All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] Vide
MesajSubiect: SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani]   SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] EmptySam Feb 06, 2010 5:31 am

Mie
mi se pare ceva scandalos...Nu stiu cat de adevarata e poza...dar nu
cred ca este...Cea a ajuns lumea sa faca....sid aca este adevarata sa
ii fie RUSINE LUI BILL .

SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] 82623szcxczxzxc
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
MyaLoveBill
MyaLoveBill
Super Postator

BerbecCapra
Varsta : 33Data de inscriere : 08/11/2009Numarul mesajelor : 90Localizare : In my dark worldJoburi/Distractii : Stare de spirit : happy,sad...probably in love :P

SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] Vide
MesajSubiect: Re: SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani]   SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] EmptySam Feb 06, 2010 5:37 am

e trucata...uite cand am tp o s acaut eu o poza asemanatoare
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] Vide
MesajSubiect: Re: SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani]   SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] EmptySam Feb 06, 2010 5:40 am

Normal ca e frucata...dar e scandalos..de as fi Bill as injura persoana in fata camerei de luat vedeti...SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] 39213 nu mi se pare normal ca lumea sa faca asa ceva..Obsedati sexual
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
light_angel
light_angel
Ultra user

SagetatorCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 07/11/2008Numarul mesajelor : 120Localizare : HeavenJoburi/Distractii : Stare de spirit :

SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] Vide
MesajSubiect: Re: SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani]   SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] EmptySam Feb 06, 2010 5:40 am

SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] 806609 O.M.G SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] 806609 lumea asta chiar a innebunit de tot SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] 119932
Sus In jos
bill_kaulitz:x
bill_kaulitz:x
User Neactiv

VarsatorCapra
Varsta : 44Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] Vide
MesajSubiect: Re: SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani]   SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] EmptySam Feb 06, 2010 5:43 am

e trucata sigur:P nare kum sa fie bill:O
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] Vide
MesajSubiect: Re: SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani]   SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] EmptySam Feb 06, 2010 5:44 am

da....dar totusi...mi se pare o cheste tampita....
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] Vide
MesajSubiect: Re: SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani]   SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] EmptySam Feb 06, 2010 5:44 am

SCUZATI CA AM POSTAT ASA CEVAX(
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
MyaLoveBill
MyaLoveBill
Super Postator

BerbecCapra
Varsta : 33Data de inscriere : 08/11/2009Numarul mesajelor : 90Localizare : In my dark worldJoburi/Distractii : Stare de spirit : happy,sad...probably in love :P

SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] Vide
MesajSubiect: Re: SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani]   SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] EmptySam Feb 06, 2010 6:49 am

am o poza la fel...doar ca are pantalonii pe el,oricum numai nijte jigodii puteau face asa ceva...merita injurati SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] 39213
Sus In jos
Sydney
Sydney
User Neactiv

VarsatorCal
Varsta : 34Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] Vide
MesajSubiect: Re: SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani]   SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] EmptySam Feb 06, 2010 7:00 am

What the F*ck?Ce e scarbosenia asta?!?E trucata,ce mizerabili sunt uniiX-(X-(
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] Vide
MesajSubiect: Re: SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani]   SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] EmptySam Feb 06, 2010 7:05 am

asa e...nu ai de unde sa aduni minte de la unii
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
monyka
monyka
Hi5 Administrator
Hi5 Administrator

TaurCal
Varsta : 34Data de inscriere : 22/11/2009Numarul mesajelor : 185Localizare : in lumea mea:X:XJoburi/Distractii : job??..balerin-dansatorStare de spirit : sad:(

SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] Vide
MesajSubiect: Re: SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani]   SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] EmptySam Feb 06, 2010 8:15 am

wtf??..e trucata evident,bill nu ar poza asa nici daca i-ai da toti banii din lume
pff numai idiotii...c'mon ce stupid,obsedati.. SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] 39213 SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] 39213
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] Vide
MesajSubiect: Re: SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani]   SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] EmptySam Feb 06, 2010 10:23 am

Bine inteles ca e trucata ,nici pozele cu ei la bustul gol sau chiar descheiati nu sunt adevarate,ei nu au pozat niciodata asa ,doar daca au fost surprinsi la strand
.
Poza asta e nimic,eu am gasit 2 si mai porcoase in care apar si Tom si Bill,mi-au creat asa o greata ca nici nu am putut sa ma uit la ele,SINCER.
Cei care fac asemenea falsuri nu sunt decat niste oameni bolnavi si obsedati... SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] 39213 SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] 39213 SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] 39213 SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] 39213 SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] 39213 SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] 39213 SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] 39213
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] Vide
MesajSubiect: Re: SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani]   SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] EmptySam Feb 06, 2010 9:54 pm

Asa este. Dar nu avem ce sa la facem...Oamenii vor sa il vada gol, dar nu stiu cums a faca asta....eu zic ca e o chestie care Bill ar trebuie sa zica ceva,...desi nu stiu ce ar zice...si daca stie...
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
GyaTHsensation
GyaTHsensation
Super Postator


Varsta : Data de inscriere : 14/01/2010Numarul mesajelor : 88Localizare : Buftea-BucurestiJoburi/Distractii : prieteni,facebook,forumuri,petreceriStare de spirit : Schimbatoare.

SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] Vide
MesajSubiect: Re: SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani]   SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] EmptyDum Feb 07, 2010 8:48 am

Sunt mai multe poze de genul:))..Si sunt foarte vechi:)) nu va ambalati..sunt facute de anuminte fane care au mai multe pofte cu el si muuulta imaginatie.8-)
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] Vide
MesajSubiect: Re: SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani]   SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] EmptyMar Feb 09, 2010 9:24 pm

Da e corect ce spuneti voi ... isi bat joc de ei in ultimul hal ....trebuie sa faca ceva ...
Exista o astfel de poza si cu Tom ( nu o postez , nu vreau sa fiu sanctionata )...
Este evident ca nu e adevarata Unde este tatuajul ??? Cel mare de pe lateral ....
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] Vide
MesajSubiect: Re: SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani]   SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] EmptyMier Feb 10, 2010 4:16 am

Stefania? ce cauti tu in topicul acesta? Nu ai 18 ani SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] 63219
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] Vide
MesajSubiect: Re: SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani]   SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] EmptyJoi Feb 11, 2010 1:07 am

ok ., nu mai intru ... dar tu ai 18 ani ??? In dreapta zice ca ai 16 SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] 50932
oricum nu am ce sa vad in poza asta cu Bill
.........
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] Vide
MesajSubiect: Re: SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani]   SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] EmptyJoi Feb 11, 2010 10:39 am

SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] 39213 unii oameni chiar n-au ce face SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] 39213
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] Vide
MesajSubiect: Re: SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani]   SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] EmptyVin Feb 12, 2010 5:15 am

Am 16...da...dar nu 12:)...fara suparare
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
GyaTHsensation
GyaTHsensation
Super Postator


Varsta : Data de inscriere : 14/01/2010Numarul mesajelor : 88Localizare : Buftea-BucurestiJoburi/Distractii : prieteni,facebook,forumuri,petreceriStare de spirit : Schimbatoare.

SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] Vide
MesajSubiect: Re: SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani]   SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] EmptyVin Feb 12, 2010 6:05 am

Bill si Tom au fost inrebati intr-un interviu daca ii deranjeaza ca exista asemenea poze trucate cu ei ,precum si cele twincest, si au spus ca nu au nimic impotriva si ca nu am ce sa le faca ,sunt doar fanteziile fanilor/fanelor cu ei . SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] 471606
Nu are rost sa ne stresam ,ca nu putem face nimic.
Poza aia cu Bill e dinainte sa isi faca tatuajul.
Sus In jos
humanoidcity
humanoidcity
User Neactiv

VarsatorCaine
Varsta : 29Data de inscriere : 31/01/2010Numarul mesajelor : 2Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] Vide
MesajSubiect: Re: SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani]   SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] EmptyVin Feb 12, 2010 8:18 pm

SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] 806609 NU E ADEVARAT! NU poate fi adevarat asa ceva...poza e trucata cu siguranta
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] Vide
MesajSubiect: Re: SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani]   SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] EmptyVin Feb 12, 2010 9:59 pm

normal ca e trucata...
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
[:x]MusicIsMyLife[:x]
[:x]MusicIsMyLife[:x]
Moderator

RacMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/09/2008Numarul mesajelor : 144Localizare : Din al tau cosmarJoburi/Distractii : muzik,desenatul,dansatul,statul p mes shi netul :XStare de spirit : Happy

SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] Vide
MesajSubiect: Re: SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani]   SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] EmptyMier Feb 17, 2010 9:55 am

just like....what the f...k ?! Hai mai fiti seriosi e trucata...are corpu prea ingust ca sa fie el...god am fost o fana obsedata acum 3 ani...[aveam aceeashi minte perversa sh stiam tot atateam :-
"] da' nu m'ar fi taiat capu la asemenea porcarii Dx stupid fans 8-)
Sus In jos
http://myspace.com/xxchocoo
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] Vide
MesajSubiect: Re: SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani]   SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] EmptyJoi Feb 18, 2010 2:33 am

Ce cauta copii in acest topic? Eu nu inteleg...am sa fac restrictie:|
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] Vide
MesajSubiect: Re: SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani]   SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] EmptyJoi Feb 18, 2010 3:02 am

copii???dar tu ce eshti ..moshneag SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] 750519 ,oricum u ai postat asta trebuia sa shtii k totzi vom intra aici indiferent de varsta SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] 50932
Sus In jos

Continut sponsorizat




SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] Vide
MesajSubiect: Re: SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani]   SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani] Empty

Sus In jos

SCANDALOS!!! BILL KAULITZ IN ASEMENEA POZE [Rog sa nu intrati daca aveti sub 18 ani]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Scream For Tokio Hotel :: Membri trupei Tokio Hotel-
Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente