All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz Vide
MesajSubiect: Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz   Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz EmptyLun Mar 01, 2010 12:52 pm

Sper din tot sufletul sa va placa si sa aveti rabdare sa cititi.
Eu am incercat sa selectez pasajele cele mai interesante.
Am ramas uimita cate asemanari cu felul de a fi a celor doi frati Kaulitz,mai ales foarte multe explicatii la felul lor de a fi sau poate doar mi se pare mie,dar ar fi bine sa cititi si voi si sa va da-ti cu parerea.
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz   Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz EmptyLun Mar 01, 2010 12:56 pm

TOM si BILL KAULITZ 1 septembrie 1989 Sarpe de pamant-06.02.1989-26.01.1999
Copilul sarpe--- Personalitate complexa. Vigilent si indulgent,el va avea o fire serioasa si este predispus a fi putin straniu.Fiind un tip linistit va privi viata cu destula melancolie...
Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz M_4d1eeed7c0374ce08c8860236ab72759 Nu-l rasfatati;acest copil va fi constient de farmecul sau,poate fi moroconos.vindicativ si temperamental atunci cand nu este lasat sa isi urmeze drumul.desi discrer si meditativ prin natura sa,va fi capabil sa se educe pe sinw.Isi da seama usor de ceea ce doreste si va fi f practic in stabilirea scopurilor sale... Grijuliu si manierat,stie cum sa evite necazurile.poate sa nu fie atat de mobil,dar va lega prietenii stabile...este atat de preocupat sa fie primul,incat nu stie ce sa faca pt aceasta.Multele sale talente si capacitati ii vor da o viziune vasta,dar el insusi va fi obiectul geloziilor si minciunilor.Trebuie sa invete sa suporte critica si sa accepte riscul.Pt a fi in randul elitei caracterul sau reticent il va face sa-si ascunda durerea.Poate sa poarte pica cuiva multa vreme.Adesea este prost inteles...Orice s-ar intampla acest copil se va stradui mult pt el.In viata va sti cum sa se foloseasca de oameni si situatii pt avantajul sau imediat.Nimic nu il va tine pe loc:este destinat norocului si faimei.
PERSONALITATEA ADULTULUI---
Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz L_7f6016e7d6c3403f8d6d8e298c58ec4f


Persoana Sarpe este cel mai adanc si mai enigmaticganditor din tot ciclul...Plin de gratie si cu vorba calda,ii plac cartile bune,mancarea,muzica si teatrul de calitate.Va gravita in viata in jurul tuturor lucrurilor fine in viata,cele mai frumoase si barbati inclina sa apartina acestui semn... O persoana sub acest semn nu va avea incredere decat ihn propria judecata si nu comunica f bine cu ceilalti.Nu va avea incredere decat in propriile-i reflectii si nu de alte sfaturi.Cel mai adesea va avea incredere numai in propriile decizii in cea ce-l priveste. Sarpele este un semn karmic.Viata sa se va termuna in glorie sau tragedie,dupa cum dicteaza actiunile sale trecute.Desi va nega totdeauna,gandirea sa sofisticata ascunde multa superstitie...
Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz L_8073bf53167f42708893d99431a244fa

El este neobisnuit de intens si are ambitia de a stabili,,scorul general"in mod constient sau nu,in tot cea ce face.Nu este posibil ca un asemenea om fie necajit de probleme financiare.Este norocos ca are tot ce_si doraste...El poate deveni fanatic dupa bogatie si se transforma intr-un om lacom,zgarcit si mizerabil. Este o fire sceptica,tinde sa isi pastreze suspiciunile.Isi tainuieste cu grija secretele mai ales ca unele sunt cutremuratoare.Elegant in vorbire,imbracaminte si maniere,el nu se complace in discutii sterile sau frivolitati. Nu se va linisti pana nu va elimina pe toti adversarii care-i stau in cale.Ei pot sa cantareasca lucrurile,sa stabileasca si sa-si formuleze propriile puncte de vedere.In general sunt f.atenti la cea ce spun. Tineti minte ce este unul din cele mai tenace semne ale ciclului.In relatiile cu ceilalti este f.posesiv si vindicativ in acelasitimp,el priveste pe toata lumea cu o anume doza de neincredere.Nu va ierta pe nimeni care si-a incalcat o promisiune.Cand mania ii e starnita,uar nu va cunoaste limite.O ostilitate rece va fi afisata de el in locul unui schimb de cuvinte dure.Tipii mai duri vor dori sa isi zdrobeasca total dusmanii...Mintea sa poate calcula orice si are puterea sa astepte pana cand momentul razbunarii e potrivit... Toti Serpi au simtul umorului.desigur fiecare are ,,marca'' sa:unii prefera sa fie seci,altii sardonici,batjocoritori,sclipitori sau chiar diabolici in acelasi timp.Cel mai bun moment pt a-l observa este atunci cand sunt fortati.Daca este intr-o criza poate arunca o gluma pt.a mai inveseli atmosfera.Chiar si cand este doborat de multe necazuri,Sarpele nu-si va pierde sclipirea.Uneori orientali privesc sarpele ca pe o creatura supranaturala cu o tusa de sinistru...renaste schimbandu-si pielea. ...Ceea ce este mai complicat este faptul ca sub seninatatea sa,este mereu in garda,gata sa atace.Masca sa calma nu-i tradeaza niciodata simtamintele.l stie si-si planifica miscarile bine,in avans. Poate fi foarte evaziv si derutant atunci cand alege,incat cand crezi ca ai pus mana pe el,Sarpele se furiseaza si scapa.El poate negocia orice se poate afla sub soare. Sunt persoane care iubesc cu pasiune:sunt cunoscut ca fiind oameni cu ochi alunecosi.De fapt,aproape totul este fals,legat de reputatia lor,pt ca sunt mereu senzuali in atingerea oricarui scop ce si-au propus.Ei pot afisa aceeasi ardoare in urmarirea unei afaceri mult ravnite si pt cucerirea afectiunii pana la ultima bataie a inimii.Acesti oameni duc o viata periculoasa,plina de excitante si intrigi,mai ales aceia care au o nepotolita pofta de putere si de publicitate.Are un profund simt al responsabilitatii si un nesecat izvor de scopuri de infaptuit.Aceasta constanta ardoare de a face ceva,cuplata cu o masca hipnotica naturala,il pot duce pe cele mai inalte culmi ale puterii.
Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz L_ab71bccb8db5418688c278f4b3d7b257

Un tip cald si spontan care-si va forms incet dar corect parerile despre oameni.Mai principial,persistent si sociabil,va fi capabil sa comunice cu oamenii si sa lucreze efectiv intr-un grup social.Nu poate fi foarte usor de intimidat si poate refuza sa fie influentat de multimea de oameni.Isi va rezerva dreptul la propria-i judecata.Va fi un tip plin de gratie si farmec,rece si calm,va fi loial prietenilor sai si va avea o armmata de suporteri.Conservativ cu banii,sistematic si muncitor...va reusi cu succes si va face fata nevoilor sale din resursele proprii.Un tip care isi cunoaste limitele si care va fi atent sa nu se intinda prea mult.
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz   Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz EmptyMar Mar 02, 2010 2:26 am

nu am inteles nimic Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz 63219
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz   Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz EmptyMar Mar 02, 2010 6:27 am

nici in romana nu intzelegi? Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz 750519
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz   Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz EmptyMar Mar 02, 2010 6:34 am

wow..ma uimesti cu amuzamentul tau...
aici m-ai jignit .. habar nu ai cum sunt cand ma transform Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz 820988
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz   Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz EmptyMar Mar 02, 2010 6:52 am

unele trasaturi chiar se potrivesc k exceptzia:"El poate deveni fanatic dupa bogatie si se transforma intr-un om lacom,zgarcit si mizerabil." Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz 471606
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz   Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz EmptyMar Mar 02, 2010 6:53 am

shi nu te-am jignit Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz 367514 Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz 367514
Sus In jos
monyka
monyka
Hi5 Administrator
Hi5 Administrator

TaurCal
Varsta : 34Data de inscriere : 22/11/2009Numarul mesajelor : 185Localizare : in lumea mea:X:XJoburi/Distractii : job??..balerin-dansatorStare de spirit : sad:(

Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz   Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz EmptyMar Mar 02, 2010 8:50 am

mda..cool!! multumim kris:*Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz 89226:*pupici
SI K SA STIE TOOOOATA LOOMEA MA POTRIVESC CU FECIOARELE...SI NEAH...CRED CA PUTETI SA TRAGETY SINGURI CONCLUZIA...HAHA..!! JUST KIDDING OR NOT....EVIL LAUGH!!!!
Sus In jos
alice_bill
alice_bill
Ultra user

ScorpionCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 03/11/2009Numarul mesajelor : 103Localizare : Humanoid CityJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz   Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz EmptyMar Mar 02, 2010 9:44 am

chiar se potrivesc unele trasaturi....soooper Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz 50932
si eu ma potrivesc cu fecioarele cica Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz 750519
dar cu fratele meu nu ma inteleg(e fecioara si el )
si am vb cu un baiat care era fecioara..doar o saptamana ca nu ne intelegeam deloc Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz 750519
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz   Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz EmptyMar Mar 02, 2010 1:29 pm

By33nkutzza a scris:
unele trasaturi chiar se potrivesc k exceptzia:"El poate deveni fanatic dupa bogatie si se transforma intr-un om lacom,zgarcit si mizerabil." Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz 471606

Pai este un zodiac la general si apoi ei sunt inca tineri,doar nu si-au trait toata viata si mai au timp sa se schimbe... Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz 50932 ,nu ca asi vrea sta Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz 63219
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz   Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz EmptyMar Mar 02, 2010 1:35 pm

georgiana98 a scris:
wow..ma uimesti cu amuzamentul tau...
aici m-ai jignit .. habar nu ai cum sunt cand ma transform Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz 820988

Dar nu cred ca a vrut sa jignesca pe nimeni ...si in legatura cu transformarea hai sa te vedem Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz 750519 mi-am luat o punga de seminte,imi chem si familia...

Daca asta ai inteles tu din tot ce scrie,de fapt nu ai inteles ,imi pare cu adevarat rau pt tine...
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz   Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz EmptyMar Mar 02, 2010 1:48 pm

monyka a scris:
mda..cool!! multumim kris:*Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz 89226:*pupici
SI K SA STIE TOOOOATA LOOMEA MA POTRIVESC CU FECIOARELE...SI NEAH...CRED CA PUTETI SA TRAGETY SINGURI CONCLUZIA...HAHA..!! JUST KIDDING OR NOT....EVIL LAUGH!!!!

Ma bucur ca apreciaza cineva aportul meu asa cum e,dar exista si un dar...
Zodiacul chinezesc nu are nici o legatura cu zodiacul european,in care gasim zodiile ,cele 12 luni ale anului.
Zodiacul chinezesc se calculeaza dupa anul nasterii
Frati Kaulitz s-au nascut in anul Sarpelui de pamant adica 06.02.1989-26.011990
Tu Monika esti Cal de metal adica nascuta in anul respectiv 27.01.1990-14.02.1991
La combinatiile Sarpelui scrie asa in legatura cu Calul
Sarpe+Cal-unele conflicte si confruntari.Dificultati in a se privi in ochi.Relatii reci sau distante;nu au multe in comun.

Nu vreau sa supar pe nimeni ,nu le-am inventat eu ,asa scrie in zodiacul chinezesc.

Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz 596966 Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz 63219 Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz 571882
Sus In jos
alice_bill
alice_bill
Ultra user

ScorpionCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 03/11/2009Numarul mesajelor : 103Localizare : Humanoid CityJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz   Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz EmptyMier Mar 03, 2010 2:23 am

Kristine imi poti spune si mie ce zodie sunt in zodiacul chinezesc?
sau unde pot afla? Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz 596966Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz 596966Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz 596966
te rog !!! Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz 596966
Sus In jos
light_angel
light_angel
Ultra user

SagetatorCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 07/11/2008Numarul mesajelor : 120Localizare : HeavenJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz   Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz EmptyMier Mar 03, 2010 2:39 am

tare zodiacul asta chinezesc Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz 471606
Sus In jos
light_angel
light_angel
Ultra user

SagetatorCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 07/11/2008Numarul mesajelor : 120Localizare : HeavenJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz   Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz EmptyMier Mar 03, 2010 2:41 am

alice_bill zodia ta chinezeasca e sub poza ta de la avatar
Sus In jos
alice_bill
alice_bill
Ultra user

ScorpionCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 03/11/2009Numarul mesajelor : 103Localizare : Humanoid CityJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz   Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz EmptyMier Mar 03, 2010 2:45 am

Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz 916633 ai dreptate light_angel Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz 750519
nu am vazut Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz 750519
msm >Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz 50932<
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz   Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz EmptyMier Mar 03, 2010 9:07 am

alice_bill a scris:
Kristine imi poti spune si mie ce zodie sunt in zodiacul chinezesc?
sau unde pot afla? Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz 596966Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz 596966Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz 596966
te rog !!! Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz 596966
da e adevarat esti nascuta in anul cocosului.
Eu am volumul zodiacul Chinezesc de vreo 18 ani.
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz   Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz EmptyJoi Apr 15, 2010 7:53 pm

Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz 63219 vai ... ce fumos
ce mi-a placut
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz   Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz EmptyMier Apr 21, 2010 5:35 am

interesant... dar a fost cam mult de citit Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz 750519
sh akm ma dooor ochii Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz 750519 Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz 916633
i'am suprasolicitat Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz 432988
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz   Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz EmptyDum Iul 04, 2010 7:14 pm

Pai tu esti chioara de felu' tau si nah Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz 916633))

Si mda...am inteleg aproximativ ..nimic Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz 94821
Sus In jos
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz   Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz EmptyLun Iul 19, 2010 9:10 pm

hmmmm......interesant...se potriveste destul d bn..
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz   Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz EmptyMar Ian 11, 2011 7:32 pm

Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz 750519)
se potriveste Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz 820988)
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat




Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz   Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz Empty

Sus In jos

Ce scrie in zodiacul Chinezesc la zodia celor 2 Kaulitz

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Scream For Tokio Hotel :: Membri trupei Tokio Hotel-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente