All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Gya [THsensation]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
GyaTHsensation
GyaTHsensation
Super Postator


Varsta : Data de inscriere : 14/01/2010Numarul mesajelor : 88Localizare : Buftea-BucurestiJoburi/Distractii : prieteni,facebook,forumuri,petreceriStare de spirit : Schimbatoare.

Gya [THsensation] Vide
MesajSubiect: Gya [THsensation]   Gya [THsensation] EmptySam Ian 23, 2010 12:04 am

This is me!:">
Gya [THsensation] 20tgpox
Gya [THsensation] 2d9ahle
Gya [THsensation] 3h8qs
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Gya [THsensation] Vide
MesajSubiect: Re: Gya [THsensation]   Gya [THsensation] EmptySam Ian 23, 2010 4:17 am

dragut... Gya [THsensation] 207842
Sus In jos
GyaTHsensation
GyaTHsensation
Super Postator


Varsta : Data de inscriere : 14/01/2010Numarul mesajelor : 88Localizare : Buftea-BucurestiJoburi/Distractii : prieteni,facebook,forumuri,petreceriStare de spirit : Schimbatoare.

Gya [THsensation] Vide
MesajSubiect: Re: Gya [THsensation]   Gya [THsensation] EmptySam Ian 23, 2010 4:25 am

Thanks:X
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Gya [THsensation] Vide
MesajSubiect: Re: Gya [THsensation]   Gya [THsensation] EmptySam Ian 23, 2010 4:53 am

Place medalinul...[nu pot sa imi dau seama cum de lam vazut] Esti draguta:>
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
GyaTHsensation
GyaTHsensation
Super Postator


Varsta : Data de inscriere : 14/01/2010Numarul mesajelor : 88Localizare : Buftea-BucurestiJoburi/Distractii : prieteni,facebook,forumuri,petreceriStare de spirit : Schimbatoare.

Gya [THsensation] Vide
MesajSubiect: Re: Gya [THsensation]   Gya [THsensation] EmptyLun Ian 25, 2010 7:53 am

Multumesc;Gya [THsensation] 820988Si tu esti dragut:P
Medalionul acela il am de cand sunt fana TH.:X8-> cand l-am cumparat aveam 8 luni de cand eram fana:X.Sweet memories:X
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Gya [THsensation] Vide
MesajSubiect: Re: Gya [THsensation]   Gya [THsensation] EmptyLun Ian 25, 2010 8:14 am

Gya [THsensation] Esti sanctionata.Culorile si boldurile sunt rezervate pentru moderare.
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Gya [THsensation] Vide
MesajSubiect: Re: Gya [THsensation]   Gya [THsensation] EmptyLun Ian 25, 2010 8:16 am

Merci..dar citeste regulamentul Gya [THsensation] 471606
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
GyaTHsensation
GyaTHsensation
Super Postator


Varsta : Data de inscriere : 14/01/2010Numarul mesajelor : 88Localizare : Buftea-BucurestiJoburi/Distractii : prieteni,facebook,forumuri,petreceriStare de spirit : Schimbatoare.

Gya [THsensation] Vide
MesajSubiect: Re: Gya [THsensation]   Gya [THsensation] EmptyLun Ian 25, 2010 10:45 pm

Scuze,dar imi aparea ca scriu cu negru si imi aparea acolo decat albastru.Gya [THsensation] 63219
Am citit regulamentul.Gya [THsensation] 471606
Sus In jos
Danni96
Danni96
Grafican
Grafican

CapricornMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 14/12/2009Numarul mesajelor : 58Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Gya [THsensation] Vide
MesajSubiect: Re: Gya [THsensation]   Gya [THsensation] EmptyMar Ian 26, 2010 5:38 am

draguta
Sus In jos
GyaTHsensation
GyaTHsensation
Super Postator


Varsta : Data de inscriere : 14/01/2010Numarul mesajelor : 88Localizare : Buftea-BucurestiJoburi/Distractii : prieteni,facebook,forumuri,petreceriStare de spirit : Schimbatoare.

Gya [THsensation] Vide
MesajSubiect: Re: Gya [THsensation]   Gya [THsensation] EmptyVin Ian 29, 2010 1:16 am

Danke. Gya [THsensation] 50932
Sus In jos
Laly;X
Laly;X
Ultra Postator

LeuTigru
Varsta : 25Data de inscriere : 31/01/2010Numarul mesajelor : 679Localizare : Joburi/Distractii : party-urile XDStare de spirit : ..Good

Gya [THsensation] Vide
MesajSubiect: Re: Gya [THsensation]   Gya [THsensation] EmptySam Feb 06, 2010 11:25 am

sweety:*Gya [THsensation] 207842
Sus In jos
SloW PaSsIoN[AlinuSha:X]
SloW PaSsIoN[AlinuSha:X]
Super Postator

RacCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 07/02/2010Numarul mesajelor : 33Localizare : DoljJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Gya [THsensation] Vide
MesajSubiect: Re: Gya [THsensation]   Gya [THsensation] EmptyMar Feb 09, 2010 3:41 am

Pretty Girl Gya [THsensation] 207842 Gya [THsensation] 471606
Sus In jos
[:x]MusicIsMyLife[:x]
[:x]MusicIsMyLife[:x]
Moderator

RacMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/09/2008Numarul mesajelor : 144Localizare : Din al tau cosmarJoburi/Distractii : muzik,desenatul,dansatul,statul p mes shi netul :XStare de spirit : Happy

Gya [THsensation] Vide
MesajSubiect: Re: Gya [THsensation]   Gya [THsensation] EmptyMier Feb 17, 2010 9:24 am

This is you. You are pretty xD
Sus In jos
http://myspace.com/xxchocoo
GyaTHsensation
GyaTHsensation
Super Postator


Varsta : Data de inscriere : 14/01/2010Numarul mesajelor : 88Localizare : Buftea-BucurestiJoburi/Distractii : prieteni,facebook,forumuri,petreceriStare de spirit : Schimbatoare.

Gya [THsensation] Vide
MesajSubiect: Re: Gya [THsensation]   Gya [THsensation] EmptyVin Feb 19, 2010 11:45 am

Multumesc! Gya [THsensation] 89226
Gya [THsensation] 2lbomj9
Gya [THsensation] Kezvh1
Uhm..ciufulici:x
Gya [THsensation] 59vuck
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Gya [THsensation] Vide
MesajSubiect: Re: Gya [THsensation]   Gya [THsensation] EmptyVin Feb 19, 2010 11:53 am

dragutt Gya [THsensation] 494856:X
Sus In jos
[:x]MusicIsMyLife[:x]
[:x]MusicIsMyLife[:x]
Moderator

RacMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/09/2008Numarul mesajelor : 144Localizare : Din al tau cosmarJoburi/Distractii : muzik,desenatul,dansatul,statul p mes shi netul :XStare de spirit : Happy

Gya [THsensation] Vide
MesajSubiect: Re: Gya [THsensation]   Gya [THsensation] EmptyMier Feb 24, 2010 11:47 am

uu poze noi =D sweet xD
Sus In jos
http://myspace.com/xxchocoo
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Gya [THsensation] Vide
MesajSubiect: Re: Gya [THsensation]   Gya [THsensation] EmptyMar Apr 06, 2010 8:03 pm

:x:x:x:x:x:x si eu ador Medalionul :x
E asa de frumoooooooooooooos
Si tu esti frumoasa ..mai ales in ultima poza cu freza aia :x
Sus In jos
onyk
onyk
Ultra Postator

VarsatorMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 01/12/2009Numarul mesajelor : 708Localizare : SuceavaJoburi/Distractii : desenul si muzicaStare de spirit : depinde de zi

Gya [THsensation] Vide
MesajSubiect: Re: Gya [THsensation]   Gya [THsensation] EmptyMier Apr 07, 2010 4:24 am

ce cool esti...
si mie imi place medalionul Gya [THsensation] 443357
Sus In jos
onyk
onyk
Ultra Postator

VarsatorMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 01/12/2009Numarul mesajelor : 708Localizare : SuceavaJoburi/Distractii : desenul si muzicaStare de spirit : depinde de zi

Gya [THsensation] Vide
MesajSubiect: Re: Gya [THsensation]   Gya [THsensation] EmptyMier Apr 07, 2010 4:24 am

ce cool esti...
si mie imi place medalionul Gya [THsensation] 443357
Sus In jos
doll.vixen
doll.vixen
Ultra user

BalantaSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 10/04/2010Numarul mesajelor : 112Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Gya [THsensation] Vide
MesajSubiect: Re: Gya [THsensation]   Gya [THsensation] EmptySam Apr 10, 2010 11:36 am

Cat de frumoasa esti;)
esti printre cele mai dragute:X
Sus In jos
hellen
hellen
Super Postator

GemeniBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 15/03/2010Numarul mesajelor : 80Localizare : Departe..^Joburi/Distractii : Muzica, Scoala, Stresatul>:), ...Stare de spirit : Heppy...:)

Gya [THsensation] Vide
MesajSubiect: Re: Gya [THsensation]   Gya [THsensation] EmptyMier Apr 14, 2010 6:02 am

Dragutza mah
Gya [THsensation] 494856 Gya [THsensation] 494856 Gya [THsensation] 494856
Sus In jos
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Gya [THsensation] Vide
MesajSubiect: Re: Gya [THsensation]   Gya [THsensation] EmptyLun Apr 19, 2010 10:05 pm

frummmmoasa fok Gya [THsensation] 494856
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Gya [THsensation] Vide
MesajSubiect: Re: Gya [THsensation]   Gya [THsensation] EmptySam Mai 08, 2010 4:03 am

dragutza ...shi adoor medalionul din prima poza Gya [THsensation] 494856
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Gya [THsensation] Vide
MesajSubiect: Re: Gya [THsensation]   Gya [THsensation] EmptyLun Mai 10, 2010 1:41 pm

Numai complimente din partea tuturor ,dar sunt pe buna dreptate.
Cine le merita ,le merita din plin si tu esti una dintre cele care merita felicitata,draguta.
Sus In jos
GyaTHsensation
GyaTHsensation
Super Postator


Varsta : Data de inscriere : 14/01/2010Numarul mesajelor : 88Localizare : Buftea-BucurestiJoburi/Distractii : prieteni,facebook,forumuri,petreceriStare de spirit : Schimbatoare.

Gya [THsensation] Vide
MesajSubiect: Re: Gya [THsensation]   Gya [THsensation] EmptyDum Iun 03, 2012 5:49 am

Oh Doamne!
Rusine sa imi fie ca am lipsit atat . Imi cer iertare. Gya [THsensation] 596966
Multumesc mult de complimente :">

Sus In jos

Continut sponsorizat




Gya [THsensation] Vide
MesajSubiect: Re: Gya [THsensation]   Gya [THsensation] Empty

Sus In jos

Gya [THsensation]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: All in One - Crazy 4 Us :: Fotografiile Membrilor-
creeaza un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente