All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Black Eyed Peas au fost premiați din greșeală

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Black Eyed Peas au fost premiați din greșeală Vide
MesajSubiect: Black Eyed Peas au fost premiați din greșeală   Black Eyed Peas au fost premiați din greșeală EmptyLun Ian 25, 2010 6:59 am

Trupa americană Black Eyed Peas a devenit, din greșeală, „Cea mai bună trupă internațională”. Incidentul a avut loc pe 23 ianuarie, la ceremonia NRJ Music Awards din Cannes, scrie Lenta.ru.

După ce eroarea a ieșit la suprafață, premiul a trecut la adevăratul câștigător, formația germană Tokio Hotel, sub huiduiala publicului indignat.

Decernarea premiilor din greșeală este deja o tradiție la NRJ Music Awards – anul trecut, „Cel mai bun track” a fost numit cântecul lui Katy Parry „I Kissed a Girl”, după care s-a aflat că adevăratul câștigător este, de fapt, „Disturbia” de Rihanna.

Totuși, cei de la Black Eyed Peas au plecat acasă cu un premiu – „Cea mai bună compoziție internațională” a devenit „I Gotta Feeling”, semnată de ei.
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Black Eyed Peas au fost premiați din greșeală Vide
MesajSubiect: Re: Black Eyed Peas au fost premiați din greșeală   Black Eyed Peas au fost premiați din greșeală EmptyDum Feb 14, 2010 12:55 am

TH sunt cei mai tari Black Eyed Peas au fost premiați din greșeală 50932
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
katya_TH
katya_TH
Ultra user

VarsatorCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 17/11/2009Numarul mesajelor : 298Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Black Eyed Peas au fost premiați din greșeală Vide
MesajSubiect: Re: Black Eyed Peas au fost premiați din greșeală   Black Eyed Peas au fost premiați din greșeală EmptyMier Mar 24, 2010 4:28 am

dap ink o nominalizare ink un trofeu........bv lor
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Black Eyed Peas au fost premiați din greșeală Vide
MesajSubiect: Re: Black Eyed Peas au fost premiați din greșeală   Black Eyed Peas au fost premiați din greșeală EmptyMar Ian 11, 2011 8:12 pm

Black Eyed Peas au fost premiați din greșeală 750519
cam mare greseala Black Eyed Peas au fost premiați din greșeală 471606
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat




Black Eyed Peas au fost premiați din greșeală Vide
MesajSubiect: Re: Black Eyed Peas au fost premiați din greșeală   Black Eyed Peas au fost premiați din greșeală Empty

Sus In jos

Black Eyed Peas au fost premiați din greșeală

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Scream For Tokio Hotel :: Membri trupei Tokio Hotel-
Forumgratuit.ro | Muzica | Rock, Punk, Alternativa | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente