All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Bill, Tom Georg sau Gustav

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 14 ... 28  Urmatorul
AutorMesaj
[:x]MusicIsMyLife[:x]
[:x]MusicIsMyLife[:x]
Moderator

RacMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/09/2008Numarul mesajelor : 144Localizare : Din al tau cosmarJoburi/Distractii : muzik,desenatul,dansatul,statul p mes shi netul :XStare de spirit : Happy

Bill, Tom Georg sau Gustav Vide
MesajSubiect: Bill, Tom Georg sau Gustav   Bill, Tom Georg sau Gustav EmptyLun Sept 29, 2008 6:33 am

Deci.. un user pune o intrebare.. iar after
useru' de dupa el, spune kre din ei 4 ar face act zisa de userul
precedent. continuand cu o intrebare pentru urmatorul..

Exemplu: Cu cine ai merge la cumparaturi?
Cu Bill

Cu cine ai canta?
Cu Tom.


Sunt doar exemple..


Cu cn ai dansa?
Bill, Tom Georg sau Gustav 50932
Sus In jos
http://myspace.com/xxchocoo
light_angel
light_angel
Ultra user

SagetatorCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 07/11/2008Numarul mesajelor : 120Localizare : HeavenJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bill, Tom Georg sau Gustav Vide
MesajSubiect: Re: Bill, Tom Georg sau Gustav   Bill, Tom Georg sau Gustav EmptySam Noi 08, 2008 3:44 am

cu Georg :765:
cu cine ai merge la plimbare in parc ?
Sus In jos
[:x]MusicIsMyLife[:x]
[:x]MusicIsMyLife[:x]
Moderator

RacMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/09/2008Numarul mesajelor : 144Localizare : Din al tau cosmarJoburi/Distractii : muzik,desenatul,dansatul,statul p mes shi netul :XStare de spirit : Happy

Bill, Tom Georg sau Gustav Vide
MesajSubiect: Re: Bill, Tom Georg sau Gustav   Bill, Tom Georg sau Gustav EmptyMier Noi 12, 2008 8:44 am

q Bill Bill, Tom Georg sau Gustav 494856

p cn ai poone sa'tzi fak qrat in kmera
:rtyee:
Sus In jos
http://myspace.com/xxchocoo
copil inocent
copil inocent
Ultra user

VarsatorMistret
Varsta : 29Data de inscriere : 22/08/2008Numarul mesajelor : 119Localizare : Joburi/Distractii : sa ies afara k gasca si sa ma diestrezStare de spirit :

Bill, Tom Georg sau Gustav Vide
MesajSubiect: Re: Bill, Tom Georg sau Gustav   Bill, Tom Georg sau Gustav EmptyJoi Noi 27, 2008 4:33 am

*Bill, Tom Georg sau Gustav 541223==ORIGINAL MESSEGE ====**
pe fata/baitul care spune k bill este gay [ :efcg: ]



k cine ai vrea sa te saruti ? [ :897e34: Bill, Tom Georg sau Gustav 494856:X]
Sus In jos
http://www.rall-me.piczo.com
copil inocent
copil inocent
Ultra user

VarsatorMistret
Varsta : 29Data de inscriere : 22/08/2008Numarul mesajelor : 119Localizare : Joburi/Distractii : sa ies afara k gasca si sa ma diestrezStare de spirit :

Bill, Tom Georg sau Gustav Vide
MesajSubiect: Re: Bill, Tom Georg sau Gustav   Bill, Tom Georg sau Gustav EmptyJoi Noi 27, 2008 4:36 am

copil inocent a scris:
*Bill, Tom Georg sau Gustav 541223==ORIGINAL MESSEGE ====**
pe fata/baitul care spune k bill este gay [ :efcg: ]



k cine ai vrea sa te saruti ? [ :897e34: Bill, Tom Georg sau Gustav 494856:X]

pe TOM :rtyee: :rtyee: :86776: :897e34:
Sus In jos
http://www.rall-me.piczo.com
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Bill, Tom Georg sau Gustav Vide
MesajSubiect: Re: Bill, Tom Georg sau Gustav   Bill, Tom Georg sau Gustav EmptyJoi Noi 27, 2008 5:27 am

da ....ati tras aici un joc de fete :rtyee: :rtyee: eu cum ma joc?
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
copil inocent
copil inocent
Ultra user

VarsatorMistret
Varsta : 29Data de inscriere : 22/08/2008Numarul mesajelor : 119Localizare : Joburi/Distractii : sa ies afara k gasca si sa ma diestrezStare de spirit :

Bill, Tom Georg sau Gustav Vide
MesajSubiect: Re: Bill, Tom Georg sau Gustav   Bill, Tom Georg sau Gustav EmptyJoi Noi 27, 2008 6:27 am

skuz Bill, Tom Georg sau Gustav 596966 :rtyee:

la cine iai spune secretele tale ?
Sus In jos
http://www.rall-me.piczo.com
[:x]MusicIsMyLife[:x]
[:x]MusicIsMyLife[:x]
Moderator

RacMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/09/2008Numarul mesajelor : 144Localizare : Din al tau cosmarJoburi/Distractii : muzik,desenatul,dansatul,statul p mes shi netul :XStare de spirit : Happy

Bill, Tom Georg sau Gustav Vide
MesajSubiect: Re: Bill, Tom Georg sau Gustav   Bill, Tom Georg sau Gustav EmptyMar Dec 02, 2008 12:49 pm

Bill....cred ca ar putea tine un secret....cres nu stiu sigur Bill, Tom Georg sau Gustav 750519
pe cine l-ai imbraca in rochie?Bill, Tom Georg sau Gustav 750519
Sus In jos
http://myspace.com/xxchocoo
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Bill, Tom Georg sau Gustav Vide
MesajSubiect: Re: Bill, Tom Georg sau Gustav   Bill, Tom Georg sau Gustav EmptyMier Dec 03, 2008 3:03 am

pe georg si bill:)) :rtyee:


RASPUNDETI LA ACEIASi INTREBARE CA EU NU STIU:D
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
[:x]MusicIsMyLife[:x]
[:x]MusicIsMyLife[:x]
Moderator

RacMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 12/09/2008Numarul mesajelor : 144Localizare : Din al tau cosmarJoburi/Distractii : muzik,desenatul,dansatul,statul p mes shi netul :XStare de spirit : Happy

Bill, Tom Georg sau Gustav Vide
MesajSubiect: Re: Bill, Tom Georg sau Gustav   Bill, Tom Georg sau Gustav EmptyMier Ian 21, 2009 7:40 am

pe Tom :rtyee: :rtyee: :rtyee: :rtyee:
q cine ai face pe "hairstilistul"? >:]
Sus In jos
http://myspace.com/xxchocoo
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Bill, Tom Georg sau Gustav Vide
MesajSubiect: Re: Bill, Tom Georg sau Gustav   Bill, Tom Georg sau Gustav EmptyJoi Ian 22, 2009 4:09 am

BILL Bill, Tom Georg sau Gustav 50932


Aceiasi intrebare
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
light_angel
light_angel
Ultra user

SagetatorCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 07/11/2008Numarul mesajelor : 120Localizare : HeavenJoburi/Distractii : Stare de spirit :

Bill, Tom Georg sau Gustav Vide
MesajSubiect: Re: Bill, Tom Georg sau Gustav   Bill, Tom Georg sau Gustav EmptyMier Mar 11, 2009 7:37 am

cu Tom

cu cine ai vrea sa mergi la film ?
Sus In jos
LaDy PoP-RoCk
LaDy PoP-RoCk
Super Postator

BalantaMistret
Varsta : 28Data de inscriere : 07/11/2009Numarul mesajelor : 55Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Bill, Tom Georg sau Gustav Vide
MesajSubiect: Re: Bill, Tom Georg sau Gustav   Bill, Tom Georg sau Gustav EmptyDum Noi 29, 2009 1:27 am

cu Bill



pe cine ti-ar place sa ai ca frate ?
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Bill, Tom Georg sau Gustav Vide
MesajSubiect: Re: Bill, Tom Georg sau Gustav   Bill, Tom Georg sau Gustav EmptyMar Dec 08, 2009 2:53 am

Pe Georg


Cu kre dintre ei crezi k te identifici,asemeni ?
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Bill, Tom Georg sau Gustav Vide
MesajSubiect: Re: Bill, Tom Georg sau Gustav   Bill, Tom Georg sau Gustav EmptyMar Dec 08, 2009 7:41 am

cu tom:))....


cu cine ai merge in Paris;Bill, Tom Georg sau Gustav 820988?
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Bill, Tom Georg sau Gustav Vide
MesajSubiect: Re: Bill, Tom Georg sau Gustav   Bill, Tom Georg sau Gustav EmptyMier Dec 09, 2009 2:17 am

Cu Bill

Cu cine ai vrea sa fii pe o insula pustie?
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Bill, Tom Georg sau Gustav Vide
MesajSubiect: Re: Bill, Tom Georg sau Gustav   Bill, Tom Georg sau Gustav EmptyMier Dec 09, 2009 9:01 am

cu tom


cu cin e ai merge la un bal?
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Bill, Tom Georg sau Gustav Vide
MesajSubiect: Re: Bill, Tom Georg sau Gustav   Bill, Tom Georg sau Gustav EmptyMier Dec 09, 2009 3:27 pm

ihhh,grea decizie...


Cu Tom.


Stilul vestimentar al caruia dintre ei l-ai aborda?
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Bill, Tom Georg sau Gustav Vide
MesajSubiect: Re: Bill, Tom Georg sau Gustav   Bill, Tom Georg sau Gustav EmptyJoi Dec 10, 2009 4:15 am

pai tom si bill



cu cine ai vorbi pe mess?
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Bill, Tom Georg sau Gustav Vide
MesajSubiect: Re: Bill, Tom Georg sau Gustav   Bill, Tom Georg sau Gustav EmptyVin Dec 11, 2009 4:25 pm

Cu Bill



Pe care dintre ei 4 lai prezenta parintzilor?
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Bill, Tom Georg sau Gustav Vide
MesajSubiect: Re: Bill, Tom Georg sau Gustav   Bill, Tom Georg sau Gustav EmptySam Dec 12, 2009 4:39 am

pe tom si bill


cu cine ai merge la mall?
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Bill, Tom Georg sau Gustav Vide
MesajSubiect: Re: Bill, Tom Georg sau Gustav   Bill, Tom Georg sau Gustav EmptyJoi Dec 17, 2009 11:05 pm

Cu Bill.
Cu cine ti-ai pertrece sarbatorile de iarna la o cabana in muntii?
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Bill, Tom Georg sau Gustav Vide
MesajSubiect: Re: Bill, Tom Georg sau Gustav   Bill, Tom Georg sau Gustav EmptyJoi Dec 17, 2009 11:59 pm

cu..ahh...gemeni Kaulitz:">


Cu cine ai bea un pahar de vin?Bill, Tom Georg sau Gustav 563536
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Bill, Tom Georg sau Gustav Vide
MesajSubiect: Re: Bill, Tom Georg sau Gustav   Bill, Tom Georg sau Gustav EmptyVin Dec 18, 2009 12:39 am

Geo treuie sa alegi unul singur
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Bill, Tom Georg sau Gustav Vide
MesajSubiect: Re: Bill, Tom Georg sau Gustav   Bill, Tom Georg sau Gustav EmptyVin Dec 18, 2009 1:41 am

Cu cine ai bea un pahar de vin?Bill, Tom Georg sau Gustav 563536[/quote]

Cu Bill.

Freza caruia dintre cei 4 Th ai aborda-o?
Sus In jos

Continut sponsorizat




Bill, Tom Georg sau Gustav Vide
MesajSubiect: Re: Bill, Tom Georg sau Gustav   Bill, Tom Georg sau Gustav Empty

Sus In jos

Bill, Tom Georg sau Gustav

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 28Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 14 ... 28  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Fun :: Jocuri(Spiele)-
Forumgratuit.ro | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente