All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

~The Hell change in Heaven~

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: ~The Hell change in Heaven~   ~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 EmptyVin Apr 23, 2010 12:09 am

Ooo acum incepem si noi cu injuraturile ~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 750519
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: ~The Hell change in Heaven~   ~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 EmptyVin Apr 23, 2010 6:15 am

Maria: ete cine vb tu alcolico :]]



Tom: se pare ca am schimbat rolurile :]]

Bill: vad :]]



Ana: daca mama asa mo facut :]]

Maria: cred ca mata tea nascut intrun butoi cu alcool :]]]

Ana: vai si pe tine in unu cu lapte ce sati spun :]]]

Maria: ce sami spui ce sami spui ... sami sugi pula bree :]]

Ana: bre da bree nu ma auzi ca tu ma lingi in cur :]]

Maria: si tu in pizda :finger: oare cum faci asta?!:zzz: :]]

Ana: cu mult talent ! kill you :]]

Maria: fuck you with the best :]]

Ana: sami sugi bombonica:]]

Maria: bagamiasi pula in mancarea ta :]]

Ana: cacamasi in a ta:]]

Maria: am uiatat sami afc vaccinu anti-glume proste ...

Ana: am uitat sami fac vaccinul impotriva oamenilor fara amuzament vai tu desteapta ~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 52486
Maria: asia asia is desteapta asa mo facut mama ~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 207842
Ana: eram doar sarcastica :]]


Maria: fitear sarcasmul al naibii:]]

Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: ~The Hell change in Heaven~   ~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 EmptyVin Apr 23, 2010 6:17 am

Bah`..
Ai cam exagerat cu injuraturile..
O sa am cosmaruri la noapte ~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 571882
~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 432988>
Baga NEXT ~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 494856>
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: ~The Hell change in Heaven~   ~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 EmptyVin Apr 23, 2010 6:17 am

Next :-"
~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 916633
~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 916633
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: ~The Hell change in Heaven~   ~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 EmptyVin Apr 23, 2010 6:25 am

Doctorul intra...

Dox: deranjez?
Noi: nu


Dox: deic ma bucur ca teai trezit ... dar va trebuii sa mai rmai si sa mai ramana cineva cu tine ...

Maria: ra...

Tom: raman eu ...

Maria: ba eu ~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 52486
Tom: Tu te duci cu tnatalau de fratemiu acasa ...


Maria :ba nu ...

Maria: anu hotaraste :]]

Ana: sta tom ca cu maria ma cert rau :]]

Maria: iti ....place...

Ana: TACI!!!!!! ~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 39213

Dox: bn pai am stabilit ...

Tom: si cat mai trbeuie sa stea ?
Dox : inca 3 sau chiar 4 saptamani


Dox iese

Ana: hai dadeamaisi palem cattt :[[[

Tom: pffff o sa putrezim aci drq :]]

Maria: asa iti trebuie ~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 52486

Tom: ha ha ha :]]]
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: ~The Hell change in Heaven~   ~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 EmptyVin Apr 23, 2010 6:26 am

Ha ha ha
Next :x
Sus In jos
onyk
onyk
Ultra Postator

VarsatorMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 01/12/2009Numarul mesajelor : 708Localizare : SuceavaJoburi/Distractii : desenul si muzicaStare de spirit : depinde de zi

~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: ~The Hell change in Heaven~   ~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 EmptySam Apr 24, 2010 8:57 am

next:x
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: ~The Hell change in Heaven~   ~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 EmptySam Apr 24, 2010 9:29 am

autor ]

Isi iau lareverdere ... Bill si Maria pleaca ...



[Ana]

Am ramas cu Tom , soarele stralucea dar simteam ceva ce nu era in regula nu mai inteleg nimik dar incerc sa nu bag in seama ....

Tom: esti bine ?
Ana: da ... nuj cred ca mie somn ...


Tom: culcate o sa fiu aici tot timpul...

Ana: dar ... pffff mie frica...

Tom: incearca ...

Ana: bine ....

Tom: haide ... culcate...

Ma asez comod in pat, si simt cum ochii mi se inchid ... somnul parca ma asteapta ... n-am mai patit asta de mult ... deci nu pot intelege nimic ...

Ochii mi se inchid si incep sa alunec adanc in visuri ... sau nu ...



Totul asa de frumos... rasete de copii... natura ... veselie ...



Dar dintr-o data vantul incepe sa bata ... iar 2 impuscaturi se aud ... NU IAR! NU DIN NOU !!!! NU ACEEASI AMINTIRE nu aceeasi teroare ... nu nu !!!!!!!! nu mai vreau !!!! m-am saturat de amintirea de ma urmareste de ani in diverse forme!!!!!! Ahhh dc mereu imi strica viatza ?! dc e lucrul care ma poate distruge foarte rau ... dc ?!!!!



Incerc sa ma scol ... dar nu pot... parca as fi moarta ... si asta ar fi ultimul vis ... ultima chestie legata de realitate inainte ca firul sa se taie ... iar lumina sa se stinga total...ahhh ce se intampla ?!



Dintr-o data ceva imi spune sa ma gandesc la realitate si la cei pe care ii las in urma desi nuj la ce ma refer ... dar incercarea nare moarta asa ca am inceput sa ma gandesc cu dor si am icneput sa imi revin ....



Cand incep sa simt iar patul si mirosul ciudat de spital deschid larg ochii si ma ridic in fund...

Tom dormea tun .... da chiar tun ... asa ca nu l-am deranjat si m-am ridicat din pat.... si m-am dus la baie ... am inceput sa-mi dau cu apa pe fatza ... cand am inchis robinetu si m-am uitat in oglinda ... iar l-am vazut.... un tipat disperat mi-a iesit pe buze fara voie.....
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: ~The Hell change in Heaven~   ~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 EmptySam Apr 24, 2010 9:32 am

Next ~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 563536
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: ~The Hell change in Heaven~   ~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 EmptySam Apr 24, 2010 9:38 am

Clipesc brusc si dispare ... las capul in pamant ... si simt o pana ce se aseaza pe talia mea .... vreau sa tip dar o mana mi se pune la gura ... imi ridic capul sil vad pe tom ...

Tom: usurel .... usurel.... iao incet...

Ii dau mana la o parte...

Ana: [ rasufland cu greu] usor de.... zis.... greu de... facut....

Tom: hai inapoi in pat ....

As fi vrut sa ma duc ... dar picioarele nu ma ajutau... mi se inmuiasera de frica ca drq ...

Tom: nevoie de putin ajutor ?!

Ana: putin mai mult ...

Vine langa mine si ma apuca de talie si ma sprijin usor de pieptul lui...
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: ~The Hell change in Heaven~   ~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 EmptySam Apr 24, 2010 9:40 am

next ~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 563536
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: ~The Hell change in Heaven~   ~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 EmptySam Apr 24, 2010 10:03 am

Ce dlagut:X
NEXT ~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 432988>
Sus In jos
hellen
hellen
Super Postator

GemeniBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 15/03/2010Numarul mesajelor : 80Localizare : Departe..^Joburi/Distractii : Muzica, Scoala, Stresatul>:), ...Stare de spirit : Heppy...:)

~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: ~The Hell change in Heaven~   ~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 EmptySam Apr 24, 2010 7:49 pm

o da
~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 432988
Next
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: ~The Hell change in Heaven~   ~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 EmptySam Apr 24, 2010 10:58 pm

Haidi mah! next poimarti ~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 432988
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: ~The Hell change in Heaven~   ~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 EmptyDum Apr 25, 2010 12:55 am

next mai:d
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: ~The Hell change in Heaven~   ~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 EmptyDum Apr 25, 2010 3:37 am

next MUIEre ca te bate je ~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 494856
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: ~The Hell change in Heaven~   ~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 EmptyDum Apr 25, 2010 3:38 am

hai dracia naibii ca m'ai facut curioasa ~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 750519 ~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 916633
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: ~The Hell change in Heaven~   ~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 EmptyDum Apr 25, 2010 3:38 am

sa'mi scuzati vocabularul
jur pe mata ca n'am vrut ~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 750519
[snt beata nu ma luati in serios ]
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: ~The Hell change in Heaven~   ~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 EmptyDum Apr 25, 2010 4:16 am

geo stiu ce-ai in cap problema ta e ca nu prea ma cunosti ~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 94821 asa ca nu mai incerca am nervi tari si stiu si ceva de psihologie ~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 471606
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: ~The Hell change in Heaven~   ~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 EmptyDum Apr 25, 2010 4:17 am

~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 750519 ~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 916633
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: ~The Hell change in Heaven~   ~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 EmptyDum Apr 25, 2010 4:18 am

zi ce vrei ca tot calma o sa fiu ~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 616764
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: ~The Hell change in Heaven~   ~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 EmptyDum Apr 25, 2010 4:18 am

aa tu te referi la faza cu jur pe mata ?
daca e la aia sa sti ca era la modul " gluma "
si nu neaparat la a ta..
dar scz da nu ai luat'o la modul de joaka sa zik asa..
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: ~The Hell change in Heaven~   ~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 EmptyDum Apr 25, 2010 4:19 am

~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 50932 nu e de faza aia ~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 471606
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: ~The Hell change in Heaven~   ~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 EmptyDum Apr 25, 2010 4:19 am

atunci ma las pagubasa..
aaaa
gata la faza cu
MUIEre.. ?
Sus In jos
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: ~The Hell change in Heaven~   ~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 EmptyDum Apr 25, 2010 4:20 am

lasate pagubasa papusha ~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 820988
Sus In jos

Continut sponsorizat




~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 Vide
MesajSubiect: Re: ~The Hell change in Heaven~   ~The Hell change in Heaven~ - Pagina 2 Empty

Sus In jos

~The Hell change in Heaven~

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 2 din 3Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Fan Fiction :: Fan Fiction-
Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente