All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Michael Influence

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Michael Influence Vide
MesajSubiect: Michael Influence   Michael Influence EmptyJoi Ian 14, 2010 2:59 am

Voi ce credeti? Bill Kaulitz sa se inspire de la Michael Jackson?
Michael Influence C5e6d18ff0e0
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Michael Influence Vide
MesajSubiect: Re: Michael Influence   Michael Influence EmptyJoi Ian 14, 2010 3:00 am

scuzati ca am deformat pagina
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Michael Influence Vide
MesajSubiect: Re: Michael Influence   Michael Influence EmptyJoi Ian 14, 2010 5:37 am

posibil sa se inspire din MJ,si oricum MJ e tare Michael Influence 494856
Sus In jos
monyka
monyka
Hi5 Administrator
Hi5 Administrator

TaurCal
Varsta : 34Data de inscriere : 22/11/2009Numarul mesajelor : 185Localizare : in lumea mea:X:XJoburi/Distractii : job??..balerin-dansatorStare de spirit : sad:(

Michael Influence Vide
MesajSubiect: Re: Michael Influence   Michael Influence EmptyLun Ian 18, 2010 9:52 am

probabil..e adevarat are de unde sa se inspire ptr ca michael a avut stil..adik michael e michael!!!mie sincer imi place mult km este imbracat bill...ii sta foarte tare cu jobenul ala...
Sus In jos
onyk
onyk
Ultra Postator

VarsatorMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 01/12/2009Numarul mesajelor : 708Localizare : SuceavaJoburi/Distractii : desenul si muzicaStare de spirit : depinde de zi

Michael Influence Vide
MesajSubiect: Re: Michael Influence   Michael Influence EmptyLun Feb 01, 2010 6:48 am

da..este posil...si e cool..ii sta bine.
Sus In jos
GyaTHsensation
GyaTHsensation
Super Postator


Varsta : Data de inscriere : 14/01/2010Numarul mesajelor : 88Localizare : Buftea-BucurestiJoburi/Distractii : prieteni,facebook,forumuri,petreceriStare de spirit : Schimbatoare.

Michael Influence Vide
MesajSubiect: Re: Michael Influence   Michael Influence EmptyMar Feb 02, 2010 11:51 am

Eu nu cred.
Adica,Michael e un model pentru toti.Dar nu cred ca Bill s-ar inspira dupa Michael. Michael Influence 94821
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Michael Influence Vide
MesajSubiect: Re: Michael Influence   Michael Influence EmptyMar Feb 02, 2010 9:05 pm

ce ar avea daca s-ar inspira?
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
icoxip
icoxip
User Neactiv

CapricornCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 04/02/2010Numarul mesajelor : 3Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Michael Influence Vide
MesajSubiect: Re: Michael Influence   Michael Influence EmptyJoi Feb 04, 2010 8:09 am

cum a fost Michael....ii statea bine cu haine pe care noi le numim cidate,pentru ca noua nu ni s-ar potrvi.... avea stilul lui!..la fel si Bill are stilul lui! amundoi au fost si sunt foarte tari! Michael Influence 494856 Michael Influence 494856 Michael Influence 494856
Sus In jos
icoxip
icoxip
User Neactiv

CapricornCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 04/02/2010Numarul mesajelor : 3Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Michael Influence Vide
MesajSubiect: Re: Michael Influence   Michael Influence EmptyJoi Feb 04, 2010 8:39 am

cum a fost Michael....ii statea bine cu haine pe care noi le numim cidate,pentru ca noua nu ni s-ar potrvi.... avea stilul lui!..la fel si Bill are stilul lui! amundoi au fost si sunt foarte tari! Michael Influence 494856 Michael Influence 494856 Michael Influence 494856
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Michael Influence Vide
MesajSubiect: Re: Michael Influence   Michael Influence EmptyJoi Feb 04, 2010 4:37 pm

Poate exista o mica asemanare dar asta nu inseamna ca se inspira din stilul vestimentar al lui Michael J si apoi nu il vad pe Bill imitand pe nimeni ,el are stilul lui,poate altii se inspira dupa el...si sunt cativa dupa cum scrie in revista Bravo.
Sus In jos
light_angel
light_angel
Ultra user

SagetatorCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 07/11/2008Numarul mesajelor : 120Localizare : HeavenJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Michael Influence Vide
MesajSubiect: Re: Michael Influence   Michael Influence EmptySam Feb 06, 2010 6:00 am

aproape toti artisti s-au inspirat de la MJ
deci , e posibil Michael Influence 471606
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Michael Influence Vide
MesajSubiect: Re: Michael Influence   Michael Influence EmptySam Feb 06, 2010 6:02 am

light_angel citeste regulamentul
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Laly;X
Laly;X
Ultra Postator

LeuTigru
Varsta : 25Data de inscriere : 31/01/2010Numarul mesajelor : 679Localizare : Joburi/Distractii : party-urile XDStare de spirit : ..Good

Michael Influence Vide
MesajSubiect: Re: Michael Influence   Michael Influence EmptySam Feb 06, 2010 7:01 am

Hehe....sooper marpha...ii sta bene...:DLOVE BILL:x
Sus In jos
GyaTHsensation
GyaTHsensation
Super Postator


Varsta : Data de inscriere : 14/01/2010Numarul mesajelor : 88Localizare : Buftea-BucurestiJoburi/Distractii : prieteni,facebook,forumuri,petreceriStare de spirit : Schimbatoare.

Michael Influence Vide
MesajSubiect: Re: Michael Influence   Michael Influence EmptyDum Feb 07, 2010 8:55 am

Drinni93 a scris:
ce ar avea daca s-ar inspira?

Nu ar avea nimic,dar eu una nu accept chiar daca ii ador pe amandoi Michael Influence 494856 !
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Michael Influence Vide
MesajSubiect: Re: Michael Influence   Michael Influence EmptyLun Feb 08, 2010 3:17 am

Pai nu accepta...dar e treaba lui Bill dupa cine se ia Michael Influence 820988 ....din partea mea se poate imbraca si ca Madona...dar sa nu mai fumeze si sa nu se mai auda despre ei ca se drogheaza.....a si sa mai puna cateva kilograme pe el
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Michael Influence Vide
MesajSubiect: Re: Michael Influence   Michael Influence EmptyLun Mai 10, 2010 3:22 am

OMG!! sa se imbrace k madonna Michael Influence 916633 ashi murii de rass Michael Influence 916633
Sus In jos
Bratly Ratfy
Bratly Ratfy
Ultra Postator


Varsta : Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 1255Localizare : NavodariJoburi/Distractii : muzica,filme,animeuriStare de spirit : optimista

Michael Influence Vide
MesajSubiect: Re: Michael Influence   Michael Influence EmptyLun Mai 10, 2010 3:23 am

shi nu cred k s-a inspirat de la mj,adik el are stilul lui,a shi spus intr-un interviu k nu ii plk oamenii kre copiaza look-ul
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Michael Influence Vide
MesajSubiect: Re: Michael Influence   Michael Influence EmptyLun Mai 10, 2010 7:25 pm

Hai frate fiti seriosi daca Bill ..acum ziceti ca l'a copiat pe MJ
Mai trb sa spuneti ca TH i'a copiat pe depeche mode
Michael Influence 750519Michael Influence 916633
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Michael Influence Vide
MesajSubiect: Re: Michael Influence   Michael Influence EmptyMar Mai 11, 2010 12:09 pm

Nu copiaza pe nimeni sunt doar speculatii ca si mici asemanari.
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Michael Influence Vide
MesajSubiect: Re: Michael Influence   Michael Influence EmptyMar Mai 11, 2010 12:32 pm

Dar de asta ce zice-ti? Cica il imita Bill pe Elvis la freza Michael Influence 750519 Unii cred ca nu au ce face,cauta asemanari.Bill sa imite neeeeeee,nu pot sa cred Michael Influence 57845
Michael Influence Dhfqk8
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Michael Influence Vide
MesajSubiect: Re: Michael Influence   Michael Influence EmptyMar Mai 11, 2010 7:09 pm

Ahhh ce bine arata Bill acolo =p~
Aaaa :-"
Nu copiaza. Doamne..cred ca Bill nici nu stie cine e Elvis Michael Influence 750519
Sus In jos
Styxxy
Styxxy
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 27/02/2010Numarul mesajelor : 2182Localizare : In patul lui Zack :"> Joburi/Distractii : :> Oooo da . Stare de spirit : Loveeeeeeeeeeee 8->

Michael Influence Vide
MesajSubiect: Re: Michael Influence   Michael Influence EmptyMar Mai 11, 2010 7:16 pm

mdea...si acum o sa ziceti ca bill l'a copial pe asta din Depeche Mode =p~
Michael Influence Qn760k
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Michael Influence Vide
MesajSubiect: Re: Michael Influence   Michael Influence EmptyMier Mai 12, 2010 12:47 pm

Bill iti garantez ca stie cine a fost Elvis,dar de imitat nu il imita pe solistul trupei Depeche Mode
El s-a inspirat din personajele din animeuri si trupele visu din Japonia.