All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Turneul Humanoid City esec sau nu?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Turneul Humanoid City esec sau nu? Vide
MesajSubiect: Turneul Humanoid City esec sau nu?   Turneul Humanoid City esec sau nu? EmptyDum Mar 14, 2010 1:02 pm

M-am gandit sa deschid un nou subiect de discutie legat de turneul trupei Tokio Hotel din acest an.
Sa ne spunem parerile si impresiile legate de acest turneu.
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Turneul Humanoid City esec sau nu? Vide
MesajSubiect: Re: Turneul Humanoid City esec sau nu?   Turneul Humanoid City esec sau nu? EmptyDum Mar 14, 2010 1:16 pm

Se pare ca organizatorii nu au fost prea inspirati cand au ales ca perioada in care are loc turneul sa fie in februarie,martie si aprilie.
Poate au avut ei motivele lor.In aceasta perioada nu se prea inghesuie nici o trupa ,solist sa concerteze si mai ales in tarile scandinave unde temperaturile sunt inca scazute.E adevarat ca locatiile sunt in orase mari,chiar capitale ,dar frigul nu prea a tinut cont si nici biletele nu s-au vandut asa cum s-a sperat.
Cu toate ca acum inchirierea unei sali -arena nu costa prea mult,totusi biletele au fost destul de piperate si nu s-au vandut.Asta a fost principalul motiv pentru care au fost anulate concertele din St.Petersburs si Moscova.Binenteles ca pierderea a fost de ambele parti.Pentru Tokio Hotel nu da bine la imagine,iar pentru cei cateva mii care au cumparat si au asteptat cu orele sa isi vada si asculte ,,idilii''life nu a fost prea bine.
Dezamagire,isterie,plansete asta au lasat in urma lor in cele doua mari orase.
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Turneul Humanoid City esec sau nu? Vide
MesajSubiect: Re: Turneul Humanoid City esec sau nu?   Turneul Humanoid City esec sau nu? EmptyDum Mar 14, 2010 1:19 pm

Eu una m-am gandit de cum am aflat programul turneului,ca nu va fi bine.
Clima s-a schimbat ,iar primavara vine greu ,parca este impotriva lor.
Pacat.
Sa speram ca lucrurile se vor indrepta si va fi bine de acum incolo.
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Turneul Humanoid City esec sau nu? Vide
MesajSubiect: Re: Turneul Humanoid City esec sau nu?   Turneul Humanoid City esec sau nu? EmptyLun Mar 15, 2010 5:19 am

Sa ti ca ai facut bine aici in forumul HUMANOID Turneul Humanoid City esec sau nu? 50932 ... Danke schön Turneul Humanoid City esec sau nu? 471606
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Turneul Humanoid City esec sau nu? Vide
MesajSubiect: Re: Turneul Humanoid City esec sau nu?   Turneul Humanoid City esec sau nu? EmptyLun Mar 15, 2010 3:29 pm

Drinni93 a scris:
Sa ti ca ai facut bine aici in forumul HUMANOID Turneul Humanoid City esec sau nu? 50932 ... Danke schön Turneul Humanoid City esec sau nu? 471606

Adevarul e ca m-am gandit ,am cautat locul si se pare ca l-am nimerit. Turneul Humanoid City esec sau nu? 432988

Dar acum ,zau mie chiar mi se pare ca au cam inceput cu stangul turneul asta.
Bill a alunecat in plin recital,penibil moment,dar nici costumul cu toate ca este bine ales,nu il ajuta.E cam incomod.
Tom a facut intindere la mana stanga,saracul de el,daca interpreteaza la atatea instrumente,adevarul e ca face ,,munca cea mai grea'',de parca nu stia ca o va face,dar trebuie si el compatimit.
Georg il ajuta pe Tom cum poate,ba la clape,ba la chitara bass.
Dupa spusele lui Bill care il invidiaza pe Gustav pentru ca este cel mai bine plasat pe scena elaborat creata ,la Londra nu oriunde ci la Londra.Deci Gustav e cel mai linistit,deocamdata ,el in oul lui,defapt ,,OUL STANG AL LUI TOM"",este cel mai bine plasat si protejat de accidente.
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Turneul Humanoid City esec sau nu? Vide
MesajSubiect: Re: Turneul Humanoid City esec sau nu?   Turneul Humanoid City esec sau nu? EmptyJoi Mar 18, 2010 2:20 am

Inca un concert anulat
Turneul Humanoid City esec sau nu? Nm-photo-292558

cel de pe 22.03.2010 din Nissa Franta
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Turneul Humanoid City esec sau nu? Vide
MesajSubiect: Re: Turneul Humanoid City esec sau nu?   Turneul Humanoid City esec sau nu? EmptyJoi Mar 18, 2010 6:44 am

Eu nu stiu ce sa zic....prea multe concerte anulate... Turneul Humanoid City esec sau nu? 63219 au inceput sa para neseriosi...si cum ai zis si tu, Kristine, ca sunt prea dese...
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Turneul Humanoid City esec sau nu? Vide
MesajSubiect: Re: Turneul Humanoid City esec sau nu?   Turneul Humanoid City esec sau nu? EmptyJoi Mar 18, 2010 6:56 am

nu prea stiu c sa zik.........dar e clar k nu le-au programat bn........pacat
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Turneul Humanoid City esec sau nu? Vide
MesajSubiect: Re: Turneul Humanoid City esec sau nu?   Turneul Humanoid City esec sau nu? EmptyJoi Mar 18, 2010 7:58 am

da....mai bine le facea in Romania in toate orasele Turneul Humanoid City esec sau nu? 916633
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Turneul Humanoid City esec sau nu? Vide
MesajSubiect: Re: Turneul Humanoid City esec sau nu?   Turneul Humanoid City esec sau nu? EmptyDum Mar 21, 2010 3:57 am

Nu in toate.
In Timisoara sau Bucuresti era deajuns. Turneul Humanoid City esec sau nu? 432988
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Turneul Humanoid City esec sau nu? Vide
MesajSubiect: Re: Turneul Humanoid City esec sau nu?   Turneul Humanoid City esec sau nu? EmptyDum Mar 21, 2010 5:44 am

ma rog...nici nu stiu daca mas fi dus la concerte...si daca era in sala asta giganta de pe strada mea din Sinandrei Turneul Humanoid City esec sau nu? 750519 ca nu am bani...
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Turneul Humanoid City esec sau nu? Vide
MesajSubiect: Re: Turneul Humanoid City esec sau nu?   Turneul Humanoid City esec sau nu? EmptyLun Mar 22, 2010 11:41 pm

Nici macar sa ne insotesti pe noi,hai unele dintre noi,asa de distractie.
Dar ai si tu dreptate sa mergi la concert nu e cin estie ce,mai ales la un concert cu ei.Sa nimeresti langa niste disperate care sa zbiere sa nu mai intelegi nimic din melodii .Normal ar fi sa cante publicul odata cu interpretul nu sa urle sau tipe,dar ce poti face,chestia cu genul asta de manifestare nu este doar la concertele TH. Turneul Humanoid City esec sau nu? 3966
Sus In jos
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Turneul Humanoid City esec sau nu? Vide
MesajSubiect: Re: Turneul Humanoid City esec sau nu?   Turneul Humanoid City esec sau nu? EmptyMier Mar 24, 2010 5:01 am

mda sau sa lesine kateva apucate peste tn Turneul Humanoid City esec sau nu? 916633




buna crestere d care si poporul nostru este fff deficitar.........c'est la vie
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Turneul Humanoid City esec sau nu? Vide
MesajSubiect: Re: Turneul Humanoid City esec sau nu?   Turneul Humanoid City esec sau nu? EmptyMar Dec 28, 2010 11:45 pm

Tokio Hotel alaturi de altre formatii bune ( ex. Green day) sunt perdantii anului. Deci clar ca albumul Humanoid si turneul au fost oarecum un esec. Adica nu s`au bucurat de atat succes ca celelalte albume si turnee
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat




Turneul Humanoid City esec sau nu? Vide
MesajSubiect: Re: Turneul Humanoid City esec sau nu?   Turneul Humanoid City esec sau nu? Empty

Sus In jos

Turneul Humanoid City esec sau nu?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Scream For Tokio Hotel :: Muzica Tokio Hotel-
creeaza un forum | Muzica | Rock, Punk, Alternativa | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente