All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre Vide
MesajSubiect: Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre   Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre EmptyDum Feb 14, 2010 12:19 am

Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre 4ztcee vs. Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre X4qkis
Trupa Cinema Bizarre este comparata deseori cu Tokio Hotel . Strify { Sebastian } , Kiro { Kristian } , Shin { Tim} , Yu sunt bisexuali .





CINEMA BIZARRE ALBUME :
-BANG !
-FINAL ATTRACTION
-TOYZ

TOKIO HOTEL ALBUME :
-SCHREI SO LAUT DU KANNST
-ZIMMER 483
-SCREAM / ROOM 483
-HUMANOID
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre   Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre EmptyDum Feb 14, 2010 12:41 am

Astept parerea voastra ..! Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre 367514
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
emoKid
emoKid
Ultra user

VarsatorDragon
Varsta : 35Data de inscriere : 22/12/2009Numarul mesajelor : 311Localizare : IlJoburi/Distractii : petreceriStare de spirit : sad.

Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre   Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre EmptyDum Feb 14, 2010 12:46 am

Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre 750519 da stiu ca sunt bi..dar sunt sooper draguti 8-> mai ales Kiro Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre 443357...oricum...Th sunt mai tari ca ei Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre 50932
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre   Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre EmptyDum Feb 14, 2010 12:51 am

da asa este Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre 820988
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Anusca
Anusca
User Avansat
User Avansat

TaurCaine
Varsta : 30Data de inscriere : 13/02/2010Numarul mesajelor : 8Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre   Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre EmptyDum Feb 14, 2010 12:56 am

imi plac ambele trupe
germania rulzzz
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre   Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre EmptyDum Feb 14, 2010 1:50 am

RULZZZZZ
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre   Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre EmptyMar Feb 16, 2010 9:26 pm

Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre 3008arp
Karl Freiederich Gauss ( 1777-1855) seamana cu Strify ( Cinema Bizarre ).
Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre Jqmgxh

*
Bill este unicat , are o clona in Rusia , dar nici ea nu seamana bine . Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre 63219
Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre K01pu0

In clipul " I came 2 party " , o individa copiaza manechiura lui Bill ( cea neagra cu varfuri albe ) . Clipul " i came 2 party " a fost inspirat din clipul " i gotta felling " melodie apartinind lui Black eyed peas (B.E.P.)
Tokio Hotel nu copiaza , ei sunt copiati :
Adam Lambert adopta coafura legendara a lui Bill din anul 2005 . Adam spune : " N-am mai vazut o asemenea frumusete . Parca ar fi nepamantean ! "
Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre 28uojmr
Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre Dq1yrt
Fergie de la B.E.P. a avut o perioada cand purta aceeasi coafura cu Tom Kaulitz ( 20 )Codite gongsta-rap . Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre 2ugz76o
Lady Gaga foloseste pianul in flacari , idee a lui TH . Tom K. spune ca Gaga l'ar fi sunat sa il intrebe cum au reusit sa dea foc pianului . Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre 750519
Taylor Swift foloseste ploaia pe scena la fel ca TH .
Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre Vdmovc
Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre 2mdo5xi

Vedete



le nu prea au inspiratie si copiaza baietii de la Tokio Hotel !!!

Tokio Hotel ar trebui sa faca ceva in privinta asta ! Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre 747870

Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre 20sdmra

Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre 10g0j5w

Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre 287gf11

Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre Ayt5t

Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre 335cbxt

Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre 6lnjq60



Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
light_angel
light_angel
Ultra user

SagetatorCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 07/11/2008Numarul mesajelor : 120Localizare : HeavenJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre   Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre EmptyMier Feb 17, 2010 1:30 am

\m/ Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre 494856 BoTh RoCkS Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre 494856 \m/
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre   Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre EmptyMier Feb 17, 2010 5:21 am

imi plc mult ambele trupe
Sus In jos
emoKid
emoKid
Ultra user

VarsatorDragon
Varsta : 35Data de inscriere : 22/12/2009Numarul mesajelor : 311Localizare : IlJoburi/Distractii : petreceriStare de spirit : sad.

Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre   Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre EmptyMier Feb 17, 2010 5:41 am

Taylor Swift..pana acum imi placea...dar acum..nush..i s-a urcat celebritatea la cap Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre 750519
si Cinema Bizzare imi plac mult mult Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre 494856:X...
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre   Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre EmptyMier Feb 17, 2010 6:29 am

Stefania...incearca sa uploadezi iamginile..sa nu se deformeze pagina....sau sa alegi iamgini mai mici:)
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Laly;X
Laly;X
Ultra Postator

LeuTigru
Varsta : 25Data de inscriere : 31/01/2010Numarul mesajelor : 679Localizare : Joburi/Distractii : party-urile XDStare de spirit : ..Good

Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre   Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre EmptyMier Feb 17, 2010 7:47 am

TH rulzzz Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre 494856
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre   Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre EmptyVin Feb 19, 2010 6:24 am

De ce 60% si fanii Tokio Hotel sunt si fani Cinema BIzarre ?
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
emoKid
emoKid
Ultra user

VarsatorDragon
Varsta : 35Data de inscriere : 22/12/2009Numarul mesajelor : 311Localizare : IlJoburi/Distractii : petreceriStare de spirit : sad.

Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre   Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre EmptyVin Feb 19, 2010 6:25 am

oo...ptr ca ne plac Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre 63219?
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre   Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre EmptyVin Feb 19, 2010 6:53 am

Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre 24c78s2
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre   Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre EmptyVin Feb 19, 2010 6:53 am

asa este si mie imi plac ...
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
[:x]MusicIsMyLife[:x]
[:x]MusicIsMyLife[:x]
Moderator

RacMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/09/2008Numarul mesajelor : 144Localizare : Din al tau cosmarJoburi/Distractii : muzik,desenatul,dansatul,statul p mes shi netul :XStare de spirit : Happy

Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre   Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre EmptyMier Feb 24, 2010 11:35 am

imi plac ambele trupe Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre 94821? sh dak snt bi asta e viata xD sh dak imi aduc aminte unu sg e gay in toata firea Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre 94821? asa am auzit
Sus In jos
http://myspace.com/xxchocoo
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre   Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre EmptyVin Feb 26, 2010 8:32 am

Cine e gay ??? Dintre cei de la Cinema Bizarrre ?
Vai !!! Te rog spune-mi !
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre   Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre EmptyMier Mar 24, 2010 4:47 am

mie imi plac TH.........dak ma int p mn CB st picati din luna si ar trebui sa se intoark acolo


orikum si strifty ala copia freza lui bill intr-un timp
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre   Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre EmptyVin Mar 26, 2010 9:31 am

Nu copiaza
Cb are stilul lui
Si nu sunt picatii din luna ...
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
onyk
onyk
Ultra Postator

VarsatorMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 01/12/2009Numarul mesajelor : 708Localizare : SuceavaJoburi/Distractii : desenul si muzicaStare de spirit : depinde de zi

Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre   Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre EmptyLun Mar 29, 2010 5:12 am

era un video ...si le-a dat o poza cu CB;.
au inceput sa se rada de ei:))
Sus In jos
onyk
onyk
Ultra Postator

VarsatorMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 01/12/2009Numarul mesajelor : 708Localizare : SuceavaJoburi/Distractii : desenul si muzicaStare de spirit : depinde de zi

Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre   Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre EmptyLun Mar 29, 2010 5:13 am

CB...s-au despartit?
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre   Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre EmptyJoi Apr 01, 2010 8:01 am

da s-au despartit pe bune
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Daniela :x
Daniela :x
Ultra Postator

ScorpionSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 17/02/2010Numarul mesajelor : 2359Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Stare de spirit : nervi xX(.....cum poate fi luma asa de falsa????

Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre   Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre EmptyMar Apr 06, 2010 11:39 pm

ce rau imi pare ca s-au despartit Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre 750519
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre   Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre EmptyMier Apr 07, 2010 1:14 am

probabil ca lumea observa aceasta asemanare de stiluri dintre TH si Cinema Bizarre... probabil de aceea 60% dintre fani sunt fani si TH si Cinema Bizarre

parerea mea Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre 50932
dar mie imi place doar Tokio Hotel Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre 50932



Sus In jos

Continut sponsorizat




Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre Vide
MesajSubiect: Re: Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre   Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre Empty

Sus In jos

Tokio Hotel vs. Cinema Bizarre

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Scream For Tokio Hotel :: The Band(Die Band)-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente