All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Bill in 2008 este supus unei operatii chirurgicale

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Bill in 2008 este supus unei operatii chirurgicale Vide
MesajSubiect: Bill in 2008 este supus unei operatii chirurgicale   Bill in 2008 este supus unei operatii chirurgicale EmptyMier Ian 13, 2010 12:55 pm

Iata ce am aflat despre operatia lui Bill.

In martie 2008 in timpul The 1000 hotels European Tour,lui Bill ia fost descoperit un chist la corzile vocale.Din acest motiv trupa a fost nevoita sa anuleze ultimele 16 concerte din turneul respectiv.Showul din Marseilles,Franta a fost intrerupt pe la jumatate pt ca Bill nu a mai putut canta.Concertul urmator de la Lisabona,Portugalia au hotarat sa il anuleze pt ca Bill sa fie supus unui control medical.
Cateva zile mai tarziu Bill a fost operat,iar chistul a fost extras cu succes;au urmat 10 zile in care a trebuit sa se odihneasca si nu a avut voie sa vorbesca sau sa scoata vreun sunet.
Dupa ce a trecut perioada de recuperare si terapie s-au intors pe scena,dar nu au reluat concertele anulate in Europa,ci au plecat in turneul din Statele Unite ale Americii care au inceput in luna mai 2008;au avut multe intalniri cu fanii de peste ocean.
Datorita intreruperii turului European s-a creat un mare vacarm in randuril fanilor care au fost ingrijorati pt sanatatea lui Bill si care iau urat sanatate.Dar in acelas timp au fost indignati pt ca trupa lor iubita ,Tokio Hotel,nu a reluat concertele anulate si in schimb au cantat mai mult in America.
iata aici interviiul in care multumeste fanilor dupa operatie si dupa ce cred ca si-au dat seama ca au gresit fata de fanii din Europa.
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Bill in 2008 este supus unei operatii chirurgicale Vide
MesajSubiect: Re: Bill in 2008 este supus unei operatii chirurgicale   Bill in 2008 este supus unei operatii chirurgicale EmptyMier Ian 13, 2010 1:05 pm

Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Bill in 2008 este supus unei operatii chirurgicale Vide
MesajSubiect: Re: Bill in 2008 este supus unei operatii chirurgicale   Bill in 2008 este supus unei operatii chirurgicale EmptyMier Ian 13, 2010 1:12 pm

Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Bill in 2008 este supus unei operatii chirurgicale Vide
MesajSubiect: Re: Bill in 2008 este supus unei operatii chirurgicale   Bill in 2008 este supus unei operatii chirurgicale EmptyMier Ian 13, 2010 11:44 pm

dar dar este bine ca si-a revenit si este pe scena Bill in 2008 este supus unei operatii chirurgicale 494856
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Bill in 2008 este supus unei operatii chirurgicale Vide
MesajSubiect: Re: Bill in 2008 este supus unei operatii chirurgicale   Bill in 2008 este supus unei operatii chirurgicale EmptySam Feb 06, 2010 8:09 am

Saracul Bill ....mi-e mila de el Bill in 2008 este supus unei operatii chirurgicale 596966
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Bill in 2008 este supus unei operatii chirurgicale Vide
MesajSubiect: Re: Bill in 2008 este supus unei operatii chirurgicale   Bill in 2008 este supus unei operatii chirurgicale EmptyMier Apr 21, 2010 6:34 am

saracutzul de el Bill in 2008 este supus unei operatii chirurgicale 676994
a trecut cu bine peste operatie Bill in 2008 este supus unei operatii chirurgicale 494856
ma bucur ca in prezent nu mai are nimik Bill in 2008 este supus unei operatii chirurgicale 494856
eo stateam cu sufletul la guraa cand am auzit ca se opereaza
Sus In jos
alice_bill
alice_bill
Ultra user

ScorpionCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 03/11/2009Numarul mesajelor : 103Localizare : Humanoid CityJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bill in 2008 este supus unei operatii chirurgicale Vide
MesajSubiect: Re: Bill in 2008 este supus unei operatii chirurgicale   Bill in 2008 este supus unei operatii chirurgicale EmptyMier Apr 21, 2010 7:08 pm

numai tu stateai cu sufletul la gura?
sute de mii de fani faceau asta Bill in 2008 este supus unei operatii chirurgicale 676994
a fost o perioada trista..Fosta mea colega(fana th si ea) plangea, iar eu mai tare de felul meu o incurajam.
a fost tare nasol Bill in 2008 este supus unei operatii chirurgicale 63219
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Bill in 2008 este supus unei operatii chirurgicale Vide
MesajSubiect: Re: Bill in 2008 este supus unei operatii chirurgicale   Bill in 2008 este supus unei operatii chirurgicale EmptyMar Ian 11, 2011 8:02 pm

ce dezamagiti au fost fanii
Acum cred ca e totul ok
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat




Bill in 2008 este supus unei operatii chirurgicale Vide
MesajSubiect: Re: Bill in 2008 este supus unei operatii chirurgicale   Bill in 2008 este supus unei operatii chirurgicale Empty

Sus In jos

Bill in 2008 este supus unei operatii chirurgicale

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Scream For Tokio Hotel :: Membri trupei Tokio Hotel-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente