All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

RAI interviu [in jur de 19 aprilie 2010]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
[:x]MusicIsMyLife[:x]
[:x]MusicIsMyLife[:x]
Moderator

RacMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/09/2008Numarul mesajelor : 144Localizare : Din al tau cosmarJoburi/Distractii : muzik,desenatul,dansatul,statul p mes shi netul :XStare de spirit : Happy

RAI interviu [in jur de 19 aprilie 2010] Vide
MesajSubiect: RAI interviu [in jur de 19 aprilie 2010]   RAI interviu [in jur de 19 aprilie 2010] EmptyLun Apr 26, 2010 7:18 am

http://www.rai.tv/dl/RaiTV/programmi/media/ContentItem-f1878d48-83ea-4aa7-a807-6e5e7649c321.html?p=0 <- link-ul video-ului

Traducerea :

I: Baieti am facut-o. Mai lipsesc cateva ore pana la concertul Tokio Hotel in Palalottomatica in Roma.Acesta este 'venue'-ul [scuzati nu am gasit traducerea], il puteti vedea in spatele meu,ei sunt deja inauntru,portile s-au deschis,biletele pentru concert. Am adunat toate intrebarile voastre pe care le-ati pus pe website-ul raimusic, le am pe toate pe o bucata de hartie, acum merg inauntru si am sa incerc sa-i fac sa raspunda la cat mai multe intrebari posibile. Voi face tot ce pot. Sa mergem! Vreti sa veniti cu mine?
Baieti acesta este backstage-ul. Haideti cu mine!

I: Deci suntem aici cu Tokio Hotel. Desiree va intreaba:Ce parere aveti despre fanii care nu tipa sau plang cum fac majoritatea la concertele voastre, dar care doar se lasa purtati de muzica si emotii?
B:Cred ca putem spune in general ca ne plac, sti tu, fanii galagiosi si tipand. Am fost la alte concerte si am vazut audienta,sti tu, batand din palme... Mi s-a parut plictisitor. Chiar ma bucur,sti tu, sa fiu pe scena si sa aud emotiile reale din partea tuturor. Deci da, prefer sa fie foarte, foarte galagios, dar depinde de fani, deci atata timp cat asculta muzica noastra e bine.

I: Din nou despre fani, B. din Roma a intrebat daca stiti ca in italia a fost un grup foarte energic de fani,nu prea tineri, care va urmeaza si va sustin chiar daca a-ti fost intotdeauna catagalizati ca o 'trupa de adolescenti'.Stiati?
B: Cred ca pentru noi este intotdeauna bine cand oamenii ne asculta muzica. Nu cred ca este din cauza varstei sau ceva, asa ca nu prea ne pasa. Vreau sa spun ca poti sa ne asculti muzica, atunci cand ai 19 ani, daca ai 90 tot este bine.
T: Poti sa ai gusturi bune in muzica atunci cand ai 16 ani,dar si cand ai 60, deci....
B: Da, deci este dragut.


I: Voi a-ti facut fanii italieni chiar mai fericiti cu decizia de a inregistra dvd-ul live in timpul concertului in Milan. Alessia va intreaba de ce a-ti decis sa inregistrati concertul din Milan si ce e special cu fanii italieni, daca era ceva special, desigur.
B: Cred ca au fost multe lucruri, deoarece este sfarsitul turului si suntem oarecum obisnuiti cu show-ul si asta e bine deci, si desigur datorita fanilor italieni, stiti ca noi n-am fi facut un dvd in afara Germaniei, e pentru prima data.Deci am decis, 'ok haideti sa incercam in Italia pentru ca am avut o experienta buna cu audienta si totul si sunt intotdeauna grozavi stiti voi este intotdeauna energic si este intotdeauna un show bun in Italia' si de aceea am hotarat sa il facem in Milano

I: Acum hai sa vorbim despre ultimul vostru album, un album care este total diferit fata de cele vechi,acolo sunt multe sound-uri electronice si o clara referinta la muzica anilor '80. Denise din Milan doreste sa stie asta:'De ce ati decis sa schimbati sunetul? Si ce v-a determinat sa luati aceasta decizie?'
T:nu ne-am decis, A fost un lung proces. L-am realizat cam un an pentru noua inregistrare si a fost foarte important pentru noi sa petrecem un timp frumos in studio si in special sa ne simtim liberi sa avem timpul pentru a face pe bune un nou material. Sti a fost developat in studio,noi nu am decis... Bill si cu mine, am co-produs inregistrarea pentru prima oara si a fost de asemenea o experienta frumoasa.Am incercat multe lucruri diferite,noi producatori vreau sa spun ca de altfel l-am realizat si cu producatorii nostrii... si da, a fost o developare naturala si de asemenea a fost important pentru noi sa avem un nou record dupa o lunga perioada de timp si a fost timpul pentru noi sa facem ceva nou.

I: Am primit multe multe scrisori din toata lumea, din Spania,din USA,din America de Sud,din America Centrala,din Canada,din Filipine,din toata Europa,din Rusia,din Danemarca si din Norvegia.Ca sa le reprezentam pe toate o luam pe Aixa din Spania, pentru ca pune o intrebare interesanta. Ce planuri aveti dupa promo-ul turneului in Asia, veti merge din nou in turneu sau lucrati la un nou album?Spune-ne ceva!
B:Nu ne pune intrebari despre progamul nostru!
T: Era o intrebare despre turneu?
B: Era o intrebare despre Asia
T: ah...despre Asia..
B: Deci sunt fericit sa stiu ca sa merg in Asia si asta e tot ce stiu.Deci vreau sa spun ca ma gandesc ca tot anul a fost cantat live doar cu aceasta inregistrare.Nu cred ca vom lansa inca un record anul acesta. Dar cu siguranta vom merge in studi, adica mereu mergem in studio si avem deja melodii noi deci..
T: Dar nu cred ca vom lansa un album nu anul acesta. Cred ca este mai mult despre cantat live si poate sa mergem in America de Sud si, sti tu, Asia so asta e tot..mda..


PS: Scuzati daca am multe greseli de scriere da' sunt cam zapacita ><"
Sus In jos
http://myspace.com/xxchocoo
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

RAI interviu [in jur de 19 aprilie 2010] Vide
MesajSubiect: Re: RAI interviu [in jur de 19 aprilie 2010]   RAI interviu [in jur de 19 aprilie 2010] EmptyLun Aug 30, 2010 5:39 am

cool
RAI interviu [in jur de 19 aprilie 2010] 750519)
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Ale
Ale
Ultra user

PestiSobolan
Varsta : 28Data de inscriere : 27/07/2010Numarul mesajelor : 453Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit : ...

RAI interviu [in jur de 19 aprilie 2010] Vide
MesajSubiect: Re: RAI interviu [in jur de 19 aprilie 2010]   RAI interviu [in jur de 19 aprilie 2010] EmptyLun Aug 30, 2010 6:37 am

interesant:)
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

RAI interviu [in jur de 19 aprilie 2010] Vide
MesajSubiect: Re: RAI interviu [in jur de 19 aprilie 2010]   RAI interviu [in jur de 19 aprilie 2010] EmptyJoi Ian 06, 2011 8:02 pm

RAI interviu [in jur de 19 aprilie 2010] 750519)
superr
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat




RAI interviu [in jur de 19 aprilie 2010] Vide
MesajSubiect: Re: RAI interviu [in jur de 19 aprilie 2010]   RAI interviu [in jur de 19 aprilie 2010] Empty

Sus In jos

RAI interviu [in jur de 19 aprilie 2010]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Scream For Tokio Hotel :: The Band(Die Band)-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente