All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Bizar...dePrEssia

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Bizar...dePrEssia Vide
MesajSubiect: Bizar...dePrEssia   Bizar...dePrEssia EmptyVin Apr 23, 2010 4:45 am

Nume : Bizar depressia
Personaje :
Yu - 16 ani , chitarist in formatia Bizar
Bizar...dePrEssia 10rltlu
Strify - 15 ani , chitarista in formatia Bizar
Bizar...dePrEssia 2ztg7wg
Kiro - 14 ani , tobosar in trupa Bizar
Bizar...dePrEssia 2v80fa9
Phoenix - 13 ani , vocaista in trupa Bizar
Bizar...dePrEssia 2gt7qyw
Actiune *
Drama **
Iubire ***

Bizar depresie________________________________
Yu , Strify , Kiro si Phoenix sunt frati , locuiesc in Germania . Casa lor este in padure fiindca ei canta zilnic si sa nu deranjeze vecinii , ei stau ca parintii lor ( mama : Lena Furstenberg si tata : Felix Furstenberg ) .
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Bizar...dePrEssia Vide
MesajSubiect: Re: Bizar...dePrEssia   Bizar...dePrEssia EmptyVin Apr 23, 2010 5:11 am

next`
ca doar i-ai prezentat:D
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Bizar...dePrEssia Vide
MesajSubiect: Re: Bizar...dePrEssia   Bizar...dePrEssia EmptyVin Apr 23, 2010 6:07 am

Hehe...Bizar...dePrEssia 820988)
Baga NEXT Bizar...dePrEssia 494856>
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Bizar...dePrEssia Vide
MesajSubiect: Re: Bizar...dePrEssia   Bizar...dePrEssia EmptySam Apr 24, 2010 12:40 am

next....
unde e povestea ?
ca u doar ai prezentat personajele..
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Bizar...dePrEssia Vide
MesajSubiect: Re: Bizar...dePrEssia   Bizar...dePrEssia EmptySam Apr 24, 2010 12:40 am

haidi baga necst [ next ] Bizar...dePrEssia 432988
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Bizar...dePrEssia Vide
MesajSubiect: Re: Bizar...dePrEssia   Bizar...dePrEssia EmptySam Apr 24, 2010 2:15 am

Lena este din Romania , este acrita si datorita succesului sau enorm de mare a plecat sa joace pentru nemti , in Germania .
Felix este german , a fost actor da a renuntat la actorie si acum este managerul formatiei Bizar .
Yu este chitaistul trupei Bizar , are 16 ani , vorbeste germana , engleza si spaniola , este bisexual .
Strify este chitarista in formatia Bizar , are 15 ani , vorbeste germana , engleza si italiana , este bisexuala .
Kiro , este tobosarul trupei Bizar , are 14 ani , vorbeste gemana , engleza si franceza , iubeste fetele .
Phoenix , este vocalista formatiei Bzar , are 13 ani , vorbeste germana , engleza si rusa , iubeste baietii .
Trupa Bizar a fost infiintata de cei patru pentru a-si exprima dagostea fata de muzica si tara . Canta rock . Yu , Strify , Kiro si Phoenix sunt emo .
Partea I :
Felix hotaraste sa mearga cu familia inr-o scurta vacanta in Romania la mama Lenei , soacra lui .
Lena este foarte incantata si alearga spre camerele copiilor sa le spuna vestea . Prima data intra in camea lui Yu :
L : - Buna dimineata !
Y : - Buna dimineata mama !
L : - tatal tau a hotarat se mergem in Romania inainte sa inceapa turneul vostru .
Y : - Vai!!! Fenomenal ! o sa mai dorm putin ..mai vorbim . Pa !
L : - Pa Yu !
Lena intra si la ceilalti in camera si toti se arata incantati de aceasta idee.
Cand se trezesc , copii , isi fac bagajele si coboara ...
Felix : - Instrumentele nu le-ati luat ?
Strify : - Nu !?
Kiro : - Trebuia sa le luam ?
Felix : - Da !
Phoenix : - Yuppy !!!
Yu : - Ok haidei sa le luam !
Kiro : - Cine ma ajuta cu tobele ?

Felix : - Eu !!
Kiro : - Merci tata !
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Bizar...dePrEssia Vide
MesajSubiect: Re: Bizar...dePrEssia   Bizar...dePrEssia EmptySam Apr 24, 2010 2:23 am

Partea II
Adolescentii isi iau instrumentele si pleaca spre Romania , cu masina lor .
Peste o noapte ei ajung la mama Lenei , Popescu Xenia .
Copii ocupa feicare cate o camera .
A doua zi Lena hotaraste sa-si duca toti copii la o plimbare cu rolele spre padure .
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Bizar...dePrEssia Vide
MesajSubiect: Re: Bizar...dePrEssia   Bizar...dePrEssia EmptySam Apr 24, 2010 2:29 am

next
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Bizar...dePrEssia Vide
MesajSubiect: Re: Bizar...dePrEssia   Bizar...dePrEssia EmptySam Apr 24, 2010 5:00 am

Mda.Next :-J
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Bizar...dePrEssia Vide
MesajSubiect: Re: Bizar...dePrEssia   Bizar...dePrEssia EmptySam Apr 24, 2010 6:29 am

Partea III
Yu si Strify chiar daca tin unul la altul sunt foarte competitivi si se iau la intrecere cu rolele . Strify invinge . Ceilalti merg corespunzator regulilor de ciculatie .
Cand ajung in dreptul padurii se opresc toti :

Lena : - Gut ! Sa luam o pauza ! Go ! Sa sa tam jos pe iarba asta verde .
Phoenix : - Ok ! Gute mutter ...( bine mama )
Lena : - Kommen! ( veniti !)
Strify : - Haide Yu !
Yu : - Vin..,madre sono i serpenti ? ( mama sunt serpi ? )
Phoenix : - да .. а ты ешь .... Bizar...dePrEssia 750519) ( ..da ..si te mananca )
Yu : De ce ?
Phoenix : - De ...Bizar...dePrEssia 750519
Strify : Bizar...dePrEssia 750519
Lena : - Terminati !
Se aseaza toi pe iarba . Lena , Phoenix si Kiro vorbesc si stau impreuna ; Yu si Strify Bizar...dePrEssia 494856 stau mai retrasi si discut singuri despre problemele lor . Yu sta intin pe iarba ( ca la plaja ) , Strify si-a asezat capul pe pieptul lui musculos . Bizar...dePrEssia 4lkcb8 ( se intampla ceva intre ei Bizar...dePrEssia 494856 )
Lena : - Phoenix , iti mai plac desenele " Yu Yu Hakuso " ?
Phoenix : - Da ... sunt preferatele mele , din ele ma inspir . Yukito este preferatul meu .
Lena : care sunt numerele voastre de clip si album ?
Kiro :- De album 128 si de clip 304 .
Phoenix : - De album 787 si de clip 489 .
Lena : Yu !!! Pamentul catre tine ! Receptionezi ?Yuuuu...!!!Yu!
Yu : - Da !
Lena : - Ce faceai ? Nu erai atent ?
Yu : - Nu !?
Lena : - Ce am intrebat ?
Yu : - Sunt la inchisoare..wow..
Lena :- Ce am ...
Yu :- Nu stiu !!! ( tipand )
Lena :- Strify care este numarul albumului ?
Strify : - 267 !
Yu : - Aaaa! Asta ai intrebat ! pai da ... de album 542 si de clip 369 .
Lena : - in sfarsit !!!! Dar ce faceai de nu m-ai auzit ..
Yu : - Stii..eu si Strify ..vorbeam
Lena : - Vorbeati ..ahamm
Strify : - Vai ce flori frumoase !!! 9 vrea sa schimbe subiectul )
Kiro : - Bizar...dePrEssia 750519) Schimbi cumva subiectul ??
Strify : - Da .. Bizar...dePrEssia 750519
Lena : - Ok am stat destul jos , haideti sa mergem !
Phoenix :- Eu vreau sa mai stau !!
Yu : - Si eu !
Strify : - Si eu !
Lena : - Bine ..mai ramaneti cat vreti voi . Stiti sa veniti inapoi acasa la mama ?
Yu : - Ja ! Stiu eu !
Lena : - Bine , sa ma suni daca va rataciti .
Yu : - Bine ! Bizar...dePrEssia 820988
Lena :- Va pup ! Bizar...dePrEssia 89226 Pa !
Toti ! :- Pa !






Ultima editare efectuata de catre .::Ștefania::. in Sam Apr 24, 2010 7:08 am, editata de 1 ori
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Bizar...dePrEssia Vide
MesajSubiect: Re: Bizar...dePrEssia   Bizar...dePrEssia EmptySam Apr 24, 2010 6:50 am

Pff`.
NEXT
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Bizar...dePrEssia Vide
MesajSubiect: Re: Bizar...dePrEssia   Bizar...dePrEssia EmptySam Apr 24, 2010 7:19 am

e frumoasa povestea ???
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Bizar...dePrEssia Vide
MesajSubiect: Re: Bizar...dePrEssia   Bizar...dePrEssia EmptySam Apr 24, 2010 7:54 am

next:)))
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Bizar...dePrEssia Vide
MesajSubiect: Re: Bizar...dePrEssia   Bizar...dePrEssia EmptySam Apr 24, 2010 8:00 am

nici macar nu ai citit :Bizar...dePrEssia 207842
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Bizar...dePrEssia Vide
MesajSubiect: Re: Bizar...dePrEssia   Bizar...dePrEssia EmptySam Apr 24, 2010 8:01 am

eu?????
statusi tu langa mine???Bizar...dePrEssia 750519))
Sus In jos
hellen
hellen
Super Postator

GemeniBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 15/03/2010Numarul mesajelor : 80Localizare : Departe..^Joburi/Distractii : Muzica, Scoala, Stresatul>:), ...Stare de spirit : Heppy...:)

Bizar...dePrEssia Vide
MesajSubiect: Re: Bizar...dePrEssia   Bizar...dePrEssia EmptySam Apr 24, 2010 7:52 pm

o da
baga next ma
Bizar...dePrEssia 494856
Sus In jos
onyk
onyk
Ultra Postator

VarsatorMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 01/12/2009Numarul mesajelor : 708Localizare : SuceavaJoburi/Distractii : desenul si muzicaStare de spirit : depinde de zi

Bizar...dePrEssia Vide
MesajSubiect: Re: Bizar...dePrEssia   Bizar...dePrEssia EmptySam Mai 08, 2010 6:01 am

next:x
Sus In jos
Alinotsa
Alinotsa
Ultra user

ScorpionMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 09/05/2010Numarul mesajelor : 108Localizare : Slatina.Jud OltJoburi/Distractii : Afli tu;)Stare de spirit : Sociabila,nebuna.etc;)))

Bizar...dePrEssia Vide
MesajSubiect: Re: Bizar...dePrEssia   Bizar...dePrEssia EmptyDum Mai 23, 2010 8:30 am

hai ba next:)))
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Bizar...dePrEssia Vide
MesajSubiect: Re: Bizar...dePrEssia   Bizar...dePrEssia EmptyLun Mai 24, 2010 12:00 am

negzttttt.
Sus In jos

Continut sponsorizat




Bizar...dePrEssia Vide
MesajSubiect: Re: Bizar...dePrEssia   Bizar...dePrEssia Empty

Sus In jos

Bizar...dePrEssia

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Fan Fiction :: Fan Fiction-
Creati un forum gratuit | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente