All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Poarta frica de a nu fi asasinat !!!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Poarta  frica de a nu fi asasinat !!! Vide
MesajSubiect: Poarta frica de a nu fi asasinat !!!   Poarta  frica de a nu fi asasinat !!! EmptyLun Apr 05, 2010 12:09 am

Bill Kaulitz este protagonistul noului numar al revistei Stern. Cu aceasta ocazie, cantaretul a realizat un pictorial pentru toate fanele sale si vorbit despre ceea ce ii provoaca temeri.

Intrebat daca s-a simtit vreodata in pericol de cand este vedeta, Bill Kaulitz a replicat ca da. Acesta este si motivul pentru care are garzi de corp care il insotesc peste tot.

Artistul isi aminteste ca, aflat la un eveniment, a fost atacat de un barbat care avea un cutit in mana si voia sa-l injunghie.

`Cred ca asa ceva mi se poate intampla (n.r. sa fie asasinat). Germania este pentru noi (n.r. Tokio Hotel) un fel de Big Brother imens. Oamenii ne vad oriunde am merge`, a afirmat Kaulitz.

Cu toate acestea, el nu are de gand sa plece din orasul natal, Magdeburg, pentru ca gestul sau ar putea fi interpretat ca fiind de mare fita.

`Aici locuieste familia mea, aici e casa mea. Nu pot intoarce spatele germanilor`.

Cat despre viata personala, Bill Kaulitz n-a oferit niciun detaliu picant, ci s-a rezumat la a preciza ca inca este in cautarea unei fete cu care sa aiba o relatie spirituala.

In alta ordine de idei, trupa Tokio Hotel a scapat de fetele care ii hartuiau. Acestea erau cunoscute sub numele de `Afghans On Tour` si ii urmareau peste tot pe baieti.
Potrivit ziarului Bild, fetele s-au intors in Franta si nu vor sa mai auda de Tokio Hotel.

Poarta  frica de a nu fi asasinat !!! Saxqv6
Poarta  frica de a nu fi asasinat !!! Fum73k
Poarta  frica de a nu fi asasinat !!! 2cqifko
Poarta  frica de a nu fi asasinat !!! 23kxhcn
Poarta  frica de a nu fi asasinat !!! V6np6c
Poarta  frica de a nu fi asasinat !!! 125546d
Poarta  frica de a nu fi asasinat !!! 2mqspba
Poarta  frica de a nu fi asasinat !!! 2s85m5h
Poarta  frica de a nu fi asasinat !!! Sfwf8k
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Poarta  frica de a nu fi asasinat !!! Vide
MesajSubiect: Re: Poarta frica de a nu fi asasinat !!!   Poarta  frica de a nu fi asasinat !!! EmptyLun Apr 05, 2010 6:14 am

Sa ma gandesc....Nu a mai fost postat o data?
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Poarta  frica de a nu fi asasinat !!! Vide
MesajSubiect: Re: Poarta frica de a nu fi asasinat !!!   Poarta  frica de a nu fi asasinat !!! EmptyLun Apr 05, 2010 7:14 am

ba da
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Poarta  frica de a nu fi asasinat !!! Vide
MesajSubiect: Re: Poarta frica de a nu fi asasinat !!!   Poarta  frica de a nu fi asasinat !!! EmptyLun Apr 05, 2010 7:29 am

scuze atunci
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Poarta  frica de a nu fi asasinat !!! Vide
MesajSubiect: Re: Poarta frica de a nu fi asasinat !!!   Poarta  frica de a nu fi asasinat !!! EmptyLun Apr 05, 2010 8:20 am

deci Stefania tot ce ai postat nou (pentru tine)....a mai fost postat Poarta  frica de a nu fi asasinat !!! 50932 Poarta  frica de a nu fi asasinat !!! 916633 Poarta  frica de a nu fi asasinat !!! 916633 Poarta  frica de a nu fi asasinat !!! 916633 Poarta  frica de a nu fi asasinat !!! 916633 ce ma bucur Poarta  frica de a nu fi asasinat !!! 207842
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Poarta  frica de a nu fi asasinat !!! Vide
MesajSubiect: Re: Poarta frica de a nu fi asasinat !!!   Poarta  frica de a nu fi asasinat !!! EmptyLun Apr 05, 2010 11:50 pm

Poarta  frica de a nu fi asasinat !!! 207842 Poarta  frica de a nu fi asasinat !!! 207842 Poarta  frica de a nu fi asasinat !!! 207842 și eu mă bucur ca tu ai postat ceva nou pentru tine ..un neuron moare de singuratate ( Poarta  frica de a nu fi asasinat !!! 916633 ) pentru mine nuu era cv nou doar era o stire noua si am zis ca trebuie postata Poarta  frica de a nu fi asasinat !!! 207842 că cei care comenteaza stirea nu stiu sa aprecieze asta e alta treaba Poarta  frica de a nu fi asasinat !!! 22884( cazul tău )
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Zuzulici
Zuzulici
User Activ

LeuCaine
Varsta : 29Data de inscriere : 21/03/2010Numarul mesajelor : 27Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Poarta  frica de a nu fi asasinat !!! Vide
MesajSubiect: Re: Poarta frica de a nu fi asasinat !!!   Poarta  frica de a nu fi asasinat !!! EmptyMar Apr 06, 2010 9:52 pm

dapoi e si normal sa-i fie frica la cati dementi sunt in zilele noastre;)
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Poarta  frica de a nu fi asasinat !!! Vide
MesajSubiect: Re: Poarta frica de a nu fi asasinat !!!   Poarta  frica de a nu fi asasinat !!! EmptyMier Apr 07, 2010 5:42 am

poi da Poarta  frica de a nu fi asasinat !!! 471606
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Poarta  frica de a nu fi asasinat !!! Vide
MesajSubiect: Re: Poarta frica de a nu fi asasinat !!!   Poarta  frica de a nu fi asasinat !!! EmptyMier Apr 07, 2010 5:58 am

Nu pot face semnatura
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Poarta  frica de a nu fi asasinat !!! Vide
MesajSubiect: Re: Poarta frica de a nu fi asasinat !!!   Poarta  frica de a nu fi asasinat !!! EmptyJoi Apr 15, 2010 7:37 pm

da va ganditi prin ce am trece noi < fanii , daca Bill ar fi asasinat ??
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Poarta  frica de a nu fi asasinat !!! Vide
MesajSubiect: Re: Poarta frica de a nu fi asasinat !!!   Poarta  frica de a nu fi asasinat !!! EmptyJoi Apr 15, 2010 11:58 pm

Nici nu vreau sa ma gandesc Poarta  frica de a nu fi asasinat !!! 820988)
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Poarta  frica de a nu fi asasinat !!! Vide
MesajSubiect: Re: Poarta frica de a nu fi asasinat !!!   Poarta  frica de a nu fi asasinat !!! EmptyDum Apr 18, 2010 6:09 am

Da nici eu .
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Poarta  frica de a nu fi asasinat !!! Vide
MesajSubiect: Re: Poarta frica de a nu fi asasinat !!!   Poarta  frica de a nu fi asasinat !!! EmptyMar Apr 20, 2010 8:34 pm

Cool
poi sa nu fie asasinat ca murim
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Poarta  frica de a nu fi asasinat !!! Vide
MesajSubiect: Re: Poarta frica de a nu fi asasinat !!!   Poarta  frica de a nu fi asasinat !!! EmptyMier Apr 21, 2010 6:12 am

i'as rupe gatul celui care ar face asa ceva..
cum sa il asasineze pe Bill ?
pfff dar orikum... nu cred ca ar trebuii sa fie speriat de acest
lucru deoarece el este mereu' inconjurat de paznici..
Sus In jos
alice_bill
alice_bill
Ultra user

ScorpionCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 03/11/2009Numarul mesajelor : 103Localizare : Humanoid CityJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Poarta  frica de a nu fi asasinat !!! Vide
MesajSubiect: Re: Poarta frica de a nu fi asasinat !!!   Poarta  frica de a nu fi asasinat !!! EmptyMier Apr 21, 2010 7:33 pm

si aici intervine alta parte proasta PAZNICII Poarta  frica de a nu fi asasinat !!! 63219
el nu poate iesi cu o fata sa se plimbe pentru ca trebuie sa isi ia si gorilele cu el. Dar pe de alta parte nici fara paznici nu poate face nimic, ca nu stii cum da peste un nebun si...
e tare complicata viata lui Poarta  frica de a nu fi asasinat !!! 63219
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Poarta  frica de a nu fi asasinat !!! Vide
MesajSubiect: Re: Poarta frica de a nu fi asasinat !!!   Poarta  frica de a nu fi asasinat !!! EmptyDum Apr 25, 2010 12:11 am

Este intradevar complicata,asta este pretul care trebuie platit de toti artistii faimosi.
Din cauza ca nu are o clipa de liniste,nu poate iesi decat insotit ii este si greu sa gaseasca pe cineva asa cum isi doreste,totusi relatie spirituala e cam greu in ziua de azi si mai ales daca esti si faimos.
Parerea mea e ca Bill nu vrea sa se implice deocamdata intr-o relatie si asta e o scuza ca este inca singur.Atata timp cat nu incerci nu ai de unde sa alegi Poarta  frica de a nu fi asasinat !!! 596966
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Poarta  frica de a nu fi asasinat !!! Vide
MesajSubiect: Re: Poarta frica de a nu fi asasinat !!!   Poarta  frica de a nu fi asasinat !!! EmptyMar Ian 11, 2011 7:52 pm

cine sa`l asasineze pe Bill Poarta  frica de a nu fi asasinat !!! 750519 poate fanii Poarta  frica de a nu fi asasinat !!! 750519
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat




Poarta  frica de a nu fi asasinat !!! Vide
MesajSubiect: Re: Poarta frica de a nu fi asasinat !!!   Poarta  frica de a nu fi asasinat !!! Empty

Sus In jos

Poarta frica de a nu fi asasinat !!!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Scream For Tokio Hotel :: Membri trupei Tokio Hotel-
Forumgratuit.ro | Muzica | Rock, Punk, Alternativa | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente