All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Bill si starea lui de sanatate

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Bill si starea lui de sanatate Vide
MesajSubiect: Bill si starea lui de sanatate   Bill si starea lui de sanatate EmptyMar Mar 23, 2010 10:20 pm

Cu totii il cunoastem pe Bill Kaulitz ( 20 ) . Dar nu ne-am intrebat niciodata cum se simte el si mai ales daca se simte bine in pielea lui . Cu siguranta nu . Bill iubeste ceea ce face si isi doreste libertate .
Pantalonii cad de pe el , fata e trasa : Bill pare bolnavicios de slab in ultimele poze . La o inaltime de 1,89 m, Bill cantareste 50 kg . O fii Bill anorexic ? El neaga aceste zvonuri si spune ca ar manca cantitati industriale de fast food , macaroane si orez cu lapte , duar ca nu reuseste sa se ingrase .
Un insider a declarat ca : " Bill primeste deja ingrijiri medicale !"
Regele pop-ului MJ , inainte de a murii , cantarea tot 50 kg. si recunostea ca este anorexic .
Deci e clar ca Bill nu se simte bine si in este rusine cu corpul lui .
O cauza pentru boala lui ar fi faptul ca fumeaza .
Bill traieste pentru fani , creeaza o atmosfera placuta acolo unde merge , este mereu in centrul atentiei , si apare intotdeauna cu ceva nou !
Bill sufera de depresie si a vrut sa renunte la tot . Nu poate iesi in oras fara garzi de corp . Nu s-ar vedea facand altceva in afara de muzica , are o problema cu autoritatea . Nu ar putea trece neobservat pe strada . Il sperie viitorulsi nu stie ce ii rezerva ziua de maine . Peste multi ani se vede facand acelasi lucru , cantand !
Bill si starea lui de sanatate 15p2912
Bill si starea lui de sanatate 111o48h
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Bill si starea lui de sanatate Vide
MesajSubiect: Re: Bill si starea lui de sanatate   Bill si starea lui de sanatate EmptyMier Mar 24, 2010 1:50 am

Mah`..
Faptul ca fumeaza ii afecteaza sanatatea dar si vocea... Bill si starea lui de sanatate 63219.
Si neaga ca ii anorexic...dar hmm`...nush ce sa zik Bill si starea lui de sanatate 94821
Si nu vreau ca Bill sa moara ca MJ. :-O
Adik`..Nu vreau sa moara deloc. Bill si starea lui de sanatate 63219.
Decii Bill...pune-te pe mancat Bill si starea lui de sanatate 471606.
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Bill si starea lui de sanatate Vide
MesajSubiect: Re: Bill si starea lui de sanatate   Bill si starea lui de sanatate EmptyMier Mar 24, 2010 9:31 am

Interesant ce ai zis Stefania,dar nu stiu ce sa cred pt ca eu cunosc persoane de inaltimea lui Bill si la fel de slabe.
Sigur stresul e un motiv pt care nu se ingrasa ca el sigur mananca,apoi Bill mereu a fost sincer si nu cred ca incearca sa minta tocmai in legatura cu cea ce mananca.
Cel putin inainte de plecarea in turneu au declarat ca vor fi insotiti de propria lor bucatareasa,care este pt ei ca o a2a mama,doar ca vor manca numai hrana vegetariana,deci...eu cred ca manaca destul de sanatos,doar la banii lor isi permit.Acum fiecare isi face griji .Timpul ne va dovedi daca a spus adevarul sau nu.
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Bill si starea lui de sanatate Vide
MesajSubiect: Re: Bill si starea lui de sanatate   Bill si starea lui de sanatate EmptyJoi Mar 25, 2010 7:44 pm

Asa este Kristine , timpul ne va dovedi
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Bill si starea lui de sanatate Vide
MesajSubiect: Re: Bill si starea lui de sanatate   Bill si starea lui de sanatate EmptyJoi Mar 25, 2010 10:25 pm

Nu stiu ce sa mai zic !
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Bill si starea lui de sanatate Vide
MesajSubiect: Re: Bill si starea lui de sanatate   Bill si starea lui de sanatate EmptyMier Apr 21, 2010 6:51 am

eo cred ca fumatul ii dauneaza cel mai mult..
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Bill si starea lui de sanatate Vide
MesajSubiect: Re: Bill si starea lui de sanatate   Bill si starea lui de sanatate EmptyDum Apr 25, 2010 12:23 am

Eu cred ca la el totul este pe baza de stres.Faptul ca fumeaza este tot un mod de a se calma.
Apoi nu stiu daca ati observat dar ei si ma refer la Bill si Tom ,tot timpul consuma energizante gen Red Bull.
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Bill si starea lui de sanatate Vide
MesajSubiect: Re: Bill si starea lui de sanatate   Bill si starea lui de sanatate EmptyMar Ian 11, 2011 7:52 pm

Doamne, ce am avut oare cand am scris chestia asta??
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat




Bill si starea lui de sanatate Vide
MesajSubiect: Re: Bill si starea lui de sanatate   Bill si starea lui de sanatate Empty

Sus In jos

Bill si starea lui de sanatate

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Scream For Tokio Hotel :: Membri trupei Tokio Hotel-
Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente