All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Dragoste la prima vedere:>

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Laly;X
Laly;X
Ultra Postator

LeuTigru
Varsta : 25Data de inscriere : 31/01/2010Numarul mesajelor : 679Localizare : Joburi/Distractii : party-urile XDStare de spirit : ..Good

Dragoste la prima vedere:> Vide
MesajSubiect: Dragoste la prima vedere:>   Dragoste la prima vedere:> EmptyMar Mar 02, 2010 4:14 am

Am sa pun prima parte cu personajele:D
Linda(je)-20 ani Romania
Rihanna(my best friend)-21 ani Romania
Bill Kaulitz(solistul trupei Th)-20 ani Germania
Tom Kaulitz(chiaristul trupei Th)-20 ani Germania..fratele geaman al lui Bill:D
Alte personaje pe parcurs:D
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Dragoste la prima vedere:> Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere:>   Dragoste la prima vedere:> EmptyMar Mar 02, 2010 4:16 am

LOL....am sa am de ce sa rad zilele astea Dragoste la prima vedere:> 916633
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Dragoste la prima vedere:> Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere:>   Dragoste la prima vedere:> EmptyMar Mar 02, 2010 4:18 am

Dragoste la prima vedere:> 432988
haidi Broo
NEXTUU' Dragoste la prima vedere:> 507414
Sus In jos
Laly;X
Laly;X
Ultra Postator

LeuTigru
Varsta : 25Data de inscriere : 31/01/2010Numarul mesajelor : 679Localizare : Joburi/Distractii : party-urile XDStare de spirit : ..Good

Dragoste la prima vedere:> Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere:>   Dragoste la prima vedere:> EmptyMar Mar 02, 2010 5:37 am

moaaa...drinni..te decapitez
Dragoste la prima vedere:> 507414Dragoste la prima vedere:> 916633..
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Dragoste la prima vedere:> Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere:>   Dragoste la prima vedere:> EmptyMar Mar 02, 2010 5:40 am

Dragoste la prima vedere:> 916633 Dragoste la prima vedere:> 750519
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Dragoste la prima vedere:> Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere:>   Dragoste la prima vedere:> EmptyMar Mar 02, 2010 8:43 am

MJinOurHearts a scris:
moaaa...drinni..te decapitez
Dragoste la prima vedere:> 507414Dragoste la prima vedere:> 916633..


Eu te banez. o.o
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Dragoste la prima vedere:> Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere:>   Dragoste la prima vedere:> EmptyDum Mar 21, 2010 1:12 am

Nu se mai continua acest topic? Dragoste la prima vedere:> 63219
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Laly;X
Laly;X
Ultra Postator

LeuTigru
Varsta : 25Data de inscriere : 31/01/2010Numarul mesajelor : 679Localizare : Joburi/Distractii : party-urile XDStare de spirit : ..Good

Dragoste la prima vedere:> Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere:>   Dragoste la prima vedere:> EmptyLun Mar 22, 2010 3:16 am

nu:|
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Dragoste la prima vedere:> Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere:>   Dragoste la prima vedere:> EmptyLun Mar 22, 2010 5:11 am

Motivati
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Laly;X
Laly;X
Ultra Postator

LeuTigru
Varsta : 25Data de inscriere : 31/01/2010Numarul mesajelor : 679Localizare : Joburi/Distractii : party-urile XDStare de spirit : ..Good

Dragoste la prima vedere:> Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere:>   Dragoste la prima vedere:> EmptyLun Mar 22, 2010 6:42 am

pentru..ca numai vreau Dragoste la prima vedere:> 63219
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Dragoste la prima vedere:> Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere:>   Dragoste la prima vedere:> EmptyLun Mar 22, 2010 7:18 am

De ce.Dragoste la prima vedere:> 389485?.
Pentru ca crezi ca nu este de rangul lui SCREAM?.
Mdeah...Dragoste la prima vedere:> 63219
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Dragoste la prima vedere:> Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere:>   Dragoste la prima vedere:> EmptyMar Mar 23, 2010 7:49 am

MJinOurHearts poti sa motivezi exact...sunt chiar curios..aici...nu altundeva
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Laly;X
Laly;X
Ultra Postator

LeuTigru
Varsta : 25Data de inscriere : 31/01/2010Numarul mesajelor : 679Localizare : Joburi/Distractii : party-urile XDStare de spirit : ..Good

Dragoste la prima vedere:> Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere:>   Dragoste la prima vedere:> EmptyMar Mar 23, 2010 7:57 am

pentru ca..,consider ca nu este destul de bun incat sa il postez:)
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Dragoste la prima vedere:> Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere:>   Dragoste la prima vedere:> EmptyMar Mar 23, 2010 7:58 am

Da`..Asta crezi tu...
Dar noi nu stim cat de bun este..sau cat de prost..
Pune-l sa ne dam cu parerea..
Dragoste la prima vedere:> 50932..
Sus In jos
Laly;X
Laly;X
Ultra Postator

LeuTigru
Varsta : 25Data de inscriere : 31/01/2010Numarul mesajelor : 679Localizare : Joburi/Distractii : party-urile XDStare de spirit : ..Good

Dragoste la prima vedere:> Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere:>   Dragoste la prima vedere:> EmptyMar Mar 23, 2010 10:36 am

tu sti;)..
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Dragoste la prima vedere:> Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere:>   Dragoste la prima vedere:> EmptyJoi Mar 25, 2010 7:27 am

MJinOurHearts a scris:
Am sa pun prima parte cu personajele:D
Linda(je)-20 ani Romania
Rihanna(my best friend)-21 ani Romania
Bill Kaulitz(solistul trupei Th)-20 ani Germania
Tom Kaulitz(chiaristul trupei Th)-20 ani Germania..fratele geaman al lui Bill:D
Alte personaje pe parcurs:D


doar atat ai zis...ce sa intelegem din el?
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Laly;X
Laly;X
Ultra Postator

LeuTigru
Varsta : 25Data de inscriere : 31/01/2010Numarul mesajelor : 679Localizare : Joburi/Distractii : party-urile XDStare de spirit : ..Good

Dragoste la prima vedere:> Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere:>   Dragoste la prima vedere:> EmptySam Mar 27, 2010 5:32 am

pai... ti-am zis nu il mai postez Dragoste la prima vedere:> 820988)
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Dragoste la prima vedere:> Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere:>   Dragoste la prima vedere:> EmptyMar Apr 06, 2010 9:03 pm

posteaza ca vreaus a citesc o.o
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Dragoste la prima vedere:> Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere:>   Dragoste la prima vedere:> EmptyMar Apr 06, 2010 9:05 pm

Il postez eu..daca nu vrea ea.Stiu ca o sa ma ureasca..Dar asta fac prietenii b-)
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Dragoste la prima vedere:> Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere:>   Dragoste la prima vedere:> EmptyMar Apr 06, 2010 9:08 pm

Dragoste la prima vedere:> 916633 .... spunei sa posteze ea///daca nu posteaza tu Dragoste la prima vedere:> 750519
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Dragoste la prima vedere:> Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere:>   Dragoste la prima vedere:> EmptyMar Apr 06, 2010 9:18 pm

Aha..\:d/..Nu e pe mess Dragoste la prima vedere:> 916633
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Dragoste la prima vedere:> Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere:>   Dragoste la prima vedere:> EmptyMar Apr 06, 2010 9:55 pm

va fi
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Dragoste la prima vedere:> Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere:>   Dragoste la prima vedere:> EmptyMier Apr 07, 2010 11:24 am

Eu sunt asta:Dragoste la prima vedere:> Femeifrumoase(o fata foarte cuminte..si serioasa:D)
Rihanna este aceasta:Dragoste la prima vedere:> Babyfayce6sn6

Chantelle este aceasta:D:Dragoste la prima vedere:> 20041de538b6789768be0a0 (o fata rea..ca rea care obtine mereu ce vrea)
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Dragoste la prima vedere:> Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere:>   Dragoste la prima vedere:> EmptyMier Apr 07, 2010 11:25 am

Era o zi...de vineri...eram la firma..si discutam impreuna cu Riri..
L:Fata
si..unde vom merge in concediul nostru de o saptamana:-@?
R:Aaaa?aaa?Pai...nu
stiu...
L:Ai auzit ce a spus seful ieri?...
R:nuu...ce?
L:Pai...va
trebui...sa fm menegerii..trupeii...Tokio Hotel...sau cv de genu asta
R:noooo:O
L:Daaaaa...
R:Pai..frate..sunt
fan de la 11 ani..
L:O...chiar?
R:Daaaa...
L:Eu...nu am auzit
de ei..Dragoste la prima vedere:> 432988
R:Pai..cred...tu numai munca munca munca si
munca..
L:Pai...trebuie...
R:Dar..mai traieste-ti viata..cat mai
poti..
L:Daa..poate ai dreptate si tu...
R:Mereu am dreptate...
Noi
vorbeam si vorbeam ..pana vine seful...
S:Fetelor..ma scuzati..ca va
intrerup..
L:Nu este nici-o problema:-j..nu ne deranja-ti
S:Pai..bine..vroiam
sa va spun ca luni..va trebui sa va duce-ti in Germania..
stiti voi
pentru trupa Tokio Hotel..
R:Ohh..daa..mi-a spus ceva despre asta
Linda..
S:Ma bucur..ca ai aflat...si va urez spor la
treaba...aaa...si pute-ti pleca acasa..
L:Ok..Multumim...O seara
buna!
S:Si voua fetelor!
Apoi...pleca seful iar noi vroiam sa
plecam acasa...
R:Fata ce ai zice daca am iesii in club?
L:Nu
pot...trebuie..sa ma documentez..despre aceasta trupa...trebuie sa fiu
pregatita
R:Mamaa...fataa haidee..odata in viata ta...sa mergem in
club:D
L:Dar...dar...
R:Niciun..dar ..vin sa te iau la 8:30:D
L:Ok8-|..
R:Hehe..ce
buna sunt..
L:Da...da...
Ajunsesem in fata
blocului...unde iesise...un tip pe nume Joe..ii placea de Rihanna..
asa
ca...
J:hyy fetelorr ...!Ce faceti?
L:Bunaaa...Joe..uite de la
servici..si vrem sa mergem in club..tuu?
J:Plictiseala...plcitiseala..ahh..si
am ziss...plictiseala
R:Mda..eu trebuie sa plec ne vedem la 8:30
ft..te pup..
L:si eu...papa..Dragoste la prima vedere:> 563536Dragoste la prima vedere:> 678541
Adevarul este ca..Riri..nu prea il suporta pe
Joe..pentru ca ea il credea increzut..
si plin de fite..dar..pentru
mine..era un adevarat prieten:D.
J:Si..in ce club mergeti..?
L:De
ce te intereseaza:>?
J:Ehhh...parca nu ai stii...
L:Mda..pentru
ca vine Riri:>
J:Da:">


Deci oficial eu il postez :p.
Sus In jos
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Dragoste la prima vedere:> Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere:>   Dragoste la prima vedere:> EmptyMier Apr 07, 2010 10:54 pm

next Dragoste la prima vedere:> 494856
Sus In jos

Continut sponsorizat




Dragoste la prima vedere:> Vide
MesajSubiect: Re: Dragoste la prima vedere:>   Dragoste la prima vedere:> Empty

Sus In jos

Dragoste la prima vedere:>

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Fan Fiction :: Fan Fiction-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente