All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
mylow
mylow
Super Postator

BerbecMaimuta
Varsta : 32Data de inscriere : 07/04/2010Numarul mesajelor : 34Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"? Vide
MesajSubiect: CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"?   CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"? EmptyMier Apr 07, 2010 4:20 am

dupa cum ati vazut cu totii..bill are un nou look,pe scena poarta diverse costumatii...au o noua scena si multe efecte .......intr-un cuvant sunt diferiti fata de cum i-am vazut pana acum...CE PARERE AVETI DE ASTA?....este de suficienta schimbarea pentru a avea un succes mult mai mare decat pana acum??sau daca nu ce ar trebuit sa mai faca pentru a fi perfcti?
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"? Vide
MesajSubiect: Re: CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"?   CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"? EmptyMier Apr 07, 2010 10:22 pm

este cel mai tare !!!
ador tinutele lui bill:X:X:x
si mai ales gestul fanilor cand baietii canta alien CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"? 50932
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"? Vide
MesajSubiect: Re: CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"?   CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"? EmptyJoi Apr 08, 2010 4:28 am

Bill sper ca mereu sa fie original si sa ne uimeasca cu tinutele si frezele lui.
Imi place ca acum arata mai barbat,nu ca nu ar fi,dar are un aspect mai matur.
E de admirat ca nu are un sablon.Nici noi fetele nu schimbam frezele asa des CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"? 471606
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"? Vide
MesajSubiect: Re: CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"?   CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"? EmptyJoi Apr 08, 2010 8:28 am

cel mai urat lucru este ca fanele tipa ca disperatele........macar unele i-au mai vazut....dar noi astia din Romania ce sa zicem CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"? 596966
Sus In jos
onyk
onyk
Ultra Postator

VarsatorMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 01/12/2009Numarul mesajelor : 708Localizare : SuceavaJoburi/Distractii : desenul si muzicaStare de spirit : depinde de zi

CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"? Vide
MesajSubiect: Re: CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"?   CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"? EmptyMar Apr 13, 2010 6:10 am

fața de cum erau acum 4,5 ani acum sunt mai moderni...atunci erau doar niste adolescenti si se imbracau specific...acum..haine de firma...nah......
dar is sooper cool:x...
Sus In jos
mylow
mylow
Super Postator

BerbecMaimuta
Varsta : 32Data de inscriere : 07/04/2010Numarul mesajelor : 34Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"? Vide
MesajSubiect: Re: CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"?   CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"? EmptyMier Apr 14, 2010 6:11 am

mie sincer mi se pare ok sa tipe fanele...eu sincer knd sunt pe scena si vad copii care incep sa tipe...sau chiar si prietenii mei o fac chiar dak dupa ce cobor dupa scena ei stiu k nu am dekt sa ma duc sa stau cu ei si sa imi pierd timpul aiurea....dak nu exista tipete ,fete kre lesina si atata frenezie..e k si cum canti degeaba k nimeni nu este interesat de tine.....asa k e m bine k fanii sa tipe....asta e un fel de"...da sunteti tari ..va vrem....va iubim...nu va opriti niciodata din cantat"......cam ceva de genu este....si ...mi se pare soooper cool sa vad k oamenii se bucura de ceea ce le oferim chiar dak de multe ori facem colaje...dar asta este......mereu este loc pt si mai bine.....dar binele e greu de prins...
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"? Vide
MesajSubiect: Re: CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"?   CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"? EmptySam Mai 01, 2010 1:02 am

deci este cel mai tare TURNEU' CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"? 494856
dar am vazt niste videouri... in care..
fanele tipau ca disperatele
wai frate,,,,si eu as tipa...dar nu in halu ala CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"? 63219
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"? Vide
MesajSubiect: Re: CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"?   CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"? EmptySam Mai 01, 2010 8:50 am

Logic e super CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"? 494856
Cel mai tare turneu
<3
Dar ..nah totusi acum ....
Era si mai misto daca veneau si prin Ro
:x
Dar mai e timp .....8->
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"? Vide
MesajSubiect: Re: CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"?   CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"? EmptySam Mai 01, 2010 9:01 am

Aiurea rau de tot
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"? Vide
MesajSubiect: Re: CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"?   CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"? EmptySam Mai 01, 2010 9:03 am

ce este aiurea???
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"? Vide
MesajSubiect: Re: CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"?   CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"? EmptySam Mai 01, 2010 9:03 am

Chiar CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"? 63219
Ce e aiurea
?
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"? Vide
MesajSubiect: Re: CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"?   CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"? EmptySam Mai 01, 2010 9:04 am

ca a iesit rau de tot...groaznic...
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"? Vide
MesajSubiect: Re: CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"?   CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"? EmptySam Mai 01, 2010 9:05 am

mie nu mi se pare ca a fost groaznik:d
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"? Vide
MesajSubiect: Re: CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"?   CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"? EmptySam Mai 01, 2010 9:06 am

Hai frate
CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"? 63219
Daca si turneu' a iesit naspa
pfffff 8-)
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"? Vide
MesajSubiect: Re: CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"?   CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"? EmptySam Mai 01, 2010 9:24 am

cums a nu iasa naspa daca nu sau vandut biletele si au dat bilete gratis pentru sa se umple sala?plus sonorizare proasta, gafe multe, bill uita versuri, toti se impiedica, sau si comercializat...concerte anulate in rusia...ce vreti?a iesit rau...bani baiat aiurea in rechizita pentru un turneu satisfacator.
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"? Vide
MesajSubiect: Re: CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"?   CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"? EmptySam Mai 01, 2010 9:26 am

Woo
Ce ..........la la la
Ma rog
bilete pe gratis
ma lasi ? cum de nu stau si eu in alta tzara CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"? 676994
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"? Vide
MesajSubiect: Re: CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"?   CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"? EmptySam Mai 01, 2010 9:41 am

Am tradus pentru cineva o filmare despre ei...si acolo zice clar ca sau dat bilete gratis...nu postez filmarea ca nu stiu care
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"? Vide
MesajSubiect: Re: CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"?   CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"? EmptySam Mai 01, 2010 9:42 am

de ce nu mi le-au dat mie:))))CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"? 750519)))
ca poate asa ajungeam si eu sa ii vad
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"? Vide
MesajSubiect: Re: CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"?   CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"? EmptySam Mai 01, 2010 9:53 am

Mdeaaaaaaaaa 8->
Sus In jos

Continut sponsorizat




CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"? Vide
MesajSubiect: Re: CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"?   CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"? Empty

Sus In jos

CE PARERE AVETI DE "HUMANOID TOUR"?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: All in One - Crazy 4 Us :: Discutii libere(offene Diskussion)-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente