All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Iubim toti acelasi lucru ?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Iubim toti  acelasi lucru ? Vide
MesajSubiect: Iubim toti acelasi lucru ?   Iubim toti  acelasi lucru ? EmptySam Apr 17, 2010 12:24 am

Ce iubesti tu la Tokio Hotel ?
De ce iti place Tokio Hotel ?
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Iubim toti  acelasi lucru ? Vide
MesajSubiect: Re: Iubim toti acelasi lucru ?   Iubim toti  acelasi lucru ? EmptySam Apr 17, 2010 12:25 am

imi plac melodiile , versurile si lookul , elul lo de a fi ...imi place tot la ei
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Iubim toti  acelasi lucru ? Vide
MesajSubiect: Re: Iubim toti acelasi lucru ?   Iubim toti  acelasi lucru ? EmptySam Apr 17, 2010 2:30 am

Nu am ce sa comentez Iubim toti  acelasi lucru ? 207842 Nu ii iubesc
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Iubim toti  acelasi lucru ? Vide
MesajSubiect: Re: Iubim toti acelasi lucru ?   Iubim toti  acelasi lucru ? EmptySam Apr 17, 2010 7:13 am

iubesc felul lor de a fi,muzica lor,etc.
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Iubim toti  acelasi lucru ? Vide
MesajSubiect: Re: Iubim toti acelasi lucru ?   Iubim toti  acelasi lucru ? EmptySam Apr 17, 2010 8:02 am

Iubim toti  acelasi lucru ? 50932
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Iubim toti  acelasi lucru ? Vide
MesajSubiect: Re: Iubim toti acelasi lucru ?   Iubim toti  acelasi lucru ? EmptySam Apr 17, 2010 10:44 pm

nu posta doar emoticoane
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Iubim toti  acelasi lucru ? Vide
MesajSubiect: Re: Iubim toti acelasi lucru ?   Iubim toti  acelasi lucru ? EmptySam Apr 17, 2010 11:18 pm

Drinni a scris:
Nu am ce sa comentez Iubim toti  acelasi lucru ? 207842 Nu ii iubesc
Atunci de ce mai esti fan ?? De ce ai deschis acest site ?? Iubim toti  acelasi lucru ? 432988
Asa de curiozitate
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Iubim toti  acelasi lucru ? Vide
MesajSubiect: Re: Iubim toti acelasi lucru ?   Iubim toti  acelasi lucru ? EmptyDum Apr 18, 2010 2:40 am

De ce iasi iubi? A iubi este un cuvant prea mare.Sa fi fan si sa iti placa muzica lor e ceva, dar sa ii iubesti nu poti spune.Aveti grija ce ziceti.Nu mai lasati gura sa mearga fara voi
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Iubim toti  acelasi lucru ? Vide
MesajSubiect: Re: Iubim toti acelasi lucru ?   Iubim toti  acelasi lucru ? EmptyDum Apr 18, 2010 6:29 am

Iubim toti  acelasi lucru ? 5ppvfk
ok nu mai postez doar emoticoane
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
кαү
кαү
Ultra Postator

FecioaraMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 08/04/2010Numarul mesajelor : 739Localizare : Orasul Betivilor :))Joburi/Distractii : Stare de spirit : beata de somn(:|

Iubim toti  acelasi lucru ? Vide
MesajSubiect: Re: Iubim toti acelasi lucru ?   Iubim toti  acelasi lucru ? EmptyDum Apr 18, 2010 8:31 am

Iubim toti  acelasi lucru ? 50932 nici eu nu pot sa zic cai iubesc Iubim toti  acelasi lucru ? 750519) adika nu stiu cum so zic Iubim toti  acelasi lucru ? 750519 ii ador da iubit e deja prea mult Iubim toti  acelasi lucru ? 750519)
miemi plac pentru ca : m-au facut sa vad realitatea cum e , ma regasesc in versurile lor , imi place muzica lor si reusita lor imi da sperantze Iubim toti  acelasi lucru ? 50932
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Iubim toti  acelasi lucru ? Vide
MesajSubiect: Re: Iubim toti acelasi lucru ?   Iubim toti  acelasi lucru ? EmptyVin Apr 23, 2010 4:21 am

nu ii iubesc !!!
doar ii ascult si atat:D
uneori chiar vb urat la adresa lor si ii fac in toate felurile
deci in concluzie nu st cel mai mare fan si nici nu vreau sa fiu:d
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Iubim toti  acelasi lucru ? Vide
MesajSubiect: Re: Iubim toti acelasi lucru ?   Iubim toti  acelasi lucru ? EmptyVin Apr 23, 2010 6:11 am

Eu nu stiu daca ii iubesc sau nu Iubim toti  acelasi lucru ? 94821?
Sunt cam obsedata de ei :">
Imi plac versurile lor...
In unele melodii ma regasesc Iubim toti  acelasi lucru ? 820988)>
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Iubim toti  acelasi lucru ? Vide
MesajSubiect: Re: Iubim toti acelasi lucru ?   Iubim toti  acelasi lucru ? EmptyVin Apr 23, 2010 6:38 am

adica cum esti obsedata???
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Iubim toti  acelasi lucru ? Vide
MesajSubiect: Re: Iubim toti acelasi lucru ?   Iubim toti  acelasi lucru ? EmptyVin Apr 23, 2010 6:39 am

pt ca eu am vb cu o fata pe mess si a zis ca s-ar omora pt ei
sau ca daca bill s-ar casatori ea nu s-ar mai casatori niciodata
acestei fane ii pozti spune ca e obsedata:)))
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Iubim toti  acelasi lucru ? Vide
MesajSubiect: Re: Iubim toti acelasi lucru ?   Iubim toti  acelasi lucru ? EmptyVin Apr 23, 2010 9:59 am

Adik` obsedata..
Adik`...Vorbesc de ei mai mereu..ma rog :-J..Nush` sa-ti explic..Iubim toti  acelasi lucru ? 820988)
Intreaba`mi prietenele..Iubim toti  acelasi lucru ? 50932>

Si pff`..Iubim toti  acelasi lucru ? 916633
Crezi tu ca nu s`ar mai casatori?
Zik si eu,ca daca Tom ar avea iubita ma omor..
SI ce rezolv cu asta?
Crezi ca ma omor?....ZIk si eu asa..dar viata merge mai departe :-J.
Ma rog.
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Iubim toti  acelasi lucru ? Vide
MesajSubiect: Re: Iubim toti acelasi lucru ?   Iubim toti  acelasi lucru ? EmptyVin Apr 23, 2010 10:07 pm

Ba voi stiti care e diferenta intre a iubi si a adora? Se pare ca nu...Luati un dictionar si vedeti....A adora > a iubi .... ar trebui o singura persoana sa o adora...si aceea sa fe Dumnezeu....dar vad ca voi nu stiti ce mai vorbiti
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
alice_bill
alice_bill
Ultra user

ScorpionCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 03/11/2009Numarul mesajelor : 103Localizare : Humanoid CityJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Iubim toti  acelasi lucru ? Vide
MesajSubiect: Re: Iubim toti acelasi lucru ?   Iubim toti  acelasi lucru ? EmptyLun Apr 26, 2010 6:09 pm

Mie imi plac versurile, melodiile, felul lor de a fi.....iar cu chestia:
"ar trebui o singura persoana sa o adora...si
aceea sa fe Dumnezeu"
Eu nu il ador pe Dumnezeu pentru ca nu cred in el...dar asta e alta poveste;)
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Iubim toti  acelasi lucru ? Vide
MesajSubiect: Re: Iubim toti acelasi lucru ?   Iubim toti  acelasi lucru ? EmptyJoi Apr 29, 2010 12:15 pm

Drinni93 a scris:
Nu am ce sa comentez Iubim toti  acelasi lucru ? 207842 Nu ii iubesc
Drinni dar e si a 2a intrebare,nu trebuie sa ii iubesti,dar ii placi,adica iti place si tie ceva la trupa Tokio Hotel?
Iubim toti  acelasi lucru ? 94821 Recunoaste,zi si tu ceva te rog [-o<
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Iubim toti  acelasi lucru ? Vide
MesajSubiect: Re: Iubim toti acelasi lucru ?   Iubim toti  acelasi lucru ? EmptyJoi Apr 29, 2010 12:30 pm

Mie imi plac si imi displac unele lucruri.
Imi place muzica lor,versurile sunt mai aparte decat ale altor trupe ,cantareti;sunt naturali adica sinceri neprefacuti,stiu cum sa te faca sa ii placi,isi respecta fanii(nu pe fanatici).
Eu mai repede ii admir pentru tot cea ce fac ; stiu cum sa intretina o conversatie,cum sa iasa din situatii dificile.
Mai este ceva ce ma cucerit la aceasta trupa.Toti patru dau dovada de maturitate,cel putin in ultimul timp.Cand se glumeste e un amuzament total,dar daca e sa li se puna intrebari legate de viata lor,de cariera lor devin seriosi si dau raspunsuri mature si la subiect.
Iar la capitolul iubire ii iubesc ca si cum ar fi copii mei,deci din alt punct de vedere si de aceea pentru ca ii vad asa devin si foarte critica uneori.
Sus In jos
HuMaNoId GIRL
HuMaNoId GIRL
User Neactiv

BalantaCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 30/04/2010Numarul mesajelor : 3Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Iubim toti  acelasi lucru ? Vide
MesajSubiect: Re: Iubim toti acelasi lucru ?   Iubim toti  acelasi lucru ? EmptyVin Apr 30, 2010 2:23 am

poi in primul rand iubesc absolut toate melodiile lor....au cele my fr versuri posibile...muzica unik....


apoi......my e bill Iubim toti  acelasi lucru ? 494856 Iubim toti  acelasi lucru ? 494856 Iubim toti  acelasi lucru ? 443357 jur k e cel my scump baiat din lume are orice mi-as putea dori d l un baiat....
dar my ales....
e sensibil si dulce........

as face absolut orice pt el Iubim toti  acelasi lucru ? 494856
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Iubim toti  acelasi lucru ? Vide
MesajSubiect: Re: Iubim toti acelasi lucru ?   Iubim toti  acelasi lucru ? EmptyVin Apr 30, 2010 3:19 am

Daniela:x a scris:
pt ca eu am vb cu o fata pe mess si a zis ca s-ar omora pt ei
sau ca daca bill s-ar casatori ea nu s-ar mai casatori niciodata
acestei fane ii pozti spune ca e obsedata:)))
Poate ai vrut sa zici ,,daca Bill nu s-ar casatori cu ea'',ca daca s-ar casatorii cu ea normal ca nu se mai casatoreste niciodata sau nu stiu totusi ce a vrut sa zica fata aceea?
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Iubim toti  acelasi lucru ? Vide
MesajSubiect: Re: Iubim toti acelasi lucru ?   Iubim toti  acelasi lucru ? EmptyVin Apr 30, 2010 3:20 am

a zis ca daca bill s-ar casatori cu alta persoana....
ea nu s-ar mai casatori niciodata:d
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Iubim toti  acelasi lucru ? Vide
MesajSubiect: Re: Iubim toti acelasi lucru ?   Iubim toti  acelasi lucru ? EmptySam Mai 01, 2010 12:59 am

hmmm Iubim toti  acelasi lucru ? 94821
mie imi place foarte mult cum canta
muzika lor o iubesk Iubim toti  acelasi lucru ? 494856
stilul lor de a se imbraca..
si felul lor de a fi
adika mereu sunt calmi...
si chestii dastea Iubim toti  acelasi lucru ? 50932
Sus In jos
Elenaa.
Elenaa.
Ultra user

GemeniBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 05/05/2010Numarul mesajelor : 327Localizare : Undeva aproape de prieteni :-xJoburi/Distractii : Multe si nebune..Stare de spirit : Ma holbez la PC macand popcorn.!

Iubim toti  acelasi lucru ? Vide
MesajSubiect: Re: Iubim toti acelasi lucru ?   Iubim toti  acelasi lucru ? EmptyJoi Mai 06, 2010 2:21 am

Mie imi place
`Cum canta
`Sunt draguti
`Si mai tot imi plac la ei
Iubim toti  acelasi lucru ? 494856
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Iubim toti  acelasi lucru ? Vide
MesajSubiect: Re: Iubim toti acelasi lucru ?   Iubim toti  acelasi lucru ? EmptyJoi Mai 06, 2010 3:26 am

alice_bill a scris:
Mie imi plac versurile, melodiile, felul lor de a fi.....iar cu chestia:
"ar trebui o singura persoana sa o adora...si
aceea sa fe Dumnezeu"
Eu nu il ador pe Dumnezeu pentru ca nu cred in el...dar asta e alta poveste;)


Nu te supara ca am sa te jignesc...dar esti TAMPITA ca nu crezi in El
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/

Continut sponsorizat




Iubim toti  acelasi lucru ? Vide
MesajSubiect: Re: Iubim toti acelasi lucru ?   Iubim toti  acelasi lucru ? Empty

Sus In jos

Iubim toti acelasi lucru ?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: All in One - Crazy 4 Us :: Discutii libere(offene Diskussion)-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente