All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Biografie recenta-Tom Kaulitz

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
emoKid
emoKid
Ultra user

VarsatorDragon
Varsta : 35Data de inscriere : 22/12/2009Numarul mesajelor : 311Localizare : IlJoburi/Distractii : petreceriStare de spirit : sad.

Biografie recenta-Tom  Kaulitz Vide
MesajSubiect: Biografie recenta-Tom Kaulitz   Biografie recenta-Tom  Kaulitz EmptyJoi Dec 24, 2009 9:39 am

Tom Kaulitz (chitara)

Nume:Tom Kaulitz

Data nasterii:01.09.1989(fecioara) cu 10 minute inainte de Bill

Locul nasterii:Leipzig(Germania)

Inaltime:1,85m

Greutate:55 kg

Culoarea parului: saten vopsit blond cu dreadlocks

Culoarea ochilor: caprui

Hobby-uri: graffiti,muzica(chitara) si petrecerile

Piercinguri: un piercing in partea stanga a buzei inferioare

Semne distinctive fata de Bill: Dreadlocks si piercing-ul din buza, inaltimea (e putin mai scund)


Caracter: este un foarte bun prieten, este foarte sociabil, comunicativ si
petrecaret.Priveste oamenii intotdeauna in ochi, este cool, relaxat, spontan si mereu pus pe glume (chiar si la ore foarte matinale)

Style: Tom adopta stilul HIP-HOP,imbracand haine XXL,de marca

Muzica: canta la chitara de la 7 ani, a fost inspirat de tatal sau vitreg, Gordon Trümper care are si el o formatie rock.

Materie preferata: artele(muzica desen..)

Materiile pe care le uraste: matematica, fizica

Artistii preferati: Samy Deluxe,Eminem,Green Day (si nu stiu, asculta rap:D ,daca mai stiti voi,spuneti:D)

Cantecul preferat: let me go

Filmul preferat: The King of Queens

Actori preferati: Eva Longoria,Bruce Willis

Isi doreste:o intalnire cu gemenele Olsen

Motto: Carpe diem

Fata ideala: nebunatica, inalta, frumoasa, cu forme apetisante evidentiate de o imbracaminte sexy

Mancarea favorita: Pizza, fast food, paste, waffles

Bauturi favorite: Cola, Red Bull

Deodorantul preferat:Axe Unlimited

Samponul preferat:Pink Spritz(zice el k face minuni pt dreadsuri)

Firmele preferate de imbracaminte si accesorii: Nike, Echo, Osiris, Dc's, Ethnies, Addidas

-Ii place sa flirteze, mai ales prin body-language

-Culoarea preferata:albastru

-Ii place sa fie in centrul atentiei

-Tom este genul de tip dupa care innebunesc toate fetele, e simpatic, cool, dar in acelashi timp sufletist si prietenos

-Pierde lucrurile foarte usor

-Animale de casa:-un caine numit Scotty(Labrador/Doberman mix
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Biografie recenta-Tom  Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Biografie recenta-Tom Kaulitz   Biografie recenta-Tom  Kaulitz EmptyJoi Dec 24, 2009 9:27 pm

-Animale de casa:-un caine numit Scotty(Corcitura) Biografie recenta-Tom  Kaulitz 750519






Multumim pentru biografie
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
emoKid
emoKid
Ultra user

VarsatorDragon
Varsta : 35Data de inscriere : 22/12/2009Numarul mesajelor : 311Localizare : IlJoburi/Distractii : petreceriStare de spirit : sad.

Biografie recenta-Tom  Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Biografie recenta-Tom Kaulitz   Biografie recenta-Tom  Kaulitz EmptyVin Dec 25, 2009 12:53 am

Biografie recenta-Tom  Kaulitz 750519 ,very funny,npk,
Sus In jos
monyka
monyka
Hi5 Administrator
Hi5 Administrator

TaurCal
Varsta : 34Data de inscriere : 22/11/2009Numarul mesajelor : 185Localizare : in lumea mea:X:XJoburi/Distractii : job??..balerin-dansatorStare de spirit : sad:(

Biografie recenta-Tom  Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Biografie recenta-Tom Kaulitz   Biografie recenta-Tom  Kaulitz EmptyVin Dec 25, 2009 3:54 am

Hallo emokid..multumim frumos pentru biografie!!!..este suoooper. Biografie recenta-Tom  Kaulitz 471606 Biografie recenta-Tom  Kaulitz 89226 imi place cum ai scris despre tom,un tip super cool,un cuceritor foarte sigur pe el,bravo tom..luv ya:*Biografie recenta-Tom  Kaulitz 89226Biografie recenta-Tom  Kaulitz 89226Biografie recenta-Tom  Kaulitz 89226
Sus In jos
GyaTHsensation
GyaTHsensation
Super Postator


Varsta : Data de inscriere : 14/01/2010Numarul mesajelor : 88Localizare : Buftea-BucurestiJoburi/Distractii : prieteni,facebook,forumuri,petreceriStare de spirit : Schimbatoare.

Biografie recenta-Tom  Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Biografie recenta-Tom Kaulitz   Biografie recenta-Tom  Kaulitz EmptyVin Ian 22, 2010 5:00 am

"Caracter: este un foarte bun prieten, este foarte sociabil, comunicativ si
petrecaret.Priveste oamenii intotdeauna in ochi, este cool, relaxat, spontan si mereu pus pe glume (chiar si la ore foarte matinale) "


Asta ador la el :x
Chiar daca m-as intimida prea mult daca m-ar privi in ochi:">

"Materie preferata: artele(muzica desen..)

Materiile pe care le uraste: matematica, fizica "

exact ca mine:))


"Style: Tom adopta stilul HIP-HOP,imbracand haine XXL,de marca "
Slabiciunea mea pentru rapperi:X
Sus In jos
monyka
monyka
Hi5 Administrator
Hi5 Administrator

TaurCal
Varsta : 34Data de inscriere : 22/11/2009Numarul mesajelor : 185Localizare : in lumea mea:X:XJoburi/Distractii : job??..balerin-dansatorStare de spirit : sad:(

Biografie recenta-Tom  Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Biografie recenta-Tom Kaulitz   Biografie recenta-Tom  Kaulitz EmptyJoi Ian 28, 2010 11:18 pm

mda..slabiciunea pentru rapperi:X:X
Sus In jos
Joe Temă ;3
Joe Temă ;3
Ultra Postator

VarsatorTigru
Varsta : 26Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3106Localizare : IlJoburi/Distractii : Zăpadăăă . Stare de spirit : Day in day out..

Biografie recenta-Tom  Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Biografie recenta-Tom Kaulitz   Biografie recenta-Tom  Kaulitz EmptyJoi Ian 28, 2010 11:28 pm

rapperi..cei mai draguti Biografie recenta-Tom  Kaulitz 443357
Sus In jos
Kristine
Kristine
Admin

VarsatorCal
Varsta : 58Data de inscriere : 14/11/2009Numarul mesajelor : 3105Localizare : BucurtestiJoburi/Distractii : Animeuri,muzik,filmeStare de spirit : Dupa anotimp

Biografie recenta-Tom  Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Biografie recenta-Tom Kaulitz   Biografie recenta-Tom  Kaulitz EmptyLun Feb 01, 2010 5:26 pm

Cred ca totusi depinde de rapper,nu cred ca toti sunt draguti,iar Tom doar abordeaza stilul rapp pt ca el nu e rapper,sau poate este si nu stiu eu Biografie recenta-Tom  Kaulitz 94821
Sus In jos
EU
EU
User Activ

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 13Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Biografie recenta-Tom  Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Biografie recenta-Tom Kaulitz   Biografie recenta-Tom  Kaulitz EmptySam Feb 06, 2010 5:49 am

Super ! Tom e foarte cool , dragut si inteligent . IL ADOOR !!!
Sus In jos
Laly;X
Laly;X
Ultra Postator

LeuTigru
Varsta : 25Data de inscriere : 31/01/2010Numarul mesajelor : 679Localizare : Joburi/Distractii : party-urile XDStare de spirit : ..Good

Biografie recenta-Tom  Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Biografie recenta-Tom Kaulitz   Biografie recenta-Tom  Kaulitz EmptySam Feb 06, 2010 6:42 am

hehe...imi plac rapperii Biografie recenta-Tom  Kaulitz 494856 ...chiar daca „poate” nu este Biografie recenta-Tom  Kaulitz 3966 Biografie recenta-Tom  Kaulitz 50932 ..hehe:xLOVE Tom:x Biografie recenta-Tom  Kaulitz 494856
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 31Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Biografie recenta-Tom  Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Biografie recenta-Tom Kaulitz   Biografie recenta-Tom  Kaulitz EmptySam Feb 06, 2010 6:45 am

Ma bucur sa aud asta....Biografie recenta-Tom  Kaulitz 471606 ...sper cate vedem des pe forum
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Biografie recenta-Tom  Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Biografie recenta-Tom Kaulitz   Biografie recenta-Tom  Kaulitz EmptyMier Apr 07, 2010 9:23 am

hai ma ca e frumos Scotty Biografie recenta-Tom  Kaulitz 494856
e luat de la adapostul de animale Biografie recenta-Tom  Kaulitz 494856
Sus In jos
Gabriela Tom
Gabriela Tom
User Avansat
User Avansat

LeuSarpe
Varsta : 34Data de inscriere : 29/04/2010Numarul mesajelor : 6Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Biografie recenta-Tom  Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Biografie recenta-Tom Kaulitz   Biografie recenta-Tom  Kaulitz EmptyJoi Apr 29, 2010 4:15 am

foarte frumos...multumesc
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Biografie recenta-Tom  Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Biografie recenta-Tom Kaulitz   Biografie recenta-Tom  Kaulitz EmptyJoi Sept 02, 2010 8:36 pm

Scotty Biografie recenta-Tom  Kaulitz 750519
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat




Biografie recenta-Tom  Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Biografie recenta-Tom Kaulitz   Biografie recenta-Tom  Kaulitz Empty

Sus In jos

Biografie recenta-Tom Kaulitz

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Scream For Tokio Hotel :: Membri trupei Tokio Hotel-
creează un forum | Muzica | Rock, Punk, Alternativa | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente