All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Primul concert il putem ascutla live la radio

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Primul concert il putem ascutla live la radio Vide
MesajSubiect: Primul concert il putem ascutla live la radio   Primul concert il putem ascutla live la radio EmptySam Ian 16, 2010 4:33 am

NRJ Radio Energy will broadcast the concert of Tokio Hotel in Color Line Arena in Hamburg live. The concert will be the next 28th of February and you will be able to listen to it at the same time it is happening

TRADUCERE:

Cod:
NRJ Radio Energy vor inregistra concertul trupei Tokio Hotel live de pe Color Line Arena din Hamburg. Concertul va avea loc pe 28 Februarie si il veti putea asculta in acelasi timp cand va avea loc
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Primul concert il putem ascutla live la radio Vide
MesajSubiect: Re: Primul concert il putem ascutla live la radio   Primul concert il putem ascutla live la radio EmptySam Ian 16, 2010 5:05 am

marfa..deki il putem asculta Primul concert il putem ascutla live la radio 94821
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Primul concert il putem ascutla live la radio Vide
MesajSubiect: Re: Primul concert il putem ascutla live la radio   Primul concert il putem ascutla live la radio EmptySam Ian 16, 2010 5:28 am

da
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Primul concert il putem ascutla live la radio Vide
MesajSubiect: Re: Primul concert il putem ascutla live la radio   Primul concert il putem ascutla live la radio EmptySam Ian 16, 2010 5:28 am