All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Tom Kaulitz crying:)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Tom Kaulitz crying:) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz crying:)   Tom Kaulitz crying:) - Pagina 2 EmptyVin Mai 21, 2010 5:32 am

da hai frate... multa lume zice ca Tom este un tip rau'
nu il vad pe Tom fiind chiar asa de rau' .
si imi bag ceva in lumea asta care ii vorbeste de rau' !
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Tom Kaulitz crying:) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz crying:)   Tom Kaulitz crying:) - Pagina 2 EmptyVin Mai 21, 2010 5:54 am

Geo nai` Tom Kaulitz crying:) - Pagina 2 750519
SI eu nu`l vad pe Tom un tip dur.
Adik` chiar un tip de treaba Tom Kaulitz crying:) - Pagina 2 820988)
Dragut..si ahh` 8->
Si poate ca 'in fete' se regaseste..adik`..Tom Kaulitz crying:) - Pagina 2 94821
Se 'refugiaza' pentru ca nu si-a gasit inca marea dragoste.
In fine..
Tom Kaulitz crying:) - Pagina 2 94821
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Tom Kaulitz crying:) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz crying:)   Tom Kaulitz crying:) - Pagina 2 EmptyVin Mai 21, 2010 5:55 am

ce nu si'a gasit ma marea dragoste Tom Kaulitz crying:) - Pagina 2 750519
evident ca m'a gasit Tom Kaulitz crying:) - Pagina 2 750519
eram ingropata in curtea din spate Tom Kaulitz crying:) - Pagina 2 750519

Tom Kaulitz crying:) - Pagina 2 916633 .
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Tom Kaulitz crying:) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz crying:)   Tom Kaulitz crying:) - Pagina 2 EmptyVin Mai 21, 2010 6:02 am

Inca nu te-a dezgropat..
O sa vina peste cativa ani,[80 si...Tom Kaulitz crying:) - Pagina 2 916633 ]la tine Tom Kaulitz crying:) - Pagina 2 432988.
Pana atunci raman eu.Bine Tom Kaulitz crying:) - Pagina 2 432988?
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Tom Kaulitz crying:) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz crying:)   Tom Kaulitz crying:) - Pagina 2 EmptyLun Mai 24, 2010 2:34 am

nuuuu nu nu nuuuuu
nu imi convineee Tom Kaulitz crying:) - Pagina 2 750519


si imi pare rau ca a planss Tom Kaulitz crying:) - Pagina 2 676994
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Tom Kaulitz crying:) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz crying:)   Tom Kaulitz crying:) - Pagina 2 EmptyLun Mai 24, 2010 2:34 am

oare de ce Tom Kaulitz crying:) - Pagina 2 571882 ?
Sus In jos
Alle
Alle
Ultra Postator

BalantaMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 07/04/2010Numarul mesajelor : 640Localizare : TulceaJoburi/Distractii : Stare de spirit : Schimbatoare. xD

Tom Kaulitz crying:) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz crying:)   Tom Kaulitz crying:) - Pagina 2 EmptyLun Mai 24, 2010 3:52 am

Fetelor ati innebunit Tom Kaulitz crying:) - Pagina 2 750519
Mai...nush ce sa zic. Eu nu prea cred tot ce zic astia in reviste si in interviuri., Pt ca nu le este chiar asa de greu sa minta. Si eu pot zice ca am petrecut nush cate nopti de dragoste cu nush cati barbati...dar la el era imposibil sa nu se afle. Pt ca este o vedeta si il urmaresc astia ca pe butelie..ar fi aparut poze sau ceva..dr nu`s. Sau s`ar fi trezit vreo una sa vorbeasca...ca nu cred ca i`ar fi fost rusina sa zica ca s`a culcat cu Tom Kaulitz. Si eu nu cred ca este asa de dur precum vrea sa para. Am citit undeva ca in spatele mastilor astora de duri se afla niste oameni foarte blanzi, prietenosi si iubitori. Si daca nu ma credeti v`o spun din propria experienta. Si eu am un prieten asa...si daca ajungi sa il cunosti e f sensibil...Tom Kaulitz crying:) - Pagina 2 50932
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Tom Kaulitz crying:) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz crying:)   Tom Kaulitz crying:) - Pagina 2 EmptyLun Mai 24, 2010 10:03 pm

Ha,Ha,Ha !Alle ce am mai disutat noi doua pe tema adevarl din presa si ce declara Tom Tom Kaulitz crying:) - Pagina 2 750519
Defapt am discutat si cu alte persoana.Si eu am tot incercat sa deschid ochii unora k ce declara Tom e pura fantezie de-a lui,povesti de adormit copii,sare in ochi.Casanova imaginar.
DON JUAN DE Magdeburg,locuinta actuala Hamburg (studioul) Tom Kaulitz crying:) - Pagina 2 916633
Don Juan de Hamburg Tom Kaulitz crying:) - Pagina 2 750519
Saracul Tom!
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Tom Kaulitz crying:) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz crying:)   Tom Kaulitz crying:) - Pagina 2 EmptyLun Mai 24, 2010 10:05 pm

El este un sufletist si parerea mea e ca el este superglue al trupei,intre membrii trupei cu glumitele lui Tom Kaulitz crying:) - Pagina 2 494856
Sus In jos
onyk
onyk
Ultra Postator

VarsatorMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 01/12/2009Numarul mesajelor : 708Localizare : SuceavaJoburi/Distractii : desenul si muzicaStare de spirit : depinde de zi

Tom Kaulitz crying:) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz crying:)   Tom Kaulitz crying:) - Pagina 2 EmptyMar Mai 25, 2010 1:12 am

e om..are motivele lui sa planga,..Tom Kaulitz crying:) - Pagina 2 494856..da ii sweet..nah..nu numai fetele plang...
avem un exemplu` celebru.si nu cred ca e primul barbat celebru` care sa planga.:x<3
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Tom Kaulitz crying:) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz crying:)   Tom Kaulitz crying:) - Pagina 2 EmptyMar Mai 25, 2010 5:26 am

ai dreptate Kristineeeeeee Tom Kaulitz crying:) - Pagina 2 471606
Sus In jos
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Tom Kaulitz crying:) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz crying:)   Tom Kaulitz crying:) - Pagina 2 EmptyJoi Iun 10, 2010 12:58 am

cu toate k nu o arata si tom e sensibil l anumiti factori(k doar e ruda ku bill) Tom Kaulitz crying:) - Pagina 2 750519 )
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Tom Kaulitz crying:) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz crying:)   Tom Kaulitz crying:) - Pagina 2 EmptyVin Iun 18, 2010 9:57 am

Eu zic ca Tom este mult mai sensibil si sufletist ca Bill.
Bill in ultimul timp s-a cam schimbat,isi da prea multe aere de vedeta uneori,oricum induce in eroare.Pe cand Tom e dulce si f atent cu Bill,protector pot spune.
Sus In jos
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Tom Kaulitz crying:) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz crying:)   Tom Kaulitz crying:) - Pagina 2 EmptyMier Iun 23, 2010 4:08 am

sa zicem k s-a skimbat dar face asta pt trupa.........k nu poti sa rezisti dak nu te dai putin in spectacol......orikum as putea jura k in interior nu s-a skimbat
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Tom Kaulitz crying:) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz crying:)   Tom Kaulitz crying:) - Pagina 2 EmptyJoi Sept 02, 2010 8:27 pm

Este atat de dulce cand plange :x
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat




Tom Kaulitz crying:) - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: Tom Kaulitz crying:)   Tom Kaulitz crying:) - Pagina 2 Empty

Sus In jos

Tom Kaulitz crying:)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Scream For Tokio Hotel :: Membri trupei Tokio Hotel-
creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente