All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Black Love

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul
AutorMesaj
onyk
onyk
Ultra Postator

VarsatorMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 01/12/2009Numarul mesajelor : 708Localizare : SuceavaJoburi/Distractii : desenul si muzicaStare de spirit : depinde de zi

Black Love - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Black Love   Black Love - Pagina 5 EmptyDum Apr 18, 2010 4:30 am

hai...next...
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Black Love - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Black Love   Black Love - Pagina 5 EmptyDum Apr 18, 2010 4:32 am

B: doctore gata s-a terminat operatia?
D: domnule am o veste minunata : FRATELE DUMEAVOSTRA S-A TREZIT!!!
B: poftim???? S-A TREZIT (incepu sa urle de bucurie Bill)
B: s-a trezit fratele meu multumesc DOAMNE
M: oh Doame ce miracol ai facut!!!
M s-a trezit Bill!!!!!!!!
B: putem intra la el?
D: desigur!!!!!!
Bill incepu sa topaie de fericire si fugi repede spre salonul lui Tom…intra pe usa si vantul si sari pe fratele sau!!!
B: te iubesc te iubesc te iubesc TOM
T: si eu te iubesc Bill (cu lacrimile in ochi Tom il lua pe Bill in brate)
M: Tom!!! Dragule ce bine ca te-ai trezit!!!!!
T: ma bucur sa te revad Maria!
M: te iubesc cumnate!
T: si eu cumnata!
G: oh Tom…..
T: iubita mea lasa-ma sa mai pun oadat man ape burtika ta!!
G: desigur Tom! Oricand!
T: oh iubitii me ice faceti may??!??
T: eu sunt taticul vostru..v-a fost dor de mine?
G: fi sigur ca le-a fost dor de tine!!!!
T: nu am sa mai plec niciodata!!!
B: asa sa faci !!!
M: da cumnate sa nu ne mai sperii in halul asta!?!
M: ai inteles?
T: da.! Am inteles…
T: acum mai am un singur lucru de facut!!!
B: care???
T: Georgiana…vrei sa fi sotia mea???
G: Tom da vreau sa fiu sotia ta!!!! (Aseasta ii sari in brate si il saruta pe Tom cum nu il mai saruta niciodata)
M: ce frumoos:) Black Love - Pagina 5 471606 Black Love - Pagina 5 471606
B: Maria…….tu vrei sa fi sotia mea???
M: Bill…….
M: oh….
M: da vreau sa fiu sotia ta
Iar Bill o lua pe Maria in brate si o saruta!!!

Parintii Georgianei se intoarsera in Romania de unde nu au mai plecat niciodata
Georgiana era insarcinata cu 2 gemeni fata si baiat exact asa cum isi dorea ea!
Fetitei ii puse numele Gabriela iar baietelului Tom. Jr.
Maria era si ea insarcinata cu un baietel caruia ii puse numele Bill, Jr.
Bill era foarte fericit ca avea un baiat…
Nunta a avut loc dupa 2 saptamani…de la eveniment..
Cei 2 frati si-au facut nunta impreuna…..iar cele 2 erau insarcinate intr-o luna..
Ele au nascut in aceeasi zi numai ca la ore diferite..
Georgiana nascuse la ora ora 18:30 iar,
Maria nascuse la ora 20:00
Cei 2 frati erau tare mandrii de copii si de nevestele lor!
Georgiana si Tom ramasesera impreuna cu Gabriela si Tom. Jr. in apartamentul din centrul orasului iar, Maria, Bill si micul Bill. Jr. ramasesera in casa!
CELE 2 CUPLURI TRAIRA FERICITI PANA LA ADANCI BATRANETI
THE END!!!.....

Acest fic' este din imaginatia bogata a Georgianei . Sper ca v'a placut sa'l cititi ... drama este totul Black Love - Pagina 5 820988
SFARSIT. :x
Sus In jos
onyk
onyk
Ultra Postator

VarsatorMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 01/12/2009Numarul mesajelor : 708Localizare : SuceavaJoburi/Distractii : desenul si muzicaStare de spirit : depinde de zi

Black Love - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Black Love   Black Love - Pagina 5 EmptyDum Apr 18, 2010 4:33 am

hai...next...
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Black Love - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Black Love   Black Love - Pagina 5 EmptyDum Apr 18, 2010 4:33 am

va rog sa nu ma injurati...prea tare Black Love - Pagina 5 750519
Sus In jos
onyk
onyk
Ultra Postator

VarsatorMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 01/12/2009Numarul mesajelor : 708Localizare : SuceavaJoburi/Distractii : desenul si muzicaStare de spirit : depinde de zi

Black Love - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Black Love   Black Love - Pagina 5 EmptyDum Apr 18, 2010 4:36 am

scz de next....
cool poveste....
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Black Love - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Black Love   Black Love - Pagina 5 EmptyDum Apr 18, 2010 4:38 am

a fost asa frumos
de la extaz la agonie:D
ras-plans:))Black Love - Pagina 5 750519
a fost asa de cool
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Black Love - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Black Love   Black Love - Pagina 5 EmptyDum Apr 18, 2010 5:53 am

a fost frumos
Black Love - Pagina 5 494856
Am cam plans la faz cand Tom era sa moara...ma rog.plang la fic-uri :">
Bravo!>..Ai talent..sau ma rog [aveti Black Love - Pagina 5 94821 ]
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Black Love - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Black Love   Black Love - Pagina 5 EmptyDum Apr 18, 2010 5:53 am

multumiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim Black Love - Pagina 5 494856
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Black Love - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Black Love   Black Love - Pagina 5 EmptyDum Apr 18, 2010 5:54 am

Toate multumirile ii apartin lui geo Black Love - Pagina 5 89226
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Black Love - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Black Love   Black Love - Pagina 5 EmptyDum Apr 18, 2010 5:56 am

next
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Black Love - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Black Love   Black Love - Pagina 5 EmptyDum Apr 18, 2010 5:57 am

Ce'ai ma nu sti sa citesti
?
Black Love - Pagina 5 63219
THE END FRATIE !!!!!!!!
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Black Love - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Black Love   Black Love - Pagina 5 EmptyDum Apr 18, 2010 6:36 am

da maria Happy End!:d
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Black Love - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Black Love   Black Love - Pagina 5 EmptyDum Apr 18, 2010 6:40 am

baga te rog next
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Black Love - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Black Love   Black Love - Pagina 5 EmptyDum Apr 18, 2010 7:23 am

poi sa terminat
stefania
nu stii ce inseamna the end????
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Black Love - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Black Love   Black Love - Pagina 5 EmptyDum Apr 18, 2010 7:25 am

the end inseamna sfarstit
Tu chiar si la engleza , vorbesti in chineza ???
veau mai departe eu !!! next Black Love - Pagina 5 207842
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Black Love - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Black Love   Black Love - Pagina 5 EmptyDum Apr 18, 2010 7:26 am

poi daca nu are o continuare??
nu poti sa intelegi???
Dmn:)))Black Love - Pagina 5 750519) chiar asa
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Black Love - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Black Love   Black Love - Pagina 5 EmptyDum Apr 18, 2010 7:27 am

da
nici povestea mea nu are continuare dar totusi gasesc una Black Love - Pagina 5 207842
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Black Love - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Black Love   Black Love - Pagina 5 EmptyDum Apr 18, 2010 7:28 am

poi bravo
dar daca geoo nu vrea sa mai faca ce proble ai tu??Black Love - Pagina 5 750519)
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Black Love - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Black Love   Black Love - Pagina 5 EmptyDum Apr 18, 2010 7:30 am

nu e treaba ei Black Love - Pagina 5 207842 ace ce vrea
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Black Love - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Black Love   Black Love - Pagina 5 EmptyDum Apr 18, 2010 8:00 am

vrei sa zici ca nu e treaba ta:d
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Black Love - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Black Love   Black Love - Pagina 5 EmptyDum Apr 18, 2010 8:06 am

offf ceartaaaaaaa
iese cu bataie Black Love - Pagina 5 750519?
app Mariaaaaaaaaaa ma apuc sa mai fac una Black Love - Pagina 5 750519
pana la vara o termin Black Love - Pagina 5 494856


Black Love - Pagina 5 916633 Black Love - Pagina 5 750519
..........
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Black Love - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Black Love   Black Love - Pagina 5 EmptyDum Apr 18, 2010 8:06 am

sa speram Black Love - Pagina 5 50932
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Black Love - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Black Love   Black Love - Pagina 5 EmptyDum Apr 18, 2010 8:09 am

cred ca da iese cu bataie
maine la scoala:)))Black Love - Pagina 5 750519)
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Black Love - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Black Love   Black Love - Pagina 5 EmptyDum Apr 18, 2010 8:12 am

nu ma inteeseaza ce spui Black Love - Pagina 5 750519 nimic din ce spui Black Love - Pagina 5 471606 Black Love - Pagina 5 750519
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Black Love - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Black Love   Black Love - Pagina 5 EmptyDum Apr 18, 2010 8:13 am

gata impacare
am fost cetate ???
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat




Black Love - Pagina 5 Vide
MesajSubiect: Re: Black Love   Black Love - Pagina 5 Empty

Sus In jos

Black Love

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 5 din 8Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Fan Fiction :: Fan Fiction-
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente