All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Adia.
Adia.
User Neactiv

RacCaine
Varsta : 29Data de inscriere : 12/03/2010Numarul mesajelor : 1Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat Vide
MesajSubiect: Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat   Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat EmptyVin Mar 12, 2010 9:46 am

Bill Kaulitz
este protagonistul noului numar al revistei Stern. Cu aceasta ocazie,
cantaretul a realizat un pictorial pentru toate fanele sale si vorbit
despre ceea ce ii provoaca temeri.


Intrebat daca s-a simtit vreodata in pericol de cand este vedeta, Bill
Kaulitz a replicat ca da. Acesta este si motivul pentru care are garzi
de corp care il insotesc peste tot.

Artistul isi aminteste ca, aflat la un eveniment, a fost atacat de un
barbat care avea un cutit in mana si voia sa-l injunghie.

`Cred ca asa ceva mi se poate intampla (n.r. sa fie asasinat). Germania
este pentru noi (n.r. Tokio Hotel) un fel de Big Brother imens. Oamenii
ne vad oriunde am merge`, a afirmat Kaulitz.

Cu toate acestea, el nu are de gand sa plece din orasul natal,
Magdeburg, pentru ca gestul sau ar putea fi interpretat ca fiind de mare
fita.

`Aici locuieste familia mea, aici e casa mea. Nu pot intoarce spatele
germanilor`.

Cat despre viata personala, Bill Kaulitz n-a oferit niciun detaliu
picant, ci s-a rezumat la a preciza ca inca este in cautarea unei fete
cu care sa aiba o relatie spirituala.

In alta ordine de idei, trupa Tokio Hotel a scapat de fetele care ii
hartuiau. Acestea erau cunoscute sub numele de `Afghans On Tour` si ii
urmareau peste tot pe baieti.
Potrivit ziarului Bild, fetele s-au intors in Franta si nu vor sa mai
auda de Tokio Hotel.

Si acum, poze noi cu Bill Kaulitz, realizate pentru revista Stern.
Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat Poze1bestmusicro
Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat Poze2bestmusicro
Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat Poze3bestmusicro
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat   Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat EmptyDum Mar 14, 2010 9:20 am

Woow . asasinat e cam mult spus dupa parerea mea . Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat 63219 E adevarat ca viata lor e complicata doar sunt super.mega.extra.ultra cunoscuti evident Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat 207842 Sa indrasneasca cineva sa se i'a de Bill ca il omor cu mana mea Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat 750519 Cel mai bine e ca am citit ca inca isi cauta fata mult dorita deci asta => nu mai e cu Pinky Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat 129431
Sus In jos
alice_bill
alice_bill
Ultra user

ScorpionCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 03/11/2009Numarul mesajelor : 103Localizare : Humanoid CityJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat   Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat EmptyMier Mar 17, 2010 1:40 am

si mie mi-ar fi teama daca as fi in locul lui....are multi fani dar sunt si persoane care nu-l suporta Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat 63219 .
Sus In jos
alice_bill
alice_bill
Ultra user

ScorpionCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 03/11/2009Numarul mesajelor : 103Localizare : Humanoid CityJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat   Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat EmptyMier Mar 17, 2010 1:42 am

si am uitat ceva....Melyssa sa sti ca Bill nu a fost niciodata cu Pinky aia.
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat   Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat EmptyMier Mar 17, 2010 9:59 am

Chiar asa ,asasinat e prea de tot,poate ranit,dar asainat???
Si cu Pinky nu a fost si nu va fi,nici macar in visele ei Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat 750519
Sus In jos
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat   Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat EmptyJoi Mar 18, 2010 5:49 am

asasinat?........hmm........fffff posibil.......k st destui prosti p lume kre ar vrea sa scape d el
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat   Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat EmptyJoi Mar 18, 2010 7:53 am

Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat 129431 ce noroc . tot asa aia era urata cu spume .
Sus In jos
MyaLoveBill
MyaLoveBill
Super Postator

BerbecCapra
Varsta : 33Data de inscriere : 08/11/2009Numarul mesajelor : 90Localizare : In my dark worldJoburi/Distractii : Stare de spirit : happy,sad...probably in love :P

Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat   Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat EmptyVin Mar 19, 2010 3:49 am

mda mi se pare normal sa ii fie teama nu uitati trupa are multi fani dar la fel de multi anti-fani Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat 820988 dar na...sa speram ca nimeni nu se va atinge de el Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat 471606
Sus In jos
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat   Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat EmptyVin Mar 19, 2010 6:38 am

speranta moare ultima Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat 50932
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat   Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat EmptyJoi Apr 15, 2010 7:40 pm

Oooops !!! Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat 807851
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat   Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat EmptySam Apr 17, 2010 8:36 am

am postat si eu Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat 50932:D:DD
_____________
н∙υ∙м∙a∙η∙o∙ι∙đ
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat   Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat EmptyDum Apr 18, 2010 2:02 am

e veche:d
si a mai fost postata de vreoo 2 ori:d
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat   Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat EmptyDum Apr 18, 2010 4:34 am

cine sa'l asasineze..
numai in cap i'as da lu' ala care se gandeste
sa il asasineze pe Billy Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat 494856
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat   Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat EmptyDum Apr 18, 2010 4:35 am

Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat 507414 a naibii chestie Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat 471606
scuzati'mi vocabularul Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat 432988
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat   Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat EmptyMar Ian 11, 2011 8:07 pm

am postat si eu asta
cine a postat prima??
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat




Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat Vide
MesajSubiect: Re: Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat   Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat Empty

Sus In jos

Bill Kaulitz - Mi-e frica sa nu fiu asasinat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Scream For Tokio Hotel :: Membri trupei Tokio Hotel-
Creati un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente