All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Bill devine model!!!!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Bill devine model!!!! Vide
MesajSubiect: Bill devine model!!!!   Bill devine model!!!! EmptyVin Apr 02, 2010 11:00 pm

Au vandut milioana de CD-uri,au primit toate premiile posibile si au facut un turneu pe jumatate de glob. Tokio Hotel au atins varful unei cariere muzicale[logik,sunt cei mai buni Bill devine model!!!! 50932 ]!!!De acum inainte lucrurile nu mai pot decat sa o ia in jos.Ultimul album se pare ca a fost un esec(eu nu cred asta Bill devine model!!!! 57845 ) si se pare ca cei patru baieti din Magdeburg au facut cam tot ce se putea ca formatie adolescentina.Bill s-a prins primul de asta si se indreapta hotarat spre o alta cariera:cea de manechin(nu prea cred,spunea ca nu o sa renunte nikiodata la cantat)!!!Dimensiunile necesare le are,sarmul obligatoriu cu atat mai mult.Primele sale incercari pe podium au fost un succes.Daca Bill face totul cum trebuie , ar putea deveni un idol al stilului masculin.Dar ce se va intamla cu Tom, Georg si Gustav????
Bill devine model!!!! 2wd3g4y
Ce ati inteles din acest articol???Se despart Tokio Hotel???? Bill devine model!!!! 676994 Bill devine model!!!! 676994 Bill devine model!!!! 676994
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Bill devine model!!!! Vide
MesajSubiect: Re: Bill devine model!!!!   Bill devine model!!!! EmptySam Apr 03, 2010 12:09 am

Nu se despart,sunt simple speculatii.
Ce sa spun daca omul a aparut pe podium la o prezentare de moda trebuie sa renunte la ce ii place cel mai mult,muzica?
Dar Bill a spus de mult ca e pasionat de designul vestimentar.
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Bill devine model!!!! Vide
MesajSubiect: Re: Bill devine model!!!!   Bill devine model!!!! EmptySam Apr 03, 2010 12:22 am

Atunci cand a cochetat cu filmul,a dublat cele 2 filme din seria Arthur ...,s-a spus ca poate renunta la cariera de cantaret si se apuca de actorie.
Daca are karisma ,farmec,tinuta si statura potrivita,este in aceasi bransa show,deci are mult mai multe sanse dacat un necunoscut.
Sus In jos
stefy_th:X
stefy_th:X
Ultra user

GemeniSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 12/12/2009Numarul mesajelor : 411Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bill devine model!!!! Vide
MesajSubiect: Re: Bill devine model!!!!   Bill devine model!!!! EmptySam Apr 03, 2010 3:56 am

eu una cred ca el a aparut pe podium la dsquared pt ca tipii aia doi s-au ocupat de costumele lui bill din turneu...cred ca a fost un fel de intelegere Bill devine model!!!! 50932
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Bill devine model!!!! Vide
MesajSubiect: Re: Bill devine model!!!!   Bill devine model!!!! EmptySam Apr 03, 2010 3:57 am

posibil.... Bill devine model!!!! 50932
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Bill devine model!!!! Vide
MesajSubiect: Re: Bill devine model!!!!   Bill devine model!!!! EmptySam Apr 03, 2010 4:22 am

Bill devine model!!!! 110468 nu se despart
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Bill devine model!!!! Vide
MesajSubiect: Re: Bill devine model!!!!   Bill devine model!!!! EmptySam Apr 03, 2010 4:23 am

da stiu.....dar tu,stefania cand aii auzit ca s-au despart cei de la Cinema Bizzare...ai zis ca abia astepti sa se desparta si Tokio Hotel...iti amintesti???? Bill devine model!!!! 50932
Sus In jos
onyk
onyk
Ultra Postator

VarsatorMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 01/12/2009Numarul mesajelor : 708Localizare : SuceavaJoburi/Distractii : desenul si muzicaStare de spirit : depinde de zi

Bill devine model!!!! Vide
MesajSubiect: Re: Bill devine model!!!!   Bill devine model!!!! EmptyDum Apr 04, 2010 7:27 am

cred ca unele staruri pot face si altceva in timpul liber...daca Bill poate fi model de ce nu
si nu cred ca ultimul album a fost un esec.. Bill devine model!!!! 389485
si daca s-ar desparti .va fi alegerea lor si poate vor exista motive
cu siguranta fanii nu vor accepta asta usor..
..sa fim optimisti
inca nu s-a intamplat..si sa speram ca nu va fi in curand Bill devine model!!!! 432988
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Bill devine model!!!! Vide
MesajSubiect: Re: Bill devine model!!!!   Bill devine model!!!! EmptyLun Apr 05, 2010 4:57 am

"Do you have any plans regarding a musical solo career?
Bill: I would
never quit Tokio Hotel. Sure, there'll be times where we'll take a
longer break. I could imagine to get some own projects started in this
time. But the end of Tokio Hotel? Never!"(declarat intr-un interviu Bill devine model!!!! 50932 )
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Bill devine model!!!! Vide
MesajSubiect: Re: Bill devine model!!!!   Bill devine model!!!! EmptyLun Apr 05, 2010 6:18 am

Bill devine model!!!! 63219.
Dmn.`O sa ia o pauza...
Nu se stie cand..
Adik`.Sa-si croiasca o viata. Bill devine model!!!! 50932
Sa intemeieze o familie...

Nu poate sta tot timpul cu TH. Bill devine model!!!! 50932
Si fanii...sunt sigura ca vor intelege Bill devine model!!!! 432988
Pentru ca sunt fani adevarati si le vor tot binele trupei lor favorite..
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Bill devine model!!!! Vide
MesajSubiect: Re: Bill devine model!!!!   Bill devine model!!!! EmptyLun Apr 05, 2010 6:20 am

da s-si intemeieze o familie.....mi-l imaginez cu copii Bill devine model!!!! 916633 Bill devine model!!!! 916633
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Bill devine model!!!! Vide
MesajSubiect: Re: Bill devine model!!!!   Bill devine model!!!! EmptyLun Apr 05, 2010 8:07 am

Rade ciob de oala sparta Bill devine model!!!! 50932 acest subiect a mai fost postat de Kristine inaintea ta ! Ha ! ce ma bucur !!!! Bill devine model!!!! 750519 Bill devine model!!!! 916633
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Bill devine model!!!! Vide
MesajSubiect: Re: Bill devine model!!!!   Bill devine model!!!! EmptyLun Apr 05, 2010 8:15 am

poi si ce dak a mai fost postat nu am observat Bill devine model!!!! 207842
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Bill devine model!!!! Vide
MesajSubiect: Re: Bill devine model!!!!   Bill devine model!!!! EmptyLun Apr 05, 2010 8:18 am

poi nici eu nu observasem cand am postat eu Bill devine model!!!! 207842
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Bill devine model!!!! Vide
MesajSubiect: Re: Bill devine model!!!!   Bill devine model!!!! EmptyLun Apr 05, 2010 8:21 am

de aia suntem colege de clasa si de rand Bill devine model!!!! 50932
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Bill devine model!!!! Vide
MesajSubiect: Re: Bill devine model!!!!   Bill devine model!!!! EmptyLun Apr 05, 2010 11:10 pm

Nu prea cred ca TH vor sa se desparta
Adica au prea mult succes
Ar fii chiar ceva neacceptabil sa faca asa ceva
Bill nu cred ca devine model neaparat model poate a fost o singura experienta pt a vedea cum este. Exact ca si la Arthur .....
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Bill devine model!!!! Vide
MesajSubiect: Re: Bill devine model!!!!   Bill devine model!!!! EmptyMar Apr 06, 2010 4:27 am

Eu as vrea sa devina model , dar sa nu neglijeze muzica Bill devine model!!!! 50932
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Bill devine model!!!! Vide
MesajSubiect: Re: Bill devine model!!!!   Bill devine model!!!! EmptyMar Apr 06, 2010 4:29 am

Ce'ai ma Bill devine model!!!! 63219
Oke model ca model
Da sa nu mai fie in TH ar fii ceva de ...nush nu am cuvinte ar fii un soc.
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Bill devine model!!!! Vide
MesajSubiect: Re: Bill devine model!!!!   Bill devine model!!!! EmptyMar Apr 06, 2010 4:30 am

Ce'ai ma Bill devine model!!!! 63219
Oke model ca model
Da sa nu mai fie in TH ar fii ceva de ...nush nu am cuvinte ar fii un soc.
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Bill devine model!!!! Vide
MesajSubiect: Re: Bill devine model!!!!   Bill devine model!!!! EmptyMar Apr 06, 2010 4:32 am

Am zis ca nu neglijeze Th adica sa cante in continuu pentru fani ...sa nu renunte la muzica pentru modă . Mă înțelegi ?
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Bill devine model!!!! Vide
MesajSubiect: Re: Bill devine model!!!!   Bill devine model!!!! EmptyMar Apr 06, 2010 4:33 am

Da da Bill devine model!!!! 432988 am zis doar asa :x
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Bill devine model!!!! Vide
MesajSubiect: Re: Bill devine model!!!!   Bill devine model!!!! EmptyMar Apr 06, 2010 4:36 am

Aaa ! Bine acum am inteles ... Bill devine model!!!! 471606
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
stefy_th:X
stefy_th:X
Ultra user

GemeniSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 12/12/2009Numarul mesajelor : 411Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bill devine model!!!! Vide
MesajSubiect: Re: Bill devine model!!!!   Bill devine model!!!! EmptyMar Apr 06, 2010 9:41 pm

certati-va si voi pe mess..nu aici Bill devine model!!!! 916633
Sus In jos
Zuzulici
Zuzulici
User Activ

LeuCaine
Varsta : 29Data de inscriere : 21/03/2010Numarul mesajelor : 27Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bill devine model!!!! Vide
MesajSubiect: Re: Bill devine model!!!!   Bill devine model!!!! EmptyMar Apr 06, 2010 9:42 pm

am auzit si eu despre asta..ca tokio hotel vor sa se desparta deoarece ultimul album a fost un esec...mie nu mi se pare:-?ma rog
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Bill devine model!!!! Vide
MesajSubiect: Re: Bill devine model!!!!   Bill devine model!!!! EmptyMar Apr 06, 2010 9:48 pm

Esec....
Esec pentru anti-fani.
Mie imi plac melodiile de pe noul album...
Adik`.Albumul in sine este marfa. Bill devine model!!!! 494856
Nush` ce nu le plac celorlalti..
Mrg`.
Sus In jos

Continut sponsorizat




Bill devine model!!!! Vide
MesajSubiect: Re: Bill devine model!!!!   Bill devine model!!!! Empty

Sus In jos

Bill devine model!!!!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Scream For Tokio Hotel :: Membri trupei Tokio Hotel-
creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente