All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill Vide
MesajSubiect: Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill   Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill EmptyLun Apr 19, 2010 11:47 pm

Multi artisti sunt imitati.Garderoba,freza sunt cel mai usor de copiat de fani sau de alti artisti care inca nu si-au gasit stilul propriu sau pur si simplu admiratia este asa de mare incat vor sa arate cat mai mult ca idolul lor'
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill Vide
MesajSubiect: Re: Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill   Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill EmptyLun Apr 19, 2010 11:57 pm

Nu stiu care ar fi motivul in cazul lui Adam Lambert.
Poate faptul ca a declarat ca il admira si il place pe Bill sau vrea sa ii atraga atentia si in alt mod nu poate?
Pana si stilul de a poza pentru diverse publicatii este imitat.
Iata cateva exemple'
Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill 1__oPt
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill Vide
MesajSubiect: Re: Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill   Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill EmptyMar Apr 20, 2010 12:06 am

Fara indoiala ca il imita dar pana unde poate duce obsesia asta

Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill 3__oPt
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill Vide
MesajSubiect: Re: Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill   Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill EmptyMar Apr 20, 2010 12:07 am

Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill 2__oPt
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill Vide
MesajSubiect: Re: Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill   Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill EmptyMar Apr 20, 2010 12:14 am

Fara suparare dar deja devine enervanta si obositoare obsesia asta a lui Lambert de al imita pe Bill.
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill Vide
MesajSubiect: Re: Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill   Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill EmptyMar Apr 20, 2010 3:10 am

Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill 63219.
Sa-si gaseasca propriul stil...
Il copie pe Bill la toate miscarile :-@..
Pun pariu ca merge pe strada exact ca Bill Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill 563536
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill Vide
MesajSubiect: Re: Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill   Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill EmptyMar Apr 20, 2010 6:23 am

OMG...tipul are o obsesie Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill 596966 intzeleg k ii place bill dar nici chiar asha
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill Vide
MesajSubiect: Re: Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill   Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill EmptyMar Apr 20, 2010 8:25 pm

Tot Bill e mai bun si original ca toti
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill Vide
MesajSubiect: Re: Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill   Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill EmptyMier Apr 21, 2010 6:14 am

Bill este cel original
totzi ceilaltzi sunt trasi la xerox dupa Bill Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill 207842
Sus In jos
alice_bill
alice_bill
Ultra user

ScorpionCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 03/11/2009Numarul mesajelor : 103Localizare : Humanoid CityJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill Vide
MesajSubiect: Re: Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill   Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill EmptyMier Apr 21, 2010 7:25 pm

deja este enervant sa vad cum Adam il imit pana la cel mai mic detaliu Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill 63219
Sa-si ia o viata!
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill Vide
MesajSubiect: Re: Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill   Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill EmptyJoi Apr 22, 2010 1:06 am

da ...
bill este copiat
ca de obicei
cei mai buni st urmariti la fiecare miscare si copiati:d
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill Vide
MesajSubiect: Re: Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill   Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill EmptyDum Apr 25, 2010 12:17 am

De obicei fanii sunt cei care incearca sa imprumute ceva din stilul celui pe care il admira Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill 63219
O bratara,o freza asemanatoare,dar un alt artist e cam ciudat.Urmeaza sa il vedem si cu un tricou cu chipul lui Bill,atunci da e fan Bill Kaulitz Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill 750519
Sus In jos
*ThE lIttLe MaRiOnEttE*
*ThE lIttLe MaRiOnEttE*
User Avansat
User Avansat

RacBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 12/05/2010Numarul mesajelor : 10Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill Vide
MesajSubiect: Re: Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill   Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill EmptyMier Mai 12, 2010 4:12 am

Degeaba se tot chinuie ei sa il copieze.
Nu reusesc foarte bine.Si nici nu vor reusii. Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill 63219
Sus In jos
stefy_th:X
stefy_th:X
Ultra user

GemeniSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 12/12/2009Numarul mesajelor : 411Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill Vide
MesajSubiect: Re: Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill   Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill EmptyMier Mai 12, 2010 8:30 am

mie mi s-a pus pata de Adam asta Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill 63219 ...e obsedat...sa isi caute si el un stilist cv sa nu il ma copie pe BIll...un om simplu care il copie pe Bill,hai poate mai merge...dar cand esti cunoscut in mai toata lumea...mi se pare josnic...
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill Vide
MesajSubiect: Re: Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill   Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill EmptyMier Mai 12, 2010 12:34 pm

Sunt intrutotu de acord cu tine stefy,iar josnic cred k e putin spus.
Doamne ce mi-a trecut acum prin cap,ce idee mi-a venit Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill 750519
Cum ar fi sa vedem o alta interpreta de muzichie sa o imite in freza si vestimentatei pe Milley,nu ca ar avea cine stie ce tinuta vestimentara sau freza :-&
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill Vide
MesajSubiect: Re: Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill   Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill EmptyMier Mai 12, 2010 6:19 pm

Si chiar daca e fan Bill Kaulitz
Nu are altceva de facut decat sa'l imite pe el Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill 63219
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill Vide
MesajSubiect: Re: Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill   Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill EmptyDum Mai 30, 2010 5:03 am

lumea nu stie decat sa dea
copy/paste
cat de simplu' e pt ei sa fure imaginea cuiva
nu isi dau seama cat de mult a muncit acea persoana sa obtina acel lucru
iar ei... pur si simplu' il iau asa... Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill 63219
hai ca e plina lumea numai de xeroxuri
Sus In jos
onyk
onyk
Ultra Postator

VarsatorMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 01/12/2009Numarul mesajelor : 708Localizare : SuceavaJoburi/Distractii : desenul si muzicaStare de spirit : depinde de zi

Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill Vide
MesajSubiect: Re: Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill   Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill EmptyDum Mai 30, 2010 6:45 am

daca e copiat inseamna ca stilul lui e unul bun ..si este placut de multi..
Sus In jos
onyk
onyk
Ultra Postator

VarsatorMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 01/12/2009Numarul mesajelor : 708Localizare : SuceavaJoburi/Distractii : desenul si muzicaStare de spirit : depinde de zi

Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill Vide
MesajSubiect: Re: Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill   Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill EmptyDum Mai 30, 2010 6:46 am

aproape de toti..:<
Sus In jos
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill Vide
MesajSubiect: Re: Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill   Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill EmptyJoi Iun 10, 2010 12:50 am

stilul lui e unic iar adam exagereaza

si nici nu-i sta bn.......arata k o imitatie ieftina.........parerea mea
Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill 16113-557222-20100101224124
Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill Adam-lambert-and-bill
Sus In jos
Elenaa.
Elenaa.
Ultra user

GemeniBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 05/05/2010Numarul mesajelor : 327Localizare : Undeva aproape de prieteni :-xJoburi/Distractii : Multe si nebune..Stare de spirit : Ma holbez la PC macand popcorn.!

Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill Vide
MesajSubiect: Re: Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill   Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill EmptyVin Iun 11, 2010 9:37 am

MDa...
Lui Adam nu`i sta bine in "rolul" lui Bill
Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill 432988
Parerea mea.
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill Vide
MesajSubiect: Re: Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill   Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill EmptySam Iun 12, 2010 7:46 am

Asa este Ely`
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill Vide
MesajSubiect: Re: Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill   Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill EmptyVin Iun 18, 2010 9:00 am

Cred ca asta este si unul din motivele ca Bill isi tot schimba freza.Ori se satura de ea,ori vrea sa vada cine il mai imita?ori se supara cand vede ca este copiat? Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill 94821
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill Vide
MesajSubiect: Re: Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill   Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill EmptyDum Iun 20, 2010 1:49 am

Adam ar trebui sa-si gaseasca stilul lui propriu .
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill Vide
MesajSubiect: Re: Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill   Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill EmptyDum Iun 20, 2010 3:49 am

Pai nu cred ca are stilul lui propriu sau crede cac este mai cool daca il imita pe Bill.
Sus In jos

Continut sponsorizat




Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill Vide
MesajSubiect: Re: Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill   Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill Empty

Sus In jos

Gossip,Copycats-cine si cum il imita pe Bill

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Scream For Tokio Hotel :: Membri trupei Tokio Hotel-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente