All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

" Am vrut sa renunt la tot ! " :((

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

" Am vrut sa renunt la tot ! " :(( Vide
MesajSubiect: " Am vrut sa renunt la tot ! " :((   " Am vrut sa renunt la tot ! " :(( EmptyDum Apr 04, 2010 11:52 pm

*Voi nota cu : " R" reporterul care ii pune intrebari lui Bill .*


Celebritatea este o povara greu de suportat , iar Bill Kaulitz a simtit pe propria piele acest lucru . De multe ori a vrut sa renunt le tot , insa ceva l-a facut sa mearga mai departe . Ce i-a provocat depresia tanarului artist si ce l-a determinat sa mearga mai departe ? Exclusiv numai pe Scream fo Tokio Hotel .

R : Salutare , Bill ! Am auzit ca ai avut niste probleme personal in ultime vreme . Se zvoneste ca nu esti multumit de viata ta...
Bill : Hey ! Paradoxal , nu ? Desi tupa din care fac parte , Tokio Hotel , se bucura de un succes foarte mare in Europa si nu numai , la fel ca si ultimul nostru album : ": Humanoid " , eu nu sunt fericit . Din pacate , este adevarat ...

R : Dar ce s-a intamplat ? Milioane de adolesceni ar da orice sa fie in locul tau .
Bill : Cu siguranta multi si-ar dori sa fie in locul meu . Cine nu vrea sa fie celebru ? Si eu mi-am dorit asta . La un moment dat , insa , celebitatea devie mult mai greu de suportat decat ai fi crezut ..." Am vrut sa renunt la tot ! " :(( 676994


R : Care este , mai exact , lucrul care te nemultmeste ?
Bill ; Viata mea. Sunt foarte multumit de ceea ce am realizat pe plan profesional , insapersonal ma simt gol . Nu am timp sa ma bucur de nimic . Nu pot a ies din casa fara sa fiu insotit de garzi de corp , nu pot sa is la shopping etc. Nici macar o iubita nu mi-am putut gasi ...

R : Te putem ajuta cu ceva ?
Bill ; Nu , multumesc ! Nu mi-as dori sa fiu subiectul unui reality-show de genul : " Bill isi cauta marea dragoste !" Ar fi chiar penibil ! problema principala o reprezinta lipsa impului libel .

R : Chiar ai vrut sa renunti ?
Bill : Sigur ! Atat eu , cat si colegii mei , sunt sigur . Numai ca nici unul dintre noi nu a avut curajul sa o spuna ca voce tare . Fiecare s-a calmat si a mers mai departe ...

" Am vrut sa renunt la tot ! " :(( Mah1jc
" Am vrut sa renunt la tot ! " :(( Zjyz4o
" Am vrut sa renunt la tot ! " :(( Xf2ql2
" Am vrut sa renunt la tot ! " :(( E693q0
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
stefy_th:X
stefy_th:X
Ultra user

GemeniSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 12/12/2009Numarul mesajelor : 411Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

" Am vrut sa renunt la tot ! " :(( Vide
MesajSubiect: Re: " Am vrut sa renunt la tot ! " :((   " Am vrut sa renunt la tot ! " :(( EmptyLun Apr 05, 2010 12:44 am

informatiile astea nu mai sunt o data postate pe forum? " Am vrut sa renunt la tot ! " :(( 94821 ...
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

" Am vrut sa renunt la tot ! " :(( Vide
MesajSubiect: Re: " Am vrut sa renunt la tot ! " :((   " Am vrut sa renunt la tot ! " :(( EmptyLun Apr 05, 2010 3:59 am

nu stiu
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

" Am vrut sa renunt la tot ! " :(( Vide
MesajSubiect: Re: " Am vrut sa renunt la tot ! " :((   " Am vrut sa renunt la tot ! " :(( EmptyLun Apr 05, 2010 5:55 am

a vrut...dar nu a facut-o....si a declarat ca nu va renunta niciodata la Tokio Hotel " Am vrut sa renunt la tot ! " :(( 50932
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

" Am vrut sa renunt la tot ! " :(( Vide
MesajSubiect: Re: " Am vrut sa renunt la tot ! " :((   " Am vrut sa renunt la tot ! " :(( EmptyMar Apr 06, 2010 4:29 am

Doamne ce bine ... va dati seama ce tragedie ar fi facut " Am vrut sa renunt la tot ! " :(( 57845
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

" Am vrut sa renunt la tot ! " :(( Vide
MesajSubiect: Re: " Am vrut sa renunt la tot ! " :((   " Am vrut sa renunt la tot ! " :(( EmptyLun Apr 19, 2010 11:03 am

DA AM CITIT S EO..
pfff daca renunta... nu stiu' ce m'as fi facut
defapt nu numai eo...
toti fanii lor cred ca ar fii suferit enorm de mult " Am vrut sa renunt la tot ! " :(( 571882
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

" Am vrut sa renunt la tot ! " :(( Vide
MesajSubiect: Re: " Am vrut sa renunt la tot ! " :((   " Am vrut sa renunt la tot ! " :(( EmptyMar Apr 20, 2010 8:26 pm

da asa este Geoo
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
feilig
feilig
Ultra user

BerbecBivol
Varsta : 27Data de inscriere : 31/08/2010Numarul mesajelor : 165Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

" Am vrut sa renunt la tot ! " :(( Vide
MesajSubiect: Re: " Am vrut sa renunt la tot ! " :((   " Am vrut sa renunt la tot ! " :(( EmptyVin Sept 10, 2010 4:47 am

" Am vrut sa renunt la tot ! " :(( 806609 eu nu am citit interviul " Am vrut sa renunt la tot ! " :(( 676994
ce numar e???
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

" Am vrut sa renunt la tot ! " :(( Vide
MesajSubiect: Re: " Am vrut sa renunt la tot ! " :((   " Am vrut sa renunt la tot ! " :(( EmptyVin Sept 10, 2010 5:46 am

nu stiu
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

" Am vrut sa renunt la tot ! " :(( Vide
MesajSubiect: Re: " Am vrut sa renunt la tot ! " :((   " Am vrut sa renunt la tot ! " :(( EmptyVin Sept 10, 2010 7:27 am

e de mult revista
nu stiu dak se mai gaseste
Sus In jos
monyka
monyka
Hi5 Administrator
Hi5 Administrator

TaurCal
Varsta : 34Data de inscriere : 22/11/2009Numarul mesajelor : 185Localizare : in lumea mea:X:XJoburi/Distractii : job??..balerin-dansatorStare de spirit : sad:(

" Am vrut sa renunt la tot ! " :(( Vide
MesajSubiect: Re: " Am vrut sa renunt la tot ! " :((   " Am vrut sa renunt la tot ! " :(( EmptyDum Oct 10, 2010 4:12 am

nu cred ca ar fi o tragedie...este adevarat ca este o trupa de calitate si au realizat multe lucruri de pret de la o varsta frageda dar celebritatea este k adevarat o povara foarte grea care nu ar trebuii sa afecteze sufletul sau psihicul nimanui indiferent ca este bill sau beyonce....doar ganditi-va putin sau imaginati-va k deveniti vedeta peste noapte..da e frumos la inceput aproape magic sa vezi km toti de idolatrizeaza dar in timp iti dai seama ca sunt lucruri mult mai importante .....
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

" Am vrut sa renunt la tot ! " :(( Vide
MesajSubiect: Re: " Am vrut sa renunt la tot ! " :((   " Am vrut sa renunt la tot ! " :(( EmptyVin Dec 24, 2010 3:57 am

Monyka ai dreptate " Am vrut sa renunt la tot ! " :(( 63219
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat




" Am vrut sa renunt la tot ! " :(( Vide
MesajSubiect: Re: " Am vrut sa renunt la tot ! " :((   " Am vrut sa renunt la tot ! " :(( Empty

Sus In jos

" Am vrut sa renunt la tot ! " :((

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Scream For Tokio Hotel :: Membri trupei Tokio Hotel-
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente