All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Hey! Bine ai venit pe All in One - Crazy 4 Us! Ce zici sa te conectezi sa poti sa iti lasi parerea pe aici?
All in One - Crazy 4 Us
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

All in One - Crazy 4 Us

All in One place, is fucking crazy! Bine ati venit pe All in One - Crazy 4 Us!
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  Contacteaza-ne!  About Us  Regulament  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  Castiga IMVU CREDITS  

 

Biografie recnta-Bill Kaulitz

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
emoKid
emoKid
Ultra user

VarsatorDragon
Varsta : 35Data de inscriere : 22/12/2009Numarul mesajelor : 311Localizare : IlJoburi/Distractii : petreceriStare de spirit : sad.

Biografie recnta-Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Biografie recnta-Bill Kaulitz   Biografie recnta-Bill Kaulitz EmptyJoi Dec 24, 2009 9:25 am

Nume: Bill Kaulitz-Trumper
Ocupatie: solist/compozitor
Data nasterii: 1 septembrie 1989
Locul nasterii: Leipzig, Germania
Domiciliu: Loitsche, Germania.
Inaltime: 1'89
Greutate: 54 kg
Culoarea parului:saten, vopsit in negru cu suvite albe pentru moment
Culoarea ochilor:caprui
Zodie: fecioara
Nume de scena: nici unul, el spune ca nu are nevoie deoarece numele sau este suficient de scurt
Frati/Surori: un frate geaman, Tom, care s-a nascut cu 10 minute inaintea lui
Mama: Simone.
Tata: Parintii lui Bill s-au despartit pe cand gemenii nu implinisera inca 7 ani. Tatal lor natural se numeste Jorg. Dupa divort, cei doi frati au ramas cu mama si noul ei sot Gordon Trumper, chitarist intr-o trupa rock care le-a indus lui Bill si Tom dragostea pentru muzica.
Scoala: Gemenii urmeaza o scoala-internat speciala, pentru ca celebritatea si programul lor foarte incarcat nu le permit sa urmeze cursurile unei scoli obisnuite
Materie preferata: arta
Materii care nu ii plac (cand e vorba despre materii care nu ne plac, intotdeauna sunt mai multe! Biografie recnta-Bill Kaulitz 50932 ): matematica, fizica si franceza
Hobbiuri: petrecerile si muzica
Idolul sau: Nena. A inceput sa-i asculte muzica la varsta de 6 ani si recent chiar a avut ocazia sa lucreze in apropierea ei pentru versiunea germana a `Arthur Und Die Minimoys`.
Muzica preferata: Green Day, Nena, Coldplay, Keane si David Bowie
Una din melodiile preferate: Boulevard Of Broken Dreams de Green Day
Primul disc cumparat: Cel al lui Nena
Primul concert la care a fost: Cel al lui Nena
Film preferat: `The Labyrinth` cu David Bowie
Animale: un labrador negru pe nume Scotty pe care l-a luat de la un refugiu pentru animale in urma cu cativa ani si un pisoi pe care-l cheama Casimir.
Semne distinctive: doua piercinguri – unul la arcada, facut la 12 ani, si unul in limba, de la 14 ani. Bill mai are si doua tatuaje: unul cu logoul bandei, facut la 15 ani si o stea pe soldul drept, de la varsta de 16 ani..(si aici nu am mai gasit nimic, nu stiu cand sunt facute celalalte:-??)
Motto: Traieste secunda!
Bauturi preferate: Coca Cola, Nesquik de capsuni si ceaiul de menta, despre care spune ca e bun pentru voce.
Mancare preferata: pizza si spaghete. E un mare fan al mancarii de la fast-food in general si n-ar manca niciodata ceva ce nu stie ce e.
Personalitate: E foarte deschis, simpatic, vorbeste mult, e ambitios, sensibil si romantic. Prefera sa stea inauntru decat sa iasa la aer. Bill e partea creativa a trupei Tokio Hotel. El scrie majoritatea pieselor.
Bill nu e o persoana prea sportiva si recunoaste ca daca ar avea ocazia ar fi in stare sa doarma toata viata.
Fapt divers
• La maternitate, gemenii purtau tricouri cu numele scrise pe ele, pentru a putea fi diferentiati. Cand au crescut, insa, cei doi au adoptat stiluri proprii, foarte diferite unul fata de celalalt.
• La varsta de 6 ani, Bill si Tom Kaulitz au jucat intr-un film numit `Verruckt Nach Dir`.
• La scoala, gemenii au fost despartiti din cauza ca impreuna obisnuaiau sa intinda tot felul de capcane celor din jur. Printre boacanele facute de ei se numara aruncatul cu mingi de hartie si cu cerneala in profesori.
• Media notelor obtinute de Bill la scoala este 1,9, ceea ce inseamna foarte bine. El avea note mai bune ca ale lui Tom, a carui medie e 2,2. (In Germania, cea mai buna nota este 1 si cea mai proasta 5).
• Solistul Tokio Hotel a inceput sa scrie cantece la varsta de 7 ani.
• El a participat la competitia `Star Search` cu melodia lui Geri Halliwell - `It's Raining Men`, unde a ocupat locul 2.
• Adesea, are aceleasi vise ca si fratele sau geaman.
• Prietenul cel mai bun al lui Bill este acelasi cu cel al lui Tom – Andreas, un fost coleg de scoala.
• Primul sarut l-au experimentat la varsta de 10 ani cu aceeasi fata, dar Bill cu o zi mai tarziu decat Tom.
• Cand le place aceeasi fata la amandoi, o lasa pe ea sa aleaga.
• Spre deosebire de fratele sau, lui Bill Kaulitz ii plac relatiile serioase, pe termen lung. N-a avut nicioadata aventuri de o noapte. Femeia ideala pentru el este misterioasa, spontana si frumoasa. Ar prefera sa nu-si roada unghiile, pentru ca el face deja asta in exces. Stilul ei nu il intereseaza foarte mult, atat timp cat stie sa se faca placuta.
• Ii place sa flirteze, dar numai prin limbajul corpului.
• Spune ca nu stie sa danseze. E genul care prefera sa ramana intr-un colt si sa-i priveasca pe altii dansand la petreceri.
• Cel mai mare vis al sau este sa cante la Tokyo, in Japonia. (si aici imi cer scuze dar nu stiu daca au cantat:-??,poate imi spuneti voi Biografie recnta-Bill Kaulitz 571882)

• I-ar placea sa faca shopping la New York, in America.(ceea ce cred ca a facut:”>)
• Ii plac mastile, iar de Halloween se deghizeaza in vampir.
• Bill Kaulitz are o fire foarte artistica. In afara de muzica, lui ii place foarte mult si desenul. Daca ar ajunge vreodata sa nu mai poata face muzica, ar incerca sa se impuna in pictura.
• E alergic la piscaturile de tantari si la mere.
• Poarta boxeri inchisi, negri.
• Deodorantul preferat al lui Bill Kaulitz e AXE White.
• Foloseste produse pentru bebelusi pentru a-si mantine pielea matasoasa.
• Nu prea se pricepe sa faca economii.
Sus In jos
stefy_th:X
stefy_th:X
Ultra user

GemeniSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 12/12/2009Numarul mesajelor : 411Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Biografie recnta-Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Biografie recnta-Bill Kaulitz   Biografie recnta-Bill Kaulitz EmptyJoi Dec 24, 2009 10:13 am

din cate stiu eu,ei au cantat in Tokyo...dar nu stiu sigur Biografie recnta-Bill Kaulitz 50932
Sus In jos
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Biografie recnta-Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Biografie recnta-Bill Kaulitz   Biografie recnta-Bill Kaulitz EmptyJoi Dec 24, 2009 9:24 pm

Hem...Au ajuns in Tokyo ?
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
stefy_th:X
stefy_th:X
Ultra user

GemeniSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 12/12/2009Numarul mesajelor : 411Localizare : Joburi/Distractii : Stare de spirit :

Biografie recnta-Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Biografie recnta-Bill Kaulitz   Biografie recnta-Bill Kaulitz EmptyJoi Dec 24, 2009 11:35 pm

parca asa am vazut eu intr-un interviu Biografie recnta-Bill Kaulitz 94821 ...am sa mai rascolesc niste reviste sa ma asigur Biografie recnta-Bill Kaulitz 50932 ...
Sus In jos
emoKid
emoKid
Ultra user

VarsatorDragon
Varsta : 35Data de inscriere : 22/12/2009Numarul mesajelor : 311Localizare : IlJoburi/Distractii : petreceriStare de spirit : sad.

Biografie recnta-Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Biografie recnta-Bill Kaulitz   Biografie recnta-Bill Kaulitz EmptyVin Dec 25, 2009 12:51 am

eu cred ca au ajuns,apropo in toate biografiile pe care le-am gasit pe net,adica erau vechi si scriau ca asta este visul lui bill,am mai facut eu,adica.....,am mai modificat Biografie recnta-Bill Kaulitz 507414
Sus In jos
monyka
monyka
Hi5 Administrator
Hi5 Administrator

TaurCal
Varsta : 34Data de inscriere : 22/11/2009Numarul mesajelor : 185Localizare : in lumea mea:X:XJoburi/Distractii : job??..balerin-dansatorStare de spirit : sad:(

Biografie recnta-Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Biografie recnta-Bill Kaulitz   Biografie recnta-Bill Kaulitz EmptyVin Dec 25, 2009 6:41 am

da..interesanta biografie:)..cel mai mult imi place partea"Femeia ideala pentru el este misterioasa, spontana si frumoasa"..ptr ca exact acelasi lucru am zis si eu:X:X:X:X.."Bill Kaulitz are o fire foarte artistica "Biografie recnta-Bill Kaulitz 494856 Biografie recnta-Bill Kaulitz 494856 Biografie recnta-Bill Kaulitz 494856 ...da scrie toate pisele th,compune versuri:X:X:Xceea ce e asa sweet,sunt de parere k e un baiat pe cinste:D...cine o sa fie cu el,e o norocoasa:X:X:X..
ps:eu styam k au cantat la tokio:X:X:Xdar in orice caz o sa verific si eu:D:D:D
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Biografie recnta-Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Biografie recnta-Bill Kaulitz   Biografie recnta-Bill Kaulitz EmptySam Feb 06, 2010 8:12 am

E super cool Bill !!! Dar eu stiam ca a ajuns la 50 kg si ca e anorexic primind ingrijiri medicale Biografie recnta-Bill Kaulitz 63219
Voi ce stiati ???

CLIK PE LINK :
LINK STERS
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Biografie recnta-Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Biografie recnta-Bill Kaulitz   Biografie recnta-Bill Kaulitz EmptySam Feb 06, 2010 8:13 am

bill e super
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
Admin

TaurCocos
Varsta : 30Data de inscriere : 21/08/2008Numarul mesajelor : 3783Localizare : Altenbuch, Bayern, GermanyJoburi/Distractii : Play GuitarStare de spirit : Pff...depinde de circumstante...

Biografie recnta-Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Biografie recnta-Bill Kaulitz   Biografie recnta-Bill Kaulitz EmptySam Feb 06, 2010 8:14 am

pentru asta avem creatii si grafica

tiam sters linkul

iti faci topic separat...ori aici la bill ori la creatii si grafica
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro/
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Biografie recnta-Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Biografie recnta-Bill Kaulitz   Biografie recnta-Bill Kaulitz EmptyMar Apr 20, 2010 8:59 pm

ok ...sa vad ce pot face cu topicul ala
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro
Geoo
Geoo
Ultra Postator

LeuSobolan
Varsta : 27Data de inscriere : 05/04/2010Numarul mesajelor : 2056Localizare : Undeva Joburi/Distractii : Nu te intereseazaStare de spirit : Se mananca ?

Biografie recnta-Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Biografie recnta-Bill Kaulitz   Biografie recnta-Bill Kaulitz EmptyMier Apr 21, 2010 5:54 am

daaa au concertat in Tokyo din cate imi aduk aminte..
Sus In jos
avatar
Stefania
VIP
VIP

LeuBivol
Varsta : 26Data de inscriere : 06/02/2010Numarul mesajelor : 2803Localizare : SlatinaJoburi/Distractii : Imi place sa editez fotografii, chiar daca nu imi prea reusesc.Stare de spirit : Plictisita, nervoasa, speriata

Biografie recnta-Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Biografie recnta-Bill Kaulitz   Biografie recnta-Bill Kaulitz EmptyMar Ian 11, 2011 8:06 pm

link ster
nu`mi aduc aminte ce link am pus acolo
Sus In jos
https://all-in-one.forumgratuit.ro

Continut sponsorizat




Biografie recnta-Bill Kaulitz Vide
MesajSubiect: Re: Biografie recnta-Bill Kaulitz   Biografie recnta-Bill Kaulitz Empty

Sus In jos

Biografie recnta-Bill Kaulitz

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All in One - Crazy 4 Us :: Scream For Tokio Hotel :: Membri trupei Tokio Hotel-
creează un forum | ©phpBB | Forum gratuit de suport | Semnaleaza un abuz | Discutii recente