o pb...
dar nu stiu'
nu cred ca este bine daca as posta'o..
o sa vad daca...
voi posta un topik cu problema mea..
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Cabinet Psihologic Info Vide
MesajSubiect: Re: Cabinet Psihologic Info   Cabinet Psihologic Info EmptySam Mai 01, 2010 6:52 am

si orikum daca as zice'o
unele persoane vor incepe sa isi bata jok..
Sus In jos
MyaLoveBill
MyaLoveBill
Super Postator

BerbecCapra
Varsta : 33Data de inscriere : 08/11/2009Numarul mesajelor : 90Localizare : In my dark worldJoburi/Distractii : Stare de spirit : happy,sad...probably in love :P

Cabinet Psihologic Info Vide
MesajSubiect: Re: Cabinet Psihologic Info   Cabinet Psihologic Info EmptySam Mai 01, 2010 6:54 am

ummm...problema mai mare ca a mea sigur nu ai Cabinet Psihologic Info 820988)
uite o sa deschid topic da mai tarziu(intai sa citesc regulile forumului:)) ) sa vezi ce problema am eu Cabinet Psihologic Info 63219
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Cabinet Psihologic Info Vide
MesajSubiect: Re: Cabinet Psihologic Info   Cabinet Psihologic Info EmptySam Mai 01, 2010 6:55 am

Nimeni nu isi bate joc aici de cineva, fara sa fie pedepsit...nu atata timp cat sunt eu administrator...probleme avem toti...poti posta....ai 13 ani...poti intelege mai multe daca iti zice cineva mai mare...daca nu vorbesti cu parintii...te invit sa spui...dar e treaba ta daca vrei...nu e obligatoriu...e doar daca vrei...
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Cabinet Psihologic Info Vide
MesajSubiect: Re: Cabinet Psihologic Info   Cabinet Psihologic Info EmptySam Mai 01, 2010 7:07 am

da o sa postez si eu problema mea...
dar tre sa imi fac curaj...
Sus In jos
MyaLoveBill
MyaLoveBill
Super Postator

BerbecCapra
Varsta : 33Data de inscriere : 08/11/2009Numarul mesajelor : 90Localizare : In my dark worldJoburi/Distractii : Stare de spirit : happy,sad...probably in love :P

Cabinet Psihologic Info Vide
MesajSubiect: Re: Cabinet Psihologic Info   Cabinet Psihologic Info EmptySam Mai 01, 2010 7:09 am

hai ma...eu am avur curaj si tu nu ai?! Cabinet Psihologic Info 57845
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Cabinet Psihologic Info Vide
MesajSubiect: Re: Cabinet Psihologic Info   Cabinet Psihologic Info EmptySam Mai 01, 2010 7:34 am

o sa postez si eu problema mea....
Sus In jos
MyaLoveBill
MyaLoveBill
Super Postator

BerbecCapra
Varsta : 33Data de inscriere : 08/11/2009Numarul mesajelor : 90Localizare : In my dark worldJoburi/Distractii : Stare de spirit : happy,sad...probably in love :P

Cabinet Psihologic Info Vide
MesajSubiect: Re: Cabinet Psihologic Info   Cabinet Psihologic Info EmptySam Mai 01, 2010 7:36 am

asa... bv Cabinet Psihologic Info 471606
nu trebuie sa te temi Cabinet Psihologic Info 50932
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Cabinet Psihologic Info Vide
MesajSubiect: Re: Cabinet Psihologic Info   Cabinet Psihologic Info EmptyMier Mai 05, 2010 12:11 am

Fiecare are probleme mai mici ,mai mari indiferent de varsta sau de sex,natinalitate sau statutul social.
Sa nu credeti ca daca sunt adult nu am probleme.Probleme pot fi cu societatea,de sanatate,cu autoritatile,cu familia,cu prieteni,financiare,la scoala,la servici etc.A si am uitat cea mai importanta ,adica importanta pentru cei sensubili si sentimentali,problemele care apar in cuplu,in dragoste,
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Cabinet Psihologic Info Vide
MesajSubiect: Re: Cabinet Psihologic Info   Cabinet Psihologic Info EmptyMier Mai 05, 2010 12:18 am

Indiferent de problema aici trebuie sa fim sinceri,si cei care au probleme si cei care incearca sa de-a un ajutor,un sfat,o alinare,chiar si o parere e bine venita uneori.
Niciodata nu e bine sa razi de necazul nimanui indiferent daca iti este cunostinta sau nu,sau chiar daca iti este cel mai mare dusman,va spun sincer si din proprie experienta,nu sti niciodata cum se intoarce roata.
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Cabinet Psihologic Info Vide
MesajSubiect: Re: Cabinet Psihologic Info   Cabinet Psihologic Info EmptyJoi Mai 06, 2010 9:06 am

foarte buna ideea cu topicul asta...adik multzi au probleme shi poate le e teama sa vb cu parintzii/gashka,dar aici le pot scrie shi pot fi ajutatzi Cabinet Psihologic Info 820988
Sus In jos
Laly;X
Laly;X
Ultra Postator

LeuTigru
Varsta : 25Data de inscriere : 31/01/2010Numarul mesajelor : 679Localizare : Joburi/Distractii : party-urile XDStare de spirit : ..Good

Cabinet Psihologic Info Vide
MesajSubiect: Re: Cabinet Psihologic Info   Cabinet Psihologic Info EmptyJoi Mai 06, 2010 9:23 am

Exact...era forte buna ideea Cabinet Psihologic Info 471606
Sus In jos

Continut sponsorizat




Cabinet Psihologic Info Vide
MesajSubiect: Re: Cabinet Psihologic Info   Cabinet Psihologic Info Empty

Sus In jos

Cabinet Psihologic Info

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Help & Care :: Cabinetul Psihologic-
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente