All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill Vide
MesajSubiect: Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill   Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill EmptyLun Feb 01, 2010 2:29 am

Iata ce am gasit ca a postat Perez Hilton legat de accidentul lui Bill din noiembrie 2009 .
Publicat 13 noiembrie 2009
,,Din fericire el nu a fost ranit la fata,nu a patit nimic''
Bill Kaulitz,solistul trupei Tokio Hotel este norocos ca a ramas in viata!
Cantaretul a fost implicat intr-un accident grav de masina,saptamana trecuta,in timp ce conducea un Audi t4 pe strazile din Germania.
,,am fost singur in masina,in drumul spre Berlin.In mod normal eu sunt un sofer f atent,nu am fost niciodata implicat in vreun accident si nu sunt pasionat de viteza.Dintr-o data o alta masina a intrat pe banda mea fara sa semnalizeze.In incercarea de a evita un acrosament am pierdut controlul asupra rotilor''a declarat Bill.
In final el a lovit balustrada si a scapat nevatamat!
,,Am incercat sa ies din masina imediat,am impins cat am putut de tare usa pana s-a deschis si am sunat la politie dupa celularul meu.Am fost f suparat si in stare de soc''a continuat el.,,Politia a incercat sa ma calmezeprin telefon.Fratele meu Tom a fost ingrijorat.Tot revad imaginile in fata ochilor si nu pot sa dorm.Toata lumea ma sustine si incearca sa ma faca sa ma simt bine.''
Cu toate acestea evenimentul este ceva ce va ramane totdeauna in mintea sa si la facut sa aprecieze mai mult viata!
,,Cred va fi nevoie de o perioada lunga de timp pt a putea trece peste asta.Este o amintire atat de profunda,am crezut ca nu mi se va intampla asa ceva.Nu am mai fost atat de aproape de moarte,este un miracol ca sunt inca in viata.In momente dinacestea observam ce este cu adevarat important in viata si de a aprecia viata mai mult.''a spus cantaretul umil.
Intr-un moment ca acesta fiecare incearca sa isi salveze viata.Accidentul cu o alta masina s-ar fi putut incheia rau.
Ma bucur k este bine.''
Toate acestea au fost comentate de Perez in urma articolului despre accidentul lui Bill.
E si ce e cu asta o sa spuneti voi poate...asa am zis si eu,dar urmeaza ce au comentat altii despre ce a zis Perez.
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill   Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill EmptyLun Feb 01, 2010 2:34 am

Si sut f multe comentarii:
-Am crezut ca il urasti.esti un ipocrit1
_ma bucur ca este bine1
-Hm ,am crezut ca nu iti pasa.-Poate daca nu ar fi avut coafura aia ,parul atat de incalcit ,cum o fi vazut masina prin parul ala?
-Ma bucur ca e bine dar aspectul lui e ridicol.
-Multumesc lui dumnezeu ca e bine!
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill   Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill EmptyLun Feb 01, 2010 5:34 am

Waw ce de pareri diferite
E bine sa stim cum gandesc altii despre Bill si Tokio Hotel
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill   Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill EmptyLun Feb 01, 2010 6:49 am

Ale comentarii:
-El are fata ca o fata.
-Asta nu e o fata?
-No way,ca asta e un tip.Asta e cu totul o fata.
-Deci acum iti place de el.Perez WTF?In cele din urma o sa devi BJ,iti place inca de anul trecut de la VMA-s.Esti un ipocrit.
Sus In jos
stefy_th:X
stefy_th:X
Ultra user

GemeniSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 12/12/2009Numarul mesajelor : 411Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill   Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill EmptyLun Feb 01, 2010 7:15 am

ce oameni Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill 63219 ...am eu cometarii pentru cei care mi se adreseaza cu intrebari ca cele de mai sus Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill 750519 ...n-ai cu cine:-J Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill 45267 Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill 57845 ...
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill   Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill EmptyLun Feb 01, 2010 10:35 am

Dar ce comentarii mai sunt...pt ca sunt peste 170
Iata inca unele:
-Perez niciodata nu la urat pe Bill,el pur si simplu nu ar putea admite ca are o pasiuna f.mare pt el.Perez este un baietel care nu stie cum sa reactioneze cu obiectul sau cand vede fata frumoasa a lui Bill.
Perez esti un pervers urat,urat,urat.
-Mai intai tu l-ai urat pe Bill Kaulitz,acum tu pretinzi ca iti pasa!
Pun pariu ca tu spui asta doar pt ca sti ca Adam Lambert il place pe Bill.
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill   Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill EmptyJoi Apr 15, 2010 7:44 pm

Bine ca a scapat cu viata
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill   Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill EmptyMier Apr 21, 2010 6:22 am

ce oameniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ...
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill   Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill EmptyMier Apr 21, 2010 6:23 am

prefer sa tac si sa nu comentez nimik..
de data asta :-L
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill   Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill EmptyDum Apr 25, 2010 12:30 am

Pai daca esti Vip esti urmarit si studiat in cel mai mic detaliu si mai ales de rautaciosi
Sus In jos
mylow
mylow
Super Postator

BerbecMaimuta
Varsta : 32Data de inscriere : 07/04/2010Numarul mesajelor : 34Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill   Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill EmptyMar Apr 27, 2010 2:44 am

....mah perez e gay???..poi dak e gay...si a zis k il uraste p bill oare de ce ma intrab eu...???..o fi avut ocazia sa vorbeasca mai demult cu bill si a incercat sa se combine cu el..iar bill l-a respins sau ce??Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill 750519Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill 916633)Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill 916633)k alta explicatie nu gasesc....Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill 750519))Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill 750519)Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill 750519
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill   Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill EmptyMar Apr 27, 2010 4:47 am

perez asta este urat cu spumeeeeee
l'as scuipa in gura la cat de urat este
bleaaaaaaaaah :-&
poate vars in gura lui akm !

[ bla bla vocabularul meu e de vine Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill 432988 ]
[ scadeti'mi cate puncte vreti :-J nu ma int deoarece asta e parerea mea Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill 750519 chiar daca sunt cuvinte mai vulgare...Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill 750519 inka nu mi'am dat drumu' la gura Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill 750519 ]
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill   Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill EmptyMar Apr 27, 2010 4:48 am

vina*
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill   Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill EmptyVin Apr 30, 2010 5:20 am

Pare` ...e omul de la loser ...parca
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill   Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill EmptyVin Apr 30, 2010 8:53 am

pffff........Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill 63219
Sus In jos
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill   Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill EmptyJoi Iul 08, 2010 6:16 am

au dreptate si oamenii aia dintr-un sg pct d vedere.....perez kiar e un ipocrit
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill   Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill EmptySam Aug 28, 2010 2:11 am

Dar si-a mai cumparat Bill alta masina ?
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat




Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill Vide
MesajSubiect: Re: Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill   Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill Empty

Sus In jos

Perez Hilton-comentariu legat de accidentul de masina a lui Bill

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Scream For Tokio Hotel :: Membri trupei Tokio Hotel-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente