All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

30 de moduri pentru a-l enerva xD

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
[:x]MusicIsMyLife[:x]
[:x]MusicIsMyLife[:x]
Moderator

RacMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/09/2008Numarul mesajelor : 144Localizare : Din al tau cosmarJoburi/Distractii : muzik,desenatul,dansatul,statul p mes shi netul :XStare de spirit : Happy

30 de moduri pentru a-l enerva xD Vide
MesajSubiect: 30 de moduri pentru a-l enerva xD   30 de moduri pentru a-l enerva xD EmptyJoi Feb 04, 2010 5:03 am

1.ascunde-i fixativul de par.
2.sari din toaleta si tipa ca i-ai aruncat o piatra in gura si apoi prefa-te ca nimic nu s-a intamplat.
3.spune-i tot timpul ca-si petrece mai mai mult timp aranjandu-si parul decat o fata din america.
4.furiseaza-te pe langa el la miezul noptii si canta "itsy bitsy spider".
5.coloreaza-i chitara preferata in roz si galben cu dungi luminoase.
6.deseneaza-i pe fata o mustata in timp ce doarme.
7.razi isteric atunci cand se trezeste si descopera ce i-ai facut.
8.pune-te in fata lui foarte aproape,nasurile sa se atinga,si spune-i ca azi porti sosete noi...
9.petrece-ti tot timpul liber gandindu-te cum sa-l enervezi.
10.aprinde un chibrit si tine-l foarte aproape de parul lui dar cu mare atentie si spune ca daca cineva face un pas parul lui va plati scump.
11.intreaba-l daca nu ar vrea sa fie kiwi.
12.tipa si refuza sa vb cu el toata ziua daca zice NU!
13.pune-i un cheeseburger sub perna....asa fara niciun motiv
14.tipa si indeasa-ti jeleuri in gura de fiecare data cand pronunta cuvantul "scena".
15.vorbeste-i ca un gangster tot timpul.
16.du-l intr-o crescatorie de vite si intreaba-l daca vrea crochete cu asa ceva?
17.stai in coltul camerei lui cu umerii drepti,pieptul inainte,barbia sus,ochii larg deschisi si cu o lingura de lemn in mana.
18.ciufuleste-i parul
19.deseneaza grafitti in camera lui Tom si cand acesta te intreaba ce faci pune o fata inocenta si da vina pe Georg
20.zambeste cand Tom ii spune lui Georg despre grafitti-urile din camera lui
21.roaga-l sa-ti dea lectii de chitara.si ,,accidental" strica fiecare sunet care il scoti
22.pune-ti una din bandanele cu urechi de iepure in cap si mergi in umbra lui toata ziua
23.spune-i ca arata sooper in roz
24.uita-te la el foarte stramb si spune-i ca arata ca un bizon
25.intreaba-l daca e ruda cu Arnold Schwarzenegger
26.urmareste-l cantand "nu cred ca e unt" si spune la un moment dat tare si cu ochii mari si uimiti ca nu crezi ca chuck norris poate crede in unt
27.danseaza in cercuri in jurul lui purtand o veioza pe cap
28.sari in sus pe langa el si tipa :,,am nevoie de tacos!!!daca nu primesc o sa explodez!!mi se intampla asta des!"
29.ofera-i de craciun nijte haine roz de fata
30.ascunde-i toate produsele de ingrijire a parului
Sus In jos
http://myspace.com/xxchocoo
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

30 de moduri pentru a-l enerva xD Vide
MesajSubiect: Re: 30 de moduri pentru a-l enerva xD   30 de moduri pentru a-l enerva xD EmptyJoi Feb 04, 2010 5:10 am

30 de moduri pentru a-l enerva xD 750519 eu nu cred ca las enerva pe Georg...pare cel mai dur :-ss
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
emoKid
emoKid
Ultra user

VarsatorDragon
Varsta : 35Data de inscriere : 22/12/2009Numarul mesajelor : 311Localizare : IlJoburi/Distractii : petreceriStare de spirit : sad.

30 de moduri pentru a-l enerva xD Vide
MesajSubiect: Re: 30 de moduri pentru a-l enerva xD   30 de moduri pentru a-l enerva xD EmptyJoi Feb 04, 2010 8:16 am

eu l-as enerva :-J eu enervez pe toata lumea 30 de moduri pentru a-l enerva xD 50932
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

30 de moduri pentru a-l enerva xD Vide
MesajSubiect: Re: 30 de moduri pentru a-l enerva xD   30 de moduri pentru a-l enerva xD EmptyJoi Feb 04, 2010 8:54 pm

stim -.-"
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Laly;X
Laly;X
Ultra Postator

LeuTigru
Varsta : 25Data de inscriere : 31/01/2010Numarul mesajelor : 679Localizare : Joburi/Distractii : party-urile XDStare de spirit : ..Good

30 de moduri pentru a-l enerva xD Vide
MesajSubiect: Re: 30 de moduri pentru a-l enerva xD   30 de moduri pentru a-l enerva xD EmptySam Feb 06, 2010 7:26 am

furiseaza-te pe langa el la miezul noptii si canta "itsy bitsy spider”
asta-i cea mai tare=))as face asta..chiar daca cum spune drinni..pare cel mai dur:-ss:D
Sus In jos
emoKid
emoKid
Ultra user

VarsatorDragon
Varsta : 35Data de inscriere : 22/12/2009Numarul mesajelor : 311Localizare : IlJoburi/Distractii : petreceriStare de spirit : sad.

30 de moduri pentru a-l enerva xD Vide
MesajSubiect: Re: 30 de moduri pentru a-l enerva xD   30 de moduri pentru a-l enerva xD EmptySam Feb 06, 2010 7:30 am

ce vede-ti voi dur la el?ca are "pachete" de muschi..?...sau ce..?....pff mie nu mi se pare dur deloc 30 de moduri pentru a-l enerva xD 52486
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

30 de moduri pentru a-l enerva xD Vide
MesajSubiect: Re: 30 de moduri pentru a-l enerva xD   30 de moduri pentru a-l enerva xD EmptySam Feb 06, 2010 8:05 am

Georgiana ...poti sa nu ma contrazici? el pare cel mai serios din trupa 30 de moduri pentru a-l enerva xD 63219
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
monyka
monyka
Hi5 Administrator
Hi5 Administrator

TaurCal
Varsta : 34Data de inscriere : 22/11/2009Numarul mesajelor : 185Localizare : in lumea mea:X:XJoburi/Distractii : job??..balerin-dansatorStare de spirit : sad:(

30 de moduri pentru a-l enerva xD Vide
MesajSubiect: Re: 30 de moduri pentru a-l enerva xD   30 de moduri pentru a-l enerva xD EmptySam Feb 06, 2010 8:36 am

30 de moduri pentru a-l enerva xD 50932" vorbeste-i ca un gangster tot timpul", 30 de moduri pentru a-l enerva xD 750519 aici cred ca s-a referit la tom..."ascunde-i toate produsele de ingrijire a parului" se vede ca tine la parul lui 30 de moduri pentru a-l enerva xD 494856 ...georg e cel mai matur din trupa(ex: zik asta ptr ca altfel s-ar fii suparat la glumele "sarate"30 de moduri pentru a-l enerva xD 916633 ale lui tom)e foarte calm!!si calculat:D
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

30 de moduri pentru a-l enerva xD Vide
MesajSubiect: Re: 30 de moduri pentru a-l enerva xD   30 de moduri pentru a-l enerva xD EmptySam Feb 06, 2010 8:38 am

Si eu sutn calculat...fi atenta :


30 de moduri pentru a-l enerva xD ANDOgrafia_an_Metoda_de_calcul_Vosganian_-2372
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
monyka
monyka
Hi5 Administrator
Hi5 Administrator

TaurCal
Varsta : 34Data de inscriere : 22/11/2009Numarul mesajelor : 185Localizare : in lumea mea:X:XJoburi/Distractii : job??..balerin-dansatorStare de spirit : sad:(

30 de moduri pentru a-l enerva xD Vide
MesajSubiect: Re: 30 de moduri pentru a-l enerva xD   30 de moduri pentru a-l enerva xD EmptySam Feb 06, 2010 8:41 am

30 de moduri pentru a-l enerva xD 916633 hmm..drinni chiar nu stiam cat esti tu de calculat:))multam' 30 de moduri pentru a-l enerva xD 50932:Dai grija sa nu fii scazut pe viitor:))just kidding,kuss!!!
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

30 de moduri pentru a-l enerva xD Vide
MesajSubiect: Re: 30 de moduri pentru a-l enerva xD   30 de moduri pentru a-l enerva xD EmptySam Feb 06, 2010 8:43 am

küss 30 de moduri pentru a-l enerva xD 50932
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

30 de moduri pentru a-l enerva xD Vide
MesajSubiect: Re: 30 de moduri pentru a-l enerva xD   30 de moduri pentru a-l enerva xD EmptyMar Feb 09, 2010 7:09 am

30 de motive ....thoamne e asa penibil 30 de moduri pentru a-l enerva xD 50932
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

30 de moduri pentru a-l enerva xD Vide
MesajSubiect: Re: 30 de moduri pentru a-l enerva xD   30 de moduri pentru a-l enerva xD EmptyMier Feb 10, 2010 4:30 am

De ce penibil? o.O 30 de moduri pentru a-l enerva xD 63219
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Laly;X
Laly;X
Ultra Postator

LeuTigru
Varsta : 25Data de inscriere : 31/01/2010Numarul mesajelor : 679Localizare : Joburi/Distractii : party-urile XDStare de spirit : ..Good

30 de moduri pentru a-l enerva xD Vide
MesajSubiect: Re: 30 de moduri pentru a-l enerva xD   30 de moduri pentru a-l enerva xD EmptyLun Feb 15, 2010 12:41 am

...nu mi se pare penibil 30 de moduri pentru a-l enerva xD 63219
Sus In jos
[:x]MusicIsMyLife[:x]
[:x]MusicIsMyLife[:x]
Moderator

RacMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/09/2008Numarul mesajelor : 144Localizare : Din al tau cosmarJoburi/Distractii : muzik,desenatul,dansatul,statul p mes shi netul :XStare de spirit : Happy

30 de moduri pentru a-l enerva xD Vide
MesajSubiect: Re: 30 de moduri pentru a-l enerva xD   30 de moduri pentru a-l enerva xD EmptyMier Feb 17, 2010 9:15 am

sunt numai bune de incerkt dak nimerim in aceeashi camera xD imi face placere sa enervez lumea xD
Sus In jos
http://myspace.com/xxchocoo
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

30 de moduri pentru a-l enerva xD Vide
MesajSubiect: Re: 30 de moduri pentru a-l enerva xD   30 de moduri pentru a-l enerva xD EmptyMier Feb 17, 2010 9:52 am

musicismylife=30 de moduri pentru a-l enerva xD 507414
Sus In jos
[:x]MusicIsMyLife[:x]
[:x]MusicIsMyLife[:x]
Moderator

RacMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/09/2008Numarul mesajelor : 144Localizare : Din al tau cosmarJoburi/Distractii : muzik,desenatul,dansatul,statul p mes shi netul :XStare de spirit : Happy

30 de moduri pentru a-l enerva xD Vide
MesajSubiect: Re: 30 de moduri pentru a-l enerva xD   30 de moduri pentru a-l enerva xD EmptyMier Feb 24, 2010 11:16 am

yup I'm a litlle devil xD
Sus In jos
http://myspace.com/xxchocoo
alice_bill
alice_bill
Ultra user

ScorpionCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 03/11/2009Numarul mesajelor : 103Localizare : Humanoid CityJoburi/Distractii : Stare de spirit :

30 de moduri pentru a-l enerva xD Vide
MesajSubiect: Re: 30 de moduri pentru a-l enerva xD   30 de moduri pentru a-l enerva xD EmptyMier Mar 03, 2010 5:44 am

30 de moduri pentru a-l enerva xD 916633
10.aprinde un chibrit si tine-l foarte aproape de parul lui dar cu mare atentie si spune ca daca cineva face un pas parul lui va plati scump.
30 de moduri pentru a-l enerva xD 916633 as vrea sa incerc asta o data....dar nu cred ca, cu georg ...deci poate am sa incerc pe fratimio 30 de moduri pentru a-l enerva xD 750519
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

30 de moduri pentru a-l enerva xD Vide
MesajSubiect: Re: 30 de moduri pentru a-l enerva xD   30 de moduri pentru a-l enerva xD EmptyMier Apr 07, 2010 8:53 am

wai o sa le folosesk cu drag 30 de moduri pentru a-l enerva xD 750519
o sa le folosesk pe vara'miu 30 de moduri pentru a-l enerva xD 750519 30 de moduri pentru a-l enerva xD 916633
ca si el canta la chitara deci pot sa le folosesk pe alea cu chitara
waai 30 de moduri pentru a-l enerva xD 750519 mercic 30 de moduri pentru a-l enerva xD 494856 30 de moduri pentru a-l enerva xD 916633
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

30 de moduri pentru a-l enerva xD Vide
MesajSubiect: Re: 30 de moduri pentru a-l enerva xD   30 de moduri pentru a-l enerva xD EmptyMar Ian 11, 2011 8:08 pm

30 de moduri pentru a-l enerva xD 750519
cam multe moduri 30 de moduri pentru a-l enerva xD 471606
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat




30 de moduri pentru a-l enerva xD Vide
MesajSubiect: Re: 30 de moduri pentru a-l enerva xD   30 de moduri pentru a-l enerva xD Empty

Sus In jos

30 de moduri pentru a-l enerva xD

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Scream For Tokio Hotel :: Membri trupei Tokio Hotel-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente