All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

CATEVA INTREBARI PENTRU GEORG!!!ENJOY:x:x:*:*

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
monyka
monyka
Hi5 Administrator
Hi5 Administrator

TaurCal
Varsta : 34Data de inscriere : 22/11/2009Numarul mesajelor : 185Localizare : in lumea mea:X:XJoburi/Distractii : job??..balerin-dansatorStare de spirit : sad:(

CATEVA INTREBARI PENTRU GEORG!!!ENJOY:x:x:*:* Vide
MesajSubiect: CATEVA INTREBARI PENTRU GEORG!!!ENJOY:x:x:*:*   CATEVA INTREBARI PENTRU GEORG!!!ENJOY:x:x:*:* EmptyJoi Ian 21, 2010 8:54 am

Ai si tu porecle pentru colegii de trupa?
Nu, nu chiar...singura ar fi "Gusti"...chiar il deranjeaza...!

Sunt momente in care tanjesti dupa o viata normala? Daca da, cum sunt aceste momente? De exemplu, lipsa vietii private...
Momentan traiesc viata pe care mi-am dorit-o intotdeauna, asa ca momentele in care imi doresc altceva sunt rare. Cateodata e mai greu cand cunosti persoane noi. Nu-ti poti da seama daca e interesat de persoana ta, sau doar de faptul ca faci parte din TH. Dar intre timp am inceput sa fac diferenta...

Le intelegi pe fetele care incep sa planga cand te (va) vad in fata lor? Cum poti explica asta?
Ei bine...sper ca plang de fericire... Cred ca intr-un astfel de moment sentimentele te iau prin invaluire. Nu pot spune de ce.

Ce ai fi devenit daca nu ai fi reusit cu trupa de la debut?
Voiam sa devin dentist. Asta as fi inceput sa studiez si as fi intrerupt, pentru a ma putea concentra pe psihologie. Psihologia inca mi se pare foarte interesanta.

Cum o chema pe broasca ta testoasa?
Numele micutului era "Schildi". Nu o fi fost cel mai frumos nume, dar mi s-a parut dragutz!!!

Nu crezi cateodata ca e stupid faptul ca stai tot timpul in spate? (si in interviuri abia vorbesti)
Lucrurile au stat asa inca de la inceput. Si inainte, cand dadeam interviuri la reviste mici Bill si Tom erau cei care povesteau si povesteau mai tot timpul. Nu sunt chiar vorbaret, dar cand spun ceva, atunci...


E ceva ce nu-ti place la ceilalti (Bill,Tom & Gustav)?
Gustav e cateodata prostut... Bill e putin cam egoist iar Tom...Tom e pur si simplu Tom...

Nu ti-ar placea sa-i dai una lui Tom cand mai zice ceva de tine? Nu te ranesc asa putin glumitele lui?
Sa ma raneasca... prostii!!! Mereu a fost asa, dar fiti sigur ca primeste ce merita din cand in cand...

Ce ti-ar placea sa faci iar, dar nu poti momentan?
Cu siguranta sunt un cinema-fan... Asta mi-ar placea sa fac mai des!

Ti-a placut New York-ul? Ati avut timp sa vizitati orasul? V-a recunoscut cineva acolo?
New York-ul e un oras grozav si din fericire am avut destul timp sa-l vizitam. Dar nu as putea trai acolo, e extrem de zgomotos si murdar. i

Daca ai ramane blocat in lift, si n-ar fi semne sa fi salvat timp de ore intregi, pe care dintre ceilalti baieti de la TH ti l-ai dori langa tine, si de ce?
Cred ca Gustav ar fi cel mai potrivit. Ne-ar scoate de acolo inaintea echipei de salvare!

De ce nu ai fost primit in armata?
Motive medicale. Dar motivul exact va ramane secretul meu...

Ce apucaturi ale colegilor de trupa ti se par cele mai amuzante sau mai enervante?
Cel mai enervant lucru e cu siguranta faptul ca Gustav se prosteste asa...Si cel mai amuzant e faptul ca Tom are de zis pentru orice ceva stupid...


Ce ar trebui sa se inventeze pentru a-ti face viata mai frumoasa?
Ar fi tare daca ne-am putea teleporta. N-ar mai fi nevoie de ore intergi de mers cu masina sau cu avionul - asta ar fi cel mai tare lucru!
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

CATEVA INTREBARI PENTRU GEORG!!!ENJOY:x:x:*:* Vide
MesajSubiect: Re: CATEVA INTREBARI PENTRU GEORG!!!ENJOY:x:x:*:*   CATEVA INTREBARI PENTRU GEORG!!!ENJOY:x:x:*:* EmptyJoi Ian 21, 2010 3:53 pm

Doamne cat imi place tot interviul.Ce raspunsuri clare si istete a dat Georg.
Pai cred ca tot ce a zis aici acopera si complecteaza toat ce nu a spus pana acum.
Deci in concluzie Gustav este cel pe care te poti baza intr-o situatie de criza,Tom este cu bunadispozitie si Bill ,,putin egoist''.
Monyka nota 10 din partea mea CATEVA INTREBARI PENTRU GEORG!!!ENJOY:x:x:*:* 89226 CATEVA INTREBARI PENTRU GEORG!!!ENJOY:x:x:*:* 471606
Sus In jos
monyka
monyka
Hi5 Administrator
Hi5 Administrator

TaurCal
Varsta : 34Data de inscriere : 22/11/2009Numarul mesajelor : 185Localizare : in lumea mea:X:XJoburi/Distractii : job??..balerin-dansatorStare de spirit : sad:(

CATEVA INTREBARI PENTRU GEORG!!!ENJOY:x:x:*:* Vide
MesajSubiect: Re: CATEVA INTREBARI PENTRU GEORG!!!ENJOY:x:x:*:*   CATEVA INTREBARI PENTRU GEORG!!!ENJOY:x:x:*:* EmptySam Ian 23, 2010 5:52 am

si mie imi place interviul..foarte diplomat,clar cel mai matur ,foarte sincer si georg ca toti membrii th:X,chiar am cate cv in comun k georg!!
Sus In jos
Laly;X
Laly;X
Ultra Postator

LeuTigru
Varsta : 25Data de inscriere : 31/01/2010Numarul mesajelor : 679Localizare : Joburi/Distractii : party-urile XDStare de spirit : ..Good

CATEVA INTREBARI PENTRU GEORG!!!ENJOY:x:x:*:* Vide
MesajSubiect: Re: CATEVA INTREBARI PENTRU GEORG!!!ENJOY:x:x:*:*   CATEVA INTREBARI PENTRU GEORG!!!ENJOY:x:x:*:* EmptySam Feb 06, 2010 7:23 am

hehe ...cool:X
Sus In jos
alice_bill
alice_bill
Ultra user

ScorpionCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 03/11/2009Numarul mesajelor : 103Localizare : Humanoid CityJoburi/Distractii : Stare de spirit :

CATEVA INTREBARI PENTRU GEORG!!!ENJOY:x:x:*:* Vide
MesajSubiect: Re: CATEVA INTREBARI PENTRU GEORG!!!ENJOY:x:x:*:*   CATEVA INTREBARI PENTRU GEORG!!!ENJOY:x:x:*:* EmptyJoi Apr 22, 2010 6:27 am

E ceva ce nu-ti place la ceilalti (Bill,Tom &
Gustav)?
Gustav e cateodata prostut... Bill e putin cam egoist iar
Tom...Tom e pur si simplu Tom...
Daca ai ramane blocat in lift, si n-ar fi semne
sa fi salvat timp de ore intregi, pe care dintre ceilalti baieti de la
TH ti l-ai dori langa tine, si de ce?
Cred ca Gustav ar fi cel mai
potrivit. Ne-ar scoate de acolo inaintea echipei de salvare!

astea mi sau parut cele mai amuzante CATEVA INTREBARI PENTRU GEORG!!!ENJOY:x:x:*:* 750519
CATEVA INTREBARI PENTRU GEORG!!!ENJOY:x:x:*:* 916633
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

CATEVA INTREBARI PENTRU GEORG!!!ENJOY:x:x:*:* Vide
MesajSubiect: Re: CATEVA INTREBARI PENTRU GEORG!!!ENJOY:x:x:*:*   CATEVA INTREBARI PENTRU GEORG!!!ENJOY:x:x:*:* EmptyMar Ian 11, 2011 7:54 pm

CATEVA INTREBARI PENTRU GEORG!!!ENJOY:x:x:*:* 750519
Gusti CATEVA INTREBARI PENTRU GEORG!!!ENJOY:x:x:*:* 750519
copii CATEVA INTREBARI PENTRU GEORG!!!ENJOY:x:x:*:* 750519
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat




CATEVA INTREBARI PENTRU GEORG!!!ENJOY:x:x:*:* Vide
MesajSubiect: Re: CATEVA INTREBARI PENTRU GEORG!!!ENJOY:x:x:*:*   CATEVA INTREBARI PENTRU GEORG!!!ENJOY:x:x:*:* Empty

Sus In jos

CATEVA INTREBARI PENTRU GEORG!!!ENJOY:x:x:*:*

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Scream For Tokio Hotel :: Membri trupei Tokio Hotel-
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente