All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Condamnata la suferinta..

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul
AutorMesaj
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Condamnata la suferinta..   Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 EmptyJoi Apr 29, 2010 7:25 pm

neeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxt
pls
:x
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Condamnata la suferinta..   Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 EmptyVin Apr 30, 2010 9:55 am

Haidi nenea mai pui next poimarti ?
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Condamnata la suferinta..   Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 EmptyVin Apr 30, 2010 9:56 am

Ti looooooooooooooooooooooooooooooooooooog
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Condamnata la suferinta..   Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 EmptyVin Apr 30, 2010 9:57 am

Sunt curioasaaaaaaaaaaaaaaa
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Condamnata la suferinta..   Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 EmptyVin Apr 30, 2010 9:57 am

Raaau Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 750519
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Condamnata la suferinta..   Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 EmptyVin Apr 30, 2010 11:05 am

nexxxxxxxxt tanti Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 494856
neeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxt
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Condamnata la suferinta..   Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 EmptyVin Apr 30, 2010 11:05 am

si eu snt curioooooasa Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 432988
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Condamnata la suferinta..   Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 EmptyVin Apr 30, 2010 11:06 am

Maria semnatura necorespunzatoare.Limbaj nepotrivit.schimba acel semn
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Condamnata la suferinta..   Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 EmptyVin Apr 30, 2010 11:06 am

Mariaaaaaaaaaaaa nu mai este pe mess
deci nici pe forum
deci o schimba maine
deci cred Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 750519)
....................


deci necstt Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 11551
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Condamnata la suferinta..   Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 EmptyVin Apr 30, 2010 9:57 pm

Ne hotaram sa-l filmam pe Bill in timp ce canta.Ne luam camera de filmat,si mergem in gradina din spate.Il filmam in timp ce canta o piesa de-al lui Green Day.
Mergem repede si dam drumul la calculator,descarcam filmul si-l postam pe you tube.Ziua trecu` repede iar seara mergem sa vedem cate vizualizari are..
C:-Wow...2.000.000 in doar.cateva ore..:>
T:-Esti tare mah`. " longdesc="6" />
B:-Da..Mersi mah.`.
Trr-Trr..
B:-Alo`.!.
X:-Aaa..Domnul Kaulitz?Bill Kaulitz?
B:-In persoana.
X:-Ti-am vazut clipul de pe you tube si ai o voce extraordinara..Vreau s ane intalnim la un studio..sau la o cafenea sa discutam mai bine.App.Sunt David..
B:-Oh`..Ok.Unde ne intalnim?Si la cat?
D:-La cafeneaua “An Cafe”.La 20:30
[Bill]
Si inchise telefonul/..
Ma simteam in al 7-lea cer. .Ah`...M-a gasit un manager. .Ipp..
C:-Cine era?Ce dorea?
B:-Era David...un manager :>
Si le spun ce vorbisem.Coboram toti 3 entuziazmati spre mama ce era in bucatarie..
B:-Mamaa...-si mrg` ii spun ce se intamplase-
S:-Super.Ah`.Baiatu` meu creste
Si ma pupa pe obraz..Strangandu-ma trae in brate
B:-Mamaaa
S:-Scuze scumpule..
Ah`.Dmn`.Iarasi m-a fcut de ras.Eh` dar ii mama. >< .Si o iubesc " longdesc="6" />
Asea..deci..era ziua in care pusesem video-ul pe you tube..si peste cateva ore tre` Sa ma intalnesc cu un manager.Wow...asta este noroc. :>
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Condamnata la suferinta..   Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 EmptySam Mai 01, 2010 12:26 am

nexxxxxxxxxxt Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 494856
haidi next Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 563536
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Condamnata la suferinta..   Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 EmptySam Mai 01, 2010 3:04 am

next..
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Condamnata la suferinta..   Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 EmptySam Mai 01, 2010 9:50 am

Haidi next Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 563536
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Condamnata la suferinta..   Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 EmptySam Mai 01, 2010 8:33 pm

neGzt Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 494856
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Condamnata la suferinta..   Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 EmptySam Mai 01, 2010 11:07 pm

Deci.Seara veni...Coboram toti 3 jos:Clara imbracata intr-o camasa mov,si pantaloni negri iar in picioare tenesi gri.Tom:Imbracat...ca deobicei..Iar eu eram imbracat cu niste pantaloni gri,o bluza gri,in picioare tenesi gri..Perfect.ne indreptam spre masina..Ajungem la acea cafenea si il intalnesc pe David.Ma rog..vorbim despre viitoul meu.Deci se pare ca el va fi viitorul meu manager..Superr...
Eram atat de fericit ..
Iesim din cafenea si ne indreptam spre casa..
Ii spun mamei tot ce discutasem la cafenea.Tom si cu Clara urcara sus..Eu vorbeam cu mama despre diferite chestii..Este 23:30.Urc sus,unde ma duc sa fac un dus..si toate cele.
[Clara]
Da.deci.Eram in camera impreuna cu Tom.de cand urcasem sus..adica de pe la..aa...cred ca 21:35 noi jucam Monopoly..SI ma tot bate la acest joc.Il urasc..Ah`...
T:-Ha..Iarasi te-am batut.Hai sa jucam pe...porunci
C:-Neah`..
T:-Tie frica:>?
C:-Nu.Ok.Hai pe porunci....Cel care castiga ii pune o porunca celuilalt.
T:-Ok.
Incepem jocul,.Ah`.Se pare ca iarasi ma bate..nu trebuia sa accept propunerea pusa de el. >
Deci jocul se termina cu infrangerea mea..M-a batut. >
HELP
T:-Deci te-am batut .
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Condamnata la suferinta..   Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 EmptySam Mai 01, 2010 11:09 pm

next..
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Condamnata la suferinta..   Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 EmptyDum Mai 02, 2010 12:53 am

deci negzzzzt Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 494856
haidi ca m'ai facut curioooasa
sa vad ce porunca iti daaaaaa


Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 432988 Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 494856 Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 89226
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Condamnata la suferinta..   Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 EmptyDum Mai 02, 2010 1:01 am

C:-Aaaa..
T:-isi musca buza de jos-saruta-ma..
Ma indrept spre el..El vine inaintea mea si ma ia de talie...Ma pune usor peste el.Buzele noastre se unesc..Un sarut in toata regula.Isi pune mana pe fundul meu dar il opresc..Ma ridic de pe el.
C:-Ma duc sa fac baie..
Si ma duc si il sarut..
T:-Ok .
Imi iau un prosop din dulap si ma indrept spre baie.Imi dau drumul la apa...In timupul cand,cada se umplea..Eu ma spalam pe dinti.Gata..Ah`.Era plina...Torn spumant de baie [Cred ca se numeste asa...]Ma bag in apa...ineva deschide usa..
Era Tom..
C:-Tom..
T:-hai mah`.Am venit sa ma spal pe dinti..
Imi acopar sanii cu mainile..
C:-Ok.Dar repede .
T:-Ok:>
Ma rog..Se spala pe dinti.Dupa vine spre mine..Imi pune mana lui rece pe spatele meu cald. :x.Ma saruta..Ii raspund la saruta iar dupa il imping...
T:->Hai mah`....
C:-Tom..
Atunci el se dezbraca si intra in cada..
Nush`..Ce facem..ne fataim pe acolo..si ajung peste el.
Se uita drept in ochii mei..

Si dupa urmeaza..o scena hot..Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 750519
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Condamnata la suferinta..   Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 EmptyDum Mai 02, 2010 1:03 am

next....
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Condamnata la suferinta..   Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 EmptyDum Mai 02, 2010 1:26 am

Nexxxxxxxxxxxxxxxxt Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 563536
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Condamnata la suferinta..   Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 EmptyMar Mai 04, 2010 5:06 am

pune scena hoooooooooooooooot Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 494856
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Condamnata la suferinta..   Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 EmptyMar Mai 04, 2010 5:07 am

hai ca snt curioasaaaaaaaa Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 563536
plssss Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 432988
negzt Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 563536
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Condamnata la suferinta..   Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 EmptyMar Mai 04, 2010 7:29 am

Ma indrept usor spre el..vrand sa-l sarut..
Imi pune mana pe fund...dupa desfacandu-mi usor picioarele...
Intra in mine si incepe sa ma penatreze puternic..
Era durere..nici un pic de placere..Imi las capul pe umarul lui..O lacrima mi se prelinse pe obraz urmand sa cada pe umarul lui...Simte asta..si iese din mine..
T:-Esti bine?
C:-Nu..
Ma mangaie usor pe cap si ma saruta pe frunte..
Ma rog..ne spalam reciproc iar dupa ies din apa..
Imi iau prosopul si mi`l infasor pe mine [Nu stiu cum sa ma exprim aici.. ?" longdesc="39" />..]
Tom iese si el si`si pune un prosop in jurul taliei.
Intra in camera si se pune pe pat stand cu capul in maini..
Eu imi cautam niste pijamale prin dulap..Ma uti la el...Ah`...Cred ca l-am dezamagit.
Imi iau inima in dinti si ma indrept spre el..
C:-Tom..
Isi ridica capul..Ii dau mainile la o parte si ma pun in bratele lui.Il sarut pasional..Imi raspunde la saruturi...Imi da prosopul jos...Il dau si eu pe al lui si se pune peste mine..
Incearca sa intre in mine dar il opresc pentru un timp..
C:-Tom..Stii...Vreaus a te intreb ceva:Cu cate fete ai facut-o?
T:-Multe..
C:-Si pe toate le-ai penatrat brutal?
T:-?" longdesc="39" /> Da...
C:-Ok..deci..unde voriams a ajung:cu mine nu te comporta ca o..oarecare...ia-ma mai usor..
T:-Aha..
Apoi intra in mine usor...Ah`...Era placut. ...Il sarut...Iese din mine...
Ma pun peste el si il sarut pasional..Se uita la sanii mei..Imi pun mana pe cap...in gandul meu :"Dmn`.Biatul asta.."
Ii zambesc iar acesta imi pune mana pe sani,masandu-i...
Dupa se pune iar peste mine si ma penatreaza..
Cam asa a fost toata seara..O seara placuta

Na mah`Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 916633
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Condamnata la suferinta..   Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 EmptyMar Mai 04, 2010 8:17 am

next...:x
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Condamnata la suferinta..   Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 EmptyMar Mai 04, 2010 8:26 am

ooo
deci imi placeee
deci esti buna
llaaaa asa ceva Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 432988
waai ce mi'a zis gura Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 750519

ahhhh Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 563536
puneee neggzzzzzt Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 494856
Sus In jos

Continut sponsorizat




Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 Vide
MesajSubiect: Re: Condamnata la suferinta..   Condamnata la suferinta.. - Pagina 4 Empty

Sus In jos

Condamnata la suferinta..

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 4 din 6Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Fan Fiction :: Fan Fiction-
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente