All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Ce porecla ai?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Ce porecla ai? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Ce porecla ai?   Ce porecla ai? - Pagina 2 EmptyMar Mai 25, 2010 7:09 am

mata cu buboasa Ce porecla ai? - Pagina 2 750519 Ce porecla ai? - Pagina 2 916633
jet. daia' n'am pus'o n'o supoort Ce porecla ai? - Pagina 2 750519 Ce porecla ai? - Pagina 2 916633
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Ce porecla ai? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Ce porecla ai?   Ce porecla ai? - Pagina 2 EmptyMar Mai 25, 2010 7:12 am

Jorjet imi spun astia din Bucuresti Ce porecla ai? - Pagina 2 750519 de la bunika'mea
aa da si mai am si eu o porecla...
imi spun cei de la tara...
- Joana [ Ce porecla ai? - Pagina 2 916633 ]
haolooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
porecla de vaca Ce porecla ai? - Pagina 2 750519
ca doar sunt una Ce porecla ai? - Pagina 2 432988
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Ce porecla ai? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Ce porecla ai?   Ce porecla ai? - Pagina 2 EmptyMier Mai 26, 2010 9:01 pm

Joana Ce porecla ai? - Pagina 2 563536
Sexy numele
Ce porecla ai? - Pagina 2 916633))
Sus In jos
Luxxy
Luxxy
Super Postator

LeuCaine
Varsta : 29Data de inscriere : 03/06/2010Numarul mesajelor : 75Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Ce porecla ai? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Ce porecla ai?   Ce porecla ai? - Pagina 2 EmptyJoi Iun 03, 2010 9:59 am

porecla.
pai. mie. imi zic.
Luxxy. Zuzu. Monckey :]]
sau Balloon Ce porecla ai? - Pagina 2 63219
o. urasc pe ultima :]]
Sus In jos
TH_Angel
TH_Angel
User Activ

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 13Localizare : IasiJoburi/Distractii : skateboardingStare de spirit : emo

Ce porecla ai? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Ce porecla ai?   Ce porecla ai? - Pagina 2 EmptyMar Aug 31, 2010 7:14 am

hah...mi se zice:
-theo
-emoida
-byby (asta mio ramas de la fratimiu nd ers mik)
shi kam astai tot Ce porecla ai? - Pagina 2 50932
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Ce porecla ai? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Ce porecla ai?   Ce porecla ai? - Pagina 2 EmptyMar Aug 31, 2010 7:48 am

deci:
-Alexa

-Alex

-ALEXUTA

-Aexina

-Andruska(mi se pare nume de catea dar fix deaia nu mai pot eu)

-Alexu(cu accent pe U)

-Georgi

-Matza(asa imi zice profu` de sport si imi zic toti mai nou asa)

-Hitlarista(asa imi zice unu din scoala dar ns dc si eu nici nu-l cunosc pe ala ciudat)



Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Ce porecla ai? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Ce porecla ai?   Ce porecla ai? - Pagina 2 EmptyMar Aug 31, 2010 7:51 am

pai....
-Ale
-Aly
-Amy
-EMOitzzaaaa>nu's emo:P<
-TH RULZZZ>de la ROCK RULLZZZ citire<
...si cam atata...adik atat imi aimntesc la ora asta:)) dak mai imi vin in cap le pun si pe restu:P
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Ce porecla ai? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Ce porecla ai?   Ce porecla ai? - Pagina 2 EmptyMar Aug 31, 2010 7:52 am

da ai destule
Sus In jos
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

Ce porecla ai? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Ce porecla ai?   Ce porecla ai? - Pagina 2 EmptyMar Aug 31, 2010 7:53 am

dapai tu Ce porecla ai? - Pagina 2 750519
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Ce porecla ai? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Ce porecla ai?   Ce porecla ai? - Pagina 2 EmptyMar Aug 31, 2010 7:54 am

daaaaaaa pai imi zic cum le vine lor pe chelie si app am uitat de Andra
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Ce porecla ai? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Ce porecla ai?   Ce porecla ai? - Pagina 2 EmptyMar Aug 31, 2010 7:56 am

deci am 10 in total
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Ce porecla ai? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Ce porecla ai?   Ce porecla ai? - Pagina 2 EmptyMar Aug 31, 2010 8:30 pm

Daca ai multe poreclem inseama ca esti stupid, faras suparare, dar asta mai da dovada ca nu stie nimeni numele tau sau ca nu te reprezinta
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Ce porecla ai? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Ce porecla ai?   Ce porecla ai? - Pagina 2 EmptyMar Aug 31, 2010 8:32 pm

numele meu ii lung si ei imi zic cum le vine lor pe chelie
Sus In jos
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Ce porecla ai? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Ce porecla ai?   Ce porecla ai? - Pagina 2 EmptyMar Aug 31, 2010 8:34 pm

ar fi culmea colegii si profesorii mei sa nu aiba habarn de numele meu
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Ce porecla ai? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Ce porecla ai?   Ce porecla ai? - Pagina 2 EmptyMar Aug 31, 2010 8:44 pm

Asta nu inseama ca e porecla, si mie mi se zice la scoala in alt fel, dar porecla o am altfel
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Alexa
Alexa
Ultra Postator

TaurSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 20/06/2010Numarul mesajelor : 665Localizare : PlutoJoburi/Distractii : Muzica,plimbare,filme etc.Stare de spirit : Depinde cat dorm noaptea

Ce porecla ai? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Ce porecla ai?   Ce porecla ai? - Pagina 2 EmptyMar Aug 31, 2010 8:47 pm

Am inteles
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Ce porecla ai? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Ce porecla ai?   Ce porecla ai? - Pagina 2 EmptyMier Sept 01, 2010 4:51 am

Styxx / Styxxy / Styxxx Ce porecla ai? - Pagina 2 563536

Ce porecla ai? - Pagina 2 916633
Sus In jos

Continut sponsorizat




Ce porecla ai? - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Ce porecla ai?   Ce porecla ai? - Pagina 2 Empty

Sus In jos

Ce porecla ai?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: All in One - Crazy 4 Us :: Sa ne cunoastem mai bine-
Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente