All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

20 de intrebari pentru Gustav...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
stefy_th:X
stefy_th:X
Ultra user

GemeniSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 12/12/2009Numarul mesajelor : 411Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

20 de intrebari pentru Gustav... Vide
MesajSubiect: 20 de intrebari pentru Gustav...   20 de intrebari pentru Gustav... EmptyLun Feb 01, 2010 7:21 am

1) What was your favorite class in school? Sports and economy.
2) SO embarrassing- I once spent money on… I’m usually thinking first before randomly spending money.

3) What was the last concert you’ve been to? PINK- together with the band.
4) Are you allergic? If yes, against what? Yes, i got a couple of allergies, I can’t eat pork or fish for example.
5) When I was a child, my favorite plush animal was… I didn’t have a favorite plush animal but I did have a cuddle-cushion.
6) Can you cook? If yes, what’s your favorite dish to cook? Yeah, I actually can! Lasagna, noodles of all kind and souffles…
7) My favorite memory of my time with TH was… The tour with the boys.
8) What’s your favorite color? Red.
9) Until now, I never dared to tell other people that…? I’m usually really tired before concerts.
10) What have you always wanted to do but never dared so far? Bungee-jumping! The reason I couldn’t do that so far is because of the lack of opportunities..
11) What was your dream-job when you were a kid? Fire-fighter!!
12) Who’s your biggest idol? STILL Lars Ulrich, the drummer of Metallica.
13) What’s your favorite movie? “Payback” and “Duel- Enemy at the Gates”.
14) Did you have any funny nicknames when you were a kid/teenager? Juschtel.
15) What’s your biggest fashion-nono? None.
16) What’s your favorite food? My sister’s yummy potato-gratin.
17) I couldn’t live without… My mp3-player!
18) How does you mom greet you on family-reunions? “There he is, my little entertainer!”
19) What’s your biggest weakness? I’m really bitchy sometimes
20) What’s your favorite TH-song? I love playing “Schrei” live.
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

20 de intrebari pentru Gustav... Vide
MesajSubiect: Re: 20 de intrebari pentru Gustav...   20 de intrebari pentru Gustav... EmptySam Apr 17, 2010 1:41 am

intrebariiiiiiiiiiiiiii 20 de intrebari pentru Gustav... 750519
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

20 de intrebari pentru Gustav... Vide
MesajSubiect: Re: 20 de intrebari pentru Gustav...   20 de intrebari pentru Gustav... EmptySam Apr 17, 2010 1:42 am

bine ca sunt in engleza ci nu in germana 20 de intrebari pentru Gustav... 494856
mai intelege sh omu' ceva 20 de intrebari pentru Gustav... 494856
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

20 de intrebari pentru Gustav... Vide
MesajSubiect: Re: 20 de intrebari pentru Gustav...   20 de intrebari pentru Gustav... EmptyDum Apr 18, 2010 6:31 am

O sa pun eu traducerea 20 de intrebari pentru Gustav... 50932
1) Care a fost clasa dumneavoastră preferate în școală? Sport și economie.
2), astfel jenant-am petrecut o dată pe bani? I? M, de obicei, prima de gândire înainte de a cheltuielilor de bani în mod aleatoriu.

3) Care a fost ultimul concert tine? Ai fost la? PINK-împreună cu trupa.
4) Sunteți alergic? Dacă da, împotriva a ceea ce? Da, am primit o pereche de alergii, nu pot? Nu mănânc carne de porc sau de pește, de exemplu.
5) Când eram copil, animalul meu preferat a fost de pluș? N-am făcut? Nu au un animal de plus preferat, dar am facut-o îmbrățișa pe pernă.
6) Poti sa gatesti? Dacă da, ce? E antena dumneavoastră preferat sa gatesc? Da, de fapt, se poate! Lasagna, tăieței de orice fel și souffles?
7) memoria mea preferata din timpul meu cu TH a fost? Turneu cu baietii.
8) Ce? E culoarea ta preferata? Roșu.
9) Până acum, n-am îndrăznit să spun că alte persoane?? I? M, de obicei, foarte obosit înainte de concerte.
10) Ce ați dorit dintotdeauna să fac, dar niciodată îndrăznit până acum? Bungee-jumping! Motivul pentru care am putut? T? Face acest lucru până acum este din cauza lipsei de oportunități ..
11) Care a fost visul tău loc de muncă, atunci când erai copil? Pompier!
12) Cine? E cea mai mare idol? STILL Lars Ulrich, bateristul de Metallica.
13) Ce? E filmul tau preferat? ? Răzbunare?? și? Duel-Enemy la Gates??.
14) Ați avut vreo porecle amuzant cand erai un copil / adolescent? Juschtel.
15) Ce? E cea mai mare fashion-Nono? Nici unul.
16) Ce? E mancarea preferata? Sora mea? e Yummy cartofi gratinati.
17) N-am putut? Nu trăi fără? Meu mp3 player!
18) Cum vă salut pe mama te-reuniuni de familie? ? Uite-l, animatoare micul meu!?
19) Ce? E cea mai mare slabiciune ta? Am? Sunt foarte bitchy uneori
20) Ce? E preferat TH-cantec? Îmi place joc? Schrei? vii.
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
alice_bill
alice_bill
Ultra user

ScorpionCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 03/11/2009Numarul mesajelor : 103Localizare : Humanoid CityJoburi/Distractii : Stare de spirit :

20 de intrebari pentru Gustav... Vide
MesajSubiect: Re: 20 de intrebari pentru Gustav...   20 de intrebari pentru Gustav... EmptyJoi Apr 22, 2010 6:05 am

traducerea in romana cam lasa de dorit, dar intelegem noi 20 de intrebari pentru Gustav... 750519
nu poate trai fara MP3 player-ul sau 20 de intrebari pentru Gustav... 494856 ca si mine de altfel 20 de intrebari pentru Gustav... 50932
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

20 de intrebari pentru Gustav... Vide
MesajSubiect: Re: 20 de intrebari pentru Gustav...   20 de intrebari pentru Gustav... EmptyMar Ian 11, 2011 7:55 pm

nu eu am tradus`o
a tradus`o PC-ul
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat




20 de intrebari pentru Gustav... Vide
MesajSubiect: Re: 20 de intrebari pentru Gustav...   20 de intrebari pentru Gustav... Empty

Sus In jos

20 de intrebari pentru Gustav...

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Scream For Tokio Hotel :: Membri trupei Tokio Hotel-
Creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente